Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: Sym-Joyride

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/11/2016
    Μηνύματα
    2

    Question Sym-Joyride

    Καλησπερα σας, εχω μια απορροια για το μηχανακι μου.
    Έχω ένα joyride της Sym το οποιο στην αδεια κυκλοφροριας ειναι 175cc του 2003 μοντελο, ψαχνω ψαχνω τοσο καιρο στο google κυριως μηπως και βρω τιποτα σαν εγχειριδιο.
    Το μονο που καταλληγω να βλεπω ειναι συνεχεια για joyride 125cc του 2003. Τιποτα παραπανω, τιποτα λιγοτερο.
    Θα ηθελα απλα να μαθω αν γνωριζει καποιος αν οντως υπαρχει αυτο το μοντελο σε 175cc του 2003 η αν εγινε καποιο λαθος.
    Συγνωμη για αν το μερος το οποιο ποσταρω το μηνυμα μου ειναι λαθος, πρωτη μου μερα.

    Ευχαριστω εκ των προτερων.

  2. #2
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από woody_144 Προβολή μηνύματος
    Καλησπερα σας, εχω μια απορροια για το μηχανακι μου.
    Έχω ένα joyride της Sym το οποιο στην αδεια κυκλοφροριας ειναι 175cc του 2003 μοντελο, ψαχνω ψαχνω τοσο καιρο στο google κυριως μηπως και βρω τιποτα σαν εγχειριδιο.
    Το μονο που καταλληγω να βλεπω ειναι συνεχεια για joyride 125cc του 2003. Τιποτα παραπανω, τιποτα λιγοτερο.
    Θα ηθελα απλα να μαθω αν γνωριζει καποιος αν οντως υπαρχει αυτο το μοντελο σε 175cc του 2003 η αν εγινε καποιο λαθος.
    Συγνωμη για αν το μερος το οποιο ποσταρω το μηνυμα μου ειναι λαθος, πρωτη μου μερα.

    Ευχαριστω εκ των προτερων.
    Το μοντέλο πρέπει να είναι το

    Sym joyride 200 (άσχετα που είναι 175cc)

    Πρέπει να υπήρχε το 2003

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/11/2016
    Μηνύματα
    2
    Εδω ειναι το θεμα μου. Υπαρχει τροπος να βρω καποιο εγχειριδιο η αν το παω σε καποιον που ξερει απο Sym να μου πει μερικα πραγματακια γιατι ειμαι λιγο ασχετος;;;
    Απο την αλλη δεν διαφερει πολυ απτο 125αρι πραγμα που εβαλε σε σκεψη οτι ειναι 125 και απλα εχει γινει λαθος αλλα οταν το συγκρινα ειδα διαφορα και ταχυτητας και μεγεθους της μηχανης.

  4. #4
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από woody_144 Προβολή μηνύματος
    Εδω ειναι το θεμα μου. Υπαρχει τροπος να βρω καποιο εγχειριδιο η αν το παω σε καποιον που ξερει απο Sym να μου πει μερικα πραγματακια γιατι ειμαι λιγο ασχετος;;;
    Απο την αλλη δεν διαφερει πολυ απτο 125αρι πραγμα που εβαλε σε σκεψη οτι ειναι 125 και απλα εχει γινει λαθος αλλα οταν το συγκρινα ειδα διαφορα και ταχυτητας και μεγεθους της μηχανης.
    https://www.google.gr/search?client=...k1.XhvjEUoFXXU

    Το Google βγάζει πολλά..

    Αν δεν βρεις, μια επικοινωνία με τον Γκοργκολη ίσως βοηθήσει

    http://www.gorgolis.gr

  5. #5
    Και το δικο μου που ειναι το 200 i evo του 12 .....172 κυβικα ειναι

Παρόμοια θέματα

  1. ΚΛΟΠΗ SYM Joyride 200cc ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ
    από effieee στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 21/03/2009, 08:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF