Σελίδα 5 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 130

Θέμα: CBR 1000 rrrrr 2005... ή κάτι άλλο;

  1. #61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Παιδες ....κοιταω και αλλα μηχανακια .
    Περιιριζομαι στο γεγονος πως θα ανταλλαξω το αμαξι με μοτο και οι επιλογες ειναι πιο περιορισμενες .
    Τωρα βλεπω ενα gsxr750 k7
    ...ειδωμεν .
    Ψαχνω ενα μηχανακι για μια δυο φορες το μηνα , τιποτα παραπανω . Ουτε η ανεση με ενδιαφερει ουτε τιποτα ...αρκει να ειναι καθαρο

    Καμια σχεση με τον τιτλο του θεματος , αλλα δγμται...http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/8396531/
    καταλαβαίνω ότι έχεις περιορισμένες επιλογές αλλά όπου βλέπω βαμμένα φιμέ ή εντελώς μαύρα (όπως εδώ) φλας,στοπ φεύγω μακριά... μηχανάκι από καγκούρι δε θα έπαιρνα.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  2. #62
    Παίζει πολύ καγκουριλίκι στα SS....

  3. #63
    Γαμησε τα ομως ....παρα πολυ . Σε σημειο που και οκ να σαι ....να σε τραβαει να την κανεις τη μαλακια . Εν το μεταξυ για να δεις καθρεπτη και πινακιδα σε σσ πρεπει να κανεις ταμα.
    Το συγκεκρημενο 750 φαινεται κατα τα αλλα οκ και συμφωμα και με τα λεγομενα του ιδιοκτητη ....και εχει και μαμα εξατμιση
    Τελευταία τροποποίηση από Lioulios; 27/09/2016 στις 22:27.

  4. #64
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Ωραία ειναι τα 750αρια γενικά (δεν ξερω για το συγκεκριμένο) αλλα εισαι σίγουρος οτι ειναι αυτο που θες?

    Αν καταλαβα καλα απο τα όσα εχω διαβάσει ψάχνεις κατι για να το καβαλας δυο φορες το μήνα, να σου δίνει κ@υλα κι αδρεναλίνη να βάζεις και στις τσέπες, και μετά στο γκαράζ κι ενα γλυκό φιλί για καληνύχτα και σε 15 μερες παλι.

    Γιατι θες να πας σε "τεχνικό" μηχανακι?
    Το εφταμιση ειναι εργαλείο και για την πίστα κλπ.
    Νομιζω πιο πολυ θα κόλλαγε ενα μπουσα ας πουμε σε αυτο που θες εσυ.
    (Σορρυ αν εχει ξανά αναφερθεί κι εχεις απαντήσει)

  5. #65
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.708
    Βρες ένα κ5-6 καθαρό(όσο το δυνατόν) κ με 2-3 ψιλά στα σημεία που πονάει θα έχεις ένα αξιόπιστο κ fun to ride moto!!
    Ride(s) the wind of change...

  6. #66
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Mιας και εισαι Κρητη ρε μαστορα, δεν παιρνεις ενα καλο και δυνατο super-motard. Πιο fun to ride κατ'εμε και ειδικα σε περιβαλοντα οπως η Κρητη.
    MADE IN JAPAN 日本製

  7. #67
    Ψαχνω κατι καθαρα δρομισιο να φευγω ενα , δυο , τρεις νομούς παραεξω και επειδη ειχα γυμνο (675), σκεφτωμαι τωρα για σσ.
    Μηχανακια τυπου μπαντιτ , φειζερ κτλ , δεν θελω ουτε να τα βλεπω .
    Εμφανισιακα μου αρεσουν τα γυμνα στρογγυλοφαναρα , αλλα σσ δεν ειχα ποτε και ειμαι και τυπος που μου αρεσουν οι αλλαγες .
    Το 750 το σκεφτηκα διοτι σιγουρα ειναι πιο οικονομικο απο τα 1000 στο να το χεις και να καθεται , τελη κτλ , αλλα νομιζω πως για τα δεδομενα τα δικα μου θα ναι και πιο φαν .
    Κοιταω συγκεκρημενα μοτο. Δηλ καβα , δεν μου αρεσει ,πιο πολυ μου αρεσει το ρρ μετα το ζσχρ ...αν μπορουσα βεβαια .... θα θελα το 1099.
    Δεν ειναι οι δυνατοτητες μου για τετοια εργαλεια , αλλα θελω να γουσταρω οσο μπορω .
    Ενα κυνηγητο δηλ στα 170 - 180 εθνικη ειναι οκ . Παραπανω οσες φορες πηγα μονο ξηλο απο τον αερα θυμαμαι με το γυμνο .

    Ειδωμεν ..... ευχαριστω παντως τον καθενα ξεχωριστα για το ενδιαφερον του στο νημα ,τις αποψεις και συμβουλες . Να στε καλα ρε .

  8. #68
    τετρακυλινδρο μελος Το avatar του/της yiannis172
    Εγγραφή
    13/07/2008
    Μηνύματα
    730
    Εγω θα ελεγα να κοιταξεις για Busa 1ης γενιας....ειναι παμφθηνα και εχεις πολλες πιθανοτητες να βρεις καθαρο μηχανακι.

  9. #69
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2015
    Μηνύματα
    1.093
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Γαμησε τα ομως ....παρα πολυ . Σε σημειο που και οκ να σαι ....να σε τραβαει να την κανεις τη μαλακια . Εν το μεταξυ για να δεις καθρεπτη και πινακιδα σε σσ πρεπει να κανεις ταμα.
    Το συγκεκρημενο 750 φαινεται κατα τα αλλα οκ και συμφωμα και με τα λεγομενα του ιδιοκτητη ....και εχει και μαμα εξατμιση
    Οι ιδιοκτήτες SS 10+ χρόνων που τα έχουν με καθρέπτες αγραντζούνιστα, με μαμα χρώμα και ίσως το τελικό ή την μαμα εξάτμηση στην αποθήκη έχουν αποφασίσει να τα κρατήσουν και δεν θα τα δεις πουθενά προς πώληση.

  10. #70
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Leon67 Προβολή μηνύματος
    Οι ιδιοκτήτες SS 10+ χρόνων που τα έχουν με καθρέπτες αγραντζούνιστα, με μαμα χρώμα και ίσως το τελικό ή την μαμα εξάτμηση στην αποθήκη έχουν αποφασίσει να τα κρατήσουν και δεν θα τα δεις πουθενά προς πώληση.
    Μια χαρά τα πουλάνε. Θα τα καταλάβεις απο την υψηλή τιμή τους σε σχέση με τον μέσο όρο.
    The R is for Respect.

  11. #71
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Leon67 Προβολή μηνύματος
    Οι ιδιοκτήτες SS 10+ χρόνων που τα έχουν με καθρέπτες αγραντζούνιστα, με μαμα χρώμα και ίσως το τελικό ή την μαμα εξάτμηση στην αποθήκη έχουν αποφασίσει να τα κρατήσουν και δεν θα τα δεις πουθενά προς πώληση.
    Οι συνειδητοποιημένοι κάτοχοι 1000SS (like moi ) άντε να βάλουν καμιά cool βάση πινακίδας...
    Είναι τόσο όμορφα ρυθμισμένο και όσο δυνατό χρειάζεται από τη μαμά Honda, που δεν χρήζει καμίας μετατροπής.

  12. #72
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από yiannis172 Προβολή μηνύματος
    Εγω θα ελεγα να κοιταξεις για Busa 1ης γενιας....ειναι παμφθηνα και εχεις πολλες πιθανοτητες να βρεις καθαρο μηχανακι.
    Κι εγω αυτο ψηφίζω.

  13. #73
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2015
    Μηνύματα
    1.093
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    Μια χαρά τα πουλάνε. Θα τα καταλάβεις απο την υψηλή τιμή τους σε σχέση με τον μέσο όρο.
    Εάν το θέσουμε έτσι ναι! Εγώ πάντως το Κ-3 που έχω από καινούργιο-εγώ το έβγαλλα από την κούτα ούτε που το σκέφτομαι... Θα γεράσουμε μαζί!!!

  14. #74
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.278
    Λεω εγω τωρα

    http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/8517227/
    http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/8270477/
    http://www.car.gr/8456408-honda-cbr-1000rr
    http://www.car.gr/8565950-honda-cbr-1000rr
    http://www.car.gr/6718078-honda-cbr-1000rr

    Αυτα με μια γρηγορη απο budget δεν ξερω τι παιζει αλλα για CBR 1000 εχει αρκετα απλα θελει λιγο τρεξιμο να τα δεις αν μπορεις

    Και γω για BUSA θα σου ελεγα οπως καταλαβα παντως.
    Throttle that mysterious friend of ours

  15. #75
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Leon67 Προβολή μηνύματος
    Εάν το θέσουμε έτσι ναι! Εγώ πάντως το Κ-3 που έχω από καινούργιο-εγώ το έβγαλλα από την κούτα ούτε που το σκέφτομαι... Θα γεράσουμε μαζί!!!
    Κι εγώ έτσι με το Κ6. Και Μακάρι να μπορούσα να κάνω το ίδιο και τώρα με ένα L7
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

Σελίδα 5 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF