Σελίδα 9 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011121314 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 198

Θέμα: Honda X-ADV

  1. #121
    Ορίστε και το βίντεο. Τα δίχνει κανονικά και τα μαρσπιέ.

    https://www.youtube.com/watch?v=FKe4Fiu4leY
    Why do you go away? So that you can come back. So that you can see the place you came from with new eyes and extra colors. And the people there see you differently, too. Coming back to where you started is not the same as never leaving. T. Pratchett

  2. #122
    Τα οποία φτιάχνει η rizoma αλλά επισήμως δεν πωλούνται μαζί με το μηχανάκι γιατί είχαν γράψει ότι "απαγορεύεται" να έχει περισσότερα μαρσπιέ από τον αριθμό των θέσεων που αναγράφει η άδεια.

  3. #123
    Κακώς, θα βολέψουν πολύ τους "οικογενειάρχες" για τα 3κάβαλα..
    Why do you go away? So that you can come back. So that you can see the place you came from with new eyes and extra colors. And the people there see you differently, too. Coming back to where you started is not the same as never leaving. T. Pratchett

  4. #124
    εσείς της μεγαλοαστικής μπουρζουαζίας να μην ειρωνεύεστε τον απλό ταπεινό κόσμο που η ζωή η κακούργα τον έριξε στην ανάγκη να μεταφέρει την οικογένεια με ένα δίτροχο, γιατί έχουν δικαίωμα στην μετακίνηση και οι πτωχοί κύριε. έστω και με σκούτερ.

  5. #125
    Να πω κι εγω την γνωμη μου αν και δεν μπορεσα να την οδηγησω λογω προβληματος στο γονατο.Το μηχανακι ειναι οτι πρεπει για μεσα στην πολη και εχει τα ιδανικα κυβικα(750) και για ταξιδι.Η τιμη του ειναι πολυ καλη σε σχεση με τον ανταγωνισμο και να φανταστεις εχει αναποδο μπροστινο με τετραπιστονες δαγκανες που πιανουν στο κεντρο του τροχου ,κατι το οποιο το εχουν μονο μοτοσυκλετες μεγαλου κυβισμου η που προοριζονται για πιστα.Για χωμα τωρα δεν θα το ελεγα,ο πρωτος λογος και συμαντικοτερος ειναι οτι εχει πολλα πλαστικα τα οποια και να μην πεσεις απο ενα σημειο και μετα θα αρχισουν να τριζουν και να σπανε.Δευτερο που μου εκανε τρομερη εντυπωση ειναι οτι η μεταλικη ποδια που εχει για να προστατευει τον κινητηρα βιδωνει σε πλαστικες βασεις και οχι σε σκελετο οπως γινεται σε ολα τα off road μηχανακια που σημαινει οτι με το πρωτο χτυπημα θα σπασει.Μακαρι να μπορουσα να το οδηγησω και να δωσω περισσοτερες πληροφωριες αλλα ας οψεται ο χιαστος.

  6. #126
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    εσείς της μεγαλοαστικής μπουρζουαζίας να μην ειρωνεύεστε τον απλό ταπεινό κόσμο που η ζωή η κακούργα τον έριξε στην ανάγκη να μεταφέρει την οικογένεια με ένα δίτροχο, γιατί έχουν δικαίωμα στην μετακίνηση και οι πτωχοί κύριε. έστω και με σκούτερ.
    Των 13,000 ευρώ
    Fixed

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  7. #127
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Το είδα σήμερα απο κοντά στην Αμφιθέας.'Ομορφο είναι .
    Φίου φίου φι φι φίου

  8. #128
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Fixed
    που την είδατε αυτή την τιμή ;; ρε παιδιά γιατί στο car.gr κλπ ανεφερει τιμή καταλόγου 12450 €
    που ίσως με κάποια διαπραγμάτευση γίνει και 12000€ ! την τιμή που λέτε λοιπόν που την είδατε;

  9. #129
    veteran of the physic war Το avatar του/της bocaros
    Εγγραφή
    10/05/2010
    Μηνύματα
    400
    δεν το περίμενα αλλά μου άρεσε που το είδα να με προσπερνάει στην περιφερειακή Αιγάλεω συνοδευόμενο απο μια μπέμπα.
    άνοιξα λίγο και τα εφτασα .
    πιάσαμε μια κουβεντουλα κλεφτή στο φαναρι μετα το περίπτερο , βασικά ήταν χεσμένος από το dct.
    AFTER DARK...........

  10. #130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bocaros Προβολή μηνύματος
    δεν το περίμενα αλλά μου άρεσε που το είδα να με προσπερνάει στην περιφερειακή Αιγάλεω συνοδευόμενο απο μια μπέμπα.
    άνοιξα λίγο και τα εφτασα .
    πιάσαμε μια κουβεντουλα κλεφτή στο φαναρι μετα το περίπτερο , βασικά ήταν χεσμένος από το dct.
    εάν κάποιος δεν εχει ιδεοληψίες κολλήματα τύπου ..<εγω είμαι μηχανόβιος και δεν καβάλαω σκουτερ> η <είμαι ο μπαμπης,ο σουγιάς, και την έχω μεγάλη> κλπ κλπ...
    το μηχανακι αυτό προσφέρει μοναδικά πλεονέκτηματα όσον αφορά την άνεση την ξεκούραστη οδηγήσει στην πόλη (DCT) , τα άνετα και οικονομικά ταξίδια με αξιοπρεπεις ταχύτητες ! και πολλά αλλά στην καθημερινότητα που ομορφαίνουν και διευκολύνουν την ζωή του αναβάτη!!

  11. #131
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mariner Προβολή μηνύματος
    Ορίστε και το βίντεο. Τα δίχνει κανονικά και τα μαρσπιέ.

    https://www.youtube.com/watch?v=FKe4Fiu4leY
    Μεγάλος μάστορας για να το πηγαίνει έτσι με τέτοια λάστιχα...

  12. #132
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Τωρα μαλιστα! με αυτό το βιντεο απεδειξε τι αξιζει και βεβαίως αξιζει τα λεφτα του...τελικα μαλλον είναι η καλυτερη προταση της κατηγοριας, ευχομαι στον φιλο Νικο να το αποκτησει συντομα..τελικη ταχυτητα αραγε ποσο να εχει;
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  13. #133
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    Τωρα μαλιστα! με αυτό το βιντεο απεδειξε τι αξιζει και βεβαίως αξιζει τα λεφτα του...τελικα μαλλον είναι η καλυτερη προταση της κατηγοριας, ευχομαι στον φιλο Νικο να το αποκτησει συντομα..τελικη ταχυτητα αραγε ποσο να εχει;
    Θενξ !!! για την τελική δεν ξέρω αλλά βάση λογικης εφόσον στο nc700 που έχω βλέπω σχετικά άνετα 180/185 και με κράτημα σε ευθεία , έχω δει μέχρι 197 και ειναι λίγο πιο αδύναμο από αυτό , που ειναι γενικότερα και πιο εξελιγμένο!! λογικά θα εχει γύρω στα 190 χλμ άνετα πιστεύω.

  14. #134
    τελική λόγω του 15άρη πισινού και του ίδιου γραναζώματος με το NC είναι χαμηλότερη από το NC, αν θυμάμαι σωστά από το ΜΟΤΟ έγραφαν 170.

  15. #135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    τελική λόγω του 15άρη πισινού και του ίδιου γραναζώματος με το NC είναι χαμηλότερη από το NC, αν θυμάμαι σωστά από το ΜΟΤΟ έγραφαν 170.
    λίγα μου φαίνονται???.. , μήπως έχουνε κάποια συγκεκριμένη διαδικασία μέτρησης και δεν ζορισανε κλπ ?
    μπορεί να εχει το ίδιο γραναζωμα στην τελική μετάδοση αλυσίδα γρανάζια κλπ αλλά νομίζω αν θυμάμαι καλά έχω διαβασει ότι γενικότερα εχει πιο μακριές σχέσεις.

Σελίδα 9 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011121314 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μονοπωλειο Ανταλλακτικων Honda
    από kapeos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2005, 22:39
  2. Τώρα και αεροπλάνο από τη Honda!
    από skor-billys στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2004, 18:29
  3. H Repsol Honda
    από dimi750 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/01/2004, 13:49
  4. Agora Honda CB-1 400
    από MARK στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2004, 21:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF