Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 130

Θέμα: CBR 1000 rrrrr 2005... ή κάτι άλλο;

  1. #1

    CBR 1000 rrrrr 2005... ή κάτι άλλο;

    Tο μονο που ξερω ειναι πως ειναι το ομορφοτερο ss αν εξαιρεσουμε καποια ντουκατι .

    Τα δεδομενα μου ειναι πως δεν την παλευω αλλο αμηχανος.
    Η γυναικα δεν προκειτε να ξανακαβαλησει για πολυ καιρο ακομα εως ποτε , οποτε δεν με νοιαζει η ανεση κτλ .
    Ενα μηχανακι ψαχνω να το βλεπω να το γυαλιζω και μια στο τοσο να βγαινω και οπου με βγαλει ..
    Τι λεςι το rr ??

  2. #2
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.059
    καλο ειναι αλλα μου φαινεται οτι κλεβει λιγο το κοντερ
    https://www.youtube.com/watch?v=dqouDnsiFdo
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #3
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.685
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Tο μονο που ξερω ειναι πως ειναι το ομορφοτερο ss αν εξαιρεσουμε καποια ντουκατι .
    Αν αυτο που ξέρεις είναι το παραπάνω, μάθε και την απόλυτη αλήθεια και προχώρα.

    η απόλυτη αλήθεια: είναι honda, δεν σπάει, δεν χαλάει.












    btw, μήπως εννοείς 1000 και όχι 100

  4. #4
    Απίστευτα μηχανάκια...να πει και κάποιος κάτοχος για προβλήματα, αν βγάζουν.

  5. #5
    Είχα δανειστεί ένα κι ανεβοκατέβηκα Σέρρες οδικώς.

    Στο ταξίδι, γρήγορο και άνετο.
    Στην πίστα, αποτελεσματικό. Βαρύ μεν αλλά μόλις το κούρδιζες γύρναγε άνετα.

    Ενώ έκανε αυτά που έπρεπε και με το παραπάνω μάλιστα, δεν με ...εξίταρε. Άχρωμο, άοσμο, άγευστο.

    Ίσως η σύντομη γνωριμία μας να το αδικεί. Αν το παντρευόμουν μπορεί με τον καιρό να το... αγαπούσα!

    (Δεν παύει φυσικά να είναι κατά γενική ομολογία ένα από τα καλύτερα 1000άρια της εποχής του)
    Think faster than you ride

  6. #6
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.708
    Πολυ καλο μοτο...το εχει φιλος κ παροτι το σκισιμο που τρωει δεν εχει κανει κιχ.
    Απο τις βολτες που το εχω παρει εχω διαπιστωσει οτι εχει χαμηλα τα κλιπον (κ μεσα σχετικα) και η σελα του σε βαζει λιγο πιο ψηλα σε σχεση με αλλα SS(με το δικο μου αρκετη διαφορα κ στα 2).
    Φρενα ετσι κ ετσι, γεματο παντου το μοτερ, καλες καταναλωσεις(αναλογως πως πας) κ στριβει αρκετα καλα αν το ρυθμισεις.
    Οντως το πιο ομορφο CBR.
    Ride(s) the wind of change...

  7. #7
    Και μόνο το ξεκαύλωμα που κάνω όταν έχω τις μαύρες μου από Ασπρόπυργο-Λουτράκι μου αρκεί...
    Ένας αέρας είναι το μοτόρι, έχει τον όγκο ενός 400, φωλιάζω όμορφα μέσα του και ανεβάζει στροφές σαν διάβολος...
    Το ψυχοφάρμακο που έψαχνα μια ζωή...

  8. #8
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Και μόνο το ξεκαύλωμα που κάνω όταν έχω τις μαύρες μου από Ασπρόπυργο-Λουτράκι μου αρκεί...
    Ένας αέρας είναι το μοτόρι, έχει τον όγκο ενός 400, φωλιάζω όμορφα μέσα του και ανεβάζει στροφές σαν διάβολος...
    Το ψυχοφάρμακο που έψαχνα μια ζωή...

    Του 2005 είναι το ρεψολ;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #9
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.094
    Το πρώτο Repsol 1000 ήταν του 2005, πάντως.

    Είχα του 2004, HRC χρώματα. Μέχρι τα 68,000 χλμ. που το πούλησα, δεν έβγαλε τίποτα, εκτός από πηνία, τα οποία αλλάχθηκαν εντός εγγύησης το 2009. Το συγκεκριμένο πωλείται ακόμα σε αγγελίες κατά καιρούς, οπότε φαντάζομαι ότι δεν έχει πάθει κάτι σοβαρό.

    Ωστόσο, 2 φίλοι μου που είχαν ίδια και τα πίεζαν περισσότερο από μένα, χτύπησαν στρόφαλο στα 30-40,000 χλμ. Κατ'ομολογία των ίδιων, "δεν τα φτιάχνουν όπως παλιά".
    Τελευταία τροποποίηση από BLiTzER; 16/09/2016 στις 09:17.
    Life begins at 45°.

  10. #10
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Του 2005 είναι το ρεψολ;
    2015...

  11. #11
    Χαρη , το 1000 .... ξεχασα ενα μηδενικο επειδη ειχα ζορι να βαλω πολλα rrrr .
    Νοτακο κατι τετοιο ψαχνω και εγω .

    Απο προβληματα εχω διαβασει μονο για πηνια , αλλα δεν με απασχολει τοσο , οσο το γεγονος πως αυτο που κοιταω , εχει εξατμιση χωρις pc.
    Αν και μου λεει πως δουλευει οκ , εγω εχω τους ενδιασμους μου .... Απο την αλλη δεν ειμαι και ο τυπος που κυνηγαει το δευτερολεπτο.ss δεν ειχα ποτε.
    Επειρεαζει καπου η ελλειψη pc οχι οσο αφορα την αποδοση , αλλα την αξιοπιστια σε βαθος χρονου ?

  12. #12
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Χαρη , το 1000 .... ξεχασα ενα μηδενικο επειδη ειχα ζορι να βαλω πολλα rrrr .
    Νοτακο κατι τετοιο ψαχνω και εγω .

    Απο προβληματα εχω διαβασει μονο για πηνια , αλλα δεν με απασχολει τοσο , οσο το γεγονος πως αυτο που κοιταω , εχει εξατμιση χωρις pc.
    Αν και μου λεει πως δουλευει οκ , εγω εχω τους ενδιασμους μου .... Απο την αλλη δεν ειμαι και ο τυπος που κυνηγαει το δευτερολεπτο.ss δεν ειχα ποτε.
    Επειρεαζει καπου η ελλειψη pc οχι οσο αφορα την αποδοση , αλλα την αξιοπιστια σε βαθος χρονου ?
    Παρτο ειναι HONDA
    Throttle that mysterious friend of ours

  13. #13
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.094
    Δε νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα με ένα τελικό μόνο. Απλά να κάνεις εξονυχιστικό έλεγχο πριν αγοράσεις και να τσεκάρεις συχνά τα λάδια, γιατί κάτι μου λέει ότι εκεί την πάτησαν οι φίλοι μου. Εγώ, εκτός από τελικό και φίλτρο, είχα κάνει όλα τα γνωστά mods στο μηχανάκι, αλλά είχα και PC.

    Να το πάρεις. Είναι το ομορφότερο CBR.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	44342_432950071440_4747181_n.jpg 
Προβολές:	467 
Μέγεθος:	70,7 KB 
ID:	366502
    Life begins at 45°.

  14. #14
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Δε νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα με ένα τελικό μόνο. Απλά να κάνεις εξονυχιστικό έλεγχο πριν αγοράσεις και να τσεκάρεις συχνά τα λάδια, γιατί κάτι μου λέει ότι εκεί την πάτησαν οι φίλοι μου. Εγώ, εκτός από τελικό και φίλτρο, είχα κάνει όλα τα γνωστά mods στο μηχανάκι, αλλά είχα και PC.

    Να το πάρεις. Είναι το ομορφότερο CBR.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	44342_432950071440_4747181_n.jpg 
Προβολές:	467 
Μέγεθος:	70,7 KB 
ID:	366502
    Λες ε?

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	13522962_10210164768140313_5891376377680515178_o.jpg 
Προβολές:	472 
Μέγεθος:	81,5 KB 
ID:	366503

  15. #15
    Βλιτζερ , τωρα θυμηθηκα το μηχανακι σου ... ειναι ο θρυλος που πουλιοταν ακριβοτερα και με λιγοτερα χλμ απο τον επομενο ε ;

    By the way , εχει ολοσωμη , οχι απλα ενα τελικο . Περιμενω να το δω και να το κανω βολτα και βλεπουμε .
    Εχω απορριψει ηδη δυο μοτοσυκλετες και ειναι η 3η που κοιταω

Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF