Σελίδα 74 από 114 ΠρώτοΠρώτο ... 2464697071727374757677787984 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.096 έως 1.110 από 1700

Θέμα: Περί κινητών τηλεφώνων

  1. #1096
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.677
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MikeG Προβολή μηνύματος
    Επένδυσε στο Motocard. Μη δώσεις τόσα για κινητό, δεν αξίζει το κόπο. Με 300 πάντως αγοράζεις μεταχειρισμένο κιτ dslr, αλλά δεν είναι πρακτική για μικρές βόλτες. Μπορείς να πάρεις μια κόμπακτ σε μικρότερο μπάτζετ.
    Μη σπαταλας χρήματα θα έλεγα εγώ εν κατακλείδι σε συσκευές που σε 1 χρόνο είναι για πετάμα..
    Ενημερώνω ότι παγώνει το θέμα μου γιατί το Motocard με "ελάφρυνε" προς το παρόν
    Φύγαμε...

  2. #1097
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από foogr01 Προβολή μηνύματος
    Thanx παίδες! Δε νομίζω όμως να τίθεται θέμα σπατάλης. Χρειάζομαι μία νέα τηλεφ. συσκευή. Χρειάζομαι και μία φωτ. μηχανή. Μπορώ να τα έχω 2 σε 1; (Όπως το περιγράφω παραπάνω γιατί καλώς ή κακώς δεν είμαι και δε θα γίνω φωτογράφος.) Αν ναι, θα είναι ευκολία γιατί το κινητό θα το κουβαλάω που θα το κουβαλάω, μιλάμε για απίστευτη πρακτικότητα. Αν όχι, πάλι δε γλιτώνω χρήματα (άντε ίσως κανα 50άρι), γιατί θα πάρω 2 συσκευές και θα πρέπει να έχω το νου μου να τις κουβαλάω και τις 2.


    αν μπορεις να βρεις αυτη, νομιζω θα σε εξυπηρετησει...

  3. #1098
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από foogr01 Προβολή μηνύματος
    Thanx παίδες! Δε νομίζω όμως να τίθεται θέμα σπατάλης. Χρειάζομαι μία νέα τηλεφ. συσκευή. Χρειάζομαι και μία φωτ. μηχανή. Μπορώ να τα έχω 2 σε 1; (Όπως το περιγράφω παραπάνω γιατί καλώς ή κακώς δεν είμαι και δε θα γίνω φωτογράφος.) Αν ναι, θα είναι ευκολία γιατί το κινητό θα το κουβαλάω που θα το κουβαλάω, μιλάμε για απίστευτη πρακτικότητα. Αν όχι, πάλι δε γλιτώνω χρήματα (άντε ίσως κανα 50άρι), γιατί θα πάρω 2 συσκευές και θα πρέπει να έχω το νου μου να τις κουβαλάω και τις 2.
    το θεμα ειναι ποσα θες να δωσεις...το πιξελ2 αυτη τη στιγμη ειναι το καλυτερο φωτοτηλεφωνο που υπαρχει....επισης καλα ειναι τα iphone, note 8 s8 mate 10 αλλα η τιμη ολων αυτων ειναι στην στρατοσφαιρα...

    σε πιο ανθρωπινα λεφτα, το xiaomi mi note 3 τραβαει αρκετα καλες φωτογραφιες, και η τιμη του ειναι αξιοπρεπεστατη

  4. #1099
    Βρε παιδες μια βοηθεια απο οποιον ξερει. Εχω καρτα vodafone CU και σημερα που πηγα να κανω ανανεωση πακετου, δεν μου εμφανιζει πλεον αυτο που ειχα αγορασει πριν ενα μηνα (talk 2 vodafone 300). Επικοινωνησα με την εξυπηρετηση και μου ειπαν οτι πλεον αλλαξαν τα πακετα και πως ο υπολειπομενος χρονος που ειχα (πριν ληξη το πακετο ανανεωνα και μεταφεροταν στον νεο μηνα) θα χαθει.
    Ειναι τρελοι ή ετσι γινονται αυτα;
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  5. #1100
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    Βρε παιδες μια βοηθεια απο οποιον ξερει. Εχω καρτα vodafone CU και σημερα που πηγα να κανω ανανεωση πακετου, δεν μου εμφανιζει πλεον αυτο που ειχα αγορασει πριν ενα μηνα (talk 2 vodafone 300). Επικοινωνησα με την εξυπηρετηση και μου ειπαν οτι πλεον αλλαξαν τα πακετα και πως ο υπολειπομενος χρονος που ειχα (πριν ληξη το πακετο ανανεωνα και μεταφεροταν στον νεο μηνα) θα χαθει.
    Ειναι τρελοι ή ετσι γινονται αυτα;


    μαλακιες σου ελεγαν...
    σε 3 μερες θα γινει αυτο...

    μολις γυρισα απο vodafone και εγω και ανανεωσα την καρτα vodafone cu με το προγραμμα talk to vodafone 600 και προστεθηκαν κανονικα ολος ο προηγουμενος χρονος και τα gb που δεν ειχα καταναλωσει...

    απο 01/04 ομως με ενημερωσαν και εμενα πως θα σταματησει να ισχυει αυτο...
    δλδ τωρα τα πηρα τα προηγουμενα που δεν ειχα καταναλωσει, και δεν θα χαθουν μετα την 01/04, αλλα οταν παω να ξανακανω ανανεωση τελος Απριλιου δεν θα προστεθουν αυτα που δεν θα εχω καταναλωσει...

    επισης αλλαζει η πολιτικη με τις ανανεωσεις και πλεον το ελαχιστο ποσο που πρεπει να βαλεις στην καρτα εινα 12€ και οχι 10€...
    παλια εβαζες οσο γουσταρες...μετα το εκαναν "ελαχιστη ανανεωση 10€" και απο 01/04 θα ειναι 12€...

    σε "σπρωχνουν" σε καρτοπρογραμμα με ενα 15αρι τον μηνα, αλλα προσωπικα απο εμενα, θα παρουν τα παπακια μου...

  6. #1101
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    μαλακιες σου ελεγαν...
    σε 3 μερες θα γινει αυτο...

    μολις γυρισα απο vodafone και εγω και ανανεωσα την καρτα vodafone cu με το προγραμμα talk to vodafone 600 και προστεθηκαν κανονικα ολος ο προηγουμενος χρονος και τα gb που δεν ειχα καταναλωσει...

    απο 01/04 ομως με ενημερωσαν και εμενα πως θα σταματησει να ισχυει αυτο...
    δλδ τωρα τα πηρα τα προηγουμενα που δεν ειχα καταναλωσει, και δεν θα χαθουν μετα την 01/04, αλλα οταν παω να ξανακανω ανανεωση τελος Απριλιου δεν θα προστεθουν αυτα που δεν θα εχω καταναλωσει...

    επισης αλλαζει η πολιτικη με τις ανανεωσεις και πλεον το ελαχιστο ποσο που πρεπει να βαλεις στην καρτα εινα 12€ και οχι 10€...
    παλια εβαζες οσο γουσταρες...μετα το εκαναν "ελαχιστη ανανεωση 10€" και απο 01/04 θα ειναι 12€...

    σε "σπρωχνουν" σε καρτοπρογραμμα με ενα 15αρι τον μηνα, αλλα προσωπικα απο εμενα, θα παρουν τα παπακια μου...
    Εγώ θα έβαζα αέριο στο κινητό.






    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  7. #1102
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Εγώ θα έβαζα αέριο στο κινητό.






    Τι &amiola είσαι ...

  8. #1103
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Εγώ θα έβαζα αέριο στο κινητό.








    δεν μπαινει ρε...δοκιμασα...

  9. #1104
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    μαλακιες σου ελεγαν...
    σε 3 μερες θα γινει αυτο...

    μολις γυρισα απο vodafone και εγω και ανανεωσα την καρτα vodafone cu με το προγραμμα talk to vodafone 600 και προστεθηκαν κανονικα ολος ο προηγουμενος χρονος και τα gb που δεν ειχα καταναλωσει...

    απο 01/04 ομως με ενημερωσαν και εμενα πως θα σταματησει να ισχυει αυτο...
    δλδ τωρα τα πηρα τα προηγουμενα που δεν ειχα καταναλωσει, και δεν θα χαθουν μετα την 01/04, αλλα οταν παω να ξανακανω ανανεωση τελος Απριλιου δεν θα προστεθουν αυτα που δεν θα εχω καταναλωσει...

    επισης αλλαζει η πολιτικη με τις ανανεωσεις και πλεον το ελαχιστο ποσο που πρεπει να βαλεις στην καρτα εινα 12€ και οχι 10€...
    παλια εβαζες οσο γουσταρες...μετα το εκαναν "ελαχιστη ανανεωση 10€" και απο 01/04 θα ειναι 12€...

    σε "σπρωχνουν" σε καρτοπρογραμμα με ενα 15αρι τον μηνα, αλλα προσωπικα απο εμενα, θα παρουν τα παπακια μου...
    Το talk 2 Vodafone 600 υπάρχει ακόμα. Το 300 όμως, που είναι για μένα το φτωχαδακι, δεν υπάρχει.
    Έκανα την ανανέωση όμως με το CU talk a lot, και μου έδωσε 900 λεπτά προς όλους (συν 300 από online ανανεωση) και 900 λεπτά προς CU, τα οποία μου είπαν πως μεταφέρονται. Στην ουσία έχασα περιπου 100 λεπτά προς όλους και 600 λεπτά προς Vodafone.

  10. #1105
    Ακόμα τυρανιέστε με προσφορές και προσφορούλες; Πάρτε Wind Free2GO με 1500 λεπτά προς όλους και 1500 MB ιντερνετ με 8,5 ευρώ το μήνα κάρτα (25 μέρες). Από τότε που πήρα έχω ξεχάσει οτι υπάρχουν περιορισμοί.
    The R is for Respect.

  11. #1106
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Ναι, αλλά θέλουμε να μιλάμε και να μας ακούν κιόλας.
    Life begins at 45°.

  12. #1107
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Αηρ.....
    Φοβερή εμπειρία χρήσης.
    Δεν θα ξεχάσω που είχαμε την κεραία (μας το επιβεβαιωσε τεχνικός) ακριβώς απέναντι μας στα 300 μέτρα και δεν είχαμε σήμα......
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  13. #1108
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Αηρ.....
    Φοβερή εμπειρία χρήσης.
    Δεν θα ξεχάσω που είχαμε την κεραία (μας το επιβεβαιωσε τεχνικός) ακριβώς απέναντι μας στα 300 μέτρα και δεν είχαμε σήμα......
    Η κεραία του κινητού σου "κοίταζε" προς τα κει;
    Life begins at 45°.

  14. #1109
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Η κεραία του κινητού σου "κοίταζε" προς τα κει;
    Όχι την έκρυβε ένα πακέτο τσιγάρα....
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  15. #1110
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Ε μην έχεις παράλογες απαιτήσεις τότε!
    Life begins at 45°.

Παρόμοια θέματα

  1. Κατά-χρηση κινητών τηλεφώνων;
    από notakos600 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2008, 16:16
  2. Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2006, 20:41
  3. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2006, 16:39
  4. περι βενζινης
    από bsari στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 01:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF