Σελίδα 21 από 55 ΠρώτοΠρώτο ... 11161718192021222324252631 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 301 έως 315 από 823

Θέμα: Πένσες-Κοφτάκια-Τανάλιες κ.α (γενική συζήτηση)

  1. #301
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mreza
    Εγγραφή
    07/07/2013
    Μηνύματα
    139
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από JNP Προβολή μηνύματος
    Ο πωλητής είναι στην Ιαπωνία, πως γίνεται να στέλνει με τσάμπα μεταφορικά;
    Το έχετε ξαναδεί το έργο;
    πολύ χαμηλό feedback Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_1.jpg 
Προβολές:	189 
Μέγεθος:	16,9 KB 
ID:	416283

  2. #302
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    25/06/2017
    Μηνύματα
    1.947
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mreza Προβολή μηνύματος
    πολύ χαμηλό feedback Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_1.jpg 
Προβολές:	189 
Μέγεθος:	16,9 KB 
ID:	416283
    Κιαυτο μου έκανε εντύπωση!

  3. #303
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από JNP Προβολή μηνύματος
    Κιαυτο μου έκανε εντύπωση!
    Αν δεν έρθει θα πάρω τα χρήματα πίσω και θα δοκιμάσω σε άλλον.
    Δεν βιάζομαι
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  4. #304
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.718
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από JNP Προβολή μηνύματος
    Ο πωλητής είναι στην Ιαπωνία, πως γίνεται να στέλνει με τσάμπα μεταφορικά;
    Το έχετε ξαναδεί το έργο;
    Το έργο το έχω δει πολλές φορές!
    Τα ταχυδρομικά έξοδα με στάνταρ αποστολή είναι πολύ χαμηλά στη Japan, οπότε κάποιοι τα ενσωματώνουν στην αξία του προϊόντος. Αν το θες προχώρα άφοβα, αλλά θα περιμένεις....
    Εμένα μου άφησαν σήμερα ειδοποιητήριο για κατσαβίδι που παράγγειλα από Ebay (και ήρθε από Japan) 8 Φεβρουαρίου...
    Πλέον και για μικρά δέματα, τα ΕΛΤΑ σε βάζουν να πας στο ταχυδρομικό γραφείο να τα πάρεις (λόγω του ιού προφανώς). Να δω πως θα πάω να το πάρω καθώς λόγω baby sitting δε βγαίνω από το σπίτι ούτε για τα απαραίτητα ψώνια.
    Τελευταία τροποποίηση από STF; 23/03/2020 στις 21:27.

  5. #305
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.718
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mreza Προβολή μηνύματος
    πολύ χαμηλό feedback Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_1.jpg 
Προβολές:	189 
Μέγεθος:	16,9 KB 
ID:	416283
    Όλα τα αρνητικά reviews αφορούν ότι άργησαν να λάβουν ή "λένε" ότι δεν έλαβαν... Αν όμως έλαβαν μετά από 2 ή 3 μήνες δε μπαίνουν στο κόπο βέβαια να διορθώσουν το αρνητικό review. Τσάμπα τα ταχυδρομικά αλλά θέλουν στο μήνα να είναι σπίτι τους... Κλάσικ!

    Εν τω μεταξύ, για παράδειγμα ο συγκεκριμένος πωλητής γράφει: για αγορές που θα γίνουν σήμερα θα λάβετε μεταξύ 22 Απριλίου 2020 και 29 Μαΐου 2020 και ο άλλος μπαίνει πάνω στο μήνα και ρίχνει το αρνητικό του.

    Για αυτό, καλό είναι να διαβάζουμε τα reviews, μη μένουμε μόνο στα νούμερα.

  6. #306
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2018
    Μηνύματα
    630
    Επειδή κάνω αγορές μέσω ebay από το 2006 (χωρίς προς θεού να το παίζω έξυπνος ή να θέλω να μειώσω τους φίλους που γράφουν εδώ) και το έχω ζήσει ουκ ολίγες φορές το έργο, το κύριο πρόβλημα όταν ένα πακέτο εξωτερικού κάνει πάνω από 1,5 -2 μήνες είναι ότι ενδέχεται να έχει εξαντληθεί μέχρι την άφιξή του η προστασία που παρέχει το ebay στους αγοραστές (να έχει λήξει ο χρόνος ισχύος της) οπότε για να προστατευτεί ανάλογα ο πελάτης και να εξασφαλίσει ότι δεν θα χάσει τα χρήματά του είναι ουσιαστικά υποχρεωμένος να ανοίξει case ή claim ώστε να έχει "δεμένο" τον πωλητή. Αν ο τελευταίος σε αυτή την περίπτωση δεν δεχτεί να του επιστρέψει στο ακέραιο τα χρήματα,ο αγοραστής μοιραία του βάζει αρνητικό feedback. Οπότε δεν έχει πρακτικά αξία να λέει ο πωλητής εκ των προτέρων ότι το δέμα ενδέχεται να κάνει 2+ μήνες να φτάσει στον προορισμό γιατί εκ προοιμίου αυτός ο χρόνος είναι εκτός κάλυψης ebay.

  7. #307
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    25/06/2017
    Μηνύματα
    1.947
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Brand: ENGINEER
    ■ Product Specifications:
    · Body size: 160mm
    · Blade section hardness: HRC56 ± 2
    And cutting capacity: copper wire φ1.2mm
    Material: high-carbon steel
    Επειδη σκεφτόμουν να πάρω την πενσουλα της engineer παρατήρησα τις παραπάνω προδιαγραφές και αναρωτήθηκα : σκληρότητα 54 - 58 την βλέπω χαμηλή σε σχέση με τις knipex που είναι στα 60.Επισης κόβει καλώδιο χαλκινο 1.2mm,πολυ λίγο κατά την γνώμη μου. Την έχει κάποιος χρησιμοποιήσει σε ξεκολημα βιδών και κόψιμο συρματων να μας πει την εμπειρία του;
    Σημ. σε ένα rewiew ένας παραπονέθηκε ότι αφού τη δούλεψε σε 2-3 βίδες μετά δεν τις έπιανε καλά, προφανώς είχαν χαλάσει τα μπροστινά δοντάκια. Βέβαια ανώνυμα ο καθένας γράφει ότι κάνει κέφι....

  8. #308
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Το 60αρι η knipex το έχει στις κοπτικές ακμές οι οποίες έχουν δεχθεί έχτρα σκλήρυνση σε σχέση με το σώμα, το οποίο είναι πιο μαλακό. (Για τα δόντια δε θυμάμαι αλλά νομίζω πως δεν έχουν έχτρα σκλήρυνση. Δεν είμαι σίγουρος όμως και δεν μπορώ να το ψάξω τώρα)

    Η engineer δεν αναφέρει αν η σκληρότητα αυτή ειναι στα δόντια ή στο σώμα ούτε αν έχει έχτρα σκλήρυνση στα δόντια. Είναι ένα εργαλείο που ούτε το έχω, ούτε το έχω δουλέψει, για να ξερω πόσο καλό είναι αλλά το 56αρι δε μου φαίνεται λίγο.

    Τα review για εργαλεία, εγώ προσωπικά, δεν τα εμπιστεύομαι. Είναι πολύ λίγα αυτά που κρατάω από ένα review και από πολύ λίγους. Όχι επειδή προσπαθούν εσκεμμένα να παρουσιάσουν κάτι διαφορετικά απ' ότι είναι, αλλά επειδή τις περισσότερες φορές το κάνουν χωρίς να το θέλουν. Μάλλον από έλλειψη εμπειρίας? Δεν ξέρω.

    Μπορούν δυο χρήστες να έχουν διαφορετική άποψη για το ίδιο εργαλείο κάνοντας την ίδια χρήση? Ναι μπορούν. Ασφαλώς και τα δόντια θα φαγωθούν με τη χρήση. Ασφαλώς και δε θα πιάνουν με τον ίδιο τρόπο όταν φαγωθούν. Και αυτό συμβαίνει σε όλες τις πένσες. Και στις κνιπεχ και σε ότι άλλο κυκλοφορεί ανεξαρτήτως μάρκας και τιμής. Εγώ αυτό το βλέπω λογικό, κάποιος άλλος μπορεί να περιμένει να μη φθαρεί ποτέ ή να δουλεύει πάντα όπως όταν ήταν καινούριο. Και αν δεν περιμένει κάτι τέτοιο τότε σίγουρα δεν γνωρίζει οτι η εντονότερη φθορά στα δόντια παρουσιάζεται όταν είναι ακόμα καινούρια.
    Το θέμα όμως είναι τι γίνεται από κει και πέρα.
    Εχω ξεφτιλίσει πολλές πένσες για να ξέρω οτι οι κνίπεχ προσφέρουν το κάτι παραπάνω όσο αφορά την αντοχή, από τις φθηνότερες κινέζικες . Εχω εξαφανίσει πολλά δόντια (και από κνιπεχ) πιάνοντας βαμμένα μέταλλα, για να μπορώ να το πω αυτό.
    Αν εχθές δούλεψα την πρώτη μου καινούρια, καλοπληρωμένη, πολυδιαφημισμένη πένσα και είδα οτι τα δόντια παρουσίασαν φθορά και χαλάστηκα, τότε σίγουρα δεν φταίει το εργαλείο.

    Ή, φυσικά, έχει δίκιο και το εργαλείο είναι μάπα.

    Το θέμα είναι οτι δεν το ξέρω και σίγουρα δεν εμπιστεύομαι την κρίση του.

    BTW υπάρχει και η μαιρούλα. (δεν κόβει καθόλου καλώδια δόου)
    Η οποία εκτός του ότι μου αρέσει περισσότερο, θεωρώ οτι έχει και καλύτερη σχεδίαση (για λειτουργία υπό γωνία όταν αυτό είναι εφικτό).

    https://www.argofile.co.jp/wp/wp-con.../pdf/ZA185.pdf

    Το σίγουρο και εδώ ειναι οτι αρχικά θα παρουσιάσει φθορά στα δόντια.

    https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_f...acat=0&_sop=15
    Τελευταία τροποποίηση από daz; 24/03/2020 στις 13:46.
    Sent from me using a computer.

  9. #309
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    25/06/2017
    Μηνύματα
    1.947
    BTW υπάρχει και η μαιρούλα. .
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	s-l1600.jpg 
Προβολές:	141 
Μέγεθος:	26,6 KB 
ID:	416302
    Μαιρουλα είπανε τον κροκόδειλο;
    Πολύ πιο εντυπωσιακή...

  10. #310
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lazarefa Προβολή μηνύματος
    Επειδή κάνω αγορές μέσω ebay από το 2006 (χωρίς προς θεού να το παίζω έξυπνος ή να θέλω να μειώσω τους φίλους που γράφουν εδώ) και το έχω ζήσει ουκ ολίγες φορές το έργο, το κύριο πρόβλημα όταν ένα πακέτο εξωτερικού κάνει πάνω από 1,5 -2 μήνες είναι ότι ενδέχεται να έχει εξαντληθεί μέχρι την άφιξή του η προστασία που παρέχει το ebay στους αγοραστές (να έχει λήξει ο χρόνος ισχύος της) οπότε για να προστατευτεί ανάλογα ο πελάτης και να εξασφαλίσει ότι δεν θα χάσει τα χρήματά του είναι ουσιαστικά υποχρεωμένος να ανοίξει case ή claim ώστε να έχει "δεμένο" τον πωλητή. Αν ο τελευταίος σε αυτή την περίπτωση δεν δεχτεί να του επιστρέψει στο ακέραιο τα χρήματα,ο αγοραστής μοιραία του βάζει αρνητικό feedback. Οπότε δεν έχει πρακτικά αξία να λέει ο πωλητής εκ των προτέρων ότι το δέμα ενδέχεται να κάνει 2+ μήνες να φτάσει στον προορισμό γιατί εκ προοιμίου αυτός ο χρόνος είναι εκτός κάλυψης ebay.
    Kατι για 6μηνο στο paypal εχω δει εγω. Για ριξε παλι μια ματια ποσο ειναι πλεον το protection.
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  11. #311
    Θα πάρω τη πάσα του Τόλη και θα πω ότι τα δόντια στη Merry ZA-185 είναι αρκετά μαλακά, ίσως περισσότερο από όσο θα έπρεπε. Όμως αυτό δεν επηρρεάζει στο ελάχιστο το "δάγκωμά" της, τουλάχιστον όπως τη χρησιμοποιώ εγώ.

    Από την άλλη η Engineer PZ-33 (για κάποιο λόγο που δεν ξέρω, την ονομάζει πια PZ-32) που έχω πάρει πρόσφατα, έχει σαφώς σκληρότερα δόντια, αλλά είναι και μικρότερη, οπότε η δύναμη που βάζεις δεν είναι ίδια. Προτίμησα να κουβαλώ στη τσάντα μου την Engineer γιατί είναι μικρότερη, ελαφρύτερη και έχει κόφτη, που βολεύει, ενώ η Μερυ δεν έχει, για αυτό και την άφησα στην εργαλειοθήκη μου. Το θετικό της Merry είναι ότι έχει μεγαλύτερο εύρος, δλδ με τη μύτη πιάνει από Μ2 ως Μ6 και με το πλάι από Μ5 ως Μ8.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Merry_1.jpg 
Προβολές:	140 
Μέγεθος:	44,9 KB 
ID:	416303

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Merry_2.jpg 
Προβολές:	140 
Μέγεθος:	46,8 KB 
ID:	416304

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Merry_6.jpg 
Προβολές:	139 
Μέγεθος:	79,9 KB 
ID:	416305

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	EngineerPZ33_1.jpg 
Προβολές:	139 
Μέγεθος:	76,3 KB 
ID:	416306

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	EngineerPZ33_2.jpg 
Προβολές:	139 
Μέγεθος:	49,7 KB 
ID:	416307
    Dream with the feathers of angels stuffed beneath your head.

  12. #312
    Έχω στο πισι μου και κάποιες φώτο των μεγαλύτερων Engineer, δε νομίζω ο ιδιοκτήτης τους να έχει πρόβλημα να τις ποστάρω για να τις δείτε καλύτερα. Έτσι κι αλλιώς δε το χει με τη φωτογραφία... (καλά και γω για τα θηρία είμαι, αλλά τεσπα)
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Enginner_PZ_1.jpg 
Προβολές:	140 
Μέγεθος:	77,0 KB 
ID:	416309

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Enginner_PZ_2.jpg 
Προβολές:	140 
Μέγεθος:	71,4 KB 
ID:	416308

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Enginner_PZ_3.jpg 
Προβολές:	139 
Μέγεθος:	94,7 KB 
ID:	416310

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Enginner_PZ_4.jpg 
Προβολές:	139 
Μέγεθος:	87,5 KB 
ID:	416311

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Enginner_PZ_5.jpg 
Προβολές:	139 
Μέγεθος:	80,9 KB 
ID:	416312

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Enginner_PZ59_2.jpg 
Προβολές:	139 
Μέγεθος:	51,3 KB 
ID:	416313

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Enginner_PZ60_2.jpg 
Προβολές:	139 
Μέγεθος:	60,2 KB 
ID:	416314
    Dream with the feathers of angels stuffed beneath your head.

  13. #313
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.718
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lazarefa Προβολή μηνύματος
    Επειδή κάνω αγορές μέσω ebay από το 2006 (χωρίς προς θεού να το παίζω έξυπνος ή να θέλω να μειώσω τους φίλους που γράφουν εδώ) και το έχω ζήσει ουκ ολίγες φορές το έργο, το κύριο πρόβλημα όταν ένα πακέτο εξωτερικού κάνει πάνω από 1,5 -2 μήνες είναι ότι ενδέχεται να έχει εξαντληθεί μέχρι την άφιξή του η προστασία που παρέχει το ebay στους αγοραστές (να έχει λήξει ο χρόνος ισχύος της) οπότε για να προστατευτεί ανάλογα ο πελάτης και να εξασφαλίσει ότι δεν θα χάσει τα χρήματά του είναι ουσιαστικά υποχρεωμένος να ανοίξει case ή claim ώστε να έχει "δεμένο" τον πωλητή. Αν ο τελευταίος σε αυτή την περίπτωση δεν δεχτεί να του επιστρέψει στο ακέραιο τα χρήματα,ο αγοραστής μοιραία του βάζει αρνητικό feedback. Οπότε δεν έχει πρακτικά αξία να λέει ο πωλητής εκ των προτέρων ότι το δέμα ενδέχεται να κάνει 2+ μήνες να φτάσει στον προορισμό γιατί εκ προοιμίου αυτός ο χρόνος είναι εκτός κάλυψης ebay.
    Εγώ σε αυτά που γράφεις είμαι 100% μαζί σου. Απλά δεν ήθελα να πλατιάσω. Εννοούσα για όσους είναι βιαστικοί και γράφουν τα αρνητικά τους review νωρίτερα από τους αναφερόμενους χρόνους παράδοσης.
    Οι περισσότεροι -όχι όλοι, αλλά σίγουρα οι περισσότεροι- γράφουν το αρνητικό τους πάνω στο μήνα. Δεν αφήνουν δηλαδή να εκπνεύσει ο χρόνος που δίνει ο ίδιος ο προμηθευτής. Πολλές φορές για μια καθυστερημένη παράδοση συνήθως δε φταίει ο προμηθευτής αλλά τα ταχυδρομεία του και τα ταχυδρομεία μας. Εμένα μου έχει συμβεί πολλές φορές το προϊόν να έχει μπει στην Ελλάδα και να φτάνει στη πόρτα μου 2 εβδομάδες μετά, με άλλα λόγια... ΕΛΤΑ το μεγαλείο σου. Αλλά αυτά είναι τα παραγόμενα των φθηνών εξόδων αποστολής, δε μπορεί να γίνει αλλιώς.

    Στο δίμηνο το καταλαβαίνω να κάνει κάποιος αίτηση για refound αλλά ας περιμένει έναν μήνα ακόμη, πριν ρίξει το αρνητικό του. Μπορεί και να μην έφταιγε ο προμηθευτής και να συμπεριφερθεί σαν κύριος (να έχει επιστρέψει τα χρήματα παρά το γεγονός ότι έλαβε κάποιος τελικά το προϊόν εκ των υστέρων). Διότι αν έχει στείλει 3500 προϊόντα με επιτυχία και έκατσαν και 250 αρνητικά για μένα δεν είναι σοβαρό πρόβλημα όταν όλα τα παράπονα αφορούν μόνο καθυστερήσεις. Να βρω παράπονα για ανοιγμένη συσκευασία, για ελαττωματικό προϊόν, για διαφορετικό προϊόν από τις περιγραφές... μάλιστα αυτά τον κάνουν αναξιόπιστο.
    Τελευταία τροποποίηση από STF; 24/03/2020 στις 17:23.

  14. #314
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Η δική μου PZ59

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20200324_160450.jpg 
Προβολές:	138 
Μέγεθος:	65,1 KB 
ID:	416316

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20200324_160544.jpg 
Προβολές:	138 
Μέγεθος:	76,5 KB 
ID:	416317

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20200324_160613.jpg 
Προβολές:	138 
Μέγεθος:	66,9 KB 
ID:	416318

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20200324_160507.jpg 
Προβολές:	138 
Μέγεθος:	101,7 KB 
ID:	416319

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20200324_160520.jpg 
Προβολές:	138 
Μέγεθος:	103,1 KB 
ID:	416320

  15. #315
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2015
    Μηνύματα
    1.093
    Εκτός από τις PZ-59 και PZ-60 (πένσα και μυτοτσίμπιδο) που πόσταρε ο Αχιλλέας παραπάνω εχω και τις 3 σκύλες και την μεγάλη π πένσα PZ-78 που όμως εχει λίγο διαφορετικες σιαγόνες οπως φαίνεται στην 2η φωτο. Αν και με αλλο μοχλικό και μεγαλύτερη σε μήκος (225mm) φαίνεται οτι προορίζεται για μικρότερης διαμετρου βιδες ή βιδες με κομμένο κεφαλι ή κατι τετοιο.....

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Engineer1.jpg 
Προβολές:	130 
Μέγεθος:	35,6 KB 
ID:	416323

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Engineer2.jpg 
Προβολές:	130 
Μέγεθος:	83,1 KB 
ID:	416324

    Από όλλες τις Engineer χρησιμότερη εχω βρει το μυτοτσίμπιδο PZ-60 και την μικρή πένσα PZ-59.
    Τελευταία τροποποίηση από Leon67; 24/03/2020 στις 17:07.

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 280
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2018, 15:01
  2. Γενικη συζητηση για τα V-Strom
    από gcrook στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2011, 10:44
  3. ΧΙΟΣ...Άνοιξη 2007 - Γενική συζήτηση
    από Cpt. Haddock στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 278
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2010, 20:06
  4. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2006, 22:37
  5. Απαντήσεις: 85
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2006, 21:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF