Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 97

Θέμα: Benelli BN 251

  1. #61
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Parking
    Εγγραφή
    17/12/2019
    Μηνύματα
    1.369
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από THRESH Προβολή μηνύματος
    πρόσφατα περιοδικό (ΜΟΤΟ ) έκανε πάνω απο 1000χλμ την ημέρα (νομίζω για 2 ή για 3 ημέρες , σύνολο 3600) , non stop σχεδόν , με δημοφιλή μηχανάκια , μεταξύ αυτών και 3 κινέζους της ελληνικής αγοράς (Voge, Benelli , Zontes).

    Έγραψαν οτι τα μηχανάκια δεν έκαναν τσικ , κάποια απο αυτά βρέθηκαν σε καταστάσεις slipstreaming για ώρες (πχ Suzuki DL250)
    Επίσης, σημειώσαν για την περίπτωση του Zontes , ότι γνωρίζουν για διάφορα "θέματα" που αναφέρουν οι κάτοχοι οι
    οποίοι επειδή ειναι νεοεισερχόμενοι στο χώρο της μοτοσυκλέτας λόγω και της χαμηλής τιμής , ένα λαμπάκι που θα ανάψει και δεν θα το κατανοήσουν ή δεν θα κάνουν σωστά τη συντήρηση που προβλέπεται λόγω απειρίας , τα ρίχνουν στο μηχανάκι ενώ ουσιαστικά δεν υπάρχουν προβλήματα άξια λόγου.

    Τα προβλήματα για το Benelli ήταν το μεγάλο βάρος για τέτοιο κυβισμό και η μέτρια ποιότητα σε σημεία που σημειώνουν δεν θα έπρεπε να υπάρχει
    ενώ για το Zontes ήταν το στήσιμο του αν ήθελε κάποιος να το κυνηγήσει παραπάνω σε στροφιλίκι.

    Για την Voge δεν θυμάμαι τι έγραψαν , μπορώ να ανατρέξω όπως και όσοι έχουν το τεύχος , αλλά μιλάμε για αντιγραφή του εκάστοτε αντίστοιχου Honda , απίστευτα πολύ όμως
    Λόου μπάτζετ μηχανάκι = συμβιβασμός

    Πολύς κόσμος δεν έχει ιδέα από μοτοσυκλέτες και πια
    και τα χρησιμοποιεί ως σεσουάρ.
    Δεν έχουν καν την παραμικρή επαφή, ν ακούσουν ένα μοτέρ
    να μην το βάλουν σε υπερστροφία, να μην το μπουκώνουν
    από χαμηλά
    Τίποτε

  2. #62
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/05/2015
    Μηνύματα
    23
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από THRESH Προβολή μηνύματος
    πρόσφατα περιοδικό (ΜΟΤΟ ) έκανε πάνω απο 1000χλμ την ημέρα (νομίζω για 2 ή για 3 ημέρες , σύνολο 3600) , non stop σχεδόν , με δημοφιλή μηχανάκια , μεταξύ αυτών και 3 κινέζους της ελληνικής αγοράς (Voge, Benelli , Zontes).

    Έγραψαν οτι τα μηχανάκια δεν έκαναν τσικ , κάποια απο αυτά βρέθηκαν σε καταστάσεις slipstreaming για ώρες (πχ Suzuki DL250)
    Επίσης, σημειώσαν για την περίπτωση του Zontes , ότι γνωρίζουν για διάφορα "θέματα" που αναφέρουν οι κάτοχοι οι
    οποίοι επειδή ειναι νεοεισερχόμενοι στο χώρο της μοτοσυκλέτας λόγω και της χαμηλής τιμής , ένα λαμπάκι που θα ανάψει και δεν θα το κατανοήσουν ή δεν θα κάνουν σωστά τη συντήρηση που προβλέπεται λόγω απειρίας , τα ρίχνουν στο μηχανάκι ενώ ουσιαστικά δεν υπάρχουν προβλήματα άξια λόγου.

    Τα προβλήματα για το Benelli ήταν το μεγάλο βάρος για τέτοιο κυβισμό και η μέτρια ποιότητα σε σημεία που σημειώνουν δεν θα έπρεπε να υπάρχει
    ενώ για το Zontes ήταν το στήσιμο του αν ήθελε κάποιος να το κυνηγήσει παραπάνω σε στροφιλίκι.

    Για την Voge δεν θυμάμαι τι έγραψαν , μπορώ να ανατρέξω όπως και όσοι έχουν το τεύχος , αλλά μιλάμε για αντιγραφή του εκάστοτε αντίστοιχου Honda , απίστευτα πολύ όμως
    θα με ενδιέφερε πολύ ένα τέτοιο τεστ-συγκριτικό. Αναφέρομαι στα 3 κινέζικα και κυρίως στο zontes (ποιο μοντέλο είχανε; Να υποθέσω το Τ; )
    Σε ποιο τεύχος είναι το αφιέρωμα;
    Αν μπορούσες να γράψεις κάποια σχόλια γι αυτό. Εκτός αν είναι εύκολο και επιτρέπεται να ανεβάσει κάποιος το απόσπασμα

  3. #63
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.655
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από packman Προβολή μηνύματος
    θα με ενδιέφερε πολύ ένα τέτοιο τεστ-συγκριτικό. Αναφέρομαι στα 3 κινέζικα και κυρίως στο zontes (ποιο μοντέλο είχανε; Να υποθέσω το Τ; )
    Σε ποιο τεύχος είναι το αφιέρωμα;
    Αν μπορούσες να γράψεις κάποια σχόλια γι αυτό. Εκτός αν είναι εύκολο και επιτρέπεται να ανεβάσει κάποιος το απόσπασμα
    τευχος 609
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  4. #64
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/05/2015
    Μηνύματα
    23
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από πυξιδας990 Προβολή μηνύματος
    τευχος 609
    ευχαριστώ, αν και μόλις είδα στο site ότι και στο τεύχος 610 (τρέχον) αναφέρουν το MEGA TEST MINI ON-OFF 2020. Είναι η συνέχεια; Το έχουν σπάσει σε κομμάτια;
    sorry για το offtopic

  5. #65
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.655
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από packman Προβολή μηνύματος
    ευχαριστώ, αν και μόλις είδα στο site ότι και στο τεύχος 610 (τρέχον) αναφέρουν το MEGA TEST MINI ON-OFF 2020. Είναι η συνέχεια; Το έχουν σπάσει σε κομμάτια;
    sorry για το offtopic
    το 609 μιλανε για τα μηχανακια και στο 610 εχουν το ταξιδιωτικο
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  6. #66
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από packman Προβολή μηνύματος
    ευχαριστώ, αν και μόλις είδα στο site ότι και στο τεύχος 610 (τρέχον) αναφέρουν το MEGA TEST MINI ON-OFF 2020. Είναι η συνέχεια; Το έχουν σπάσει σε κομμάτια;
    sorry για το offtopic
    Ειναι η ιστορια του ταξιδιωτικού, δεν εχει τα τεστ που εγιναν στα μηχανακια

  7. #67
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.228
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Parking Προβολή μηνύματος
    Πολύς κόσμος δεν έχει ιδέα από μοτοσυκλέτες και πια
    και τα χρησιμοποιεί ως σεσουάρ.
    Δεν έχουν καν την παραμικρή επαφή, ν ακούσουν ένα μοτέρ
    να μην το βάλουν σε υπερστροφία, να μην το μπουκώνουν
    από χαμηλά
    Τίποτε
    Μακάρι να αγοράζει όλος ο κόσμος μηχανάκια κι ας τα χρησιμοποιεί όπως και τις τοστιέρες. Μπορεί εμείς να είμαστε χομπίστες και μοτοσυκλετιστές από άποψη ( μερικοί χωρίς μοτοσυκλέτα ) αλλά κάθε μηχανή στο δρόμο είναι κέρδος - εκτός κι αν είναι κανένα τριμπούρδελο που τελικά απωθεί τους νέους αναβάτες από το μοτοσυκλετισμό.

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Parking
    Εγγραφή
    17/12/2019
    Μηνύματα
    1.369
    Η αλήθεια είναι, όμως λέει και ο θείος μου, πως
    τα μ...αλλιά και και τα μοτέρια
    πέφτουνε σε λάθος χέρια

  9. #69
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TKM
    Εγγραφή
    18/08/2019
    Μηνύματα
    250
    Δεν αγοράζουμε δυστυχώς μηχανή μονάχα βάσει όσων θέλουμε αλλά βάσει όσων μπορούμε.

    Προφανώς αν μπορούσα, δεν θα είχα Benelli BN 251, θα είχα "κάποια χιλιάρα" - ή θα είχα ΚΑΙ τη χιλιάρα για ταξίδια και βόλτες ΚΑΙ το Benelli για την πόλη.

    Το καλό, όμως, είναι ότι πλέον και οι μικρές μοτοσυκλέτες όπως η Benelli και οι άλλες 250άρες - 300άρες σου δίνουν τη δυνατότητα να κάνεις πολλά πράγματα πολύ καλύτερα απ' ότι τα έκανες με αντίστοιχες μοτοσυκλέτες παλιότερα.

    Επειδή πάντως κάποιος κόντεψε να με βγάλει... προμότορα της Benelli, λέω ότι αν ήταν να αλλάξω σήμερα μηχανή, από Benelli μόνο το 302 θα σκεφτόμουν να πάρω, στην περίπτωση που ήθελα μια αναβάθμιση με λίγα λεφτά - μάλιστα γράφτηκε ότι θα γίνει 352, ελπίζω κρατώντας την τιμή του πάνω-κάτω.

    Αν όμως πήγαινα να πάρω μεγαλύτερη μηχανή, από 500 κυβικά και πάνω, δε νομίζω ότι θα έπαιρνα Benelli.

  10. #70
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TKM Προβολή μηνύματος
    Δεν αγοράζουμε δυστυχώς μηχανή μονάχα βάσει όσων θέλουμε αλλά βάσει όσων μπορούμε.

    Προφανώς αν μπορούσα, δεν θα είχα Benelli BN 251, θα είχα "κάποια χιλιάρα" - ή θα είχα ΚΑΙ τη χιλιάρα για ταξίδια και βόλτες ΚΑΙ το Benelli για την πόλη.

    Το καλό, όμως, είναι ότι πλέον και οι μικρές μοτοσυκλέτες όπως η Benelli και οι άλλες 250άρες - 300άρες σου δίνουν τη δυνατότητα να κάνεις πολλά πράγματα πολύ καλύτερα απ' ότι τα έκανες με αντίστοιχες μοτοσυκλέτες παλιότερα.

    Επειδή πάντως κάποιος κόντεψε να με βγάλει... προμότορα της Benelli, λέω ότι αν ήταν να αλλάξω σήμερα μηχανή, από Benelli μόνο το 302 θα σκεφτόμουν να πάρω, στην περίπτωση που ήθελα μια αναβάθμιση με λίγα λεφτά - μάλιστα γράφτηκε ότι θα γίνει 352, ελπίζω κρατώντας την τιμή του πάνω-κάτω.

    Αν όμως πήγαινα να πάρω μεγαλύτερη μηχανή, από 500 κυβικά και πάνω, δε νομίζω ότι θα έπαιρνα Benelli.
    Δεν μπορουν μερικα μυαλα να ξεκολλησουν απο καποια δεδομενα που εχουν στανταρ!
    Δεν πειραζει φιλε....αλλοι δεχονται το νεο...ρισκαροντας ναι καποιες φορες..γιατι δεν ξερεις τι θα παρεις στον χρονο...
    αλλοι....απλα εχουν γεροντολατρεια..και λενε γιατι δεν πηρες το γιαπωνα με 4 επισκευες 4 φορες γυρισμενο κοντερ
    μοτερ φουλ στα χυμενα λαδια...και να λενε ''ετσι κανουν αυτα μην τα φοβασε ''
    Ξερω δεν με χωνευεται και πολυ οταν λεω τετοια..η θα πειτε παλι εσυγιατι πηρες... ιαπωνα
    τα εχω πει ομως σε αλλο ποστ.
    Θα πω λοιπον οτι ΑΓΑΠΩ τα δικυκλα...ας ειναι κινεζικα..ινδικα...ιαπωνικα...οτι θελει.

    Για εμενα εκανες εξαιρετικη επιλογη.

  11. #71
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Ένα ευρώ να χα ρε φίλε κάθε φορά που λες τα ίδια και τα ίδια...

    Εντάξει, ξεκόλλησαν τα δικά σου μυαλά κι αυτό μας φτάνει. Δεν μπορούμε να είμαστε κι όλοι πεφωτισμένοι.

  12. #72
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Ένα ευρώ να χα ρε φίλε κάθε φορά που λες τα ίδια και τα ίδια...

    Εντάξει, ξεκόλλησαν τα δικά σου μυαλά κι αυτό μας φτάνει. Δεν μπορούμε να είμαστε κι όλοι πεφωτισμένοι.
    Σε ευχαριστω για την επιβεβαιωση και εγω σ'αγαπαω ομως να ξερεις ...ασχετως τι λες !
    Μακαρι να μπορουσα να σε κανω πλουσιο και εσενα και ολους τους φιλους μας
    κινεζους...ινδους...ευρωπαιους...και ιαπωνες !

  13. #73
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TKM
    Εγγραφή
    18/08/2019
    Μηνύματα
    250
    Τα τελευταία νέα... που δεν αφορούν ακριβώς τη μηχανή αλλά την αλητεία ορισμένων.

    Πηγαίνω στο αεροδρόμιο επειδή θα ταξίδευα, αφήνω τη μηχανή στο πάρκινγκ για δίκυκλα (δωρεάν αλλά μη φυλασσόμενο) και μένει εκεί δυο μέρες.

    Επιστρέφω, πάω να πάρω τη μηχανή, τη βρίσκω στη θέση της, βάζω μπρος να φύγω.

    Μου φαίνεται ότι κάνει κάπως διαφορετικό θόρυβο αλλά λέω "ιδέα μου θα είναι".

    Ξεκινάω... ο θόρυβος συνεχίζει να μου φαίνεται λίγο περίεργος αλλά η μηχανή πάει κανονικά.

    Φτάνω στα διόδια της Αττικής Οδού... σταματάω και σα να μου φαίνεται ότι κάτι μυρίζει παράξενα - αρχίζω να σκέπτομαι "ρε μήπως καίει λάδια; από τώρα; στα 12.600 χιλιόμετρα;" αλλά δεν μπορώ εκείνη την ώρα να κάνω κάτι και συνεχίζω και φτάνω σπίτι μου.

    Αφήνω τη μηχανή στην αυλή του σπιτιού... η μυρωδιά που λέγαμε είναι πιο έντονη τώρα. Σκέπτομαι "αύριο" (ήταν αργά το απόγευμα εκείνη την ώρα) "θα την πάω συνεργείο να δω τι έχει γίνει". Ήμουν κουρασμένος κιόλας για να αρχίσω εκείνη την ώρα να ψάχνω, είχε αρχίσει και να σκοτεινιάζει.

    Πάω μέσα... θέλω να αλλάξω... πάω να βγάλω τα παπούτσια μου και βλέπω το δεξί μπατζάκι του παντελονιού μου και το παπούτσι μου να κολυμπάνε στα λάδια!

    Με πιάνει τρέλα... ούτε θέλω να κοιτάξω τι έγινε και γιατί και πώς.

    Την άλλη μέρα οδηγώντας πολύ σιγά την πάω στο συνεργείο, που είναι κοντά σχετικά στο σπίτι... αποτέλεσμα να καταστραφεί από λάδια, αν και προσπάθησα να το προφυλάξω, άλλο ένα παντελόνι (πρόχειρο ευτυχώς). Ευτυχώς επίσης που είχε μείνει λίγο λάδι μέσα στη μηχανή.

    Και τελικά τι είχε γίνει;

    ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΡΙΟΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΛΕΨΕΙ ΤΙΣ ΤΑΠΕΣ ΤΟΥ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΨΥΓΕΙΟΥ.

    ΤΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΖΩΗ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!

    Όπως και νάχει... άφησα τη μηχανή στο συνεργείο, διότι ήθελε και σέρβις, τακάκια κλπ. - δείχνει σε πρώτη ματιά να μην έχει πάθει ζημιά, μάλλον το λάδι που είχε απομείνει μέσα εμπόδισε τον κινητήρα να κολλήσει.

    Αυτά.

  14. #74
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TKM Προβολή μηνύματος
    Τα τελευταία νέα... που δεν αφορούν ακριβώς τη μηχανή αλλά την αλητεία ορισμένων.

    Πηγαίνω στο αεροδρόμιο επειδή θα ταξίδευα, αφήνω τη μηχανή στο πάρκινγκ για δίκυκλα (δωρεάν αλλά μη φυλασσόμενο) και μένει εκεί δυο μέρες.

    Επιστρέφω, πάω να πάρω τη μηχανή, τη βρίσκω στη θέση της, βάζω μπρος να φύγω.

    Μου φαίνεται ότι κάνει κάπως διαφορετικό θόρυβο αλλά λέω "ιδέα μου θα είναι".

    Ξεκινάω... ο θόρυβος συνεχίζει να μου φαίνεται λίγο περίεργος αλλά η μηχανή πάει κανονικά.

    Φτάνω στα διόδια της Αττικής Οδού... σταματάω και σα να μου φαίνεται ότι κάτι μυρίζει παράξενα - αρχίζω να σκέπτομαι "ρε μήπως καίει λάδια; από τώρα; στα 12.600 χιλιόμετρα;" αλλά δεν μπορώ εκείνη την ώρα να κάνω κάτι και συνεχίζω και φτάνω σπίτι μου.

    Αφήνω τη μηχανή στην αυλή του σπιτιού... η μυρωδιά που λέγαμε είναι πιο έντονη τώρα. Σκέπτομαι "αύριο" (ήταν αργά το απόγευμα εκείνη την ώρα) "θα την πάω συνεργείο να δω τι έχει γίνει". Ήμουν κουρασμένος κιόλας για να αρχίσω εκείνη την ώρα να ψάχνω, είχε αρχίσει και να σκοτεινιάζει.

    Πάω μέσα... θέλω να αλλάξω... πάω να βγάλω τα παπούτσια μου και βλέπω το δεξί μπατζάκι του παντελονιού μου και το παπούτσι μου να κολυμπάνε στα λάδια!

    Με πιάνει τρέλα... ούτε θέλω να κοιτάξω τι έγινε και γιατί και πώς.

    Την άλλη μέρα οδηγώντας πολύ σιγά την πάω στο συνεργείο, που είναι κοντά σχετικά στο σπίτι... αποτέλεσμα να καταστραφεί από λάδια, αν και προσπάθησα να το προφυλάξω, άλλο ένα παντελόνι (πρόχειρο ευτυχώς). Ευτυχώς επίσης που είχε μείνει λίγο λάδι μέσα στη μηχανή.

    Και τελικά τι είχε γίνει;

    ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΡΙΟΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΛΕΨΕΙ ΤΙΣ ΤΑΠΕΣ ΤΟΥ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΨΥΓΕΙΟΥ.

    ΤΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΖΩΗ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!

    Όπως και νάχει... άφησα τη μηχανή στο συνεργείο, διότι ήθελε και σέρβις, τακάκια κλπ. - δείχνει σε πρώτη ματιά να μην έχει πάθει ζημιά, μάλλον το λάδι που είχε απομείνει μέσα εμπόδισε τον κινητήρα να κολλήσει.

    Αυτά.
    εγω δεν θελω αλλο τεστ αξιοπιστιας!
    οτι παει με λιγο λαδι και ελαχιστα υγρα στο ψυγειο μου αρκει.



    ααα....ξεχασα...εγω δεν πιανομαι !~

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Φίλε την επόμενη φορά να είσαι πιο προσεκτικός γιατί έτσι όπως το περιγράφεις να λείπουν οι τάπες και να πήγες την διαδρομή παρ΄όλο το θόρυβο ...
    Δηλαδή αν ας πούμε έσταζε βενζίνη και μύριζε ,μπορεί να συνέχιζες με αυτή τη λογική μέχρι να γίνεις λαμπάδα
    Σόρρυ και μην παρεξηγηθείς, αλλά μου δείχνεις σαν ένας οδηγός αυτοκινήτου που κατά λάθος στράφηκε στην μοτοσυκλέτα
    ΥΓ Αγόρι που σχολιάζεις από κάτω ,λυπάμαι αλλά αυτά που γράφεις είναι πιο γραφικά από τους δράκους των παραμυθιών

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Benelli BN 600 GT
    από Innersense στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2013, 14:36
  2. Benelli νεα μοντελα
    από el_hymador στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2009, 01:15
  3. Benelli TnT
    από DimST στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2005, 13:42
  4. H καινοτομία της Benelli
    από DIT στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2004, 12:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF