Σελίδα 40 από 48 ΠρώτοΠρώτο ... 303536373839404142434445 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 586 έως 600 από 714

Θέμα: XTZ-700

  1. #586
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.432
    Ε ναι βρε Gogo,πουλάει μούρη το τ700 δηλαδή και όχι το Husq 701 που έβαλες με τα ....cornerning abs και quickshifter σε enduro μηχανή;
    porca miseria.

  2. #587
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Ε ναι βρε Gogo,πουλάει μούρη το τ700 δηλαδή και όχι το Husq 701 που έβαλες με τα ....cornerning abs και quickshifter σε enduro μηχανή;
    Τα οποία δουλεύουν κιόλας,γιατί 75 αλόγατα σε μονοκύλινδρο δεν τα λές και εύκολα.
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  3. #588
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.705
    Εγώ πάλι πιστεύω πως η τιμή του Tenere 700 είναι εξαιρετική, ειδικά συγκρίνοντας με το τι υπάρχει στη κατηγορία. Η "επίθεση" που δέχεται από τους πορτοκαλί είναι επίσης καλό σημάδι. Με λίγα λόγια... well done YAMAHA!

    Και το βασικότερο στοιχείο -όταν μιλάμε για χωμάτινη χρήση- παραμένει ο οδηγός, να μη το ξεχνάτε αυτό. Με άλλα λόγια τα 15 χιλιάρικα του 790R δε σε κάνουν μάγκα παρά μόνο στη καφετέρια. Στο "επίμαχο" τερέν και στα κατάλληλα χέρια και τα δυο μια χαρά τα πάνε. Για το Yamaha θες 5 χιλιάρικα λιγότερα και χωρίς τις σκοτούρες (λέγε με "χαρακτήρα") του πορτοκαλί κόσμου.

  4. #589
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Εγώ πάλι πιστεύω πως η τιμή του Tenere 700 είναι εξαιρετική, ειδικά συγκρίνοντας με το τι υπάρχει στη κατηγορία. Η "επίθεση" που δέχεται από τους πορτοκαλί είναι επίσης καλό σημάδι. Με λίγα λόγια... well done YAMAHA!

    Και το βασικότερο στοιχείο -όταν μιλάμε για χωμάτινη χρήση- παραμένει ο οδηγός, να μη το ξεχνάτε αυτό. Με άλλα λόγια τα 15 χιλιάρικα του 790R δε σε κάνουν μάγκα παρά μόνο στη καφετέρια. Στο "επίμαχο" τερέν και στα κατάλληλα χέρια και τα δυο μια χαρά τα πάνε. Για το Yamaha θες 5 χιλιάρικα λιγότερα και χωρίς τις σκοτούρες (λέγε με "χαρακτήρα") του πορτοκαλί κόσμου.
    η τιμη του ειναι πραγματικα κακη, και το μηχανακι ειναι τρομερα υπερτιμημενο --στο θεμα κοστολογησης--

    το ιδιο μηχανακι στην στριτ εκδοση του κανει 7 χιλιαρικα, πως ειναι δυνατον το τ7 να εχει καλη τιμη οταν ειναι 3.5κ πανω?
    η δε ποιοτητα κατασκευης του ειναι τραγικη και απο κοντα τα πλαστικα του μοιαζουν με αυτα των κινεζικων νεροπιστολων, και ειμαι σιγουρος πως το μηχανακι στη δεκαετια θα αρχισει να σκορπαει, οπως κανουν ηδη τα ΧΤ660

    και επισης, πλασαρει την απλοτητα και την ελλειψη τεχνολογιας σαν ατου μαντεψε ποια εταιρεια απο την αλλη πλευρα του ατλαντικου κανει αυτο ακριβως το πραγμα τα τελευταια 50 χρονια, και τωρα τελευταια, δε τα παει και πολυ καλα...


    οσο για το 790, επισης ειναι εξαιρετικα υπερτιμημενο αλλα ταυτοχρονα και κλασεις ανωτερο απο το τ7 σε καθε επιπεδο....οι καφετεριες απο την αλλη εχουν πεθανει εδω και χρονια και οσοι (ακομα) αγοραζουν μηχανακια, το κανουν περισσοτερο για την οδηγικη απολαυση καθε ειδους παρα για να πανε να τα παρκαρουν εξω απο ενα καφε...οποτε και στο θεμα της απολαυσης, καθε βολτα θα ειναι πιο ευχαριστη με ενα 790 (που και στην τελικη αναλυση αυτο ειναι το ζητουμενο) απ οτι με ενα τ7 στα περισσοτερα τερεν που θα περασουν αυτα τα δυο μηχανακια...χωρις να λεω οτι φυσικα αξιζει το 790 τα 15 που κανει τωρα, αλλα οσο υπερτιμημενο ειναι αυτο, αλλο τοσο ειναι και το τ7
    Τελευταία τροποποίηση από p@nos; 18/07/2020 στις 23:02.

  5. #590
    Μέλος Το avatar του/της Maradi
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    164
    Παρα κάποια κριτική που έχω κάνει στο μηχανάκι, να λέμε και κάποιες αλήθειες. 110 χιλιόμετρα σήμερα σε βουνά τα πήγε μια χαρά και ευχάριστα. Το βάρος του πάντως φάνηκε...
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1316FEEE-A217-47A4-896F-3A4905BB6163.jpg 
Προβολές:	302 
Μέγεθος:	102,2 KB 
ID:	419767Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ECD47C6D-5B11-4EFF-B84D-CE4609B5CEB7.jpg 
Προβολές:	303 
Μέγεθος:	110,6 KB 
ID:	419768
    YAMAHA T7, HONDA NC750X, SUZUKI 125SM, HONDA CBF1000

  6. #591
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    12/08/2018
    Μηνύματα
    479
    Ελπίζω το 2021 η Yamaha να παρει επιτέλους την μεγάλη απόφαση.
    Να φτιάξει το tracer 300 και το tenere 300.
    Τον κινητήρα τον έχει έτοιμο από το MT-03 2020.
    Πιστεύω ότι θα είναι κίνηση ματ για τον ανταγωνισμό των εταιρειών.
    Ποιός δεν θα ήθελε ένα tenere με 42 άλογα και βάρος 150-160 κιλά;.
    Τώρα, παίζει ρόλο και σε ποια τιμή θα τα βγάλει.
    Επίσης το tenere 250 πωλείται εδώ και χρόνια στην Αμέρικα.
    Φτιάξτο με προδιαγραφές Euro 5 και κινητήρα 300cc και ελα να το πουλήσεις στην Ευρώπη ρε Yamaha.

  7. #592
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.705
    Κάπου υπάρχει ένας λάθος τρόπος σκέψης σε σχέση με το Tracer (το διαβάζω συχνά από αρκετούς). Τι σχέση έχει το Tracer 700 με το Tenere 700 εκτός από κινητήρα; Πέρα από αυτό δεν υπάρχει τίποτα άλλο συγκρίσιμο, "the end". Με αυτή τη λογική θα μπορούσα να απαντήσω κι εγώ ότι ο Δούκας 790 κοστίζει 10.900 τα οποία σε σχέση με τα 14.950 του 790R μας κάνουν μια διαφορά χμ... 4.050 ευρώ!!! Δεν είναι όμως έτσι τα πράγματα και δεν συμφωνώ με αυτή τη λογική ισοπέδωσης των πάντων. Πολλές φορές μου δίνεται η εντύπωση ότι πολλοί αναπαράγουν κριτικές όχι από προσωπική άποψη αλλά από αυτά που έχουν διαβάσει εδώ κι εκεί. Επειδή απαντώ με βάση το σχόλιο σου φίλε p@nos, αν κάνω λάθος σου ζητώ επί προσωπικού συγνώμη, θα ήθελα να ξέρω όμως αν έχεις πραγματικά προσωπική άποψη.

    Πάμε τώρα να αναλύσουμε μερικά πράγματα αλλά πριν από αυτό να πω πως δεν είμαι κάτοχος γιατί δεν θέλω -πλέον- καμία μοτοσυκλέτα της κατηγορίας των 200 κιλών και επειδή πηγαίνω σε σχετικά δύσβατες περιοχές επιθυμώ να διασκεδάζω και να περνάω καλά όχι να παλεύω (μπήκαμε και στα 50 πια).

    Τη μηχανή την έχω οδηγήσει και την έχω οδηγήσει και στο χώμα και στην άσφαλτο. Παράλληλα την έχω "επεξεργαστεί" από κοντά πολλές-πολλές φορές.
    Είναι μια πάρα πολύ καλή μοτοσυκλέτα στα κιλά της και ο κινητήρας της είναι ζωηρότατος παρά τα 70 άλογα. Επειδή είχα το XT660Z το Tenere 700 είναι η μέρα με τη νύχτα (παντού) σε σχέση με το προηγούμενο μοντέλο.

    Σχετικά με τη ποιότητα κατασκευής των πλαστικών... οφείλουν να είναι μαλακά -όπως είναι- ώστε να μην σπάνε στη πρώτη τούμπα, φοράει τα ίδια πλαστικά που φορούν τα καθαρόαιμα της εταιρείας και με χαρά μου διαπίστωσα πως το ίδιο ισχύει και στα πλαστικά καπάκια που καλύπτουν τα ψυγεία. Έχει λανσαριστεί ως αυθεντικό Off/On, καραμέλες τέλος. Αν η Yamaha ακολουθήσει την οικονομική πολιτική που είχε και στο ΧΤ660Ζ, όπου τα πλαστικά ήταν πάμφθηνα (ειδικά αυτά που είχαν ρόλο ως προστασίες) θα είναι εξαιρετική πολιτική από πλευράς της εταιρείας. Δε γνωρίζω κάτι επ' αυτού ακόμη, οπότε το αφήνω ανοιχτό μέχρι να επαληθευτεί.

    Το πλαίσιο του είναι ΠΛΑΙΣΙΑΡΑ που δεν καταλαβαίνει τίποτα όσο και όπου και να το πιέσεις. Σε αυτό το τομέα έχει γίνει πραγματικά εξαιρετική δουλειά. Δε γράφω περισσότερα, όσοι μπορούν να το χουφτώσουν καλά ξέρουν ήδη. Είναι ελαφρώς υψηλόβαρο αλλά όχι ανυπόφορα, κατά τη γνώμη μου αιτία είναι ο μακρύς σε ύψος κινητήρας οπότε το ντεπόζιτο βολεύτηκε με το καλύτερο δυνατό τρόπο με τις όποιες επιπτώσεις.

    Οι αναρτήσεις του είναι μια χαρά για αναβάτες μέχρι 80 κιλά, και δουλεύουν! Αν κάποιος έχει περισσότερα κιλά εκ των πραγμάτων θα χρειαστεί μεγαλύτερο ελατήριο αλλά τίποτα περισσότερο. Δε θέλω να μπω στη διαδικασία να αναλύσω τα περί αναρτήσεων ειδικά για τη κατηγορία On/Off, κυκλοφορεί μπόλικη μαρκετινίστικη θεματολογία που δεν είναι του παρόντος.

    Διακόπτες-μέταλλα και λοιπά... μπορεί να μην είναι στη κορυφή της κατηγορίας αλλά σίγουρα είναι στο μέσο όρο και πάνω και ακόμη πιο σίγουρα είναι σαφώς ανώτερο από το Tracer 700 της προηγούμενης γενιάς (δεν έχω ασχοληθεί ακόμη με το νέο). Θα έλεγα ότι είναι αρκετά κοντά στη ποιότητα κατασκευής του Tracer 900 (υστερεί σε επιμέρους σημεία). Αυτή είναι η αλήθεια αρέσει δεν αρέσει, όπως έγραψα τα υπόλοιπα είναι επαναλαμβανόμενες αναπαραγωγές χωρίς πραγματικό αντίκρυσμα.

    Πάμε τώρα στο θέμα τιμή. ΔΕΝ ΥΠΟΤΙΜΩ την αξία των 10.500 ευρώ που είναι η επίσημη ανακοινώσιμη τιμή του. Ιδιαίτερα για τη χώρα μας. Θέλω να θυμίσω μόνο πως αν ανατρέξουμε σε διάφορα fora της Ελλάδας και του εξωτερικού το όριο των 10.000 ευρώ σε συνδυασμό με ρυθμιζόμενες αναρτήσεις ήταν το ζητούμενο πριν παραδοθεί στην αγορά. Όπως και το βάρος στα 200 κιλά γεμάτο (ήρθε στα 205). Πολλοί πίστευαν ότι η τιμή θα είναι στη ζώνη των 12.000 και τα κιλά θα είναι περισσότερα από 200 στεγνή...
    Εννοείται πως και εγώ θα ήθελα να είναι φθηνότερη αλλά δε μπορώ να κλείσω τα μάτια σχετικά με το ποια είναι η πραγματικότητα της αγοράς (δεν υπάρχει εταιρεία που δε θα το εκμεταλλευόταν αυτό αν μπορούσε). Στοιχίζει 10.500 (10.000 βασικά) και κατασκευάζεται στην Ευρώπη. Το "Κινέζικο" 790R με την εξαιρετική κατά τα άλλα ποιότητα κατασκευής στοιχίζει 15.000 ευρώ. Το "Κινέζικο" F850GS με την εξαιρετική κατά τα άλλα ποιότητα κατασκευής στοιχίζει 16.000 ευρώ. To Βρετανικό Tiger 900 Rally Pro στοιχίζει 16.000. Αυτές είναι οι τιμές στη κατηγορία κάτω των 1000cc. H εξαιρετική ποιότητα κατασκευής μας στοιχίζει 50-60% περισσότερο. Μένοντας στο πιο κοντινό του "αντίπαλο" (το 790R) θα πω πως ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ πως συνολικά είναι καλύτερη μηχανή αλλά... επίσης είμαι σίγουρος πως ΔΕΝ είναι κατά 50% καλύτερη ώστε να έδινα αυτά τα χρήματα. Αυτό από ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ επιλογή, αφορά εμένα και δεν έχω την απαίτηση το ίδιο να ισχύει για όλους και φυσικά δεν το κατακρίνω.

    Δε θέλω να σταθώ στα διάφορα προβλήματα που έχουν παρουσιαστεί στις πρώτες παρτίδες των BMW και KTM γιατί θεωρώ πως κάθε εταιρεία έχει το κοινό της και γνωρίζει τι αγοράζει. Το ίδιο ισχύει και για το κοινό της Yamaha.

    Με φιλικούς χαιρετισμούς

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Yamaha-Tenere-700-World-Raid-Tour-2018-2.jpg 
Προβολές:	272 
Μέγεθος:	91,4 KB 
ID:	419769

  8. #593
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Πάμε τώρα να αναλύσουμε μερικά πράγματα αλλά πριν από αυτό να πω πως δεν είμαι κάτοχος γιατί δεν θέλω -πλέον- καμία μοτοσυκλέτα της κατηγορίας των 200 κιλών και επειδή πηγαίνω σε σχετικά δύσβατες περιοχές επιθυμώ να διασκεδάζω και να περνάω καλά όχι να παλεύω (μπήκαμε και στα 50 πια).

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Yamaha-Tenere-700-World-Raid-Tour-2018-2.jpg 
Προβολές:	272 
Μέγεθος:	91,4 KB 
ID:	419769
    Και που να δείς την πλάκα με το να μαζεύονται σε καμμιά χωμάτινη διασταύρωση καμπόσοι σούπερ-ντούπερ-adventure σε παρεάκι και να σκάει μύτη το βοσκόπουλο της πλαγιάς με το παπί και τις γαλότσες και να μην έχουμε πού να κρυφτούμε χαχαχαχα
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  9. #594
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.726
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sebastian1980 Προβολή μηνύματος
    Ελπίζω το 2021 η Yamaha να παρει επιτέλους την μεγάλη απόφαση.
    Να φτιάξει το tracer 300 και το tenere 300.
    Τον κινητήρα τον έχει έτοιμο από το MT-03 2020.
    Πιστεύω ότι θα είναι κίνηση ματ για τον ανταγωνισμό των εταιρειών.
    Ποιός δεν θα ήθελε ένα tenere με 42 άλογα και βάρος 150-160 κιλά;.
    Τώρα, παίζει ρόλο και σε ποια τιμή θα τα βγάλει.
    Επίσης το tenere 250 πωλείται εδώ και χρόνια στην Αμέρικα.
    Φτιάξτο με προδιαγραφές Euro 5 και κινητήρα 300cc και ελα να το πουλήσεις στην Ευρώπη ρε Yamaha.
    Για το tracer μπορει και να συμφωνησω. Αλλα για tenere δε νομιζω πως ειναι καταλληλο το μοτερ. Σε τοσο λιγα κυβικα θελει μονοκυλινδρο για off road χρηση. Δεν εχει μονο σημασια το 42, αλλα πού και πώς βγαινουν αυτα. Το μοτερακι της Yamaha ειναι φτιαγμενο για να δουλευει ψηλα (βλ R3).

    Το 250 που αναφερεις απο την αλλη βασιζεται σε παλιο μοτερ που πολυ δυσκολα να γινει συμβατο με euro5. Γενικα με βαση τη γραμμη μοτερ που εχει η Yamaha στη διαθεση της δε βλεπω καποια επιλογη για την κατηγορια. Και σιγουρα οι μικρες πωλησεις που θα ερχοντουσαν δεν δικαιολογουν σχεδιασμο μοτερ απο το 0.

  10. #595
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    ...

    η συγκριση με το tracer και το mt07 στο θεμα κοστους γινεται διοτι η διαδικασια παραγωγης, ποιοτικος ελεγχος, υλικα αλλα και πολυπλοκοτητα της παραγωγης ειναι ιδια, συνεπως και το κοστος παραγωγης ειναι το ιδιο...οποιος γνωριζει βασικα πραγματα πανω στον σχεδιασμο και στις διαδικασιες παραγωγης αυτο το πραγμα μπορει να το αντιληφθει...αλλα παρ ολα αυτα η γιαμαχα αποφασισε να το κοστολογισει 3.5 χιλιαρικα πανω, ενω το ανα μοναδα κοστος ειναι ακριβως το ιδιο, εξου και το κραξιμο που εχει λαβει κατα καιρους...κανεις δεν ειπε οτι τα αλλα δεν ειναι υπερτιμημενα, γι αυτο τρωει και το ιδιο κραξιμο με τα υπολοιπα....το ειμαι υπερτιμημενος αλλα οχι τοσο οσο οι υπολοιποι δεν ειναι ποτε καλο επιχειρημα...

    τωρα στα του πλαισιου, δεν εχει νοημα συζητησης, μοτοσυκλετα με προβληματικο πλαισιο σε θεματα ακαμψιας παιζει να μην εχει βγει τα τελευταια 20 χρονια, οποτε το οτι απλα δε τα σκατωσε σε κατι που οφειλε να μη τα σκατωσει δε λεει και πολλα...για την ακριβεια λιγοι αναβατες θα καταφερουν να ''τερματισουν'' το πλαισιο ενος ταπεινου dr650 η ενος ντομι, που ειναι πλεον μοτοσυκλετες 30 χρονων...

    οσο για τα πλαστικα, δεν ειπα πουθενα οτι ειναι μαλακα, ειπα οτι ειναι κακης ποιοτητας...οποιος εχει δει πλαστικα εντουρο και διακοπτες, επισης μπορει να καταλαβει για τι μιλαμε

    οταν ομως πρεπει να πληρωσεις 11κ για να παρεις φτηνιαρικα πλαστικα, μαλακες αναρτησεις μπρος πισω (και μιλαμε για onoff μηχανακι, που καλως η καπως πρεπει καπως να τα κανει ολα), διπιστονα φρενα, και ιχνος βοηθηματων ασφαλειας οπως cornering abs, τοτε ναι, εν ετει 2020 εισαι πολυ υπερκοστολογιμενος...μιλαμε για κουτα μηχανακι και οχι για κατι που απλα πρεπει να κανεις τη δουλεια σου, οποιος θελει να κανει τη δουλεια του μπορει να κανει ακριβως τα ιδια με ενα αεροψυκτο μονοκυλιδρο απο το 90, η ενα vstrom με τα μισα λεφτα...

  11. #596
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2018
    Μηνύματα
    616
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Tenere και στα motogp. Μετά σου λένε δεν έχει; αναρτήσεις και ποιότητα

  12. #597
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.705
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    Και που να δείς την πλάκα με το να μαζεύονται σε καμμιά χωμάτινη διασταύρωση καμπόσοι σούπερ-ντούπερ-adventure σε παρεάκι και να σκάει μύτη το βοσκόπουλο της πλαγιάς με το παπί και τις γαλότσες και να μην έχουμε πού να κρυφτούμε χαχαχαχα
    Μου έχει συμβεί τουλάχιστον 3 φορές. Την τελευταία στην Ευρυτανία το βοσκόπουλο με το παπί ήταν 70+

    Χα χα χα!

  13. #598
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    2-3 κακοποιημένα δημοσιογραφικά tenere 700 που έχω δει το aftermath, και το 1 ναι είχε πέσει σε πλαγιά δεν έπαθε τίποτα το υποπλαίσιό του.
    Εαν βρεθεις σε καμμια παρεα με καθαρα εντουρο ....

    Που ετοιμαζονται για βολτα ....

    Ρωτα ποιοι δεν εχουν τσακισει υποπλαισια...

    Και παρατησρησε τα μηχανακια απο πισω εαν δεις κανα ισιο...

    Και συγνωμη ...Τι σοι δημοσιογραφοι ειναι αυτοι που πετανε ον οφφ μηχανακια πανω απο το ρεμα για να δουν ποσο αντεχουν...

    Και εαν το κανουν το υποπλαισιο τους πειραξε ...??

    Τα διαφορα περιφερειακα ( και ασε αυτα..)

    Το πολυοργανο μονο που ειναι φουλ εκτεθιμενο και θα εχει ισια με κανα 1000ρικο ( και λιγα λεω δεν τους πειραξε..??

  14. #599
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    Εαν βρεθεις σε καμμια παρεα με καθαρα εντουρο ....
    έχεις εμπειρία μόνο από πανάλαφρα καθαρά, εγώ έχω εμπειρία από τενερέ700

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    Και συγνωμη ...Τι σοι δημοσιογραφοι ειναι αυτοι που πετανε ον οφφ μηχανακια πανω απο το ρεμα για να δουν ποσο αντεχουν...
    πετάχτηκε αγροτικό κάπου στην ιπποκράτειο πολιτεία και για να αποφευχτεί η στούκα έφυγε το τενερέ στη πλαγιά

  15. #600
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    έχεις εμπειρία μόνο από πανάλαφρα καθαρά, εγώ έχω εμπειρία από τενερέ700



    πετάχτηκε αγροτικό κάπου στην ιπποκράτειο πολιτεία και για να αποφευχτεί η στούκα έφυγε το τενερέ στη πλαγιά

    Πουλαω το προσωπικο μου Ζ660 08μοντ αγορασμενο το 10.....

    Εαν ενδιαφερεσε.....

    Ασε με τι εχω εμπειρια .....Δεν μπορεις να ξερεις εσυ για εμενα και εγω για εσενα...!!


    @ Και αυτος τι περιμενε δηλαδη α ΜΗΝ παθει το τενερε....

    Το υποπλαισιο ηταν μονο η κα ιλα του..??

Παρόμοια θέματα

  1. Yamaha XTZ tenere 660... Άραγε.. -->
    από Antwnis στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2010, 06:10
  2. Yamaha XTZ 750 Super Tenere.........
    από Desperado στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 28/11/2005, 11:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF