Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: ταξιδι με daytona 125 rs??

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/08/2016
    Μηνύματα
    1

    ταξιδι με daytona 125 rs??

    Καλησπερα!! διαβαζω στο φορουμ για διαφορους τρελλους που εκαναν ταξιδια μακρινα με παπακια και δεν επαθαν τιποτα(ουτε τα παπια ουτε αυτοι)! Σκεφτομαι να παω κι εγω απο αθηνα μεχρι ναυπλιο με το daytona μου! Απλα επειδη ειναι λιγο φθηνιαρικο και δεν ξερω κατα ποσο ειναι αξιοπιστο το φοβαμαι. Εχει πιθανοτητες να με παει χωρις να μου βγαλει μετα καμια ζημια? αυτο με ενδιαφερει πιο πολυ γιατι μου ειναι απαραιτητο και δεν εχω λεφτα για μεγαλα προβληματα

  2. #2
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.060
    Το ναυπλιο δεν ειναι ταξιδι εκδρομη ειναι.Αυτα τα καναμε με 50ΑΡΙΑ το 80.Βουρ και μην φοβασαι τιποτα
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/08/2016
    Μηνύματα
    1
    χαχαχα μεγαλη εκδρομη ομως..σε ευχαριστω

  4. #4
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Κάντο άνετα...προτίμησε επαρχιακούς κάνε και μια δυο στάσεις στο ενδιάμεσο αν πας από Επίδαυρο μιας και είναι παπί και είσαι κομπλέ...όλα αυτά βέβαια αν το παπί είναι σωστά συντηρημένο έτσι..Καλή βόλτα..
    Throttle that mysterious friend of ours

  5. #5
    Έχω γράψει σερί 200 σχεδόν χλμ με το Daytona μεσα στην αθηνα.αττικη οδός,εθνική οδός,Κηφισιας,γρ.λαμπρακη,κυμης,σχιστου,κτλ κτλ.μη φοβάσαι τίποτα ΑΝ αντέχεις την κούραση και το παπί ειναι σε καλή κατασταση

  6. #6
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από διονυσηςγ Προβολή μηνύματος
    Καλησπερα!! διαβαζω στο φορουμ για διαφορους τρελλους που εκαναν ταξιδια μακρινα με παπακια και δεν επαθαν τιποτα(ουτε τα παπια ουτε αυτοι)! Σκεφτομαι να παω κι εγω απο αθηνα μεχρι ναυπλιο με το daytona μου! Απλα επειδη ειναι λιγο φθηνιαρικο και δεν ξερω κατα ποσο ειναι αξιοπιστο το φοβαμαι. Εχει πιθανοτητες να με παει χωρις να μου βγαλει μετα καμια ζημια? αυτο με ενδιαφερει πιο πολυ γιατι μου ειναι απαραιτητο και δεν εχω λεφτα για μεγαλα προβληματα
    καλη βολτα οχι ταξιδι.Μην το σκεφτεσαι καθολου το εχεις και εσυ και το παπι.
    υγ.Καποιος Βρασιδας και καποιος Νικος εχουν για πλακα το Αθηνα -Ορεστιαδα και Κ.Ιταλια.

  7. #7
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.330
    ειναι ενας τυπος που γυρνοβολοαει εδω μεσα, και περισυ πηγε γερμανια με 125αρι σκουτερ daytona, καταχειμωνο, με χιονια!

    κι εσυ απορεις αν θα αντεξει το παπι να πας 150 χλμ δρομο? μια χαρα παπια ειναι τα daytona, δεν ειναι δα και τιποτα καρακινεζιες της πλακας!

    προτεινω να πας απο επιδαυρο, και να επιστρεψεις απο αργους-κορινθου ετσι για να κανεις ενα κυκλο και να μη κανεις την ιδια διαδρομη αναποδα...

Παρόμοια θέματα

  1. Daytona DY 125 RS
    από danestoras στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/10/2015, 09:25
  2. Ταξίδι με CBF-250
    από gpol στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 12/03/2006, 19:59
  3. Πρόβλημα με cbr 125 αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει
    από GEORGEL στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2005, 14:05
  4. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2004, 08:59
  5. daytona 125
    από gRim στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2004, 16:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF