Σελίδα 113 από 150 ΠρώτοΠρώτο ... 1363103108109110111112113114115116117118123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.681 έως 1.695 από 2240

Θέμα: Εδώ μπαίνουν τα αστεία/περίεργα βίντεο V

  1. #1681
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    προσοχη δεν είναι fake news.

    συνέβη χθες 29/11 απ οτι λένε τα διάφορα σαϊτ και δεν αρνηθηκε μέσω επίσημης ενημέρωσης η κυβέρνηση...

    Μαρεβα εν δράση///σύζυγος πρωθυπουργού..

    https://www.youtube.com/watch?v=vpN-...ature=emb_logo

    και μπραβο της και μαγκιά της...

    εγω που εχω ενα μηνα να βγάλω το μηχανάκι στο βουνό και σέβομαι τα μέτρα και τους συνανθρώπους μου που κινδυνεύουν από τον ιό, φταίω αμα φορτωσω το τρεϊλερ το ΣΚ και παω την βολτάρα μου στην Παρνηθα να ξελαμπικάρω;

    να χω βρε αδερφέ και το βίντεο πρόχειρο στο κινητό να δείξω σε ελεγχόμενο πέσιμο της αστυνομίας.
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  2. #1682
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.228
    Ο Μητσοτάκης είναι άνιωθος κόπανος, αλλά και ο Βαξεβάνης είναι γτπ δημοσιογράφος...

  3. #1683
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    786
    Δε μας φτάνουν οι φρεντοκαπουτσινομάχοι, θα έχουμε και τις συζύγους των πολιτικάντηδων στα βουνά?

    Με κάτι τέτοιες ιστορίες βλέπω να έχουμε μπλόκα στις εισόδους!
    Πάει το χώμα για το 2020.

  4. #1684
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SeniorCanardo Προβολή μηνύματος
    Πάει το χώμα για το 2020.
    ποιο χωμα ρε φιλος;

    ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η μετακινηση για ολα εκτος απο αυτά που αναφερει το χαρτι της μετακινησης για οσο διαρκεί το ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ λοκνταουν.

    ενταξει καταλαβαινω το επαναστατικό πνευμα και τα αλλα...

    αλλα εδω μιλαμε οτι δεν τηρουν τις απαγορευσεις οι ιδιοι οι κυβερνωντες.

    δεν ειναι πολιτικό το ζήτημα ουτε κομματικό...

    μιλάμε για κοροϊδία μέσα στα μουτρα μας την στιγμή που εχουμε καθημερινά δεκάδες νεκρούς συμπολίτες μας από ή με κορονοϊο ενω και τα κρούσματα ειναι πολλά.

    δεν μπορει ρε φιλε να μου καταστρέφεις τη ζωη, την τσεπη μου, τα χομπι μου και τις ελευθερίες μου στο ονομα μιας μαχης που δινουμε ολοι μαζι εναντι της πανδημίας και εσύ που ηγεισαι να μην είσαι το παραδειγμα
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  5. #1685
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.228
    Είσαστε υπερβολικοί, μελοδραματικοί και κακοπροαίρετοι. Απλά βρείτε μία εκκλησία ή έναν Τερκενλή στην άλλη μεριά του βουνού και πηγαίνετε από το χώμα. Ή αν σας κάνουν έλεγχο, πείτε ότι είσαστε ΚΚΕ.

  6. #1686
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    786
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    ποιο χωμα ρε φιλος;

    ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η μετακινηση για ολα εκτος απο αυτά που αναφερει το χαρτι της μετακινησης για οσο διαρκεί το ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ λοκνταουν.
    Υπάρχει από τις 07/11 αυτό το δελτίο τύπου το οποίο συμπεριλαμβάνει τον μηχανοκίνητο αθλητισμό στις επιτρεπτές αθλητικές δραστηριότητες.
    Άρα θεωρητικά τουλάχιστον μπορείς να βγεις με κωδικό 6.
    Η αλήθεια είναι ότι είναι εξαιρετικά ασαφές και σε ενδεχόμενο έλεγχο να μην πειστεί ο αρμόδιος.

  7. #1687
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.495
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    ποιο χωμα ρε φιλος;

    ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η μετακινηση για ολα εκτος απο αυτά που αναφερει το χαρτι της μετακινησης για οσο διαρκεί το ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ λοκνταουν.

    ενταξει καταλαβαινω το επαναστατικό πνευμα και τα αλλα...

    αλλα εδω μιλαμε οτι δεν τηρουν τις απαγορευσεις οι ιδιοι οι κυβερνωντες.

    δεν ειναι πολιτικό το ζήτημα ουτε κομματικό...

    μιλάμε για κοροϊδία μέσα στα μουτρα μας την στιγμή που εχουμε καθημερινά δεκάδες νεκρούς συμπολίτες μας από ή με κορονοϊο ενω και τα κρούσματα ειναι πολλά.

    δεν μπορει ρε φιλε να μου καταστρέφεις τη ζωη, την τσεπη μου, τα χομπι μου και τις ελευθερίες μου στο ονομα μιας μαχης που δινουμε ολοι μαζι εναντι της πανδημίας και εσύ που ηγεισαι να μην είσαι το παραδειγμα
    τροφή για σκέψη. μήπως ξέρουν κάτι άλλο από ότι ξέρεις και ξέρω????

    εσύ λες ανησυχείς για την υγεία σου και τους συμπολίτες σου, μαζί σου και εγώ ,όπως το νοιωθεις.
    αυτοί ας πούμε έχουν γραμμένη την υγειά των άλλων. για την δικιά τους δεν....????
    είδαμε εξάλλου και το καλοκαίρι τον κουλη με 5-6 άλλους σε ένα μικρο κότερο ο ένας κολλητά στον άλλων ,ούτε μάσκα ούτε τίποτα!!!!
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  8. #1688
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Πολυ ωραιο βιντεάκι
    https://youtu.be/oVH3j31pV7Y
    καθε μερα ...νεα μερα.

  9. #1689
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2018
    Μηνύματα
    616
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    προσοχη δεν είναι fake news.

    συνέβη χθες 29/11 απ οτι λένε τα διάφορα σαϊτ και δεν αρνηθηκε μέσω επίσημης ενημέρωσης η κυβέρνηση...

    Μαρεβα εν δράση///σύζυγος πρωθυπουργού..

    https://www.youtube.com/watch?v=vpN-...ature=emb_logo

    και μπραβο της και μαγκιά της...

    εγω που εχω ενα μηνα να βγάλω το μηχανάκι στο βουνό και σέβομαι τα μέτρα και τους συνανθρώπους μου που κινδυνεύουν από τον ιό, φταίω αμα φορτωσω το τρεϊλερ το ΣΚ και παω την βολτάρα μου στην Παρνηθα να ξελαμπικάρω;

    να χω βρε αδερφέ και το βίντεο πρόχειρο στο κινητό να δείξω σε ελεγχόμενο πέσιμο της αστυνομίας.
    Στο βουνό είναι άθληση.
    https://www.news247.gr/politiki/geor...a.9068718.html

  10. #1690
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.104
    Προφανώς αν γινόταν παρόμοια ιστορία με απλό αθλούμενο θα έλεγε τα αντίθετα.

    Έλεος με τον γλοιώδη

  11. #1691
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2018
    Μηνύματα
    616
    Σε όλα τα site και περιοδικά μοτοσυκλετιστικου περιεχομένου είχε αναφερθεί ότι ο μηχανοκίνητος αθλητισμός ανήκει στην κατηγορία της σωματικής άσκησης.
    Βέβαια αυτό ήταν κάτι πολύ γενικό. Μπορείς να πας μόνος σου, ή θα έπρεπε να έχεις κάποια άδεια από κάποια λέσχη που διοργανώνει αγώνες?
    Κάνεις δεν έγραψε κάτι συγκεκριμένο.
    Από κει και πέρα εγώ πολλές φορές λειτουργώ και ενεργώ βάση απλής λογικής.
    Δεν νομίζω ότι μια μοναχική βόλτα στο βουνό σπέρνει κάναν ιό. Αλλιώς αυτός ο billis μάλλον έχει καταστρέψει την Ελλάδα. Παίρνεις τους παραδρομους και πας την βολτούλα σου για να ξεσκάσεις. Δεν ανεβάζεις μαλακίες στο Facebook δεν προσκαλείς τον κάθε μαλάκα (που συνήθως κάνει και χαλάστρα με τις ιδιοτροπίες του) και απολαμβάνεις βόλτα και καθαρό αέρα που απλόχερα μοιράζει αυτός ο τόπος.

  12. #1692
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    Παιδιά καλημέρα.

    Λέω από την αρχή ότι χεστηκα για τον Μητσοτάκη τον Τσιπρα τον Κουτσουμπα ή όποιον άλλο..

    Το χαρτί της μετακίνησης στο πεδίο 6 που είναι το σχετικό με άσκηση αθλητισμό κτλ λέει ξεκάθαρα "σύντομη μετακίνηση κοντά στην οικία μου για σωματική δραστηριότητα κτλ" εγώ που, όπως κι ο πρωθυπουργός, κατοικώ στο κέντρο της Αθήνας (όχι βέβαια Λυκαβηττό) πως ακριβώς θα βρεθώ στο Τατόι; εννοώ νόμιμα κι όχι παραβιαζοντας την απαγόρευση ή ερμηνεύοντας τη όπως με βολεύει..
    εκεί πάω σχεδόν πάντα για τις εντουρο βόλτες μου... Τώρα που έχει λοκνταουν είμαι σίγουρος ότι θα με σταματήσουν στα 40 σχεδόν χλμ που έχω να διανύσω μεχρι εκεί πάνω και θα μου χωσουν χαλαρά την τρακοσαρου... Μην κοροιδευομαστε τώρα.. Μας δουλεύουν κανονικότατα και πραγματικά ντροπή στα βρωμοκαναλα που έθαψαν το θέμα και δεν αναφέρθηκε σχεδόν πουθενά..

    Δεν παίζει να βγείτε για μηχανάκι σε απόσταση από το σπίτι σας και πέφτοντας σε μπλόκο να πείτε ότι πάτε για αθλητισμό και να τη σκαπουλαρετε... Εδώ στο μάστορα θέλω να το πάω φορτωμένο σε τρέιλερ και επειδή είναι σε δίπλανο Δήμο από τον Αθηναίων που ανήκω μου τα μασαγαν στην τροχαία και με παρεπεμψαν να ρωτήσω στον εοδυ όπου φυσικά κάνεις δεν σηκώνει τηλέφωνο.
    Τελευταία τροποποίηση από Kickstart; 03/12/2020 στις 10:57.
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  13. #1693
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    .... εγώ που, όπως κι ο πρωθυπουργός, κατοικώ στο κέντρο της Αθήνας (όχι βέβαια Λυκαβηττό) πως ακριβώς θα βρεθώ στο Τατόι; εννοώ νόμιμα κι όχι παραβιαζοντας την απαγόρευση ή ερμηνεύοντας τη όπως με βολεύει..
    .
    Δηλώνεις τόπο κατοικίας τα βασιλικά ανάκτορα..............αυτό άλλωστε μπορεί να έκανε κι΄ο κούλης......
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  14. #1694
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2008
    Μηνύματα
    715
    μπορεί να εχει ανέβει παλιότερα ....
    αλλά πόσα....
    ΚΙΛΑ ΜΑΛΑΚΑΣ μπορεί να εισαι ΡΕ ΠΟΔΗΛΑΤΗ ....ακριβώς 10000 % ιδια περίπτωση συνέβη σε εμένα κ σε εναν φιλο μου ,με 2 μηχανές εμείς ανεβαίνοντας πρός τις κεραίες του υμηττού κάποια ηλιόλουστη κυριακή, κατέβαινε ποδηλάτης αριστερά του δρόμου σε στροφή ,35χρόνων περίπου ο τύπος στην κοσμάρα του λογικά ειχε κάνει χρήση η ουσιών ....η ειχε πιεί καφάσια με μπύρες...επειδή την ξέρουμε την διαδρομή αυτη κ την κάνουμε πολύ τακτικά χρόνια τώρα ξέρουμε οτι κυκλοφορούν ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΕΣ σαν κ αυτόν κ πηγαίνουμε πολύ προσεκτικά ειδικά στίς στροφές
    https://www.youtube.com/watch?v=sVDi3QVC9RY
    Τελευταία τροποποίηση από alexis72; 04/12/2020 στις 16:11.

  15. #1695
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alexis72 Προβολή μηνύματος
    μπορεί να εχει ανέβει παλιότερα ....
    αλλά πόσα....
    ΚΙΛΑ ΜΑΛΑΚΑΣ μπορεί να εισαι ΡΕ ΠΟΔΗΛΑΤΗ ....ακριβώς 10000 % ιδια περίπτωση συνέβη σε εμένα κ σε εναν φιλο μου ,με 2 μηχανές εμείς ανεβαίνοντας πρός τις κεραίες του υμηττού κάποια ηλιόλουστη κυριακή, κατέβαινε ποδηλάτης αριστερά του δρόμου σε στροφή ,35χρόνων περίπου ο τύπος στην κοσμάρα του λογικά ειχε κάνει χρήση η ουσιών ....η ειχε πιεί καφάσια με μπύρες...επειδή την ξέρουμε την διαδρομή αυτη κ την κάνουμε πολύ τακτικά χρόνια τώρα ξέρουμε οτι κυκλοφορούν ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΕΣ σαν κ αυτόν κ πηγαίνουμε πολύ προσεκτικά ειδικά στίς στροφές
    https://www.youtube.com/watch?v=sVDi3QVC9RY
    και μετα ξερεις τι θα εργαφαν....αυτοκινητο "παρεσυρε" (ποσο με εκνευριζει αυτη η λεξη) ποδηλατη...και αντε μετα να βγαλει ακρη ο οδηγος του αυτοκινητου.

Παρόμοια θέματα

  1. Εδώ μπαίνουν τα αστεία/περίεργα βίντεο ΙV
    από McGyver στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2031
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2016, 23:22
  2. Εδώ μπαίνουν τα αστεία/περίεργα βίντεο ΙΙI
    από McGyver στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2062
    Τελευταίο μήνυμα: 18/01/2015, 08:06
  3. Εδώ μπαίνουν τα αστεία/περίεργα βίντεο ΙΙ
    από sniper στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1004
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2013, 17:53
  4. Εδώ μπαίνουν τα αστεία/περίεργα βίντεο:
    από Daemon στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2000
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2011, 11:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF