Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 23 από 23

Θέμα: Μεταφορα μηχανής σε χώρα Ε.Ε.

  1. #16
    παιζει να φας πακετακι αν θεν εχει πουληθει το μηχανακι Ολλανδια θα θελουν να περασει απο Ελεγχο οπως κανουν σε πολλα japan μτχ...

    και εγω στην αρχη ηθελα να φερω το 640 Γαλλια αλλα θα μου εβγενε 500+ε για να το κανω ετσι το σκοτωσα ελλαδα και πηρα αλλο εδω πολυ πιο ευκολα και πιο φτηνα απο Ελλαδα..
    Τελευταία τροποποίηση από astroman76; 07/11/2016 στις 10:32.
    ORGIA!!!!!

  2. #17
    Φρέέέένοοοο!! *&^%#@& Το avatar του/της pipis
    Εγγραφή
    08/12/2005
    Μηνύματα
    329
    λέτε να έχω πρόβλημα ταξινόμησης επειδή δεν εισάγεται το μηχανακι? πως θα το μαθω αυτό ρε γαμωτο?

    Πάντως για τις υπηρεσίες και γενικότερα για τα γραφειοκρατικά, υπάρχει αυτός ο αναλυτικός οδηγός με όλες τις πληροφορίες.
    Δεν ξέρω που είναι τα όρια μου, αλλά ξέρω που δεν είναι. - Josef Ajram

  3. #18
    Δεν ξερω αν θα έχεις προβλημα ταξινομησης (πιθανον γιατι τέτοιο μηχανακι έχουν να δουν απο τότε που η Μπατάβια ήταν ολλανδικη αποικια), αλλα πραγματικα, σκεφτεσαι να κανεις ολη τη χαρτουρα και τη μεταφορική για ένα παπί;

    Στην Ολλανδια;

    Μενω άφωνος (και Σολωνος γωνια)
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Δεν ξερω αν θα έχεις προβλημα ταξινομησης (πιθανον γιατι τέτοιο μηχανακι έχουν να δουν απο τότε που η Μπατάβια ήταν ολλανδικη αποικια), αλλα πραγματικα, σκεφτεσαι να κανεις ολη τη χαρτουρα και τη μεταφορική για ένα παπί;

    Στην Ολλανδια;

    Μενω άφωνος (και Σολωνος γωνια)
    +++
    ORGIA!!!!!

  5. #20
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.228
    Δεν παίρνω όρκο αλλά νομίζω ότι τα οχήματα πρέπει πλέον να έχουν πανευρωπαϊκή έγκριση τύπου (wvta) οπότε κάποια πράγματα γίνονται ευκολότερα.

    Ακόμα κι έτσι δε νομίζω ότι αξίζει το οποιοδήποτε πιθανό τράβηγμα και το κόστος μεταφοράς, ειδικά για παπί.

  6. #21
    Φρέέέένοοοο!! *&^%#@& Το avatar του/της pipis
    Εγγραφή
    08/12/2005
    Μηνύματα
    329
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Δεν ξερω αν θα έχεις προβλημα ταξινομησης (πιθανον γιατι τέτοιο μηχανακι έχουν να δουν απο τότε που η Μπατάβια ήταν ολλανδικη αποικια), αλλα πραγματικα, σκεφτεσαι να κανεις ολη τη χαρτουρα και τη μεταφορική για ένα παπί;

    Στην Ολλανδια;

    Μενω άφωνος (και Σολωνος γωνια)
    Αν είναι κάτι που απλά πρέπει να το δηλώσω χωρίς να πληρώσω κάποιο μεγαλο κόστος και τη μεταφορά του (π.χ 300)
    δηλαδή σύνολο κανα 400 αρι, ναι θα το έκανα και ας έμενες άφωνος και άλαλος γωνία! χαχα
    Δεν είναι θέμα συνήθειας, απλά στην Ολλανδία δεν βρίσκεις "παπακια" παρα μόνο σκούτερ που δεν μου αρέσουν καθόλου στην οδηγική συμπεριφορά.
    Δεν ξέρω που είναι τα όρια μου, αλλά ξέρω που δεν είναι. - Josef Ajram

  7. #22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipis Προβολή μηνύματος
    Αν είναι κάτι που απλά πρέπει να το δηλώσω χωρίς να πληρώσω κάποιο μεγαλο κόστος και τη μεταφορά του (π.χ 300)
    δηλαδή σύνολο κανα 400 αρι, ναι θα το έκανα και ας έμενες άφωνος και άλαλος γωνία! χαχα
    Δεν είναι θέμα συνήθειας, απλά στην Ολλανδία δεν βρίσκεις "παπακια" παρα μόνο σκούτερ που δεν μου αρέσουν καθόλου στην οδηγική συμπεριφορά.
    Καποιος λογος θα υπάρχει που παπια βρισκεις μονο στην νοτιοανατολικη Ασια και στην Ελλαδα.

    Τεσπα, κανε όπως νομιζεις, αλλα αν σε σταματανε για να σου ζητησουν φαλαφελ ή σπρινγκ ρολς μην παραξενευτεις.

    Υπολογισε ενα 200αρι για τα έξοδα χαρτουρας (αν κρινω απο τα αντιστοιχα γαλλιας). Συν τα μεταφορικα.
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  8. #23
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Καποιος λογος θα υπάρχει που παπια βρισκεις μονο στην νοτιοανατολικη Ασια και στην Ελλαδα.

    Τεσπα, κανε όπως νομιζεις, αλλα αν σε σταματανε για να σου ζητησουν φαλαφελ ή σπρινγκ ρολς μην παραξενευτεις.
    χαχαχααα
    ORGIA!!!!!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Προστασία μηχανής σε γκαράζ
    από Wizard13 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2020, 09:52
  2. Μεταφορά μηχανής σε χώρα Ευρωπαϊκής Ένωσης
    από Manwlis στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2012, 12:16
  3. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 24/07/2008, 15:30
  4. Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 10/07/2008, 23:12
  5. Δέσιμο μηχανης σε φερρυ
    από dragonteo στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2008, 12:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF