Σελίδα 13 από 114 ΠρώτοΠρώτο ... 3891011121314151617182363113 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 1700

Θέμα: Περί κινητών τηλεφώνων

  1. #181
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Γι'αυτό όσοι γνώριζαν, αγόραζαν Nexus και LG. Τελευταία έχει διορθωθεί, βέβαια.
    Life begins at 45°.

  2. #182
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vkats Προβολή μηνύματος
    Apple και τα μυαλά στα κάγκελα!!!

    Εχω iPhone 6plus, iPad, MacBookPro και iMac.

    Δόξα να χει ο Πανάγαθος!!!! Γλύτωσα...

    Δεν πα να λέτε οτι θέτε... Αψογη λειτουργία, φιλικά στο χρήστη, δεν κολλάνε, δεν κρασάρουν, συνεργάζονται άψογα μεταξύ τους!!!!

    Τα Windows και τα Android είναι σκέτο μαρτύριο.... Για να βρείς την επιλογή που θέλεις πρέπει να διαβάσεις το βιβλίο για να πας απ το μενού στο υπομενού, στο υπομενού του υπομενού, στο υπομενού του υπομενου του υπομενού... Αει στο διάολο ρε
    Πες τα μηλόστομε

  3. #183
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Το 2007 ειχα σκάσει 260 ζεστά για ένα iPod classic 80gb.
    Μετά από το αρχικό σοκ της εισαγωγής μουσικης και των υποφακελων..θέλω να ακούσω U2 ...και μαντέψτε,στο πληκτρολογιο της αναζήτησης δεν υπήρχαν αριθμοί....!
    Μην μιλήσω για την χρηστικότητα,που οσο και να προσπαθούσα,δεν....
    Σήμερα που μιλάμε ,πέρα από ενα G3 32gb εχω και ενα xperia Miro,με μια 32αρα κάρτα,και το χρησιμοποιώ μόνο σαν mp3.Χρησιμοποιώ όποιο player θελω ,πέρα από τα αντικείμενα που σου προσφέρει το android.Με λίγα λόγια το καλύτερο mp3 player EVER και με μηδενικό κόστος..
    Κατά την γνώμη μου το android είναι τοπ απλά δε ολα τα επίπεδα.Το χρησιμοποιώ πάνω από 10 χρόνια και ακόμα ανακαλύπτω νέα πράγματα..
    Το μοναδικό πράγμα που θέλει προσοχή στα android,κατά την γνώμη μου,είναι το θέμα της ασφάλειας.
    The only easy day was yesterday.

  4. #184
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vkats Προβολή μηνύματος
    Apple και τα μυαλά στα κάγκελα!!!

    Εχω iPhone 6plus, iPad, MacBookPro και iMac.

    Δόξα να χει ο Πανάγαθος!!!! Γλύτωσα...

    Δεν πα να λέτε οτι θέτε... Αψογη λειτουργία, φιλικά στο χρήστη, δεν κολλάνε, δεν κρασάρουν, συνεργάζονται άψογα μεταξύ τους!!!!

    Τα Windows και τα Android είναι σκέτο μαρτύριο.... Για να βρείς την επιλογή που θέλεις πρέπει να διαβάσεις το βιβλίο για να πας απ το μενού στο υπομενού, στο υπομενού του υπομενού, στο υπομενού του υπομενου του υπομενού... Αει στο διάολο ρε
    Καλώς τον πελατη
    The only easy day was yesterday.

  5. #185
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Στην εταιρεία μου δώσανε Μάικροσοφ Λουκούμια 640 και μπορώ να πω ότι με άρεσε πολύ, δουλεύει όπως γκέιφον 3πλάσιας τιμής και δεν του λείπει τίποτα (πλην του RaceChrono app). Δεν νομίζω να ξαναπάω σε android. Γκέιφον έχω χειριστεί, καλό είναι, όμορφο, τη δουλειά του την κάνει, δεν αξίζει το παραπάνω μπαγιόκο. Τέλος.

  6. #186
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Red Rider Προβολή μηνύματος
    Το 2007 ειχα σκάσει 260 ζεστά για ένα iPod classic 80gb.
    Ένα 5th gen είχα κι εγώ, κάπου στο 2006. Εξαιρετικό μηχανάκι για την εποχή. Έπαιζα και sudoku. Η Apple έχει κάποια καλά μηχανήματα, που αξίζουν τα λεφτά τους, σε άλλους τομείς, αλλά ΟΧΙ στα κινητά.
    Life begins at 45°.

  7. #187
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Μη λες τέτοια γιατί θα βγει ο Αριστείδης να σε ρωτήσει τι πτυχία έχει και ποιες ψαγμένες εφαρμογές τρέχει στο κινητό του.
    Λογικά θα είναι αυτός με την μεγαλύτερη πρεσβυωπεία...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  8. #188
    Sorry, αλλα 13 σελιδες δεν αντεξα να διαβασω τα παντα.

    Αυτο με τα υποδεεστερα σπεκς το ΑϊΦον το λυσατε η εμεινε ο Μπλιτς να κανει χαβαλε με την μεγαλυτερη μπουρδα επιχειρημα κατα του μηλου;


    VFM ειναι τα android, κατ' εμε.
    Αστερι ειναι για πολυ μικρο κοινο, που δεν κανει κατι αλλο απο το να ασχολειται με το κινητο του.

    Τα Win τα σκοτωσανε και κριμα.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  9. #189
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Δεν ήξερα ότι έπρεπε να επιχειρηματολογήσω για το 1+1=2.
    Life begins at 45°.

  10. #190
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Δεν ήξερα ότι έπρεπε να επιχειρηματολογήσω για το 1+1=2.
    Καλο, αλλα οχι αρκετο.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  11. #191
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Παιζάκια... Εμάς με τα Win θα μας παίξετε καθόλου ή ο καυγάς είναι μόνο μεταξύ Android & ios ???

  12. #192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από THEOD Προβολή μηνύματος
    Παιζάκια... Εμάς με τα Win θα μας παίξετε καθόλου ή ο καυγάς είναι μόνο μεταξύ Android & ios ???
    Δυστυχως (και το λεω απο καρδιας, καθως ενα Lumia που ειχα ηταν απο τα συμπαθεστερα κινητα που εχουν περασει απο τα χερια μου απο το '93 και μετα) ουτε η κατασκευαστρια δεν τα παιζει πια.
    Να το κανουμε εμεις;
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  13. #193
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Τα WinPhones έχουν το πιο εύκολο και εύληπτο menu και UI. Όταν πήρα το 640 που έχω, μέσα σε 5 λεπτά τα βρήκα όλα μόνος μου. Το Android ήθελα να το πάρω, να το κόψω με τροχό και μετά να το λιώσω με καμινέτο. Πρέπει το UI του Android να το έχει σχεδιάσει μια αυτιστική φώκια σε συνεργασία με μια κουκουνάρα. Πέραν αυτού, δύο Samusng που είχα (δεν θυμάμαι μοντέλα) βγήκαν off στο χρόνο, το ένα μπλόκαρε συνεχώς και το άλλο απλά πέθανε ξαφνικά. Όχι, δεν ήταν viruses και bugs, δεν κατέβαζα apps, δεν έβλεπα τσόντες. Τις τσόντες τις βλέπω σε IPS Dell, καλιμπραρισμένο χρωματικά με X-Rite Dispay Pro... μερακλίδικα πράγματα.

  14. #194
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.462
    Huawei 5 χρονια και δεν εχει παθει τπτ δεν εχει βγαλει κιχ... οταν samsung και λοιπα κανανε τα ιδια με +100 ευρο.

    (παω να αγοράσω μια μπαταρία γιατι η παλια μετα απο 4 χρονια άντεχε μονο 16 ωρες χρησης. και μου λεει ο ψαγμενος μαγαζάτορας επισκευές κινητών κτλπ κτλπ.. θα ψαξω και θα σου πω. πραγματι την επομενη μερα με περνει τηλ και μου λεει φερνω μια made in germany στα 25€ αλλα παιζουν και κατι κινέζικες που δεν... ειναι κινεζικες.. οποτε βαζω τα γελια και του λεω . δεν μας χεζεις ρε φιλε τι γερμανικη μπαταρια? το κινητό μου ειναι ΚΙΝΕΖΙΚΟ MADE IN CHINA. και αγορασα μια απο εβαυ με 3 δολλαρια και μια χαρα. ) αν οι απαιτησεις μου μεινουν οι ιδιες παμε για αλλα 1-2 χρονια ανετα.

  15. #195
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Απ;o λευκές συσκευές ξέρετε τίποτα, θέλω πλυντήριο και είμαι μεταξύ Morris και LG, to Μorris είναι πιο φθηνό αλλά δεν την ξέρω καθόλου σαν εταιρεία.

Παρόμοια θέματα

  1. Κατά-χρηση κινητών τηλεφώνων;
    από notakos600 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2008, 16:16
  2. Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2006, 20:41
  3. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2006, 16:39
  4. περι βενζινης
    από bsari στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 01:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF