Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 78

Θέμα: Πάμε ξανά...

  1. #31
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    έχω ακουσει για πολύ ακριβη επισκευη στο μονομπρατσο του vfr. Υψηλή κατανάλωση το rr600 '04.

    636 03 επίσης εκτός μπάτζετ?
    Επισκευή λόγω προβλημάτων; ή την περιοδική συντήρηση μιλάς;
    Τα συνεργεία εδώ είναι φαρμακεία έτσι κι αλλίως.
    636 του 03 είναι λίγο εκτός μπάτζετ αλλά μέσα στο καταχείμωνο θα κάνω σκληρό παζάρι...αν βρω κάτι.

  2. #32
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    καθε αλλο!!! αν ημουν στη λογικη ''το καλυτερο σεξ ειναι με τις πρωην'' θα σου ελεγα για ''βεφα'' αφου ειχε περασει απο τα χερια μου ενα τετοιο...αλλα μαλλον καλυτερο θα ηταν το σεξ με τη βεφα αλεξιαδου παρα με τη βεφα της χοντα!!!
    Στα λόγια μου έρχεσαι... εσύ την βέφα την πήρες...και δεν την προτείνεις...για μένα όμως είναι κάτι καινούριο...και επειδή την έχω πιάσει και λιγάκι μου κάνει κλικ. Λίγο βαριά ήταν αλλά συμπαγής, ροπάτη,άνετη, με καλή προστασία και καλή ποιότητα.
    Τέλος, μικρός είμαι ακόμα, εμπειρίες ψάχνω, δεν θα την παντρευτώ....έχω και άλλες στο μάτι...

  3. #33
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LOUKILOUK Προβολή μηνύματος
    Στα λόγια μου έρχεσαι... εσύ την βέφα την πήρες...και δεν την προτείνεις...για μένα όμως είναι κάτι καινούριο...και επειδή την έχω πιάσει και λιγάκι μου κάνει κλικ. Λίγο βαριά ήταν αλλά συμπαγής, ροπάτη,άνετη, με καλή προστασία και καλή ποιότητα.
    Τέλος, μικρός είμαι ακόμα, εμπειρίες ψάχνω, δεν θα την παντρευτώ....έχω και άλλες στο μάτι...
    Kαλο βολι καουμποι!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #34
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    off topic προτιμησης σου αλλα κοιτα και ZRX 1200S και GPZ 1100 S ABS .Επειδη τα εχω απωθημενο
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  5. #35
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    off topic προτιμησης σου αλλα κοιτα και ZRX 1200S και GPZ 1100 S ABS .Επειδη τα εχω απωθημενο
    Το ZRX φίλε και εγώ πολύ το γουστάρω και θα έπιαρνα και το 1100 αν έβρισκα στο μπάτζετ μου αλλά δεν παίζει... Το GPZ δεν μου αρέσει...
    Γενικά αυτά που έβαλα στο αρχικό ποστ είναι αυτά που με ενδιαφέρουν και τα βρίσκω και κοντά στα χρήματα που διαθέτω σε αξιοπρεπή τουλάχιστον κατάσταση... την εποχή αυτή οι τιμές μπορεί να είναι καλύτερες λόγω χειμώνα αλλά και η προσφορά είναι περιορισμένη για ευνόητους λόγους...
    Επίσης δεν θα "ξενιτευτώ" για να πάρω μηχανή... κοιτάω σε μια ακτινα 100-150μίλια μαξ και ότι κάτσει...
    Τέλος τα φράγκα δεν υπάρχουν ακόμα...σε καμιά 10αρια μέρες ελπίζω...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  6. #36
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    Kαλο βολι καουμποι!

    Η ποικιλία είναι το μεγαλύτερο αφροδισιακό...και ευτυχώς κοινωνικά είναι απόδεκτό με τα μηχανάκια...Σε άλλα ΟΧΙ

    Καλές βόλτες εκεί στα ζεστά...
    Την Qatara σου να χαμε...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  7. #37
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LOUKILOUK Προβολή μηνύματος
    Η ποικιλία είναι το μεγαλύτερο αφροδισιακό...και ευτυχώς κοινωνικά είναι απόδεκτό με τα μηχανάκια...Σε άλλα ΟΧΙ

    Καλές βόλτες εκεί στα ζεστά...
    Την Qatara σου να χαμε...
    προσεχε τι ευχεσαι!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #38
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.965
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LOUKILOUK Προβολή μηνύματος
    Επισκευή λόγω προβλημάτων; ή την περιοδική συντήρηση μιλάς;
    Τα συνεργεία εδώ είναι φαρμακεία έτσι κι αλλίως.
    636 του 03 είναι λίγο εκτός μπάτζετ αλλά μέσα στο καταχείμωνο θα κάνω σκληρό παζάρι...αν βρω κάτι.
    επισκευή. ψαξτο λιγο γιατι δεν θυμαμαι ακριβως το θεμα του. Θυμαμαι μονο τιμη πανω απο 300ευρω επισκευη

  9. #39
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    επισκευή. ψαξτο λιγο γιατι δεν θυμαμαι ακριβως το θεμα του. Θυμαμαι μονο τιμη πανω απο 300ευρω επισκευη
    θα το ψάξω οποσδήποτε...θανκσ...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  10. #40
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.965
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LOUKILOUK Προβολή μηνύματος
    θα το ψάξω οποσδήποτε...θανκσ...
    http://www.vfrdiscussion.com/index.php?/forums/

  11. #41
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος

    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  12. #42
    Περασμένα ξεχασμένα... Το avatar του/της Δεινόσαυρος
    Εγγραφή
    24/02/2015
    Μηνύματα
    761
    Εγω στη θέση σου θα κοίταζα 929. Πολύ καλό και το 636 - αλήθεια βρίσκεις σε αυτά τα λεφτα;; Επίσης πολλά καλά, φτηνά Φάλκο κυκλοφορούν και δεν θα τα έχουν απαυτώσει σε πίστα - γιατί τα έχεις στην β' επιλογή; Μπορεί να το προτιμούσα και από 929.
    Η βέφα δεν είναι λίγο ντιβανομπάουλο για αυτό που θες; Και δεν το λέω αρντητικά (είμαι φάν, pre-VTEC εννοείται) απλά αντικειμενικά.

    Καλά ψώνια, ο,τι και να αποφασίσεις!

  13. #43
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Δεινόσαυρος Προβολή μηνύματος
    Εγω στη θέση σου θα κοίταζα 929. Πολύ καλό και το 636 - αλήθεια βρίσκεις σε αυτά τα λεφτα;; Επίσης πολλά καλά, φτηνά Φάλκο κυκλοφορούν και δεν θα τα έχουν απαυτώσει σε πίστα - γιατί τα έχεις στην β' επιλογή; Μπορεί να το προτιμούσα και από 929.
    Η βέφα δεν είναι λίγο ντιβανομπάουλο για αυτό που θες; Και δεν το λέω αρντητικά (είμαι φάν, pre-VTEC εννοείται) απλά αντικειμενικά.
    Καλά ψώνια, ο,τι και να αποφασίσεις!
    Απλά αντικειμενικά συμφωνώ...
    929 βρίσκω αλλά γενικά παίζουν λίγο ακριβότερα...
    Το ίδιο και τα 636...
    Λίγο φτηνότερα βρίσκω VFR800fi σε πολύ καλή κατάσταση και εκεί είναι η παγίδα...
    Για τα φάλκο έχεις δίκιο,αλλά είναι λίγο άγνωστα σε μένα και επίσης σαν χιλιάρια τα φοβάμαι λίγο στο κόστος λειτουργίας...
    Η ουσία είναι ότι μιλάμε για αγορά μεταχειρισμένων και στο μπάτζετ των 2κ τα 3-4 κατοστάρικα κάνουν διαφορά...
    Ιδανικά αν μπορούσα θα τα αγόραζα όλα, ένα ανά εξάμηνο για long test ride... μέχρι να μαζέψω για GSXR750...
    Thanks

  14. #44
    Περασμένα ξεχασμένα... Το avatar του/της Δεινόσαυρος
    Εγγραφή
    24/02/2015
    Μηνύματα
    761
    Να σου πω γιατί το είπα, εγγυήσεις βέβαια ποτέ δεν υπάρχουν, αλλά τα ss μεγαλύτερη πιθανότητα να τα έχουν ξεσκίσει. Με βέφα ή φάλκο παίζει περισσότερο να είχαν gentleman rider. Γι αυτό το ανέφερα, όπως και ΔΕΝ ανέφερα παλιό Μίλλε, που πάλι βρίσκεις. Ένα άλλο που ίσως να σκεφθείς είναι το SV1000, πολύ καλές τιμές, πολύ κοινά, έτσι πάντα υπάρχει επιλογή, ανταλλακτικά, κ.ο.κ. - ΟΚ δεν είναι φάλκο, αλλά καλά, τίμια και αξιόπιστα, πιο μονδέρνα και σωστή επιλογή από VTR (firestorm και ουχί fireblade, BTW), IMHO.

    ΥΓ. Α, ναι, ρίξε μια ματιά και σε 'ουμφ 595/995 Daytona & Sprint. κάτι μπορεί να δεις. Ιδίως τα Daytona, για κάποιο λόγο.
    Τελευταία τροποποίηση από Δεινόσαυρος; 05/12/2016 στις 16:06.

  15. #45
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.965
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Δεινόσαυρος Προβολή μηνύματος
    Να σου πω γιατί το είπα, εγγυήσεις βέβαια ποτέ δεν υπάρχουν, αλλά τα ss μεγαλύτερη πιθανότητα να τα έχουν ξεσκίσει. Με βέφα ή φάλκο παίζει περισσότερο να είχαν gentleman rider. Γι αυτό το ανέφερα, όπως και ΔΕΝ ανέφερα παλιό Μίλλε, που πάλι βρίσκεις. Ένα άλλο που ίσως να σκεφθείς είναι το SV1000, πολύ καλές τιμές, πολύ κοινά, έτσι πάντα υπάρχει επιλογή, ανταλλακτικά, κ.ο.κ. - ΟΚ δεν είναι φάλκο, αλλά καλά, τίμια και αξιόπιστα, πιο μονδέρνα και σωστή επιλογή από VTR (firestorm και ουχί fireblade, BTW), IMHO.

    ΥΓ. Α, ναι, ρίξε μια ματιά και σε 'ουμφ 595/995.
    καλή επιλογή το sv. Δεν ξερω ομως οι καταναλωσεις του (οπως και των αλλων προ 2000) κινητηρων τι λενε. Να παρεις ενα μηχανακι που καίει 1,2-2 λίτρα πανω απο το 636 για 400 ευρώ διαφορα ειναι ανούσιο. Θα τα [πληρωσεις σε βενζινη σιγα σιγα.

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2013, 09:58
  2. Για πάμε να γελάσουμε λίγο.....!
    από bikersonly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2008, 16:50
  3. ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΞΑΝΑ ΠΑΜΕ ΤΕΛΙΚΟ ΞΑΝΑ
    από alximistis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 02/05/2007, 19:51
  4. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 26/11/2003, 16:38
  5. Πάμε μια βόλτα στη........στη........
    από Capo_Di_Capi στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2003, 01:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF