Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 34

Θέμα: Scooter πόσα κυβικά και ποιο??

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.802
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    2.500 sh 300 της προκοπης μαλλον αδυνατον...τα SH γενικα εχουν πολύ υψηλη μεταπωληση..φιλος μου πηρε χθες ένα με 4 χιλιαρικα με 74.000χλμ..
    Σού ξέφυγε ένα μηδενικό φαντάζομαι

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bros 650
    Εγγραφή
    12/07/2014
    Μηνύματα
    225
    Medley piaggio 2850 καινουργιο μεγαλοι αοθηκευτικοι χωροι abs χαμηλη καταναλωση και κουκλι

  3. #18
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    22/12/2016
    Μηνύματα
    3

    Citycom 300 i

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    sym citicom brand new το βλέπω 3695 μετρητά, τι διάολο λάθος κοιτάω??
    Citycom 300i 2013 με 9000χλμ. Α ψ ο γ ο. Το δίνω 2800ευρω. Το σκούτερ είναι δικό μου και το δίνω για να πάρω το versys.

  4. #19
    SH300 όχι. Τα έγραψε ο Στέφανος, τρελά υπερεκτιμημένο.
    SYM300 δεν τα ξέρω, όταν έψαχνα ήταν φτηνό αλλά η ποιότητα των πλαστικών του μου φάνηκε γτπκ.
    XMax με την καμία. Μακράν το χειρότερο κράτημα σε δίτροχο που έχω οδηγήσει (ακόμα το οδηγάω δλδ αλλά με προσοχή).
    Aprilia sportcity ναι, αλλά όχι το scarabeo 200.
    Έχει βγάλει και η Yamaha ένα ωραίο 150αρι με monoshock πίσω.
    Για χρήση πόλης, 150-250 είναι μια χαρά.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #20
    Νέο προς Παλιό μέλος Το avatar του/της georgemark
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    119
    Το 150 που λέει ο byron είναι το xenter, το έχω από το 12, ότι θέλεις με ρωτάς

  6. #21
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.061
    το sh παρα πολυ καλο οπως και ακριβο (δυσκολο να βρεις στο budget σου).

    τιμιο αλλα οχι κορυφαιο ειναι το kymco agility 150 (και σε περισσοτερα κυβικα νομιζω ιδιο ειναι). για τα πλαστικα ισχυει οτι ξεθωριαζουν συντομα.
    το εχουμε στη δουλεια σε ντελιβερι και δε νοιωθει τιποτα. 40κ προβλημα δεν εχει βγαλει.
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  7. #22
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    SH300 όχι. Τα έγραψε ο Στέφανος, τρελά υπερεκτιμημένο.
    SYM300 δεν τα ξέρω, όταν έψαχνα ήταν φτηνό αλλά η ποιότητα των πλαστικών του μου φάνηκε γτπκ.
    XMax με την καμία. Μακράν το χειρότερο κράτημα σε δίτροχο που έχω οδηγήσει (ακόμα το οδηγάω δλδ αλλά με προσοχή).
    Aprilia sportcity ναι, αλλά όχι το scarabeo 200.
    Έχει βγάλει και η Yamaha ένα ωραίο 150αρι με monoshock πίσω.
    Για χρήση πόλης, 150-250 είναι μια χαρά.
    Γιατί Sportcity ναι αλλα Scarabeo όχι? Είναι τα δυο που σκέφτομαι για το μέλλον για καθημερινό αλλά πιο πολύ το Scarabeo μιας και έχει μεγαλύτερους τροχούς και αυτό το "ρετρο" στυλ του μου αρέσει πολύ.
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

  8. #23
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    Τα xenter150 της yamaha ειναι καλη περίπτωση οπως και το evo250 της piaggio και κυμαίνονται στο μπάτζετ που ζητάς

  9. #24
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από paramedic Προβολή μηνύματος
    Γιατί Sportcity ναι αλλα Scarabeo όχι? Είναι τα δυο που σκέφτομαι για το μέλλον για καθημερινό αλλά πιο πολύ το Scarabeo μιας και έχει μεγαλύτερους τροχούς και αυτό το "ρετρο" στυλ του μου αρέσει πολύ.
    Κοίταγα το 200 (σε αυτό αναφέρομαι) πριν 1,5 χρόνο που ήταν σε πολύ δελεαστική τιμή προσφορά, αλλά με απέτρεψε ο μηχανικός μου λόγω κακής ποιότητας κατασκευής.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  10. #25
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Για την ιστορία, βρέθηκε Sym GTS EVO 300i σε άριστη κατάσταση με λίγα χλμ και σε καλή τιμή με καινούρια λάστιχα, λάδια πριν από 100 χλμ μπαγκαζιέρα κλπ κλπ, το είδα, μου άρεσε και θα το πάρει ο ενδιαφερόμενος αύριο το πρωί. Είναι σημαντικό που είναι από Πάτρα το μηχανάκι γιατί μπόρεσα κι έλεγξα που και πότε του έκανε σέρβις ο προηγούμενος, γιατί δεν τραβηχτήκαμε μέχρι του διαόλου το ανάθεμα να δούμε άλλα και για πολλούς άλλους λόγους.
    Ο Αντρέουλας που θα είναι ο νέος ιδιοκτήτης θα έρθει Πάτρα να ψωνίσει και κράνος και γαντάκια και του εύχομαι πάντα όρθιος και με το καλό στο επόμενο βήμα που είναι ένα σοβαρό μηχανάκι (όχι σφούχτερ). Άντε και σε βόλτες μαζί μας.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  11. #26
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    ......Άντε και σε βόλτες μαζί μας.....


    :rotflmao::rotflmao:
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Apache
    Εγγραφή
    02/08/2016
    Μηνύματα
    450
    KYMCO Downtown 300 ασυζητητί...

  13. #28
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    paramedic
    XMax με την καμία. Μακράν το χειρότερο κράτημα σε δίτροχο που έχω οδηγήσει (ακόμα το οδηγάω δλδ αλλά με προσοχή).
    Με περασε @@φτιαγμενο με Acrapovits στην είσοδο Τσιμισκή (αριστερη ΧΑΝΘ ) και εβγαζε σπιθες απο την ποδιά....ενας πιτσιρικάς κανκουρας οδηγός.....

  14. #29
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Μανολης67 Προβολή μηνύματος
    Με περασε @@φτιαγμενο με Acrapovits στην είσοδο Τσιμισκή (αριστερη ΧΑΝΘ ) και εβγαζε σπιθες απο την ποδιά....ενας πιτσιρικάς κανκουρας οδηγός.....
    Acrapovic βάζουν συνήθως σε ΤΜΑΧ, αλλά μπορεί να πέτυχες Χmax.
    Δεν βγάζουν από την ποδιά σπίθες, από το κεντρικό stand βγάζουν που βρίσκει κάτω εύκολα, ιδίως στις δεξιές.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  15. #30
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Μανολης67 Προβολή μηνύματος
    paramedic
    XMax με την καμία. Μακράν το χειρότερο κράτημα σε δίτροχο που έχω οδηγήσει (ακόμα το οδηγάω δλδ αλλά με προσοχή).
    Με περασε @@φτιαγμενο με Acrapovits στην είσοδο Τσιμισκή (αριστερη ΧΑΝΘ ) και εβγαζε σπιθες απο την ποδιά....ενας πιτσιρικάς κανκουρας οδηγός.....
    Εγώ δεν ρώτησα ποτέ για αυτό. Toν Byron ρώτησα για τα Αprilia μόνο. Byron εγω εχω διαβάσει καλά λόγια ρε γαμώτο για το Scarabeo(το 200 κοιτάω και εγώ). Βέβαια προτού κάνω το οτιδόποτε θα πάρω την γνώμη του Bill που θα μετρήσει πολύ στο αν θα αγοράσω ΚΑΙ Aprilia Scooter εκτός απο μηχανή. Μετά κοιτάω και το Sym HD2 αλλά το Scarabeo είναι 1η επιλογή.
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Διχρονα και ποιο ειναι το καλυτερο της αγορας?
    από pavlaras1 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 28/08/2005, 02:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF