Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 36

Θέμα: TD Σέρρες 29-30/10 Extreme Trackdays

  1. #1
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699

    TD Σέρρες 29-30/10 Extreme Trackdays

    Ετοιμος για αναχώρηση! Θα είμαι στα box 4&5. Με το CBR τελικά καθώς λόγω τραυματισμού του Ευθυμίου η Agusta παραμένει λυμένη χωρίς κεφαλή...
    Θα είμαι από Πέμπτη Βράδυ εκεί, βέβαια Παρασκευή δεν θα είναι για πίστα λόγω βροχής, αλλά από ότι φαίνεται ο καιρός θα μας κάνει την χάρη για Σαββατοκύριακο.
    Τα λέμε εκεί!

  2. #2
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699
    Εδώ περνάμε καλά! Καταπληκτικός καιρός, τελικά μπήκαμε και την Παρασκευή στην πίστα! Εγώ συνηθίζω σγά σγά τα αλόγατα του CBR και έχω κατέβει στο 1.28.ψηλάπολύ...
    Τελικά είμαστε στα box 10, 11, 12...
    Γειά σου Κώστα, χάρηκα!

  3. #3
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    Τι θερμοκρασιες επαιξαν δηλαδη ?

  4. #4
    #WE_R1 Το avatar του/της TokTok
    Εγγραφή
    18/05/2006
    Μηνύματα
    218
    την Κυριακή η θερμοκρασία πρέπει να έφτασε τους 19 βαθμούς, το Σάββατο νομίζω 16. Ο καιρός ήταν τέλειος. Το αεράκι των 2 μποφόρ ήταν ότι πρέπει ώστε να διώξει το πρωί την υγρασία.
    YAMAHA | Revs your heart!!!

  5. #5
    Freddo Cappucino Racer Το avatar του/της fazerakis
    Εγγραφή
    02/02/2003
    Μηνύματα
    419
    Αλλη μια αδικαιολογητη/διακαιολογημενη απουσια για μενα
    θα παω πανω και θα προσπαθω να θυμηθω πως σπανε το 30 ετσι οπως παει

    Για πειτε κανα κουτσομπολιο.

    Ειχε καποιους τουμπανους πανω. Τι χρονοι παίξανε;
    I FEAR YOU HAVE MISTAKEN ME FOR SOMEONE WHO GIVES A SHIT
    Καλοκαιρινο Jacket Bering €30
    Richa Jacket Lady Χειμερινο €50

  6. #6
    ναι ρε ,πείτε κανα χρόνο. ο nathair έκανε 28άρια με το cbr... δε θα το ξαναπάρει το αγκούστα με φαίνεται
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  7. #7
    πρωτο εικοσαλεπτο στο γρηγορο γκρουπ με συμετεχοντες να γυρνανε στο 38!:a37:

    κ να εχεις κολησει απο πισω κ να αναρωτιεσαι μηπως μπηκα σε λαθος γρουπ

    ξεμπλεκεις με προσπερασματα κ λες ετυχε ενα δυο θα ναι (παπαρια) δευτερος γυρος στο στο 29 ψηλο εχεις καθαρη πιστα μπροστα σου κ λες παμε σιγα σιγα να θυμηθουμε πως ειναι στο 25 γραφει το laptimer 26 ψηλο κ αρχιζεις να δινεις εμπιστοσυνη να αρχισεις να αμολας τα φρενα κ στην κορυφη της κ1 συναντας τειχος να μην εχεις που να πας.να πεσεις απο μπροστινο φρενο για να μην εμβολισεις κανεναν!
    κατευθειαν εξω κ μποξ.ευτυχως το παρατηρησε ο ζαφειρο κ εκανε ανακοινωση να αλαξουν τα γκρουπ.

    στα τον χρονων τωρα η πιστα το σαββατο κραταγε τελεια(κυριακη δεν μπηκα) χρονους ειχε πολυ χαμηλους εγω μπηκα αλλο ενα εικοσαλεπτο για 4-5 γυρους κ το μηχανακι αρχισε να ρεταρει μαλλον καποιος πολλαπλασιαστης μας αφησε χρονους!κ οπως καταλαβαινεις ημουν λυσε δεσε δοκιμασε κ την κυριακη την εβγαλα χαζευοντας τους υπολοιπους!
    πονος!
    ευτυχως ηταν δυνατο το παρεακι κ ξεχνιομουν αλλα υπηρχαν δυο σοβαρες απουσιες κουμπαρος κ trooper

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fazerakis Προβολή μηνύματος
    Αλλη μια αδικαιολογητη/διακαιολογημενη απουσια για μενα
    θα παω πανω και θα προσπαθω να θυμηθω πως σπανε το 30 ετσι οπως παει

    Για πειτε κανα κουτσομπολιο.

    Ειχε καποιους τουμπανους πανω. Τι χρονοι παίξανε;
    Τελευταία τροποποίηση από asos; 02/11/2016 στις 00:19.

  8. #8
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    ναι ρε ,πείτε κανα χρόνο. ο nathair έκανε 28άρια με το cbr... δε θα το ξαναπάρει το αγκούστα με φαίνεται
    Ναι, αλλά το τσάκισα το CBR, χεχε

  9. #9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nathair Προβολή μηνύματος
    Ναι, αλλά το τσάκισα το CBR, χεχε
    Μαζί με το προσωπικό σου ρεκόρ.

    Πταίσματα . Αφού εσύ είσαι οκ τα άλλα δεν έχουν σημασία.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  10. #10
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nathair Προβολή μηνύματος
    Ναι, αλλά το τσάκισα το CBR, χεχε
    Video?

  11. #11
    Freddo Cappucino Racer Το avatar του/της fazerakis
    Εγγραφή
    02/02/2003
    Μηνύματα
    419
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από asos Προβολή μηνύματος
    πρωτο εικοσαλεπτο στο γρηγορο γκρουπ με συμετεχοντες να γυρνανε στο 38!:a37:

    κ να εχεις κολησει απο πισω κ να αναρωτιεσαι μηπως μπηκα σε λαθος γρουπ

    ξεμπλεκεις με προσπερασματα κ λες ετυχε ενα δυο θα ναι (παπαρια) δευτερος γυρος στο στο 29 ψηλο εχεις καθαρη πιστα μπροστα σου κ λες παμε σιγα σιγα να θυμηθουμε πως ειναι στο 25 γραφει το laptimer 26 ψηλο κ αρχιζεις να δινεις εμπιστοσυνη να αρχισεις να αμολας τα φρενα κ στην κορυφη της κ1 συναντας τειχος να μην εχεις που να πας.να πεσεις απο μπροστινο φρενο για να μην εμβολισεις κανεναν!
    κατευθειαν εξω κ μποξ.ευτυχως το παρατηρησε ο ζαφειρο κ εκανε ανακοινωση να αλαξουν τα γκρουπ.

    στα τον χρονων τωρα η πιστα το σαββατο κραταγε τελεια(κυριακη δεν μπηκα) χρονους ειχε πολυ χαμηλους εγω μπηκα αλλο ενα εικοσαλεπτο για 4-5 γυρους κ το μηχανακι αρχισε να ρεταρει μαλλον καποιος πολλαπλασιαστης μας αφησε χρονους!κ οπως καταλαβαινεις ημουν λυσε δεσε δοκιμασε κ την κυριακη την εβγαλα χαζευοντας τους υπολοιπους!
    πονος!
    ευτυχως ηταν δυνατο το παρεακι κ ξεχνιομουν αλλα υπηρχαν δυο σοβαρες απουσιες κουμπαρος κ trooper
    Ρε ησουν πανω!!!;
    Αν το ηξερα θα ειχα ενα λογο να ανεβω. Οσο και να το τριγυριζα η λογικη ελεγε να κανω οικονομια για το Μάιο.
    Κριμα για το R1, ελπιζω να ειναι κατι απλο και να εισαι κοπμλε την Ανοιξη να βρεθουμε πανω να κανουμε 23 (ε ... εσυ αν θες κανε 24 )
    I FEAR YOU HAVE MISTAKEN ME FOR SOMEONE WHO GIVES A SHIT
    Καλοκαιρινο Jacket Bering €30
    Richa Jacket Lady Χειμερινο €50

  12. #12
    #WE_R1 Το avatar του/της TokTok
    Εγγραφή
    18/05/2006
    Μηνύματα
    218
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από asos Προβολή μηνύματος
    πρωτο εικοσαλεπτο στο γρηγορο γκρουπ με συμετεχοντες να γυρνανε στο 38!:a37:

    κ να εχεις κολησει απο πισω κ να αναρωτιεσαι μηπως μπηκα σε λαθος γρουπ

    ξεμπλεκεις με προσπερασματα κ λες ετυχε ενα δυο θα ναι (παπαρια) δευτερος γυρος στο στο 29 ψηλο εχεις καθαρη πιστα μπροστα σου κ λες παμε σιγα σιγα να θυμηθουμε πως ειναι στο 25 γραφει το laptimer 26 ψηλο κ αρχιζεις να δινεις εμπιστοσυνη να αρχισεις να αμολας τα φρενα κ στην κορυφη της κ1 συναντας τειχος να μην εχεις που να πας.να πεσεις απο μπροστινο φρενο για να μην εμβολισεις κανεναν!
    κατευθειαν εξω κ μποξ.ευτυχως το παρατηρησε ο ζαφειρο κ εκανε ανακοινωση να αλαξουν τα γκρουπ.

    στα τον χρονων τωρα η πιστα το σαββατο κραταγε τελεια(κυριακη δεν μπηκα) χρονους ειχε πολυ χαμηλους εγω μπηκα αλλο ενα εικοσαλεπτο για 4-5 γυρους κ το μηχανακι αρχισε να ρεταρει μαλλον καποιος πολλαπλασιαστης μας αφησε χρονους!κ οπως καταλαβαινεις ημουν λυσε δεσε δοκιμασε κ την κυριακη την εβγαλα χαζευοντας τους υπολοιπους!
    πονος!
    ευτυχως ηταν δυνατο το παρεακι κ ξεχνιομουν αλλα υπηρχαν δυο σοβαρες απουσιες κουμπαρος κ trooper
    Νικ μια χαρά τα λες.... εγώ ο μ@@@@ που έδωσα λάθος γρανάζι στα χέρια του Μήτσου στο συνεργείο και αντί να βάλω 16 μπροστά εβαλά πάλι 17άρι... και το μηχανάκι δεν ξεκόλαγε.. και γω νόμιζα ότι φταίει το ηλεκτρόγκαζο του R1 ...

    Ολόκληρο σ/κ δεν μπήκα καν στο κόπο να το κοιτάξω!! :ZZZ::ZZZ:
    YAMAHA | Revs your heart!!!

  13. #13
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Video?
    Στο κανάλι μου, υπάρχει, δεν έχω ποστάρει εδώ ακόμα. Εχω πολλά βίντεο να βάλω και όχι χρόνο, έτρεχα και Βουλγαρία για δουλειά χθες με το που γύρισα ...

  14. #14
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nathair Προβολή μηνύματος
    Στο κανάλι μου, υπάρχει, δεν έχω ποστάρει εδώ ακόμα. Εχω πολλά βίντεο να βάλω και όχι χρόνο, έτρεχα και Βουλγαρία για δουλειά χθες με το που γύρισα ...
    Καλά ρε Σπύρο,κατέβηκες από Σέρρες για να ξανά ανέβεις Βουλγαρία; ας πεταγόσουν με ένα μηχανάκι δανεικό.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  15. #15
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Καλά ρε Σπύρο,κατέβηκες από Σέρρες για να ξανά ανέβεις Βουλγαρία; ας πεταγόσουν με ένα μηχανάκι δανεικό.
    Τιιι, και να χάσω την καραμελίτσα που δίνει η Aegean πριν την απογείωση; Πας καλά;

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. "κλειστό" trackday στις Σέρρες 29 Μαΐου
    από Atsatsos στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 30/05/2009, 13:24
  2. Extreme Trackdays ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΣΚ 30 - 31 ΜΑΪΟΥ
    από s.zafeiropoulos στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2009, 19:33
  3. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2008, 18:10
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/03/2008, 13:22
  5. Extreme Trackday ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ
    από s.zafeiropoulos στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 104
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2007, 12:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF