Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 66

Θέμα: Σχετικά με την COLORI

  1. #31
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    καλα ντε,μη βαράς.
    τα φιλιά μου στο Δομοκό.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  2. #32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Μια χαρά είναι η colori σε ποιότητα μάγκες.
    αυτο ακριβως.αν και σε εμας χορηγηθηκε χειμερινη colori το 2010 εβγαλε 2 χειμωνες με συχνη χρηση και η φθορες της ηταν ελαχιστες γλυτωσε και απο 2 πτωσεις χωρις ιδιαιτερες φθορες
    κριμα γιατι ειναι ελληνικη εταιρια
    Lost on purpose..again

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    896
    αχ..colori...τα μισα από αυτά που αγορασα ηταν μια χαρα για την τιμη τους αλλα οχι...αλλα δυστυχως εμεινε πολύ πισω στο σχεδιασμο και στην εργονομια...εδωσα 30 ευρω για τσαντακι μεσης και δυστυχως δεν προσεξα ότι δεν ειχαν διπλα φερμουάρ, απαραδεκτο..επισης τα προιοντα της εχουν θεμα με τα φερμουάρ...κριμα γιατι ηταν μια πολύ καλη προσπαθεια που δεν μπορεσε να σταθει απεναντι στους γιγαντες της αγορας και παλι καλα που αντεξε τοσο..μια ακομα ελληνικη εταιρια φυλλοροει...τι κριμα...τι κριμα...
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  4. #34
    Οπως έγραψα και πρόσφατα,σε χαζοπτωση που είχα και σύρθηκα,το παντελόνι colori,αν και με πλακωμένο πόδι απο την μηχανή δεν έκανε κιχ,ενώ το richa μπουφάν σκίστηκε στον αγκωνα και στον πηχη.τα συμπερασματα για την ποιοτητα και την αντοχή δικά σας.

  5. #35
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Τη θάψαμε;

    Δεν μπορούμε να λέμε τη γνώμη μας;
    το θαψιμο παει στο κλεισιμο sniper και στο οτι δεν ειχε καλα προιοντα.

  6. #36
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Εγώ από την ποιότητα της colori είμαι super ευχαριστημένος, από σχεδιασμό κιετσι δεν με πολυ νοιάζει γιατί δεν δίνω σημασία και καθημερινά σαν καρνάβαλος ντύνομαι οπότε δεν με νοιάζει καθόλου. Την δουλειά του το μπουφάν την έκανε και με το παραπάνω, καθημερινή χρήση στους κρύους μήνες με ή χωρίς επένδυση για πολλά χρόνια. Για το ότι δεν ήθελε να μπλέξει με το δημόσιο προφανώς και ήταν θέμα πληρωμής. Το δημόσιο πληρώνει μετά από πολυυυυ καιρό.
    Μακάρι να τα καταφέρει να μείνει στην αγορά.
    Τελευταία τροποποίηση από vaska; 10/12/2016 στις 01:27.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  7. #37
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    615
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος

    ..........που βρίσκονται1-2 μεινεμένα κομμάτια........

    meinemena???

    den ksero giati , alla me plimmyrise mia zestasia molis diabasa ayti ti leksi.

    den tin exo ksanaakousei pote......alla mou aresei !

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leo1964
    Εγγραφή
    01/12/2015
    Μηνύματα
    709
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Eversman Προβολή μηνύματος
    Όταν πρίν από χρόνια (το 95' νομίζω), είχα αγοράσει από την Colori στην Βουλιαγμένης το Daytona -σε πορτοκαλί παρακαλώ- η χειμερινή επένδυση δεν ήταν και τόσο ζεστή. Όταν την επόμενη χρονιά το ξανά-έβγαλε με καινούργια, πιό ζεστή επένδυση, είχα πάει από εκεί να παραπονεθώ και μου την άλλαξαν, εντελώς δωρεάν. Ούτε 50 δραχμές δεν είχα δώσει.

    Ήταν εξυπηρετικότατοι. Ίσως επειδή τότε, ήταν στα ντουζένια της ακόμη η εταιρία, το χρήμα έρεε και όλοι ήμασταν με χαμόγελο και καλή διάθεση. Κλείνουμε σιγά-σιγά όλες οι Ελληνικές επιχειρήσεις. Το έχουμε πάρει απόφαση πλέον.
    Αρχές αυτής της χρονιάς πήγα,αγόρασα και ήταν πάρα πολύ εξυπηρετικοί και φιλικοί
    Οι καλοί άνθρωποι δεν χρειάζονται νόμους για να ενεργούν υπεύθυνα, ενώ οι κακοί άνθρωποι θα βρουν τρόπους να τους παρακάμψουν. -Πλάτων-

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leo1964
    Εγγραφή
    01/12/2015
    Μηνύματα
    709
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Ετσι ξέρω, και μάλλον είναι θυγατρική του MotoMarket. http://nordcap.com.gr/UK_Pages/AboutContact/About.html
    Ελληνική,αλλά κατασκευάζει Πακιστάν
    Οι καλοί άνθρωποι δεν χρειάζονται νόμους για να ενεργούν υπεύθυνα, ενώ οι κακοί άνθρωποι θα βρουν τρόπους να τους παρακάμψουν. -Πλάτων-

  10. #40
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.044
    Μηπως θελετε να συζητησουμε και για Vester? Που και αυτη μου την εβγαλαν Ελληνικη και ιδια ποιοτητα με τη Dainese και Arai.

  11. #41
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Vester. Πραγματικά gtp καβάλα. Πάλι με γάντια. Γενικά το θέμα γάντια είναι πίκρα σε πολλές μάρκες όσον αφορά τη φθορά. Βέβαια είναι και η χρήση τους είναι υπερβολική.

  12. #42
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    Και εγώ υπερευχαριστημενος από την colori ειναι μία εταιρία ή οποία ή οποία ενώ ήταν low budget χρησιμοποιούσε πολύ καλή ποιότητα από τις προηγούμενες παλιές καλές εποχές που ανταγωνιζόταν ακριβούς οίκους το fitment ήταν ένα θέμα από μοντέλο σε μοντέλο δεν είχε την ομοιογένεια αλλά δεν ήταν πρόβλημα
    Σχεδιαστικά ή σου άρεσε ή όχι ήταν στις περισσότερες φορές συμφέρουσα αγορά ανταγωνιστικά
    Τα νορντκαπ που αναφέρθηκαν είναι πακιστανική κατασκευή low budget υπό ελληνικά πατρον,με καλή τεχνολογία πια ομως ή colori είναι luxury μπροστά της
    Παρά τα προβλήματα τις colori εταιρίας σχετικά με τις αλυσίδες καταστημάτων του παρελθόντος παραμένει στην αγορά ωσ eShop μιας και ή εποχή δεν αφήνει κανένα περιθώριο σε στοκαρισμα όπως κάναμε τα παλιά καλα χρόνια

    Τώρα πια πίνεις το καφεδακι σου μεζουρα να μετρηθεις και παραγγέλνεις αναμενεις καμία εβδομάδα και το παραλαμβανεις σπίτι σου
    Και εάν κάποιοι παραμένουν με εκθεσιακό χώρο αργά ή γρήγορα θα παραδοθούν στην νέα τάξη πραγμάτων, δυστυχώς είναι μη αναστρέψιμη εποχη

  13. #43
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DAYMAN Προβολή μηνύματος
    το θαψιμο παει στο κλεισιμο sniper και στο οτι δεν ειχε καλα προιοντα.
    Για τα προιόντα δεν έχω άποψη, εκτός από ένα ζευγάρι χειμωνιάτικα γάντια που (αναγκαστικά, έλλειψη άλλων επιλογών) πήρα πέρυσι. Η γνώμη μου δεν είναι η καλύτερη, και αν έχει κάποιος αντίρρηση ευχαρίστως βάζω και μερικές φωτό από τα γαζιά που έχουν φύγει, και μια δερματίνη (?) στον αντίχειρα που μάδησε με χρήση μερικών μηνών.
    Πέραν αυτού, ήθελα να πάρω το "κορυφαίο" μάλλον δερμάτινο τους. Διαθεσιμότητα 0, εναλλακτικές 0, και απαντήσεις για το αν θα το βγάλουν προς πώληση "ότι βλέπετε στο site", δλδ 0, αφού δεν υπάρχει σε κανένα μέγεθος.
    Αν εσύ το θεωρείς θάψιμο, μάλλον κάτι καταλαβαίνουμε διαφορετικά. Εκτός και θεωρείς πως ο κάθε πελάτης πρέπει να δώσει 300€ σε ότι κάτσει, προκειμένου να βοηθήσει την εταιρία.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από leo1964 Προβολή μηνύματος
    Ελληνική,αλλά κατασκευάζει Πακιστάν
    Δεν το ήξερα, σόρρυ. Ετσι θα δικαιολογούνται και οι καλές τιμές.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της cornell
    Εγγραφή
    16/05/2010
    Μηνύματα
    112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrval Προβολή μηνύματος
    Ελληνική είναι η Nordcap; Πριν κανά 2-3 χρόνια πήρα χειμωνιάτικα γάντια χωρίς να το έχω προγραμματίσει απλά γιατί μου τα δώσαν 20 ευρώ. Ακόμα αυτά φοράω και είναι άψογα. Έβλεπα και τις τιμές στα μπουφάν και έλεγα να δοκιμάσω.
    Η Nordcap δεν είναι ακριβώς εταιρεία.Πρόκειται για προιόντα που φέρνει η ΜotoMarket απο την Κίνα και βάζει την επωνυμία Nordcap.

  15. #45
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Για τα προιόντα δεν έχω άποψη, εκτός από ένα ζευγάρι χειμωνιάτικα γάντια που (αναγκαστικά, έλλειψη άλλων επιλογών) πήρα πέρυσι. Η γνώμη μου δεν είναι η καλύτερη, και αν έχει κάποιος αντίρρηση ευχαρίστως βάζω και μερικές φωτό από τα γαζιά που έχουν φύγει, και μια δερματίνη (?) στον αντίχειρα που μάδησε με χρήση μερικών μηνών.
    Πέραν αυτού, ήθελα να πάρω το "κορυφαίο" μάλλον δερμάτινο τους. Διαθεσιμότητα 0, εναλλακτικές 0, και απαντήσεις για το αν θα το βγάλουν προς πώληση "ότι βλέπετε στο site", δλδ 0, αφού δεν υπάρχει σε κανένα μέγεθος.
    Αν εσύ το θεωρείς θάψιμο, μάλλον κάτι καταλαβαίνουμε διαφορετικά. Εκτός και θεωρείς πως ο κάθε πελάτης πρέπει να δώσει 300€ σε ότι κάτσει, προκειμένου να βοηθήσει την εταιρία.



    Δεν το ήξερα, σόρρυ. Ετσι θα δικαιολογούνται και οι καλές τιμές.
    τι λεω διαφορετικο;Δεν θεωρω απολυτως τιποτα.Δικα σου λογια ειναι αυτα φιλος.

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. σχετικά με την δυνατότητα "εύρεση"
    από zzr2005 στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2006, 11:26
  2. Απαντηση σχετικα με την εμπειρια 600cc
    από djchech στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2005, 19:57
  3. Σχετικα με την βολτα που "σκατωσα" ...
    από crs-k στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2005, 09:54
  4. Απαντήσεις: 105
    Τελευταίο μήνυμα: 30/09/2004, 16:46
  5. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2004, 18:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF