Σελίδα 14 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 491011121314
Προβολή αποτελεσμάτων 196 έως 205 από 205

Θέμα: Μιας και που γίνονται αλλαγούλες στο φόρουμ....

  1. #196
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Το'χουμε συζητήσει στο παρελθόν.
    Το ότι θα αλλάξει φόρουμ....κάνετε και συνεδρίες αγαπητέ σε περίπτωση που κάποιο μέλος θέλει να αποχωρήσει ώστε να μείνει??
    Throttle that mysterious friend of ours

  2. #197
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Καλά τους κάνεις!
    Πέρα από αυτό που είναι αρχή μου με την γούγλε, σε ένα φόρουμ που μπαίνω είναι κάτι παλικαράκια που φτιάχνουν ιστοσελίδες και με διάφορα κόλπα σε στέλνουν να επισκεφτείς την σελίδα τους.. εκει λοιπόν σου παίρνουν τα μπισκοτάκια εφόσον είναι διαχειριστές της σελίδας και μαζεύουν πληροφορίες για σένα. Η πλάκα είναι ότι αυτό το φόρουμ είναι πολιτικού περιεχομένου. Όταν κλείνω τον μπρόυσερ σβήνουν και τα μπισκοτάκια.
    Δεν έμπλεξες με ψεκασμένο..

  3. #198
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Το'χουμε συζητήσει στο παρελθόν.
    Την ίδια απάντηση μου έδωσε και η ΔΕΗ όταν τους πήρα για βλάβη.

  4. #199
    Ρε Μπλίτς, μιας που βγήκε ξανά το θρέντ στη φόρα. 3-4 φορές τις τελευταίες μέρες πατώντας στο "Τι νέα έχουμε" για να μου φέρει τα αδιάβαστα μου εμφανίζει πως έχει και 2η σελίδα και όταν το πατάω για να πάει στα επόμενα μου πετάει error πως δεν βρέθηκαν τα αποτελέσματα αναζήτησης. Δεν έψαξα να βρώ λεπτομέριες αλλά είπα να ρωτήσω αν έχει ξανατύχει μην χάνω χρόνο άδικα στο ψάξιμο. Έχει συμβεί σε safari (mac) & chrome (linux)
    Why do you go away? So that you can come back. So that you can see the place you came from with new eyes and extra colors. And the people there see you differently, too. Coming back to where you started is not the same as never leaving. T. Pratchett

  5. #200
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.059
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Coyote.V Προβολή μηνύματος
    Πέρα από αυτό που είναι αρχή μου με την γούγλε, σε ένα φόρουμ που μπαίνω είναι κάτι παλικαράκια που φτιάχνουν ιστοσελίδες και με διάφορα κόλπα σε στέλνουν να επισκεφτείς την σελίδα τους.. εκει λοιπόν σου παίρνουν τα μπισκοτάκια εφόσον είναι διαχειριστές της σελίδας και μαζεύουν πληροφορίες για σένα. Η πλάκα είναι ότι αυτό το φόρουμ είναι πολιτικού περιεχομένου. Όταν κλείνω τον μπρόυσερ σβήνουν και τα μπισκοτάκια.
    Δεν έμπλεξες με ψεκασμένο..
    Χαίρω πολύ. Ένας προγραμματιστής μπορεί να κάνει οτιδήποτε στο site του. Γι'αυτό δε μπαίνουμε όπου να'ναι.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mariner Προβολή μηνύματος
    Ρε Μπλίτς, μιας που βγήκε ξανά το θρέντ στη φόρα. 3-4 φορές τις τελευταίες μέρες πατώντας στο "Τι νέα έχουμε" για να μου φέρει τα αδιάβαστα μου εμφανίζει πως έχει και 2η σελίδα και όταν το πατάω για να πάει στα επόμενα μου πετάει error πως δεν βρέθηκαν τα αποτελέσματα αναζήτησης. Δεν έψαξα να βρώ λεπτομέριες αλλά είπα να ρωτήσω αν έχει ξανατύχει μην χάνω χρόνο άδικα στο ψάξιμο. Έχει συμβεί σε safari (mac) & chrome (linux)
    Πατάς στο "2" ή το βελάκι για να πάει στην επόμενη σελίδα ή χρησιμοποιείς κάποιον άλλον τρόπο; Clear cache/cookies για αρχή. Και αν ξανασυμβεί, δες στο κάτω μέρος της 1ης σελίδας αν όντως υπάρχουν περισσότερα αποτελέσματα απ'ό,τι μπορεί να εμφανίσει μια σελίδα (π.χ. 30 στα 25) ή όχι. Κάπου το έχω ξαναπετύχει, αλλά δε θυμάμαι τώρα.
    Life begins at 45°.

  6. #201
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Πατάς στο "2" ή το βελάκι για να πάει στην επόμενη σελίδα ή χρησιμοποιείς κάποιον άλλον τρόπο; Clear cache/cookies για αρχή. Και αν ξανασυμβεί, δες στο κάτω μέρος της 1ης σελίδας αν όντως υπάρχουν περισσότερα αποτελέσματα απ'ό,τι μπορεί να εμφανίσει μια σελίδα (π.χ. 30 στα 25) ή όχι. Κάπου το έχω ξαναπετύχει, αλλά δε θυμάμαι τώρα.
    Πατάω στο 2. Οκ οταν το ξανακάνει θα πέσει σχετικό debug και αν δεν είναι pebkac θα ενημερώσω
    Why do you go away? So that you can come back. So that you can see the place you came from with new eyes and extra colors. And the people there see you differently, too. Coming back to where you started is not the same as never leaving. T. Pratchett

  7. #202
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Χαίρω πολύ. Ένας προγραμματιστής μπορεί να κάνει οτιδήποτε στο site του. Γι'αυτό δε μπαίνουμε όπου να'ναι.



    Πατάς στο "2" ή το βελάκι για να πάει στην επόμενη σελίδα ή χρησιμοποιείς κάποιον άλλον τρόπο; Clear cache/cookies για αρχή. Και αν ξανασυμβεί, δες στο κάτω μέρος της 1ης σελίδας αν όντως υπάρχουν περισσότερα αποτελέσματα απ'ό,τι μπορεί να εμφανίσει μια σελίδα (π.χ. 30 στα 25) ή όχι. Κάπου το έχω ξαναπετύχει, αλλά δε θυμάμαι τώρα.
    Σε εμένα ρε
    Στο θέμα με την πίτα της Κατερίνης.
    Που δεν μπορούσα να κάνω ανανέωση
    Και με γυρναγε πίσω.
    Εκανα αποσύνδεση ,καθαρισμα και όλα οκ

  8. #203
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Σε εμένα ρε
    Στο θέμα με την πίτα της Κατερίνης.
    Που δεν μπορούσα να κάνω ανανέωση
    Και με γυρναγε πίσω.
    Εκανα αποσύνδεση ,καθαρισμα και όλα οκ
    Και μετά έπεσε ο θερμοσίφωνας. .....
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  9. #204
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από el_hymador Προβολή μηνύματος
    Eμένανε τώρα τελευταία, όταν πάω να γράψω απάντηση σε μήνυμα, δεν λειτουργεί το space. Πρέπει να ξεκινήσω από το τέλος της αγκύλης του
    για να δουλέψει το space. Μάλλον είναι θέμα του Opera, γιατί από Edge που έχω μπει δεν το κάνει. Επειδή δεν αλλάζω Browser όμως (Οpera γ@μει!) χ*στηκα, θα αλλάξω forum.[/QUOTE]

    Άλλαξε επεξεργαστή κειμένου. Το κάνεις είτε απ τα κουμπάκια πάνω αριστερά στην προβολή πλήρους έκδοσης είτε απ τον πίνακα ελέγχου - γενικές επιλογές. Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_2017-03-30-00-25-01-774_org.mozilla.firefox.jpg 
Προβολές:	150 
Μέγεθος:	56,0 KB 
ID:	380490
    Sent from me using a computer.

  10. #205
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.961
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Κάπου το έχω ξαναπετύχει, αλλά δε θυμάμαι τώρα.
    https://www.moto.gr/forums/showthrea...=1#post2223489

Σελίδα 14 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 491011121314

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2015, 09:53
  2. Λοιπόν μιας και είναι επίκαιρο
    από DUKASII στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 92
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2010, 16:16
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 14:56
  4. ...και που σαι...
    από Alkis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2004, 13:12
  5. μιας και εχουμε εκλογες....
    από Skoydoy στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2004, 23:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF