Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 63

Θέμα: Για το νέο παπι Keeway Target 125cc

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    καλοριζικα και τα αγορασμενα και τα μελοντικα αγορασμενα παιδια.
    γραψτε κι'αλλα για το keeway οπως κοστος σερβις-αναλωσιμα και βαλτε και φωτο εαν θελετε

  2. #32
    Μέλος
    Εγγραφή
    08/11/2019
    Μηνύματα
    70
    Ευχαριστώ φίλε μου, γι αυτά πού ζητάς είναι νωρίς ακόμα, η ουσία είναι ότι με 1.5 Χιλ. Περνεις ένα αξιοπρεπές παπι να κάνεις τιν δουλειά σου

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Γιώργης
    Εγγραφή
    29/06/2014
    Μηνύματα
    103
    Πώς σου φαίνονται τα λάστιχα που έρχεται από το εργοστάσιο; Θα τα κρατήσεις μέχρι τέλους ή θα τα αλλάξεις πιο σύντομα;

  4. #34
    Μέλος
    Εγγραφή
    08/11/2019
    Μηνύματα
    70
    Όταν το αγόρασα έβρεχε, το έκανα ένα γερό φρένο και έδειξε καλα στοιχεία, στο στεγνό δεν υπάρχει πρόβλημα αρκεί να μην τα ζορίσεις και πολύ τώρα για αλλαγή του χρόνου τέτοιο καιρό μάλλον καθότι όπως λέει και ο ποιητής τα εργοστάσια μεγάλα τα μεροκάματα μικρα

  5. #35
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/11/2019
    Μηνύματα
    6
    Παιδιά σήμερα το πήρα και εγώ, σαν πρώτη εντύπωση μου φάνηκε πολύ καλό και δεν παρατήρησα τίποτα περίεργο όπως τριγμούς και περίεργους θορύβους. Θα του κάνω το στρώσιμο του και θα ξαναενημερωσω!

  6. #36
    Μέλος
    Εγγραφή
    08/11/2019
    Μηνύματα
    70
    Έκανες καλή αγορά, καλά Χ. Λ. Μ να κάνεις, άκου τώρα στη δεξιά πλευρά της μηχανής έχει μια κατσαβιδοβηδα με κόντρα παξιμαδι είναι ο ρυθμιστης του σαζμαν, λασκάρει ςτο παξιμαδι με ένα πολυγωνο και γυρίζεις τον ρυθμιστή τέρμα αριστερά για να μένουν γλυκά οι ταχύτητες καλές βολτες

  7. #37
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/11/2019
    Μηνύματα
    6
    Ευχαριστώ, έτσι πιστεύω και εγώ ότι έκανα καλή επιλογή, τώρα για το σασμάν ούτως ή άλλως δεν έχω πρόβλημα μια χαρά μπαίνουν οι ταχύτητες!

  8. #38
    Μέλος
    Εγγραφή
    08/11/2019
    Μηνύματα
    70
    Το παπί έχει 1590χλμ τώρα που ερχόμουν από την δουλειά είπα να το ανοίξω, το κοντέρ έδειξε 105 χλμ η κατανάλωση συνεχίζει να είναι αρκετά χαμηλή

  9. #39
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    εχουμε κατι νεοτερο για το target...ψηνομαι να παρω ενα παπι...στα 1500 ευρα...τι λετε ?
    πηγα ειδα το σπριντερ και το κι-γουε-ι
    το κιγουε-ι μου φαινεται πιο ποιοτητα...σελα ανετη φαρδια και χωρο κατω απο την σελα για κρανος.

  10. #40
    Μέλος
    Εγγραφή
    08/11/2019
    Μηνύματα
    70
    Τώρα κοίταξα το κοντέρ 2275 γράφει τοχω εδώ δίπλα είμαι στη δουλειά το παπι πάει καλά, η σέλα του είναι κορυφή καλύτερη και από σκούτερ το πισο φρένο εξαιρετικο έχει καλή ποιότητα κυλησης σε πάει και σε φέρνει ξεκούραστα το πρωί με μείον 5 το μοτέρ παίρνει με τιν προτη έχει πολύ καλή ευστάθεια στις στροφές καλό σασμάν με 3 λίτρα βενζίνη 150 χλμ με συνεπιβάτη πολύ άνετο και για τους 2 αυτά τα ολίγα και βλέπουμε

  11. #41
    Banned
    Εγγραφή
    05/09/2018
    Μηνύματα
    360
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DRAKONET Προβολή μηνύματος
    εχουμε κατι νεοτερο για το target...ψηνομαι να παρω ενα παπι...στα 1500 ευρα...τι λετε ?
    πηγα ειδα το σπριντερ και το κι-γουε-ι
    το κιγουε-ι μου φαινεται πιο ποιοτητα...σελα ανετη φαρδια και χωρο κατω απο την σελα για κρανος.
    Αν θες απλά πλήρη οικονομία σκέψου για DY 125 , παίρνει και πλαστικά από σουπρα , το μοτέρ είναι ίδιο και παίρνει πολλά ανταλλακτικά με σουπρα/αστρεα γραντ και αν στο μέλλον θες και καινούργιο πουλάει και η αντιπροσωπεία 300€ ολοκαίνουργιο μοτέρ , το κουμπώνεις και έχεις καινούργιο παπί

    Το ταργκετ από πού παίρνει ανταλλακτικά?Τι θα γίνει αν χρειαστείς κάτι σε βάθος χρόνου?Το έχω οδηγήσει κιόλας και δεν μου άρεσε , το μόνο θετικό ο χώρος κάτω από την σέλα

  12. #42
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/11/2019
    Μηνύματα
    6
    Επειδή είχα και το dy 125 για ενάμιση χρόνο και επειδή τώρα έχω το target εδώ και τρεις μήνες πιστεύω πως έχω πλήρη και αντικειμενική άποψη, το keeway ειναι καλύτερο σε όλα, έχει σαφώς πιο άνετη σέλα με χώρο για κράνος από κάτω, καλύτερα φώτα, πολύ καλύτερο κινητήρα και απείρως καλύτερες αναρτήσεις,ποιότητα κατασκευής καλύτερη το target χωρίς υποψία τριγμων ενώ φρένα έχουν πολύ καλά και τα δύο, ή τιμή αγοράς είναι σχεδόν παραπλήσια οπότε για εμένα ξεκάθαρος νικητής ειναι το keeway, στο θέμα ανταλλακτικών σε βάθος χρόνου το συζητάμε αλλά εγώ πήρα το παπί για τις καθημερινές μου μετακινήσεις και όχι για delivery η courier.. Ελπίζω να βοήθησα τους υποψήφιους αγοραστές!

  13. #43
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Averel Προβολή μηνύματος
    Επειδή είχα και το dy 125 για ενάμιση χρόνο και επειδή τώρα έχω το target εδώ και τρεις μήνες πιστεύω πως έχω πλήρη και αντικειμενική άποψη, το keeway ειναι καλύτερο σε όλα, έχει σαφώς πιο άνετη σέλα με χώρο για κράνος από κάτω, καλύτερα φώτα, πολύ καλύτερο κινητήρα και απείρως καλύτερες αναρτήσεις,ποιότητα κατασκευής καλύτερη το target χωρίς υποψία τριγμων ενώ φρένα έχουν πολύ καλά και τα δύο, ή τιμή αγοράς είναι σχεδόν παραπλήσια οπότε για εμένα ξεκάθαρος νικητής ειναι το keeway, στο θέμα ανταλλακτικών σε βάθος χρόνου το συζητάμε αλλά εγώ πήρα το παπί για τις καθημερινές μου μετακινήσεις και όχι για delivery η courier.. Ελπίζω να βοήθησα τους υποψήφιους αγοραστές!
    ποσα χλμ εχεις ...και ποσα δινεις για σερβις...εαν εχεις κανει

  14. #44
    Banned
    Εγγραφή
    05/09/2018
    Μηνύματα
    360
    Φρένα αυτα που οδήγησα εγώ δεν είχαν καλά (2500-5000-9000χλμ στο κοντέρ) έχω οδηγήσει 4 ταργκετ το τέταρτο δεν μετράει γιατί είχε φάει στουκα γερή , φώτα όμοιος....Για την σέλα πάντως θα συμφωνήσω ήταν πολύ καλη αν και με τα 200€ παραπάνω που κοστίζει από το DY φτιάχνεις μια σέλα και σου περισσεύουν κιόλας , το DY δεν ξέρω αν έχει καλά φώτα/φρένα μιας και δεν έχω οδηγήσει ποτέ...Για να αποφασίσεις παίρνεις για ένα τεστ drive και τα 2

  15. #45
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/11/2019
    Μηνύματα
    6
    Δεν έχω κάνει ακόμα, σε λίγες μέρες συμπληρώνω τα 1000χλμ οπότε θα κάνω το πρώτο σέρβις!

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Κάντε λοιπόν το καλύτερο δώρο στον εαυτό σας για το Νέο Έτος !!!! κόψτε το !!!
    από nktR στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 27/12/2007, 17:21
  2. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2006, 00:34
  3. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2006, 22:51
  4. Βιντεάκι για το νέο Fazer 1000
    από Man7 στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2005, 15:43
  5. Τι γνώμη έχετε για το νέο Anti-XT της HONDA?
    από Julius στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 126
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2004, 16:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF