Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 66 από 66

Θέμα: Σχετικά με την COLORI

  1. #61
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Ρε παιδια ξερετε ποιο ειναι το θεμα .......Ουτε και εμενα θα μου λειψει .....( Δοξα το θεο τα sinisalo , sidi , fox ) Πανε και ερχονται...

    Οπως δεν μου ελειψαν και οι υπολοιπες δεκαδες χιλιαδες εταιρειες που εχουν κλεισει στην ελλαδα .....

    Οπως δεν θα σας λειψει και η δικια μου επιχειρηση οταν κλεισει....

    Aλλα δεν ειναι ετσι δεν νομιζετε..??

  2. #62
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    24/11/2013
    Μηνύματα
    754
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    Ρε παιδια ξερετε ποιο ειναι το θεμα .......Ουτε και εμενα θα μου λειψει .....( Δοξα το θεο τα sinisalo , sidi , fox ) Πανε και ερχονται...

    Οπως δεν μου ελειψαν και οι υπολοιπες δεκαδες χιλιαδες εταιρειες που εχουν κλεισει στην ελλαδα .....

    Οπως δεν θα σας λειψει και η δικια μου επιχειρηση οταν κλεισει....

    Aλλα δεν ειναι ετσι δεν νομιζετε..??
    Εκτός απ το κόκκινο για τα υπόλοιπα θέλω να πιστεύω ότι αστειεύεσαι.
    Tora telis poy den telo, kiota telo si den teliw. Kai ego tora den telo gia na telis otan telo.

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nik69
    Εγγραφή
    26/12/2014
    Μηνύματα
    589
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ Προβολή μηνύματος
    Εκτός απ το κόκκινο για τα υπόλοιπα θέλω να πιστεύω ότι αστειεύεσαι.
    Προφανώς και αστειεύεται.

    Από την δική μου την σκοπιά απλά μερικές παρατηρήσεις.
    Δεν είναι η μάρκα που θα σου κάνει ένα ρούχο ή ένα κράνος να ταιριάξει επάνω σου. Πρέπει να το δοκιμάσεις και θα πρέπει να έχεις και κάποια εμπειρία για να ξέρεις τι θες.
    Από το internet οι μισές μου αγορές έχουν καταλήξει σε αποτυχία.
    Επίσης 2 ζευγάρια γάντια από πανάκριβες (πρώην ιταλικές) εταιρίες καταστράφηκαν μετά από λίγες βόλτες.

    Και τίποτα δεν είναι κατασκευασμένο πλέον σε αναπτυγμένες χώρες. Όλα είναι made in Πακιστάν-Βιετνάμ-Ουζμπεκιστάν κλπ. (εξαιρούνται κάποιοι κρανάδες)

    Για εμένα είναι πλέον μονόδρομος να πετάγομαι μέχρι την Αθήνα , να δοκιμάζω και να αγοράζω επί τόπου. Και οι προσφορές που κάνουν τα μαγαζιά σε πράγματα που έχουν είναι γενικά καλύτερες σε σχέση με το εξωτερικό.

  4. #64
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Να καταθέσω και εγώ τον οβολό μου στο θέμα. Εχω αγοράσει απο την Colori διάφορα πραγματα ανα τα χρόνια της μοτοσυκλετιστικής μου πορείας περισσότερο όμως τσαντάκια, τσάντες και δωράκια. Αν και μου άρεσαν κάποια προιόντα όταν πήγαινα στο μαγαζί τους στο Περιστέρι έμπαινα μέσα και η κοπέλα υπάλληλος εκεί δεν ήξερε που πάνε τα 4 σε ότι και αν ρωτούσα. Έλεγα "θα είναι καινούργια". Ξαναπάω μετά απο καιρό και πάλι τα ίδια. Άλλη κοπέλα αυτή την φορά με γνώσεις και ενδιαφέρον να με εξυπηρετήσει μηδέν και μάλιστα μίλαγε και στο κινητό όταν μπήκα και δεν το έκλεισε όση διάρκεια ήμουν εκεί να ρωτήσει αν θέλω κάτι. Σα να πήγαινα για ψώνια σε σουπερ μάρκετ ήταν που θα δω και θα επιλέξω μόνος το προιόν.
    Κάποια στιγμή ξαναπήγα και ήταν κλειστό. Αμέσως σκέφτηκα : Εφόσον βάζεις κοπέλες με τέτοια προσόντα πως να κάνεις πωλήσεις? Δεν είναι μαγαζί με απλά ρούχα που δεν χρειάζεται γνώσεις(που και εκεί θέλει θαρρώ). Είναι εξειδικεύμενο προιόν. Θέλει λοιπόν να το κατέχεις το άθλημα και εφόσον δεν έισαι κολοσσός ώστε να πουλάει το προιόν απο μόνο του σκίσε με στην εξυπηρέτηση να πάω και να ξαναπάω. Κοινώς : ΠΟΥΛΑ ΜΟΥ το προιόν μιας και απο μόνο του δεν πουλιέται εύκολα.
    Πρόλαυτα δεν θα ήθελα να κλείσει μιας και είναι μια Ελληνική επιχείρηση και θα τρέφει καποιες οικογένειες.
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

  5. #65
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035
    2 μπουφανάκια απο κολόρι έχω πάρει (Lenon, το άλλο δε το θυμάμαι)

    Κανένα παράπονο μετά απο 10+ χρόνια και αρκετή ταλαιπωρία

    Εμενα προσωπικά τα υφασμάτινα τους μου άρεσαν, εν αντιθέση με τα δερματινα τους που ήταν κουκουΡουκου απο θέμα σχεδίων/χρωμάτων

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    Ρε παιδια ξερετε ποιο ειναι το θεμα .......Ουτε και εμενα θα μου λειψει .....( Δοξα το θεο τα sinisalo , sidi , fox ) Πανε και ερχονται...

    Οπως δεν μου ελειψαν και οι υπολοιπες δεκαδες χιλιαδες εταιρειες που εχουν κλεισει στην ελλαδα .....

    Οπως δεν θα σας λειψει και η δικια μου επιχειρηση οταν κλεισει....

    Aλλα δεν ειναι ετσι δεν νομιζετε..??

    Το αγγούρι δεν πονάει όταν δεν μπαίνει στο δικό σου κώλο
    Μπουκόφσκι

    Υγ
    και ήμουν χαζός τόσα χρόνια που δεν είχα δει την πραγματικότητα
    ανανήψαντας

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. σχετικά με την δυνατότητα "εύρεση"
    από zzr2005 στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2006, 11:26
  2. Απαντηση σχετικα με την εμπειρια 600cc
    από djchech στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2005, 19:57
  3. Σχετικα με την βολτα που "σκατωσα" ...
    από crs-k στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2005, 09:54
  4. Απαντήσεις: 105
    Τελευταίο μήνυμα: 30/09/2004, 16:46
  5. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2004, 18:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF