Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 22 από 22

Θέμα: Triumph bonneville t 120

  1. #16
    επισης Τ9 & Guzzi
    ORGIA!!!!!

  2. #17
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Συνημμένο 376315


    μανου ανθου....
    αυτο τι ρετρο ειναι?
    ORGIA!!!!!

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    αυτο τι ρετρο ειναι?
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από JGALANAKIS Προβολή μηνύματος
    Καλησπερα σε ολους ,θα ηθελα να πω κι εγω τον πονο μου εδω μεσα.Το τελευταιο καιρο με τρωει η χουφτα μου να αγορασω ενα καινουριο μηχανακι το οποιο θα κρατησω για αρκετο καιρο και αυτα που μου αρεσουν περισσοτερο ειναι τα γυμνα.Αυτη την στιγμη κατεχω ενα vfr 750 του 96 με 170000χλμ απροβληματιστο και σε ολα τα τεραιν.Θελω να παρω ενα μηχανακι που θα το κοιταζω μετα απο 20 χρονια και δεν θα πω οτι εχει ξεπεραστει εμφανησιακα και απο την αλλη επειδη εχω τρια παιδια θα ηθελα να σταματησω να τρεχω με την μοτοσυκλετα οχι επειδη το θελω αλλα επειδη εχω καλη καλυψη απο τον αερα.Τα ταξιδια που κανω ειναι συνεχεια απο επαρχιακους και απεχθανομαι την εθνικη αρα δεν γουσταρω φαιιρινγκ.Για να μην τα πολυλογο εχω καταληξει στο t120 που το εχω οδηγησει κιολας και μου αρεσε η συμπεριφορα του και η απιστευτη ροπη του.Αλλα δεν ξερω απο αξιοπιστια τι γινεται και η υποστηριξη απο την αντιπροσωπεια αν ειναι επαρκης(εδω η honda ειναι μπουρδελο).Μηπως θα μπορουσε καποιος Χριστιανος εδω μεσα να με συμβουλεψει αν αξιζει η αγορα του η οχι;Ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις σας.
    Βλέπεις πουθενά τη λέξη ρετρό?
    ανανήψαντας

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Βλέπεις πουθενά τη λέξη ρετρό?
    οχι αλλα βαζουμε μηχανακια που ειναι στο ιδιο στιλ με το t120 αν ειναι βαλε και το Z1000 νο προβλεμο
    ORGIA!!!!!

  5. #20
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Συνημμένο 376315


    μανου ανθου....
    Ασχημία είναι για μένα.
    Σαν να βάλανε πλαίσιο/ψαλίδι Fazer, φαιρινγκ τιμονιού απο RD, τεπόζιτο TR1 και κοκοβιό Tuono 1st Gen.
    Οτι ναναι, και δεν κάθεται καν καλά το τεπόζιτο στο πλαίσιο!

    Tα άλλα που λέμε εδώ είναι όμορφα τουλάχιστον!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  6. #21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Ασχημία είναι για μένα.
    Σαν να βάλανε πλαίσιο/ψαλίδι Fazer, φαιρινγκ τιμονιού απο RD, τεπόζιτο TR1 και κοκοβιό Tuono 1st Gen.
    Οτι ναναι, και δεν κάθεται καν καλά το τεπόζιτο στο πλαίσιο!

    Tα άλλα που λέμε εδώ είναι όμορφα τουλάχιστον!
    απο τα χηροτερα μηχανακια.... κανει το mantra να φενετε θεικο επρος του (ασχετο αλλα μου αρεσει πολυ το μαντρα!)
    ORGIA!!!!!

  7. #22
    Μέλος
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    128
    Επειδή είναι φίλος αυτός που άνοιξε το θέμα και επειδή το έχω οδηγήσει το Τ120 και εγώ που το κορόιδευα κιόλας και του έλεγα τι παππουδιέρα είναι ας πω την άποψη μου.

    Είναι πραγματικά πανέμορφο, έχει κλασική ομορφιά, απίστευτη ροπή και πραγματικά ενώ πας με 100-120 το απολαμβάνεις και το χαίρεσαι να το οδηγάς. έχει ότι χρειάζεσαι από μία σύγχρονη μηχανή (abs,traction,θερμαινόμενα γκριπς, προγράμματα οδήγησης) και το καλό είναι ότι φορτώνεται κανονικά και πας ταξίδι. Τι θέλω να πω τόσο η GIVI αλλά και η HEPCO&BECKER βγάζουν κάγκελα πλαινά για να μπουν βαλίτσες κανονικές και οι οποίες από ότι είδα από φωτό ταιριάζουν με την μηχανή πολύ όμορφα πχ https://www.hepco-shop.de/meinbike/t...lle-t-120-2016 και εδώ https://www.hepco-shop.de/meinbike/t...rschraubt.html. Κατά τα άλλα είναι παιχνίδι στην οδήγηση και έχει πολύ ξεκούραστη θέση οδήγησης τουλάχιστον για εμένα και όσο το οδήγησα. Θέλω να πιστεύω λογικά ότι θα είναι και αξιόπιστος ο κινητήρας γιατί από 1200 κυβικά βγάζει μόνο 80 άλογα. οπότε τι στο καλό .

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Triumph Bonneville 50th anniversary
    από Ζεύκας στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2012, 20:31
  2. Αξεσουάρ Triumph-Bonneville
    από Konti στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2008, 16:50
  3. Triumph Bonneville (jet black 2004)
    από axaireutos στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 05/02/2004, 16:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF