Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 42

Θέμα: Honda with apeftos control

  1. #1
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559

    Honda with apeftos control


  2. #2
    Όταν τα έλεγε η πεμφέ στο next100 έπεσαν να την φάνε.

    Να δω εγκώμια για την τεχνολογία της χονδα.


    Πάντως, πέρα από την πλάκα, πολύ πολύ εντυπωσιακό αν δουλεύει όπως είδαμε.


    Πολύ πολύ τρομακτικό το ενδεχόμενο να ξεχυθούν στον δρόμο εκατομμύρια άνθρωποι που δεν ξέρουν καν ισορροπία.

  3. #3
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    O ψιτ σε bike edition!

    Amyrou δε νομίζω ότι μπορεί να προσφέρει τίποτε κατά την οδήγηση! Χωρίς τον έλεγχο του τιμονιού δε μπορεί να κάνει τίποτε υποθέτω.

    Πάντως θα σταματήσουμε να ψάχνουμε κεσεδάκι από κοκακόλα να το βάλουμε στο σταντ για να μη βυθίζεται.
    Sent from me using a computer.

  4. #4
    μα δεν το είδες; κοιτάει και αριστερά/δεξιά στις πόρτες πριν βγει! Το φαντάζεσαι να σταματάει στα κόκκινα και στα στοπ από μόνο του, ας πούμε; Να αρνείται να στρίψει ανάποδα σε μονόδρομο;

    το μοχλικό που του δίνει γεωμετρία "τσόπερ" για έξτρα ευστάθεια έχει επίσης ενδιαφέρον.

  5. #5
    ολα πεφτουν...νομος!

    να μας πουν ποσο θα ζυγιζει...

  6. #6
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Μια εταιρία (και άλλες αλλά εδώ μιλάμε μόνο για Χόνδα) που ρίχνει εκατομεμμύρια στην έρευνα και την εξέλιξη κι έρχονται 3 μοδίστρες κι ένας χρήστης (απλός το τονίζω), σε ένα μοτοφόρουμ και την κράζουν. Μάλιστα.
    Έτσι είναι κύριοι αν δεν είχαμε αυτούς που έχουν ανησυχίες ακόμα βελανίδια θα τρώγαμε.

    ΥΓ
    Φαντάζομαι τα προβλήματα ανορθωτών και φόρτισης θα τα έχουν λύσει γιατί αν δεν έχει ρέγμα το εργαλείο χλωμό το κόβω και να ξεκινάει
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  7. #7
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    μα δεν το είδες; κοιτάει και αριστερά/δεξιά στις πόρτες πριν βγει! Το φαντάζεσαι να σταματάει στα κόκκινα και στα στοπ από μόνο του, ας πούμε; Να αρνείται να στρίψει ανάποδα σε μονόδρομο;

    το μοχλικό που του δίνει γεωμετρία "τσόπερ" για έξτρα ευστάθεια έχει επίσης ενδιαφέρον.
    Φανταζεσαι να μουλαρωνει στα κρύα και να μην ξεμυταει έξω από την πυλωτή;

    Πραγματικά πολύ εντυπωσιακό επίτευγμα.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  8. #8
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Σίγουρα έχει πέσει πολύ δουλειά, το αποτέλεσμα ειναι εντυπωσιακό!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  9. #9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Μια εταιρία (και άλλες αλλά εδώ μιλάμε μόνο για Χόνδα) που ρίχνει εκατομεμμύρια στην έρευνα και την εξέλιξη κι έρχονται 3 μοδίστρες κι ένας χρήστης (απλός το τονίζω), σε ένα μοτοφόρουμ και την κράζουν.
    Επειδή κάτι πήρες στραβά τώρα και για να καταλάβω και εγώ αλλά και επειδή πολλά συζητιούνται τελευταία και δεν είναι ωραίο να μένουν εντυπώσεις, για πες το κράξιμο που το είδες, παρακαλώ. Πες ένα αρνητικό που είπε ο οποιοσδήποτε. Εγώ δεν το βλέπω. Χιούμορ πάντοτε κάναμε με το οτιδήποτε. Αν είναι η ώρα να κοπούν όλα και να γίνουμε CNN "news only" γιατί όλα παρεξηγούνται και μεταφράζονται ως "κράξιμο", τα σβήνω όλα και το δικό σου μαζί, ως άσχετα και αφήνω μόνον τα "εντυπωσιακό" που όλοι έγραψαν ως τα μόνα σχετικά. Και επειδή το γραπτό παρεξηγείται, στο λέω πολύ σοβαρά και πολύ φιλικά επειδή γνωριζόμαστε.

  10. #10
    Μάλλον, όλοι ψάχνουν για την επόμενη γενιά μοτοσικλετών . Τεχνολογίες που θα τους φέρουν πιο μπροστά από τον ανταγωνισμό. Σίγουρα, σε καμια 10ρια χρόνια οι μοτο θα έχουν αλλάξει πολύ απ αυτό που ξέρουμε.
    Εντυπωσιακό πάντως το βίντεο.

  11. #11
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Επειδή κάτι πήρες στραβά τώρα και για να καταλάβω και εγώ αλλά και επειδή πολλά συζητιούνται τελευταία και δεν είναι ωραίο να μένουν εντυπώσεις, για πες το κράξιμο που το είδες, παρακαλώ. Πες ένα αρνητικό που είπε ο οποιοσδήποτε. Εγώ δεν το βλέπω. Χιούμορ πάντοτε κάναμε με το οτιδήποτε. Αν είναι η ώρα να κοπούν όλα και να γίνουμε CNN "news only" γιατί όλα παρεξηγούνται και μεταφράζονται ως "κράξιμο", τα σβήνω όλα και το δικό σου μαζί, ως άσχετα και αφήνω μόνον τα "εντυπωσιακό" που όλοι έγραψαν ως τα μόνα σχετικά. Και επειδή το γραπτό παρεξηγείται, στο λέω πολύ σοβαρά και πολύ φιλικά επειδή γνωριζόμαστε.
    χιούμορ κάνω κι εγώ αγαπητέ που προφανώς και δεν έγινε κατανοητό. Ο τρόπος γραφής μου νομίζω το δείχνει αλλά και το εμότικον

    edit
    δεν με ενδιαφέρει και ποτέ δεν με ενδιέφερε να "κράξω" ούτε με ενδιαφέρει να ασχοληθώ με όσα "ακούγονται τελευταία" και σε συμβουλεύω (αν μου επιτρέπεται) να κάνεις κι εσύ το ίδιο. Μετά από μια 10ετία εδώ μέσα ξέρεις και ξέρω, δεν έχω ούτε έχεις ανάγκη να μάθουμε ο ένας το άλλος από κους κους και ψιθύρους. Και αυτό από την μεριά μου δεν ισχύει μόνο για σένα αλλά για το μεγαλύτερο πλήθος των χρηστών του μοτο.
    Αυτά μιας και είναι αργία και είμαι ακόμα μαγαζί και δουλεύω για να παραδώσω αύριο. Βρήκα 2 λεπτά χρόνο και χάζεψα και απάντησα, σε άλλη περίπτωση ούτε που θα έδινα σημασία σε όσα "ακούγονται".
    Τελευταία τροποποίηση από vaska; 06/01/2017 στις 13:15.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  12. #12
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    Σίγουρα, σε καμια 10ρια χρόνια οι μοτο θα έχουν αλλάξει πολύ απ αυτό που ξέρουμε.
    10 χρόνια δεν είναι αρκετά νομίζω αλλά σιγουρα η ρομποτική κάποια στιγμή θα μπει παντού.
    Sent from me using a computer.

  13. #13
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Ωραία, θα πάρω μια για την πίστα, για να μην φοβάμαι μην πέσω και να πάω παντού με τέρμα γκάζι και να γράψω επιτέλους 0:50 στο Μέγαρο.

  14. #14
    wraio oso kinise me 0 xlm...se sovares taxytites exei na paei i touba synnefo...

  15. #15
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από blackbusa Προβολή μηνύματος
    wraio oso kinise me 0 xlm...se sovares taxytites exei na paei i touba synnefo...
    ftou

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Stoner signs with Honda
    από vassilis88 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 14/05/2010, 05:09
  2. Play with HONDA technology
    από Tigas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2005, 09:26
  3. H Repsol Honda
    από dimi750 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/01/2004, 14:49
  4. Agora Honda CB-1 400
    από MARK στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2004, 22:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF