Σελίδα 8 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 242

Θέμα: MOTO GP #18 - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

  1. #106
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.281
    Το παμε μακρια..τι θα εκανε ο ενας τι ο αλλος...και εγω αν ημουν θα εβγαζα φωτο κλπ αλλα θα ειχα τη σχετικη νοημοσύνη να εχω το νου μου γυρω μου και επίγνωση που στεκομαι και τι κανω!εχω κραξει απειρες φορες φιλες συνηθως που οπου σταθουν βγαζουν σελφι..κυριολεκτικα παντου ομως..περπατας στο δρομο και σταματαει το γελαδι μπαμ μες τη μεση να βγαλει με την αλλη σελφι ρε φιλε...εε σπρώξιμο στεγνα και μετα συγγνωμη μπας και νιωσει!

    Throttle that mysterious friend of ours

  2. #107
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Για να μη μιλήσουμε για τα ζώα που στέκονται αριστερά στις κυλιόμενες. Γονατιά στον δικέφαλο και περνάς από πάνω τους.
    Life begins at 45°.

  3. #108
    Γράψε Κόλλιας Το avatar του/της Antonisss
    Εγγραφή
    03/07/2010
    Μηνύματα
    1.079
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    εσεις κανετε πλακιτσα αλλα οταν πρεσβευεις ενα σπορτ οπως ο Ροσσι στην περιπτωση μας πρεπει να εισαι αυτο που δηχνεις και στην καμερα ολλα ειναι ενα show..

    και ναι οπως καποιος εγραψε ισως ο Στονερ να εκανε κατι αλλο, αλλα ο στονερ ποτε δεν ειναι το καλο παιδι φιλικος με ολλους ισως και ενας απο τους λογους που την εκανε απο το τσιρκο των GP.

    και ας μην γελαμε και εσεις αν ειχατε ενα VIP εκει σαν την "χοντρη" θα ησασταν να βγαλετε σεφλι με το ειδωλο σας!
    Όταν καταλάβεις το αστείο της όλης υπόθεσης Γιάννη, τότε θα καταλάβεις γιατί το έχουμε πάρει και μεις στο ψιλό. Ναι να πρεσβεύεις ένα άθλημα, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα είσαι έρμαιο της καύλας του καθενός και της καθεμιάς

    Και πολύ ασχοληθήκαμε με την τύπισσα, άσε που θα τη ρίξει τη μήνυση σε λίγο καιρό

  4. #109
    καλα θα κανει
    ORGIA!!!!!

  5. #110
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.281
    Δεδομενου της υψομετρικης διαφορας στις σκαλες και της γωνιας θα ελεγα αγκωνια στον πελματικο μυ
    Throttle that mysterious friend of ours

  6. #111
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Μαλακία του αυτό που έκανε. Ο μοναδικός απλός λόγος είναι ότι είναι ΜΑΛΑΚΑΣ.

    Κατά τα άλλα στα @@ μου τον γράφω και αφού δεν έσπασε κανένα πόδι η κοπέλα, πάλι καλά.

  7. #112
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Εγώ ήμουν paddocks πριν λίγους μήνες και ούτε στήθηκα 5 ώρες στον ήλιο, ούτε είχα σελφοκόνταρο, ούτε έτρωγα 8 burgers για πρωινό. Οπότε μπορώ να γελάω όσο θέλω.
    Εγώ οταν ήμουν στα paddock,εξω απο του VALE που πήγα συγκεκριμενα.ηταν μια 200αρα κόσμος.
    Κάποιος είπε οτι βγήκε απο πίσω και η αγέλη έφυγε αφηνιασμενη.
    Τι να λέμε τώρα?
    Και δεν νομιζω να έπαιρνε πόζα η συγκεκριμένη για selfie με τον VALE(δεν τους χωραγε άλλωστε) .
    Αυτό που δεν φαίνεται είναι το πριν,δηλαδή τι όχλος ακολουθούσε και πως έφυγε το σκούτερ.
    Στο τέλος του βίντεο φαίνεται και ένας σεκιουριτας,που αφού τρώει την κλωτσιά παει να ανοίξει δρόμο

  8. #113
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Έτσι είναι. Το πλήθος είναι ανεξέλεγκτο και, συνήθως, ηλίθιο. Παρόμοιο σκηνικό έζησα από κοντά, με τον Vinales. Κάποιος τον κυνηγούσε και τον τραβούσε, προσπαθώντας να βγάλει φωτογραφία και εκείνος προσπαθούσε να ξεφύγει με το σκουτεράκι του. Αν έπαιρνε κάποιον παραμάζωμα, σίγουρα δε θα έφταιγε εκείνος. Μπαίνεις στα paddocks με δική σου ευθύνη, τελεία.

    Κι εγώ ήθελα πολύ να βγω φωτογραφία με Rossi, αλλά δεν ήμουν διατεθειμένος να στηθώ όπως όλοι με τις ώρες, ούτε να πλακώνομαι για μια θέση. Έβγαλα με τον Pedrosa, με 0 προσπάθεια, 2nd best thing.
    Life begins at 45°.

  9. #114
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Εγώ οταν ήμουν στα paddock,εξω απο του VALE που πήγα συγκεκριμενα.ηταν μια 200αρα κόσμος.
    Κάποιος είπε οτι βγήκε απο πίσω και η αγέλη έφυγε αφηνιασμενη.
    Τι να λέμε τώρα?
    Και δεν νομιζω να έπαιρνε πόζα η συγκεκριμένη για selfie με τον VALE(δεν τους χωραγε άλλωστε) .
    Αυτό που δεν φαίνεται είναι το πριν,δηλαδή τι όχλος ακολουθούσε και πως έφυγε το σκούτερ.
    Στο τέλος του βίντεο φαίνεται και ένας σεκιουριτας,που αφού τρώει την κλωτσιά παει να ανοίξει δρόμο
    ο βελε τους μαζεβει εκει ομως... λετε να πανε ετσι εξω απο τροχοσπιτα να βγαλουν σεφλιες (νεο φετιχ)...? χαχαχαα
    ORGIA!!!!!

  10. #115
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Έτσι είναι. Το πλήθος είναι ανεξέλεγκτο και, συνήθως, ηλίθιο. Παρόμοιο σκηνικό έζησα από κοντά, με τον Vinales. Κάποιος τον κυνηγούσε και τον τραβούσε, προσπαθώντας να βγάλει φωτογραφία και εκείνος προσπαθούσε να ξεφύγει με το σκουτεράκι του. Αν έπαιρνε κάποιον παραμάζωμα, σίγουρα δε θα έφταιγε εκείνος. Μπαίνεις στα paddocks με δική σου ευθύνη, τελεία.

    Κι εγώ ήθελα πολύ να βγω φωτογραφία με Rossi, αλλά δεν ήμουν διατεθειμένος να στηθώ όπως όλοι με τις ώρες, ούτε να πλακώνομαι για μια θέση. Έβγαλα με τον Pedrosa, με 0 προσπάθεια, 2nd best thing.
    Μην ξεχνάμε πως αν και σε οδικό δίκτυο,τι συνεβη στην dianna,όταν πήγαν να.αποφύγουν παπαράτσι

  11. #116
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Μην ξεχνάμε πως αν και σε οδικό δίκτυο,τι συνεβη στην dianna,όταν πήγαν να.αποφύγουν παπαράτσι
    μαρεσει το αβαταρ σου.... κατουρημα σε σταση παουερ γιογκα!
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  12. #117
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Η τυπισσα λεει θα κινηθει νομικα εναντιον του γιατρου.

    http://www.motorsport.com/motogp/new...cident-850157/

    VR:



    Θεια:
    Μετάφραση: ευκαιρία να βγάλουμε κάνα φράγκο...

  13. #118
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Ο ντόρος που εχει γινει δεν εχει να κανει με το αν εισαι αντιΡοσσικος, αλλα αν κατι τετοιο ειχε κανει ο Χορχε θα λεγατε τις ιδιες δικαιολογίες ;-); απλα ηταν ατυχης η στιγμη που καποιος τραβαγε βιδεο..αλλα μας δειχνει το μισό! !!τι μας κρυβουν;1!
    Η απάντηση είναι απλούστατη.
    Οι κολλημένοι της μίας πλευράς δεν θα έλεγαν τις ίδιες δικαιολογίες
    Οι κολλημένοι της άλλης πλευράς σε κάθε σχόλιο θα απαντούσαν αυτό που μεταφέρεις: "ναι αλλά αν ο τάδε αυτό εσείς εκείνο"

    Όλοι οι υπόλοιποι θα λέγανε το ίδιο. Πολύ κακό για το τίποτα.

  14. #119
    Γράψε Κόλλιας Το avatar του/της Antonisss
    Εγγραφή
    03/07/2010
    Μηνύματα
    1.079
    http://www.gpone.com/en/201611143703...e-paddock.html

    The ride-by, with kick, made by Valentino Rossi in the Valencia paddock now risks becoming a legal matter.
    The fan who was hit, Ana Cabanillas, was tracked down and interviewed by Radio Cope and she said: "Estábamos con unos amigos y me dieron una patada y vi que era Rossi. Pensé que había sido por un despiste, pero he visto el vídeo y he visto que ha sido patada y codazo. Me ha pasado igual que a Márquez. Pienso denunciar porque se ve que es una patada. Hubiera aceptado las disculpas si hubiera sido sin querer".

    I was with friends and felt a kick and saw that it was Rossi. I thought it was an accident but then I saw the video and realised that he kicked be and elbowed me. He passed me as he did Marquez. I think I'll report it. I would have accepted his apology if he'd done it accidentally.

    The interviewer also asked the woman how she feels. She replied: good...(a pause) a bit better...

    Aside from the gesture itself, open to censure, when one exaggerates, one really exaggerates. Though a certain degree of exploitation was to be expected.

    The video, which immediately went viral, is heading for 20 million views.
    Εγώ τα είπα παραπάνω και εσείς με κοροϊδεύετε!!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Antonisss Προβολή μηνύματος
    Περιμένω δηλώσεις συμπαράστασης της τύπισσας από Marquez, ίσως στη δίκη χρησιμοποιηθεί σαν επιχείρημα το βίντεο από Μαλαισία. Μέχρι και την ίδια κίνηση έκανε ο Rossi, γύρισε το κεφάλι αριστερά να δει αν την πέτυχε καλά. Κάργα ένοχος, ίσως τελικά να μη χρειαστεί ο Λορένθο να πάει στο Race Direction

  15. #120
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Οι φίλοι της ήταν μάλλον το σελφοκόνταρο και το κινητό της. Το πρώτο πιθανότατα και το αγόρι της.
    Life begins at 45°.

Σελίδα 8 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. MotoGP #14 Gran Premio Movistar de Aragón
    από FotisFz1 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 125
    Τελευταίο μήνυμα: 30/09/2016, 17:53
  2. Motogp Round 2 Gran Premio Motul de la República Argentina 01 Apr - 03 Apr
    από Billymuse στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 468
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2016, 13:53
  3. MotoGP round 18 06-08/11 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
    από devil's animal στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 1097
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2015, 09:06
  4. MOTO GP ROUND 5 GRAND PRIX DE FRANCE
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 245
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2015, 17:54
  5. Moto Gp 2nd Race Jerez De La Frontera
    από nktR στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 85
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2007, 12:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF