Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 23 από 23

Θέμα: Νεος οδηγος επιλογη κρανους

  1. #16
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/08/2016
    Μηνύματα
    27
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikolas_tzan Προβολή μηνύματος
    Φιλε καλή αρχή και εγώ σου εύχομαι, και πάντα όρθιος! Μιας που περασαν λίγες μερες, ηθελα να σε ρωτήσω πως σου φανηκε ο κορεάτης... όχι τιποτα άλλο αλλά αγορασα μεταχείρο ακριβώς το ίδιο πριν από 15 μερες και περιμένω να βγει το διπλωμα για να αρχισω να οδηγω κανονικά. Είμαι σίγουρος πως και εσύ είχες ακούσει τα μύρια όσα προκειμένου να το αποφύγεις. Τελικά άξιζε η αγορά;
    Καλησπερα αδελφε συγνωμη τωρα μπηκα στο φορουμ παλι.ΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ το μωρο αξιζει αγρια αν και το θεμα στις 1500- στροφες επειδη απλα σβηνει λογω οτι ειναι μηχανη που πεταει κυριολεκτηκα ειδικα μετα τις 7-8κ στροφες μπορει να σε "καψει"αμα πεσεις σε μαλακα οδηγο πιο διπλα η πισω...απο γεωμετρια και ισοροπια στο δρομο απλα φοβερη.Μια συμβουλη μονο προσεχε ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το αποτομο κλεισιμο ταχυτητας οταν εχει ατομο πισω γιατι βλεπω να πληρωνεις πολλα σε νοσοκομειο.Θεμα καταναλωσης δεν βλεπω καποιο προβλημα σχεδον ενα μηνα που το οδηγω αν και το εχω φτασει μεχρι τα 88(περιμενω και γω ακομα το διπλωμα...για να ανοιχτο σε καμοια παραλιακη...)μονο απο "επισημο σερβις"μπορει λιγο να χαθεις αλλα βρηκα ενα μαστορα στην περιοχη μου που κανει και αυτα και ειμαι κομπλε.Καλες βολτες παντα ορθιος και μακαρι να σε πετυχω και πουθενα
    Τελευταία τροποποίηση από Andrikos94; 23/01/2017 στις 16:20.

  2. #17
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    [QUOTE=Andrikos94;2845305 .....Καλες βολτες παντα ορθιος και μακαρι να σε πετυχω και πουθενα [/QUOTE]

    Έτσι όπως έχεις περιγράψει το μηχανάκι αυτό ακούγεται σαν απειλή...

  3. #18
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/08/2016
    Μηνύματα
    27
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrval Προβολή μηνύματος
    Έτσι όπως έχεις περιγράψει το μηχανάκι αυτό ακούγεται σαν απειλή...
    Χεχε οχι αδελφε παντα με την καλη την εννοια θα γουσταρα να μαζευτουμε ολοι με τις κορεατισες για καμοια βολτουλα κιολας.

  4. #19
    Νέο μέλος Το avatar του/της nikolas_tzan
    Εγγραφή
    13/11/2016
    Μηνύματα
    24
    Χαχαχ είσαι ωραίος ρε φίλε! Και εγώ την ερωτεύτηκα μόλις την είδα στο car, ανέβηκα Θεσσαλονίκη από Πάτρα για να την αγοράσω σκέψου, πριν από λίγες μέρες τα κατάφερα με τη μεταφορική επειδή μου έβγαλαν την παναγία, και τώρα που την έχω εδώ απλά δεν χορταίνω να την βλέπω... Ήταν καιρό σε ακινησία όμως και τρέχω για μπαταρία και για ξεμπούκωμα τώρα, οπότε δεν έχω οδηγήσει και πολύ για να έχω ολοκληρωμένη άποψη... Εξουσιοδοτημένο σερβις νομίζω μόνο ο Καραθανάσης στην αθήνα πρέπει να κάνει, από ότι καταλαβαίνω πρωτεύουσα είσαι και εσύ οποτε ισως τον χρειαστείς.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Andrikos94 Προβολή μηνύματος
    αν και το θεμα στις 1500- στροφες επειδη απλα σβηνει λογω οτι ειναι μηχανη που πεταει κυριολεκτηκα ειδικα μετα τις 7-8κ στροφες μπορει να σε "καψει"αμα πεσεις σε μαλακα οδηγο πιο διπλα η πισω...Μια συμβουλη μονο προσεχε ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το αποτομο κλεισιμο ταχυτητας οταν εχει ατομο πισω γιατι βλεπω να πληρωνεις πολλα σε νοσοκομειο.
    εννοείς ότι έχει κακές αντιδράσεις ή κάτι τέτοιο; δεν σε πιάνω ακριβώς.

  5. #20
    Νέο μέλος Το avatar του/της nikolas_tzan
    Εγγραφή
    13/11/2016
    Μηνύματα
    24
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Andrikos94 Προβολή μηνύματος
    Χεχε οχι αδελφε παντα με την καλη την εννοια θα γουσταρα να μαζευτουμε ολοι με τις κορεατισες για καμοια βολτουλα κιολας.
    Ααα και αυτό ξαναπές το ρε! Το Πάσχα/καλοκαίρι που λόγω σχολής γυρνάω αθήνα, υγεία πρώτα από όλα μέχρι τότε να κανονίσουμε μια περήφανη βόλτα όσοι εμπιστευτήκαμε Hyosung. Έχω φάει τόσο δούλεμα για την οβάλ τη μούρη, το χοντρό το ντεπόζιτο (ζηλέυουν τα 32 αλογα) κλπ κλπ που θέλω κάτι να μου ανυψώσει το ηθικό

  6. #21
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/08/2016
    Μηνύματα
    27
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikolas_tzan Προβολή μηνύματος
    Χαχαχ είσαι ωραίος ρε φίλε! Και εγώ την ερωτεύτηκα μόλις την είδα στο car, ανέβηκα Θεσσαλονίκη από Πάτρα για να την αγοράσω σκέψου, πριν από λίγες μέρες τα κατάφερα με τη μεταφορική επειδή μου έβγαλαν την παναγία, και τώρα που την έχω εδώ απλά δεν χορταίνω να την βλέπω... Ήταν καιρό σε ακινησία όμως και τρέχω για μπαταρία και για ξεμπούκωμα τώρα, οπότε δεν έχω οδηγήσει και πολύ για να έχω ολοκληρωμένη άποψη... Εξουσιοδοτημένο σερβις νομίζω μόνο ο Καραθανάσης στην αθήνα πρέπει να κάνει, από ότι καταλαβαίνω πρωτεύουσα είσαι και εσύ οποτε ισως τον χρειαστείς.



    εννοείς ότι έχει κακές αντιδράσεις ή κάτι τέτοιο; δεν σε πιάνω ακριβώς.
    για τον καραθαναση ρε φιλε δεν ξερω επαιρνα τηλεφωνο γιατι ηθελα να φτιαξω κατι(τωρα να σου πω ακριβως τι θα χαθεις γιατι και γω δεν τα παω καλα)αλλα δεν ειδα φως μου λεγε οτι το τηλεφωνο δεν αντιστηχη σε συνδρομητη...και ευτιχως πετυχα ενα παλιο μαστορα στην γειτωνια και οτι χρειαζομαι τα κανει αυτος.θα δεις οταν ανοιξεις το γκαζι αμα το κλεισεις αποτομα οτι εχει πολυ "κλοτσιμα" και για τον συνοδηγο μπορει αμα ειναι απειρος και να πεσει,οσο για τις στροφες μου χει τυχει αρκετες φορες κιολας οταν ειμαι σε φαναρη και ξεκιναω να μου σβησει ευτηχως σε ανηφορα δεν μου χει τυχει.Επειδη εγω το δικο μου το ειχα παρει απο αντιπρωσοπια της Nissan στον πειραια μου χαν πει κιολας οτι στις χαμηλες στροφες εχει ενα θεματακι αλλα εγγυημενα στο λεω σε ψηλες απλα δεν θα την χορτενεις

  7. #22
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/08/2016
    Μηνύματα
    27
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikolas_tzan Προβολή μηνύματος
    Ααα και αυτό ξαναπές το ρε! Το Πάσχα/καλοκαίρι που λόγω σχολής γυρνάω αθήνα, υγεία πρώτα από όλα μέχρι τότε να κανονίσουμε μια περήφανη βόλτα όσοι εμπιστευτήκαμε Hyosung. Έχω φάει τόσο δούλεμα για την οβάλ τη μούρη, το χοντρό το ντεπόζιτο (ζηλέυουν τα 32 αλογα) κλπ κλπ που θέλω κάτι να μου ανυψώσει το ηθικό
    χεχε φιλε εγω οπου και να ειμαι ειτε μου κανουν νοηματα για γκαζιες ειτε με ρωταν αμα ειναι 1000αρι

  8. #23
    Νέο μέλος Το avatar του/της nikolas_tzan
    Εγγραφή
    13/11/2016
    Μηνύματα
    24
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Andrikos94 Προβολή μηνύματος
    χεχε φιλε εγω οπου και να ειμαι ειτε μου κανουν νοηματα για γκαζιες ειτε με ρωταν αμα ειναι 1000αρι
    χαχαχαχ εμένα με παίρνει ο φορτηγατζής που είχαμε συνεννοηθεί για να μου το φέρει από θεσσαλονίκη, και μου λέει "έλα νίκο, το φόρτωσα το εργαλείο, ένα hayabusa μαυρο"... νταξει δε λέω, άσχετος και αυτός, αλλά το πιάνεις το νόημα... εγώ πέθανα στα γέλια, του λέω αν μου φερεις busa μαλλον θα σε πάνε μέσα για κλοπή, αλλά εγώ θα σου δώσω τα διπλάσια. Άλλος φίλος με πιάνει σήμερα μου λέει "δικο σου είναι το gsxr στο παρκινγκ;". Όχι μαγκες panigale είναι, δεν είδατε καλα... χαχαχα

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Sos Νέος Οδηγός Cbf 250
    από tsofras στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2006, 08:41
  2. Νέος οδηγός: Transalp ή BMW 650
    από perastikos στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2006, 09:22
  3. νέος οδηγός
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 04/01/2006, 12:07
  4. Νέος οδηγος - ερωτήσεις
    από cbr125 στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2005, 18:30
  5. νέος οδηγός
    από mbjp στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/03/2005, 11:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF