Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 17

Θέμα: Βοηθειαα

  1. #1
    CraSeK

    Βοηθειαα

    εχω να διαλεξω τρια μηχανακια, βοηθιστε με πιο να διαλεξω: 1) http://www.car.gr/8660440-daytona-dy-50 2) http://www.car.gr/8565131-daytona-sprinter-50 3) δεν εχω λινκ αλλα ειναι ενα glx φτιαγμενο η 90 η 120 κυβικα...

  2. #2
    Δίπλωμα Α1 να φανταστώ.

  3. #3
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CraSeK Προβολή μηνύματος
    εχω να διαλεξω τρια μηχανακια, βοηθιστε με πιο να διαλεξω: 1) http://www.car.gr/8660440-daytona-dy-50 2) http://www.car.gr/8565131-daytona-sprinter-50 3) δεν εχω λινκ αλλα ειναι ενα glx φτιαγμενο η 90 η 120 κυβικα...
    Μην αγοράσεις φτιαγμένο...ψάξε ένα όσο πιο νορμάλ γίνεται.

  4. #4
    CraSeK
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Μην αγοράσεις φτιαγμένο...ψάξε ένα όσο πιο νορμάλ γίνεται.
    γιατι?

  5. #5
    Καλα σου λεει ρε νοτακο....

    Παρε παλληκαρι μου οτι τραβαει η ψυχη σου
    πουτσ@@@@@@@@@

  6. #6
    Γιατί κλάνει το γατί....
    Πάρε ότι γουστάρεις άρχοντα!

  7. #7
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Δίπλωμα Α1 να φανταστώ.
    Τιιιι οχι;


    Νομιζω ειναι optional...

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της I-want-a-moto
    Εγγραφή
    24/09/2015
    Μηνύματα
    192
    Φαντάζομαι θα κάνει τη κλασική μαλακία 50άρι κινέζικο 1000 κουτί ή 400-500 μετέχειρο και με 100-200 θα του βάλει μοτέρ lifan 110-125 γιατί είναι και πολύ έξυπνος και θα πληρώνει έξοδα 50αριού και θα έχει κανονικό παπί... Άντε από κει όλοι σας, θα σας σταματήσει κανάς τσεος στο τέλος και θα δει πως το μοτέρ δεν και θα σας πάρει και τα νεφρά. Άμα δε γίνει καμιά στραβή και το μάθει η ασφαλιστική σας δε θα σας δώσει ούτε τάληρο.Γεμίσαε έξυπνους στη χώρα ετούτη.
    Kαταφαντασίαν επιδέξιος...

  9. #9
    CraSeK
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από I-want-a-moto Προβολή μηνύματος
    Φαντάζομαι θα κάνει τη κλασική μαλακία 50άρι κινέζικο 1000 κουτί ή 400-500 μετέχειρο και με 100-200 θα του βάλει μοτέρ lifan 110-125 γιατί είναι και πολύ έξυπνος και θα πληρώνει έξοδα 50αριού και θα έχει κανονικό παπί... Άντε από κει όλοι σας, θα σας σταματήσει κανάς τσεος στο τέλος και θα δει πως το μοτέρ δεν και θα σας πάρει και τα νεφρά. Άμα δε γίνει καμιά στραβή και το μάθει η ασφαλιστική σας δε θα σας δώσει ούτε τάληρο.Γεμίσαε έξυπνους στη χώρα ετούτη.
    wow, exeis dikio se ola ayta pou eipes, ontos exei balei moter lifan sto glx..

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    αν είσαι μικρός, παρε το 50αρακι, μια χαρα παει και ασχολήσου με τα μαθηματα σου έτσι ώστε όταν τελειώσεις το σχολείο να μη καταλήξεις ντελιβεράς ή άλλος ένας άνεργος μηχανικός/ψυκτικός/ηλεκτρολόγος απο επαγγελματικό λύκειο.

    μόλις τα φτύσει το κυλινδροπίστονο, βάζεις ένα 70αρι. Μόλις παρεις δίπλωμα Α2 παίρνεις κανονική μηχανή.

    Μέχρι τότε προσεχε στο δρόμο, να μη τρεχεις και φορα κρανος, γιατι δε λεει να είσαι με καθετήρα όλη σου τη ζωή για μια λαλακία που έκανες όταν ήσουν 18 χρονω.

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    ε βεβαια...........
    γιατι αν παρεις 50αρακι και ασχοληθεις με τα μαθηματα σου θα καταληξεις ανεργος μεν αλλα δικηγορος, φιλολογος, πληροφοριακος ή πολιτικος επιστημονας
    τι ακουμε ρεεεεεεε

    καποια στιγμη μπορει να καταλαβουμε οτι απο την ελλαδα λειπουν τεχνικοι μεσης και ανωτερης εκπαιδευσης με γνωσεις και μυαλο και οχι κοστουμακηδες γενικων καθηκοντων

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    μαλλον πρεπει να ξαναδιαβασεις τι έγραψα.

    Ο βαθμός το απολυτηρίου λυκείου παίζει πολύ μεγάλο ρόλο, ότι και να θελει να κάνει,δε συζητάω φυσικά για το αν πρεπει να βγαλει λύκειο ή όχι.

    Απο κει και περα είναι στο χέρι του καθενός τι θα κάνει.

    καλυτερα πάντως πτυχιούχος και άνεργος (τουλαχιστον έχει ευκαιρίες αμα δεν ειναι τεμπέλης και την ψαξει τη δουλεια), παρα μη πτυχιούχος και άνεργος.

    και η τέχνη καλή είναι, αλλα είναι σαν το ελέυθερο επάγγελμα, θελει πολύ και συνεχές τρέξιμο και φυσικά θελει και πτυχίο.

    Ασε που όποιος διαβάζει καιτου αρέσει το αντικείμενο μπορεί να παει ΣΣΑΣ, ή ΣΜΑ, Ικαρος ή Αξιωματικών Πυροσβεστικής/Αστυνομίας που δε νομίζω να χαλαει και κανέναν ιδιαίτερα αυτη τη περίοδο.

    Κατι σχολές διοικηση επιχειρήσεων, κλπ, έχουνε πεθανει, συμφωνώ.. είναι μόνο για να κυνηγήσει καποιος master και εξωτερικό, αλλα και πάλι ξαναλέω καλύτερα πτυχιούχος και ανεργος, παρα σκέτο άνεργος.
    Τελευταία τροποποίηση από duke200; 09/10/2016 στις 23:21.

  13. #13
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/08/2017
    Μηνύματα
    4

    lifan Z 125-29 LF kegete sinexos i ilektroniki (5 kamenes merxi tora)

    keo sinexia ilektronikes kseri kanis gt ginete afto?
    ola itan mia xara sto ksekinima to pira se athlia katastasi me mideniki pleksouda alla douleve xoris fota xoris mpataria k meta po ligo kero ekana kapies alages kolisa ena podaraki stind aristero kserete k pisteva oti ekapsa tin ilektroniki ( den ixa mpataria sindemeni ) meso tis ilektrokolisis alla kano na to metakiniso 4 metra k me to pou to vazo kratai gia 50 strofes tou kinitira k den eperna allo dld den eferne revma afou katevika apo to xorio dld 10-20 xiliometra oxi poli k meta apo tetarti ilektroniki alaksa ena allo anorthoti k meta ksakakaike i ilektroniki pls voithia den thelo na to petakso den exo lefta gia allo papi k prepi anagkastika na to ftiakso na allakso pinia ? h anorthoti ? i na sindeso mpataria opos me sinvoulepsa kapoii fili episis mou ipan na vgalo tin klidaria na dokimaso ama ftei k afti ...
    apo moter to aniksa to eklisa klp kali simpiesi klp alaksa k pleksouda ginete na vriski kapou mou ipane i pleksouda am leo den fenete kapio gimno kalodio k tora to exo paratisi se mia akri mexri na do ti na kano opios kseri kala apo lifan 125 moter pls na me voithisi!!!

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.396
    Και περιμενεις να το διαβασω το σεντονακι;

  15. #15
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από virus Προβολή μηνύματος
    Και περιμενεις να το διαβασω το σεντονακι;
    Ομοίως vol2


    (ρε παλικάρι, γράφτο ξανα σε κανονικά Ελληνικά αν θες απάντηση......)
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF