Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 17

Θέμα: Honda PCX 150 από που να το αγοράσω

  1. #1
    Μέλος Το avatar του/της TiAiNO
    Εγγραφή
    13/01/2015
    Μηνύματα
    66

    Honda PCX 150 από που να το αγοράσω

    Καλημέρα και χρόνια πολλά. Επειδή δεν έβρισκα εδώ μέσα κάτι αντίστοιχο είπα να ανοίξω και να ρωτήσω τους πιο έμπειρους. Θέλω να το πάρω καινούριο. Έχω ρωτήσει μόνο το πέτσα στη Καλλιθέα και μου είπε 2.950 με πινακίδα. Τίποτα άλλο. Ούτε συναγερμό, κράνος, κάτι. Αύριο πρωί θα πάω και στο Κυριακούλης στη Θηβών. Να κάνω ερώτηση και φυσικά τι μου δίνει. Εσείς τι μου προτείνετε;

  2. #2
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    οπου στο δινουν η φθηνοτερα η με περισσοτερα δωρα.ΑΠΛΑ.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Πολύ καλος εμπορος και επαγγελματιας είναι ο δημητρης ο μπαξεβάνης στην Καλιρροης...επισης θετικη εντυπωση εχω και από τον αντωνη τον Γικινοσατη στην αμφιθεας..αν σου δωσει καποιος δωρα, αντι για 10 δωρα( όπως ο Βυνιος) που είναι αχρηστα, προτιμησε ένα και καλο..π.χ επωνυμο συνεγαρμο, επωνυμα γαντια κ.λ.π..

    Παντως εισαι σιγουρος ότι δεν εχεις αναγκη το αγκιστο που εχουν τα περισσοτερα σκουτερ πανω από το τιμονι; το pcx δεν το εχει και μιλαμε χαρις σε αυτό τα σκουτερ μπορουν να κουβαλησουν 3-4 γεματες σακουλες σουπερ μαρκετ, είναι φοβερα πρακτικο...κατά τα αλλα η επιλογή αψογη..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  4. #4
    Μέλος Το avatar του/της TiAiNO
    Εγγραφή
    13/01/2015
    Μηνύματα
    66
    Ευχαριστώ πολύ και τους δύο για τις απαντήσεις σας. Καλα σίγουρα εκεί που σου δίνουν περισσότερα θα πας αλλά εγώ κυρίως αναφερόμουν για το θέμα αντιπροσωπείας ποιος είναι πιο σωστός κτλπ. Ο μπαξεβανεις για κτμ δεν είναι; θα ήθελα να γίνει αγορά από αντιπροσωπεία Honda. Τον βυνιο δεν τον εμπιστεύομαι προσωπική άποψη. Δεν μου έχει κάνει τίποτα απλά έτσι δεν τον εμπιστεύομαι

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    896
    ο δημητρης ο μπαξεβάνης είναι αντιπρόσωπος χοντα..ο ξάδελφος του καπου στην λιοσιων είναι για ΚΤΜ..καταπληκτικος ανθρωπος τον εχουμε επιλεξει αρκετοι...αλλα και ο γκινοσατης χοντα στην αμφιθεας είναι επισης πολύ σωστος..και οι δυο από προσωπικη εμπειρια..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  6. #6
    απο την στιγμη που θα το παρεις καινούργιο ,μπορεις να κοιταξεις και σε μαγαζια που δεν πουλανε μονο χοντα.
    ολοι απο τον σαρακακη θα το αγορασουν.
    οποιος σου κανει την καλύτερη τιμη .

  7. #7
    Μέλος Το avatar του/της TiAiNO
    Εγγραφή
    13/01/2015
    Μηνύματα
    66
    Εντάξει παιδιά το έκλεισα στο πέτσα Τετάρτη παραλαμβάνω... Στα 1000 και στης 4000 δωρεάν το σέρβις... Από τιμή με συναγερμό μαζί κάτι κάναμε εντάξει... Ευχαριστώ πολύ όλους. Επανέρχομαι με εντυπώσεις στο κατάλληλο θέμα

  8. #8
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TiAiNO Προβολή μηνύματος
    Εντάξει παιδιά το έκλεισα στο πέτσα Τετάρτη παραλαμβάνω... Στα 1000 και στης 4000 δωρεάν το σέρβις... Από τιμή με συναγερμό μαζί κάτι κάναμε εντάξει... Ευχαριστώ πολύ όλους. Επανέρχομαι με εντυπώσεις στο κατάλληλο θέμα
    ωραιος! καλοβολτο!

  9. #9
    Μέλος Το avatar του/της TiAiNO
    Εγγραφή
    13/01/2015
    Μηνύματα
    66
    Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου να σε καλά

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Καλοβολτο φιλε μου κσι νσ προσεχεις αλλα μην τρελλαινεσαι για τα "δωρεαν" σερβις..μιλαμε ουσιαστικα για 1 λιτρο λαδι, 7,5 ευρω σπο τον λαμπριανιδη..αυτην την καραμελα για τα ταχα δωρεαν πρεπει καποια στιγμη να το παρουμε χαμπαρι και να μην υποτιμουν τη νοημοσυνη μας..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  11. #11
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Αφου δεν θα πληρωσει ο ανθρωπος για 2 service ο,τι κ να ειναι αυτο δεν τον κοροιδεψε.
    Τι ηθελες να του πει τα πρωτα 20000 τζαμπα?

    Καλα χιλιομετρα φιλε μου...
    Ride(s) the wind of change...

  12. #12
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Γιατί εγώ πιστεύω πώς η προσφορά των δωρεάν σέρβις περιλαμβάνει μόνο
    την εργασία κι' όχι τ' ανταλακτικά;;;;;;;;;;;;;;;
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  13. #13
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.487
    κανονικά το δωρεάν σέρβις περιλαμβάνει όλα όσα το απαιτούνται (ανταλλακτικά και εργασία) από το πρόγραμμα συντήρησης του οχήματος εκτός όσων χρειαστούν εκτάκτως.

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Αφου δεν θα πληρωσει ο ανθρωπος για 2 service ο,τι κ να ειναι αυτο δεν τον κοροιδεψε.
    Τι ηθελες να του πει τα πρωτα 20000 τζαμπα?

    Καλα χιλιομετρα φιλε μου...
    Στα συγκεκριμενα χιλιομρτρα δωρεαν σερβις εννοειται αλλαγη λαδιου, κοινως 1 λιτρο κοστος για τον εμπορα μερικα ευρω..αν αυτο δεν ειναι κοροιδια τοτε τι ειναι..θα ηθελα να εβλεπα τη φαυσα του πετσα αν του ζητουσε για δωρο π.χ θερμαινομενα γκριπ..πατανε οι ατιμοι στην αγνοια του κοσμου και σερβιρουν φικια..φυσικα οχι μονο ο συγκεκριμενος..το γνωστο ΑΠΕ..(αμα πιασει..επιασε) και δυστυχως συνηθως πιανει..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  15. #15
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    @harris_x
    +1000
    Ride(s) the wind of change...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2012, 13:25
  2. Θελω V-strom.....αλλα απο που να το παρω
    από cyclist777 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2008, 22:17
  3. Απο πού να το αγοράσω...
    από lhasa2015 στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 06/06/2007, 11:43
  4. Απο που να αγορασω μηχανή !!! Help
    από xrisostomos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 28/08/2006, 13:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF