Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 65

Θέμα: Τροχαίο ατύχημα με 2 αρνητικές

  1. #46
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/06/2010
    Μηνύματα
    191
    Φίλε

    Τα σημεία που θα κρίνουν το στορυ είναι τρία:

    1) Σημεία σύγκρουσης οχημάτων
    2) Σημείο ατυχήματος
    3) Έκταση ζημιών οχημάτων (για να δούμε την ταχύτητα του πίσω - που έτσι που τα λες πρεπει να ήταν πολύ μεγάλη)

    Αν δεν έχεις βγάλει φωτο τα θραυσματα στο δρομο για να υπολογιστεί το ΠΟΥ - σε ποιο σημείο του δρόμου έγινε η συγκρουση, αυτά πρέπει να τα πει ένας μάρτυρας (αν υπάρχει).

    Αν είναι έτσι όπως τα λες έχεις δίκιο. Αν δεν αντιμετωπίσεις/βρεις τα παραπάνω, δε θα βγάλεις άκρη.

  2. #47
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    18/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Θα βαλει και ο αλλος μαρτυρα... ψευδομαρτυρα δλδ... ο οποιος θα πει οτι ο φιλος μας εκανε ελιγμο δεξια και μετα αριστερα γιανα στριψει. Στανταρακι.

    Η ταχυτητα μικρο ρολο παιζει.
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  3. #48
    Επιμενετε λανθασμενα να θεωρειτε οτι το εγγραφο της τροχαιας εχει ξεχωριστη βαρυτυτα απλα και μονο επειδη το εχει υπογραψει δημοσιος λειτουργος
    και θα το δεχθει το δικαστηριο ντε φακτο και σε καθε περιπτωση
    Ε λοιπον δεν ειναι καθολου ετσι...
    Αν καποιος ειναι ψιλιασμενος και δεν θελει να παραδεχθει τη λαλακια του ή για οποιο αλλο λογο του
    καυλωσε και θελει να τραβηξει την υποθεση στα δικαστηρια θα δηλωσει οτι αρλουμπα θελει στην τροχαια
    Ακομα και οτι τον εκλεισε ΟΥΦΟ και προκληθηκε το ατυχημα
    Και ο τροχαιος ειναι ΥΠΟΧΡΕΟΜΕΝΟΣ να το γραψει χωρις να παρει θεση
    Πιστευει κανεις σας οτι αυτα που λεω δεν εχουν συμβει και οτι τα δικαστηρια δεν θα εξετασουν το περιεχομενο?
    Καθε εγγραφο που εχει μεσα προσωπικη γνωμη και οχι αντικειμενικα κριτηρια ειναι αμφισβητησιμο στο δικαστηριο

  4. #49
    #WE_R1 Το avatar του/της TokTok
    Εγγραφή
    18/05/2006
    Μηνύματα
    218
    σε παρόμοιο ατύχημα γνωστού μου, νομίζω έχει σημασία και στο σημείο που σε χτύπησε.. αν σε έχει χτυπήσει στο εμπρός σημείο του αυτοκινήτου σημαίνει ότι είχε στρίψει το αυτοκινητό σου και η προθεσή σου φαινόταν.. αν το χτύπημα ήταν από τη μέση και πίσω ίσως να είχε και ο άλλος ισχυρισμούς ...

    ψάξτο λίγο... με χτύπημα στον εμπρός τροχό σημαίνει ότι ήσουν σχεδόν κάθετα...
    YAMAHA | Revs your heart!!!

  5. #50
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από WiSe Προβολή μηνύματος
    Κατι δε διαβασες καλα... και γω το ιδιο λεω
    Οντως. Οτι ειπε ο αμυρο. Σορυ.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #51
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από foten21 Προβολή μηνύματος
    Επιμενετε λανθασμενα να θεωρειτε οτι το εγγραφο της τροχαιας εχει ξεχωριστη βαρυτυτα απλα και μονο επειδη το εχει υπογραψει δημοσιος λειτουργος
    και θα το δεχθει το δικαστηριο ντε φακτο και σε καθε περιπτωση
    Ε λοιπον δεν ειναι καθολου ετσι...
    Αν καποιος ειναι ψιλιασμενος και δεν θελει να παραδεχθει τη λαλακια του ή για οποιο αλλο λογο του
    καυλωσε και θελει να τραβηξει την υποθεση στα δικαστηρια θα δηλωσει οτι αρλουμπα θελει στην τροχαια
    Ακομα και οτι τον εκλεισε ΟΥΦΟ και προκληθηκε το ατυχημα
    Και ο τροχαιος ειναι ΥΠΟΧΡΕΟΜΕΝΟΣ να το γραψει χωρις να παρει θεση
    Πιστευει κανεις σας οτι αυτα που λεω δεν εχουν συμβει και οτι τα δικαστηρια δεν θα εξετασουν το περιεχομενο?
    Καθε εγγραφο που εχει μεσα προσωπικη γνωμη και οχι αντικειμενικα κριτηρια ειναι αμφισβητησιμο στο δικαστηριο
    Κανενα δικαστηριο δεν δεχεται τπτ ντε φακτο.
    Αλλα καταλαβε οτι εχει αλλη βαρυτητα το τι δηλωνει σε μια ασφαλιστικη ο καθενας μας και αλλη το επισημο εγγραφο που καταγραφει επι τοπου μια συγκρουση 2 οχηματων.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #52
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    18/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από foten21 Προβολή μηνύματος
    Επιμενετε λανθασμενα να θεωρειτε οτι το εγγραφο της τροχαιας εχει ξεχωριστη βαρυτυτα απλα και μονο επειδη το εχει υπογραψει δημοσιος λειτουργος
    και θα το δεχθει το δικαστηριο ντε φακτο και σε καθε περιπτωση
    Ε λοιπον δεν ειναι καθολου ετσι...
    Αν καποιος ειναι ψιλιασμενος και δεν θελει να παραδεχθει τη λαλακια του ή για οποιο αλλο λογο του
    καυλωσε και θελει να τραβηξει την υποθεση στα δικαστηρια θα δηλωσει οτι αρλουμπα θελει στην τροχαια
    Ακομα και οτι τον εκλεισε ΟΥΦΟ και προκληθηκε το ατυχημα
    Και ο τροχαιος ειναι ΥΠΟΧΡΕΟΜΕΝΟΣ να το γραψει χωρις να παρει θεση
    Πιστευει κανεις σας οτι αυτα που λεω δεν εχουν συμβει και οτι τα δικαστηρια δεν θα εξετασουν το περιεχομενο?
    Καθε εγγραφο που εχει μεσα προσωπικη γνωμη και οχι αντικειμενικα κριτηρια ειναι αμφισβητησιμο στο δικαστηριο
    Οχι δεν ειπαμε οτι θα δεχτει ντεφακτο τις δηλωσεις των οδηγων, αλλα μη ξεχνας οτι ενα δικαστηριο κρινει απο πολλες οπτικες γωνιες μια υποθεση. Το εγγραφο αυτο ειναι το μονο εγκυρο εγγραφο (εκτος των δημων) που μπορει να πιστοποιησει την σημανση των οδων και επισης το συμπληρωνει Αστυνομικος. Αυτο απο μονο του λεει πολλα.

    Δε καταλαβαινω γιατι ακομα συζηταμε το ιδιο θεμα, το χαρτι τις ασφαλιστικης δεν εχει καμια νομικη βαρυτητα. Ειναι οπως στο λεω γιατι δε το καταλαβαινεις δε ξερω. Ρωτα ενα δικηγορο. Δε περιγραφω αλλο
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  8. #53
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pan_pa Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα σε όλους,

    Να πω εξ αρχής πως το τροχαίο που είχα δεν έγινε με τη μηχανή αλλά με το αυτοκίνητό μου.

    Πηγαίνω στην δουλειά μου και βρίσκομαι σε δρόμο διπλής κατεύθυνσης, αλλά στενό (σκεφτείτε έναν κλασικό επαρχιακό) χωρίς σήμανση ή γραμμές κλπ. Τίποτε. Ανάβω αριστερό φλας, κόβω ταχύτητα, κοιτάω τον καθρέφτη, παίρνω πορεία, σχεδόνν στρίβω αριστερά και ξαφνικά με προσπερνάει από αριστερά ένας με μεγάλη ταχύτητα και με χτυπάει αριστερό τροχό, αριστερό φτερό, στην αρχή της πόρτας του οδηγού και στη συνέχεια με το δικό του μεσαίο μέρος και στο πίσω αριστερό μέρος κοντά στην πίσω πόρτα μου. Εγώ συγκρατώ το αμάξι, το πηγαίνω αριστερά, βγάζω αλάρμ κλείνω τη μηχανή και κατεβαίνω. Αυτός εν συνεχεία καρφώνει το αμάξι του στη γωνία ενός κτιρίου. Και οι δύο είμαστε σχετικά πολύ καλά συγκριτικά με την σύγκρουση, κάτι μυικές θλάσεις στον αυχένα και οι δύο και ένα μικρό χτύπημα στο μέτωπο από τον αερόσακο του καθίσματος εγώ.

    Κατεβαίνοντας, μου λέει «τί έκανες; τί ήθελες και πήγαινες δεξιά;».
    Του λέω «έχεις μπερδευτεί, αριστερά έστριψα».
    Ναι λέει «εννοώ γιατί άναψες δεξί φλας, έκανες ελιγμό και εν τέλει πήγες αριστερά;»
    Του λέω, τί λες; Πήγες να μας σκοτώσεις και λες και ψέμματα;

    Να μην τα πολυλογώ άλλο, έρχεται η τροχαία, οι ασφαλιστικές μας κλπ κι αυτός όπως μου δήλωσε κιόλας, θα έλεγε τα δικά του, ό,τι ήθελε. Ο καθένας λέει θα πει ό,τι θέλει. Στην αρχή έλεγε ότι δεν είχα ανάψει καν φλας, μετά είπε ότι ήθελα να στρίψω δεξιά και τελευταία στιγμή πήγα αριστερά. Εγώ είπα την αλήθεια όπως ακριβώς έγινε. Πήγαινα στην δουλειά μου που είναι αριστερά και παρκάρουμε σε δικό μας δρόμο άρα δεν είχα κανένα λόγο να μαι δεξιά ή να ανάψω δεξί φλας, τσέκαρα καθρέφτη κι έστριψα αλλά είχε προσπεράσει ήδη από πίσω προς αριστερά με ταχύτητα και με χτύπησε ενώ έστριβα.

    Κανείς απ τους δυο μας δεν είχε μεικτή ασφάλεια. Εγώ είμαι 14 χρόνια οδηγός και δεν έχω τρακάρει ποτέ ούτε με γραντζουνιά. Δεν ήξερα πώς να το χειριστώ όλο αυτό μετά. Εκείνος έδειχνε έμπειρος και απ ότι είδαμε και μετά έχει δίπλωμα 1 χρόνο και το αμάξι του το χει τρακάρει 3 φορές. Γενικά όλοι είπαν πως είπε το καλύτερο δυνατό παραμύθι.

    Απ' όσα ακούω έχω μπερδευτεί. Οι μισοί λένε πως φταίει αυτός κι οι άλλοι μισοί και οι δύο.
    Σήμερα άνοιξε φάκελος στην ασφαλιστική με την υπόθεση και αύριο θα βάλω και δικηγόρο.
    Το αμάξι μου έχει πάθει μεγάλη ζημιά, το είχα πάρει καινούριο και δούλευα χρόνια για να το αποκτήσω. Το δικό του μεγαλύτερη και ίσως ολική μετά την πρόσκρουση και στο πεζοδρόμιο.

    Όποια άποψη κι αν έχετε θα την εκτιμήσω πολύ μιας και είμαι σε μια φοβερά αγχωτική φάση.
    Ευχαριστώ πολύ.
    εχω παει στα δικαστηρια για ακριβως το ίδιο πράγμα. Βγηκε συνυπαιτιότητα 30-70 κατα μου, πηρα δηλαδη το 30% της ζημιας μου και ο άλλος το 70%. Με μαρτυρες και καλύτερο δικηγόρο, μπορεις και καλύτερα. Νομιζω τωρα ειναι καλύτερα να μην πεις οτι ήθελες να στριψεις και να ισχυριστεις οτι ο απο πισω επεσε πανω σου ενω σε προσπέρναγε. Φυσικά δε πρεπει να είχες σηλωσει στο δελτιο συμβαντων οτι ηθελες να πας αριστερα. Παρε Αντγραφο απο το Δελτίο συμβάντος και συζητησε το με έμπειρο δικηγόρο. (όχι το γνωστό του κουμπάρου)
    Τελευταία τροποποίηση από duke200; 23/09/2016 στις 20:35.

  9. #54
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από WiSe Προβολή μηνύματος
    Οχι δεν ειπαμε οτι θα δεχτει ντεφακτο τις δηλωσεις των οδηγων, αλλα μη ξεχνας οτι ενα δικαστηριο κρινει απο πολλες οπτικες γωνιες μια υποθεση. Το εγγραφο αυτο ειναι το μονο εγκυρο εγγραφο (εκτος των δημων) που μπορει να πιστοποιησει την σημανση των οδων και επισης το συμπληρωνει Αστυνομικος. Αυτο απο μονο του λεει πολλα.

    Δε καταλαβαινω γιατι ακομα συζηταμε το ιδιο θεμα, το χαρτι τις ασφαλιστικης δεν εχει καμια νομικη βαρυτητα. Ειναι οπως στο λεω γιατι δε το καταλαβαινεις δε ξερω. Ρωτα ενα δικηγορο. Δε περιγραφω αλλο
    το οτι το συζηταμε ακομα ειναι θετικο για καποιους μου θα χρειαστουν κατι στο μελλον(δεν τον ευχομαι σε κανεναν)

    Ας πουμε οτι ενα κερδος ειναι οτι απο το
    "Το έγγραφο της τροχαίας είναι ΜΗ ΑΜΦΙΣΒΗΤΙΣΙΜΟ. Ναι, ότι δηλώσεις, προφανώς. Αλλά γίνεται ΠΑΝΤΑ σεβαστό από όλους" που γραφτηκε στο ποστ 37
    φτασαμε να συμφωνουμε οτι τιποτα δεν γινεται ντεφακτο δεκτο..
    Αν καποιος ας πουμε επιμεινει στα οσα γραφτηκαν στο ποστ αυτο και παει στο δικαστηριο και φαει την κατραπακια γιατι ο δικαστης θα κρινει οτι το χαρτι της τροχαιας αναφερει μεσα ψευδη γεγονοτα απο τον οδηγο τι θα κανει μετα?
    Θα πει μα κυριε προεδρε στο φορουμ μου ειπαν αλλα εμενα

    Επισης φιλε μου το
    "Ειναι οπως στο λεω γιατι δε το καταλαβαινεις δε ξερω" δεν ειναι επιχειρημα

  10. #55
    Μεσιέ φωτεν, μία ματιά στο άρθρο 16 του φιλικού διακανονισμού παρακαλώ, οι ίδιες οι ασφαλιστικές εταιρείες σας διαψεύδουν. Ευχαριστώ.


    http://www.eaee.gr/cms/basic-page/77...mesis-pliromis

  11. #56
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Μεσιέ φωτεν, μία ματιά στο άρθρο 16 του φιλικού διακανονισμού παρακαλώ, οι ίδιες οι ασφαλιστικές εταιρείες σας διαψεύδουν. Ευχαριστώ.


    http://www.eaee.gr/cms/basic-page/77...mesis-pliromis
    Μαλιστα..
    στο ιδιο ποστ λοιπον στο 37
    λες μονος σου οτι η ασφαλιστικη εκδιδει απλα ενα κουρελοχαρτο
    και τωρα χρησιμοποιεις τον φιλικο διακανωνισμο
    για να στηριξεις το επιχειρημα σου
    οκ δεκτον

    τελικα την λαμβανουμε υποψιν την ασφαλιστικη ή οχι?
    μας εχεις μπερδεψει

    επισης αυτο που λες στο αρθρο 16 μιλαει για το τι θα αποφασισουν οι ασφαλιστικες μεταξυ τους
    Εδω μιλαμε για το οταν φτασει η υποθεση στο δικαστηριο
    Εκει ΟΛΑ εξεταζονται απο το μηδεν
    τπτ δεν υπερισχυει κανενος αλλου ντε φακτο
    Τελευταία τροποποίηση από FotisFz1; 24/09/2016 στις 09:18.

  12. #57
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    18/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από foten21 Προβολή μηνύματος
    Μαλιστα..
    στο ιδιο ποστ λοιπον στο 37
    λες μονος σου οτι η ασφαλιστικη εκδιδει απλα ενα κουρελοχαρτο
    και τωρα χρησιμοποιεις τον φιλικο διακανωνισμο
    για να στηριξεις το επιχειρημα σου
    οκ δεκτον

    τελικα την λαμβανουμε υποψιν την ασφαλιστικη ή οχι?
    μας εχεις μπερδεψει

    επισης αυτο που λες στο αρθρο 16 μιλαει για το τι θα αποφασισουν οι ασφαλιστικες μεταξυ τους
    Εδω μιλαμε για το οταν φτασει η υποθεση στο δικαστηριο
    Εκει ΟΛΑ εξεταζονται απο το μηδεν
    τπτ δεν υπερισχυει κανενος αλλου ντε φακτο
    Φυσικα και την λαμβανεις. Με τον φιλικο διακανονισμο δεν περιμενεις τις 12-13 μερες που κανει να απαντηθει το ερωτημα της μιας ασφαλιστικης στην αλλη αν θα πληρωσει. ολα αυτα φυσικα αφου τα εχουν βρει οι οδηγοι. Οποτε ειναι επισημοτατο για τις ασφαλιστικες τις ιδιες. Επισης ειναι ενα ανεπισημο "πρωτο" εγγραφο οτι εχεις παρει την υπογραφη του αλλου οτι φταει.
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  13. #58
    Θεωρητικά όπως τα λες. Όλα λαμβάνονται υπόψη.

    Πρακτικά, ή ασφαλιστική δέχεται ως μόνο επίσημο το της τροχαίας υλικό για την διερεύνηση της ευθύνης των οδηγών. Όχι την φιλική δήλωση. Το διάβασες. Άρα οι ίδιες οι εταιρείες την απαξιωνουν. Σε περίπτωση καραμπινάτης και μη αμφισβητήσιμης ευθύνης διευκολύνει αλλά επίσης θα διαβασες ίσως ότι και να μην την συμπληρώσεις πάλι ή εταιρία μπορεί να χρησιμοποιήσει τον φ.δ.

    Σημασία στο δικαστήριο περαν του υλικου τροχαίας έχει και η κατάθεση του μάρτυρα, όσο καιρό ακόμα θα υπάρχει, γιατί πολλά ψέμματα καταρρέουν στην συζήτηση.



    η ασφαλιστική (σε όσα συμβόλαια έχω διαβάσει όρους) λέει μέσα πως δεν δεσμεύεται από τα όσα δηλώνει ο πελάτης στην φ.δ.

    Συνεπώς... Αυτά. Ας καταλάβει ο κάθε ένας ότι νομίζει.

  14. #59
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/12/2011
    Μηνύματα
    20
    Ηταν ευθεια ο δρομος φιλε μου η ηταν στροφη το σημειο που πας εσυ να μπεις αριστερα αν ειχε σημανση ο δρομος κατω θα ηταν διπλη διαχωριστηκη η διακεκομενη ετσι ωστε εσεις που μπαινεται μεσα στον ιδιωτικο δρομο να σας επιτρεπεται να εισελθεται σε αυτον.Ποσεχε αυτην την παραμετρο διοτι οι εξιδυκευμενοι δικηγοροι που ασχολουνται με τροχαια ατυχηματα ξερουν ολα τα παραθυρα του κωδικα οδικης κυκλοφοριας .Για να εισελθεις σε ιδιωτικο δρομο μου φαινεται λιγο δυσκολο να ειχε διακεκομενη κατω ετσι ωστε να εισερχεσται νομιμα.Το βασικοτερο ειναι οτι δεν χτυπησατε σοβαρα διοτι εσυ αν ειχες στριψει και καρφωνε αυτος στην πορτα σου θα ηταν σιγουρα πολυ χειροτερα τα πραγματα και το τελευταιο που θα σε απασχολουσαι θα ηταν το αυτοκινητο.Κυνηγησε το με ενα καλο δικηγορο και οτι καλυτερο βγαλεις το να αποζημιωθεις 100 τις εκατο μου φαινεται λιγο δυσκολο και μην ξεχνας τα σιδερα φτιαχνουν.

  15. #60
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Foten ενα πραγματικο παραδειγμα:
    Ειχα ατυχημα με τυπα που βγηκε απο στοπ. Την βρηκα μπροστα αριστερα. Επικαλεστηκα τραυματισμο για να ρθει συντομα η τροχαια. Η τροχαια κατεγραψε και ενω ημουν παρων την "κατσαδιασε". Η τυπισσα αναγνωρισε το λαθος της και δηλωσε οτι φταιει σε 1ο χρονο.
    Στην ασφαλιστικη της εκανε αρνητικη με δικαιολογια οτι ετρεχα.
    Για πες μου λιγακι αν δεν υπηρχε το επισημο εγγραφο της τροχαιας που ελεγε οτι βγηκε απο στοπ, οτι ο ταδε και ο ταδε ηταν παροντες στο ατυχημα και επιβεβαιωνουν τα γεγονοτα, εγω πως θα αποδυκνεια στο αστικο εστω μερος οτι ΔΕΝ λεει παπαριες η "κυρια";
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 161
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2015, 17:17
  2. ΤΡΟΧΑΙΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΕ Κ6
    από tolispolo στο forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2008, 14:58
  3. ΕΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ ΛΕΩΦ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΕ ΠΕΖΟ!!!!
    από Pokermon στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 13/07/2005, 22:53
  4. προς οσους εχουν παθει ατυχημα με μηχανη
    από Rezeguet στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2005, 12:21
  5. ατυχημα με τρανσαλπ
    από kle250 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2004, 08:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF