Σελίδα 7 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 122

Θέμα: Yamaha XT 250 του 1980

  1. #91
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.712
    Μπράβο Ελένη, καλοβολτο να είναι το εργαλείο και πάντα όρθιο!


  2. #92
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GiorgosLa
    Εγγραφή
    05/02/2015
    Μηνύματα
    791
    Αυτά κάνετε. Κατεβαίνετε σκαλιά, ανεβαίνετε στα πλακόστρωτα, τα βγάζετε φωτογραφίες δίπλα στα κάγκελα, κάτω απ την ελιά(?) και μας βγαίνει εμάς τους αθώοι το όνομα...




  3. #93
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    για αλλη μια φορα μπραβο τωρα που το βλεπω και τελειωμενο.καλες γιορτες να εχεις.καλη πρωτοχρονια με πολλα και ασφαλη χιλιομετρα.

  4. #94
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    811
    Το ασχημόπαπο που έγινε κύκνος ήταν ενα low budget story! Η ανακατασκευή (χωρίς καινούρια λάστιχα και αλυσιδογράναζα) κόστισε 350 ευρώ. Αυτό βέβαια συνεπάγεται μπόοοοοοοοοολικη προσωπική εργασία. Άλλωστε γι'αυτό το λόγο ξεκίνησα το πρότζεκτ!! Κατά τη διάρκεια έμαθα πολλά πράγματα! Τόσο για το πώς γίνονται κάποιες εργασίες όσο και για την ιδιοσυγκρασία μου. Για μένα, είχε πολύ ενδιαφέρον το λύσιμο (το έκανα βίδες!!) και κάποιες εργασίες που έκανα σε μοτέρ και καρμπυρατέρ. Πέρασε μεγάλο χρονικό διάστημα απραξίας για διάφορους λόγους. Στη συνέχεια έπρεπε να τρίψω, καθαρίσω τα πάντα όλα. Κάτι που δεν με συγκινούσε ιδιαίτερα. Σε αντίθεση με το αμέσως επόμενο βήμα που ήταν το βάψιμο!! Όμως πρώτα έπρεπε να πιάσω το γυαλόχαρτο... Και δεν το έκανα για πάρα πολλούς μήνες... (Όποιος δεν θέλει να ζυμώσει...)
    Και ΚΑΚΩΣ δεν το έκανα τόσο καιρό!!!! Αποδείχτηκε οτι ήταν κάτι που γούσταρα πολύ!! Ένα αντικείμενο το διέλυα σε 5 μέρη προκειμένου να εξαφανίσω και την παραμικρή βρομιά!!! Και λόγω της επικείμενης κακοκαιρίας, προσπάθησα να κάνω όσο πιο γρήγορα μπορούσα. Αν είχα χρόνο, ακόμα θα έτριβα!!! Ακόμα και την τελευταία στιγμή έκανα ό,τι μπορούσα. Κυριολεκτικά είχα το ΧΤ μέσα στο σαλόνι, έτοιμο, έξω να κάνει ψοφόκρυο κι εγώ έλυσα τα μασπιέ του συνοδηγού σε 4 μέρη και βγήκα στον κήπο για να τα κάνω σαν καινούρια!

    Στη συνέχεια, έχασα το μυαλό μου όταν κατέβηκα τα σκαλιά!!! Αυτή η εμπειρία δε συγκρίνεται με τίποτα!!! Δεν υπάρχουν λόγια για να περιγράψω πώς ένιωσα όταν έφτασα στο δρόμο!! Αλλά μετά...μετά ήρθε το έρεβος. Κάθε δουλειά που προέκυπτε με ζόριζε πάρα πολύ. Είχα το μηχανάκι σχεδόν έτοιμο και αυτό με εξασθενούσε. Άντε πάλι βγάλε σέλα, ντεπόζιτο, λύσε βίδες, βγάλε σωληνάκια, βάλε ο,τι έβγαλες με την αντίθετη σειρά, δοκίμασε. Λειτουργεί καλύτερα; Όχι; Ξανά μανά φτου κι απο την αρχή μέχρι να το πετύχεις. Να το βάζεις μπροστά, να το αφήνεις να ζεσταθεί και να είναι οκ. Εξαντλήθηκα...

    Μέχρι που όλα ήταν όπως έπρεπε και κατάφερα να κάνω μερικά ικανοποιητικά χιλιόμετρα!!!
    Χιλιόμετρα που έγιναν γύρω γύρω από το σπίτι. Μια διαδρομή που την κάνω από πάντα, σχεδόν κάθε μέρα! Και όμως! Ένιωθα λες και έκανα τη διαδρομή αυτή για πρώτη φορά!! Ήταν τόσο παράξενη η αίσθηση αυτή!
    Χιλιόμετρο με το χιλιόμετρο, θα γνωριστούμε καλύτερα. Θα υπάρξει μια άνεση ανάμεσά μας. Είμαι σίγουρη γι'αυτό!

    Σύντομα θα αλλάξω λάστιχα και μετά τις γιορτές θα του βάλω αυτοκόλλητα (αρχικά χωρίς βερνίκι, αργότερα-με καλύτερο καιρό- και αφού βεβαιωθώ οτι είναι αυτά που θέλω, θα βάλω βερνίκι -με την κατάλληλη προετοιμασία φυσικά-)

    Η ανακατασκευή του ΧΤ ήταν μια πολύ όμορφη και ξεχωριστή εμπειρία!!!

    Καλές ανακατασκευές σε όλους όσους έχουν (ή θα έχουν σύντομα) κάποιο μηχανάκι στα σκαριά!


    ΥΓ: και όσο σκέφτομαι οτι θα μπορούσα να το είχα έτοιμο μέσα σε 2-3 μήνες απ'οταν το έλυσα, κάτι με πιάνει...!!!!
    I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

  5. #95
    Μέλος Το avatar του/της Rigas.
    Εγγραφή
    09/05/2016
    Μηνύματα
    98

  6. #96
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από HelenKoR Προβολή μηνύματος
    Το ασχημόπαπο που έγινε κύκνος ήταν ενα low budget story! Η ανακατασκευή (χωρίς καινούρια λάστιχα και αλυσιδογράναζα) κόστισε 350 ευρώ. Αυτό βέβαια συνεπάγεται μπόοοοοοοοοολικη προσωπική εργασία. Άλλωστε γι'αυτό το λόγο ξεκίνησα το πρότζεκτ!! Κατά τη διάρκεια έμαθα πολλά πράγματα! Τόσο για το πώς γίνονται κάποιες εργασίες όσο και για την ιδιοσυγκρασία μου. Για μένα, είχε πολύ ενδιαφέρον το λύσιμο (το έκανα βίδες!!) και κάποιες εργασίες που έκανα σε μοτέρ και καρμπυρατέρ. Πέρασε μεγάλο χρονικό διάστημα απραξίας για διάφορους λόγους. Στη συνέχεια έπρεπε να τρίψω, καθαρίσω τα πάντα όλα. Κάτι που δεν με συγκινούσε ιδιαίτερα. Σε αντίθεση με το αμέσως επόμενο βήμα που ήταν το βάψιμο!! Όμως πρώτα έπρεπε να πιάσω το γυαλόχαρτο... Και δεν το έκανα για πάρα πολλούς μήνες... (Όποιος δεν θέλει να ζυμώσει...)
    Και ΚΑΚΩΣ δεν το έκανα τόσο καιρό!!!! Αποδείχτηκε οτι ήταν κάτι που γούσταρα πολύ!! Ένα αντικείμενο το διέλυα σε 5 μέρη προκειμένου να εξαφανίσω και την παραμικρή βρομιά!!! Και λόγω της επικείμενης κακοκαιρίας, προσπάθησα να κάνω όσο πιο γρήγορα μπορούσα. Αν είχα χρόνο, ακόμα θα έτριβα!!! Ακόμα και την τελευταία στιγμή έκανα ό,τι μπορούσα. Κυριολεκτικά είχα το ΧΤ μέσα στο σαλόνι, έτοιμο, έξω να κάνει ψοφόκρυο κι εγώ έλυσα τα μασπιέ του συνοδηγού σε 4 μέρη και βγήκα στον κήπο για να τα κάνω σαν καινούρια!

    Στη συνέχεια, έχασα το μυαλό μου όταν κατέβηκα τα σκαλιά!!! Αυτή η εμπειρία δε συγκρίνεται με τίποτα!!! Δεν υπάρχουν λόγια για να περιγράψω πώς ένιωσα όταν έφτασα στο δρόμο!! Αλλά μετά...μετά ήρθε το έρεβος. Κάθε δουλειά που προέκυπτε με ζόριζε πάρα πολύ. Είχα το μηχανάκι σχεδόν έτοιμο και αυτό με εξασθενούσε. Άντε πάλι βγάλε σέλα, ντεπόζιτο, λύσε βίδες, βγάλε σωληνάκια, βάλε ο,τι έβγαλες με την αντίθετη σειρά, δοκίμασε. Λειτουργεί καλύτερα; Όχι; Ξανά μανά φτου κι απο την αρχή μέχρι να το πετύχεις. Να το βάζεις μπροστά, να το αφήνεις να ζεσταθεί και να είναι οκ. Εξαντλήθηκα...

    Μέχρι που όλα ήταν όπως έπρεπε και κατάφερα να κάνω μερικά ικανοποιητικά χιλιόμετρα!!!
    Χιλιόμετρα που έγιναν γύρω γύρω από το σπίτι. Μια διαδρομή που την κάνω από πάντα, σχεδόν κάθε μέρα! Και όμως! Ένιωθα λες και έκανα τη διαδρομή αυτή για πρώτη φορά!! Ήταν τόσο παράξενη η αίσθηση αυτή!
    Χιλιόμετρο με το χιλιόμετρο, θα γνωριστούμε καλύτερα. Θα υπάρξει μια άνεση ανάμεσά μας. Είμαι σίγουρη γι'αυτό!

    Σύντομα θα αλλάξω λάστιχα και μετά τις γιορτές θα του βάλω αυτοκόλλητα (αρχικά χωρίς βερνίκι, αργότερα-με καλύτερο καιρό- και αφού βεβαιωθώ οτι είναι αυτά που θέλω, θα βάλω βερνίκι -με την κατάλληλη προετοιμασία φυσικά-)

    Η ανακατασκευή του ΧΤ ήταν μια πολύ όμορφη και ξεχωριστή εμπειρία!!!

    Καλές ανακατασκευές σε όλους όσους έχουν (ή θα έχουν σύντομα) κάποιο μηχανάκι στα σκαριά!


    ΥΓ: και όσο σκέφτομαι οτι θα μπορούσα να το είχα έτοιμο μέσα σε 2-3 μήνες απ'οταν το έλυσα, κάτι με πιάνει...!!!!
    για να μη σε ταλαιπωρησει ξανα στο μονταρισμα,οταν θα ξαναλυσεις μοτο, θα το τραβας μερικες φοτο με το τηλ. σε καποια σταδια απογυμνωσης του και ετσι θα εχεις ενα μπουσουλα για το μονταρισμα.

  7. #97
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.753
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από HelenKoR Προβολή μηνύματος
    Έχασα το μυαλό μου όταν κατέβηκα τα σκαλιά!!!
    Τόσο καιρό πήγαινες με το ασανσέρ; Και στόλεγα, πήγαινε και απο σκάλες μια φορά στην ζωή σου, είναι μια εμπειρία κι αυτή.

    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  8. #98
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    811
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από andreastwin Προβολή μηνύματος
    για να μη σε ταλαιπωρησει ξανα στο μονταρισμα,οταν θα ξαναλυσεις μοτο, θα το τραβας μερικες φοτο με το τηλ. σε καποια σταδια απογυμνωσης του και ετσι θα εχεις ενα μπουσουλα για το μονταρισμα.
    Σωστή συμβουλή!
    Αν και γενικά δεν αντιμετώπισα κάποιο σοβαρό θέμα. Μόνο στην καλωδίωση η οποία ναι μεν σε "οδηγούσε" από μόνη της αλλά ήθελε το κάτι παραπάνω. Πιο συγκεκριμένα, όπως τοποθέτησα την καλωδίωση αρχικά, κάποια φισάκια πήγαν δίπλα στο τσοκ. Κάτι που φαινόταν λάθος. Δηλαδή δεν αργείς να καταλάβεις οτι πρέπει να κάνεις κάποιες μικροαλλαγές!
    Το σοβαρό πρόβλημα ήταν όταν έβγαλα το ΧΤ από το σαλόνι. Οπότε όπως δούλεψε για λίγη ώρα άρχισε τα μυστήρια... Σκίστηκε ο λαιμός του καρμπ και 1-2 ακόμα ζητηματάκια που έπρεπε να κάνεις κάποιες ενέργειες. Και φυσικά, το ένα εμφανιζόταν μετά το άλλο, και όχι ταυτόχρονα.

    Όπως και να χει όμως, όλα ξεπεράστηκαν!!!


    Εχθές, πρωτοχρονιά, έκανα την πρώτη βόλτα με το ΧΤ. Είχα κάνει 12 δοκιμαστικά χιλιόμετρα γύρω γύρω από το σπίτι αλλά στη χθεσινή βόλτα έκανα 134 χιλιόμετρα που απόλαυσα στο έπακρο!
    Και με το σκούτερ που είχα (και έχω ακόμα) και με το Daytona, στην αρχή ήθελα να κάνω πολλά χιλιόμετρα εξοικείωσης μόνη μου. Το να πάρω το 675 και να κάνω 500 χλμ μόνη μου ήταν κάτι το νορμάλ (έως και πολύ επιθυμητό).
    Αλλά για χωμάτινες διαδρομές, δεν θα επιχειρούσα εύκολα κάτι τέτοιο... Είμαι της άποψης οτι στο βουνό πρέπει να έχεις τουλάχιστον άλλο ένα άτομο γιατί πολλά μπορούν να συμβούν και είναι μικρή η πιθανότητα να σε εντοπίσει κάποιος ξέμπαρκος...
    Εχθές δεν πήγα σε χωμάτινη διαδρομή αλλά θα πήγαινα βόλτα πάνω σε ενα μηχανάκι που είχα κάνει βίδες στο πρόσφατο παρελθόν... Επομένως η παρέα ήταν αναγκαία!!

    Εγώ ξεκίνησα με το ΧΤ και έδωσα στον Κώστα, τον συμβουλάτορά μου, το Daytona με την πρόφαση οτι έχει να κινηθεί μερικούς μήνες. Στο πίσω μέρος του μυαλού μου είχα τη σκέψη οτι αν γινόταν κάτι στο δρόμο και έπρεπε να φέρει κάτι πχ, να έχει το γκάζι να το κάνει γρήγορα. Αλλιώς θα μπορούσε να με ακολουθήσει ακόμα και με παπί αφού οι ρυθμοί ήταν χαλαροί.

    Το πλάνο είχε Φυλή-Ερυθρές-Μάνδρα. Σε ενα stop στα Άνω Λιόσια, και ενώ περιμέναμε να βρούμε κενό απο τα διερχόμενα αυτοκίνητα για να συνεχίσουμε τη βόλτα μας........ έρχεται ο Κώστας δίπλα μου και μου λέει να κάνω στην άκρη.......
    Λάδια έσταζαν από το ΧΤ. Μαζί μας είχαμε μια τσάντα πλάτης με κάποια βασικά εργαλεία και μπάρες δημητριακών και ξηροκάρπια. ()
    Ο Κώστας έβαλε στο νου του το χειρότερο δυνατό σενάριο και με αστραπιαίες κινήσεις έλυσε οτι χρειαζόταν για να ελέγξει από που χάνει λάδι το μοτερ. Εγω από την άλλη, ήμουν πολύ χαλαρή. Ίσως επειδή ήμουν με τον Κώστα, ίσως επειδή ένιωθα οτι όλα θα πάνε καλά... Δεν ξέρω...
    Όσο ο Κώστας έψαχνε, ένας μοτοσυκλετιστής με Honda σταμάτησε να μας ρωτήσει αν χρειαζόμαστε κάτι, κάποια βοήθεια, κάποιο εργαλείο. Δε φαντάζεστε τη χαρά μου!!!
    ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΤΙ!!!!!!
    Αφού του είπαμε βιαστικά οτι όλα είναι οκ και οτι είχαμε ο,τι χρειαζόμασταν, έφυγε! Να ναι καλά ο άνθρωπος!!!
    Μετά από 1 λεπτό σταμάτησε ενα αυτοκίνητο να μας ρωτήσει αν... ήμασταν από την περιοχή και αν γνωρίζαμε που έχει ταβέρνες...

    Τέλος πάντων, αφού διαρροή δεν βρέθηκε από τον μάστορα, συμπίεση είχε, υποπίεση είχε... Είπαμε να συνεχίσουμε τη διαδρομή με προσοχή.
    Στην επόμενη στάση που κάναμε, δεν έτρεξε καθόλου λάδι. Οπότε απλώς το μοτέρ διόρθωσε το δικό μου λάθος που του έριξα λίγο παραπάνω λάδι απ'οτι έπρεπε (στο ματάκι δε φαίνεται τίποτα και εγώ δεν μπορούσα να μετρήσω ακριβώς την ποσότητα λαδιού που έριξα μέσα)

    Η βόλτα συνεχίστηκε κανονικά! Είμαι πολύ ευχαριστημένη και πολύ εντυπωσιασμένη με την απόδοση του ΧΤ στην πρώτη του βόλτα!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Webp.net-resizeimage.jpg 
Προβολές:	440 
Μέγεθος:	100,2 KB 
ID:	391784

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Webp.net-resizeimage (1).jpg 
Προβολές:	439 
Μέγεθος:	102,6 KB 
ID:	391785


    Καλή (μοτο)χρονιά με υγεία και ασφαλή χιλιόμετρα σε όλους!!
    I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

  9. #99
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2015
    Μηνύματα
    1.093
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από HelenKoR Προβολή μηνύματος
    Σωστή συμβουλή!



    Εχθές, πρωτοχρονιά, έκανα την πρώτη βόλτα με το ΧΤ. Είχα κάνει 12 δοκιμαστικά χιλιόμετρα γύρω γύρω από το σπίτι αλλά στη χθεσινή βόλτα έκανα 134 χιλιόμετρα που απόλαυσα στο έπακρο!
    Και με το σκούτερ που είχα (και έχω ακόμα) και με το Daytona, στην αρχή ήθελα να κάνω πολλά χιλιόμετρα εξοικείωσης μόνη μου. Το να πάρω το 675 και να κάνω 500 χλμ μόνη μου ήταν κάτι το νορμάλ (έως και πολύ επιθυμητό).
    Αλλά για χωμάτινες διαδρομές, δεν θα επιχειρούσα εύκολα κάτι τέτοιο... Είμαι της άποψης οτι στο βουνό πρέπει να έχεις τουλάχιστον άλλο ένα άτομο γιατί πολλά μπορούν να συμβούν και είναι μικρή η πιθανότητα να σε εντοπίσει κάποιος ξέμπαρκος...
    Εχθές δεν πήγα σε χωμάτινη διαδρομή αλλά θα πήγαινα βόλτα πάνω σε ενα μηχανάκι που είχα κάνει βίδες στο πρόσφατο παρελθόν... Επομένως η παρέα ήταν αναγκαία!!
    Δεν νομίζω ότι εχει διαφορά χώμα ή ασφαλτος. Παντού θελει παρέα: Αμα "φυγεις" με το 675 σε κανα γκρεμό θα βρουν τον σκελετό μετά από πόσο καιρό; Οχι ότι δεν εχω πάει μονος βότες, αλλα....

    edit: Ωραια δουλίτσα στην ανακατασκευή πάντως εστω και με λάθος εργαλεία μερικές φορές.

  10. #100
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.023


    τωρα το διάβασα ολο, δεν το ειχα δει το θέμα τοσο καιρο. Ωραιο μηχανάκι, ωραια δουλεια...



    οι δικές μου γυναίκες γιατι δεν μπορούν να ανοίξουν ουτε τη βαλίτσα της μηχανής?

  11. #101
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GiorgosLa
    Εγγραφή
    05/02/2015
    Μηνύματα
    791
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από HelenKoR Προβολή μηνύματος
    Σωστή συμβουλή!


    ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΤΙ!!!!!!



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Webp.net-resizeimage.jpg 
Προβολές:	440 
Μέγεθος:	100,2 KB 
ID:	391784

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Webp.net-resizeimage (1).jpg 
Προβολές:	439 
Μέγεθος:	102,6 KB 
ID:	391785
    Ήταν ο Κώστας εκεί γιαυτό σταμάτησε.


  12. #102
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Καλές βόλτες Λενιώ και μην ξεχνάς να παίρνεις Ζακέτα μαζί σου. Είναι ύπουλος ο καιρός αυτή την εποχή και σέρνονται γρίπες



    Well done !!
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  13. #103
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.382
    Και μονο που σκεφτηκες να κανεις μια τετοια δουλεια....


    Νομιζω το daytona θελει καποια μαζεματακια. Δεν το ξεκινας κι αυτο;


    Γιαννης

  14. #104
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    811
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Leon67 Προβολή μηνύματος

    edit: Ωραια δουλίτσα στην ανακατασκευή πάντως εστω και με λάθος εργαλεία μερικές φορές.
    Δεν ξέρω σε ποια λάθος εργαλεία αναφέρεσαι αλλά κάνουμε δουλειά με ο,τι διαθέτει ο καθένας. Άλλωστε το αποτέλεσμα μετράει


    -----------------------------------------------------------------

    Παιδιά, σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! Ελπίζω να τα πούμε και από κοντά σε κάποια βόλτα!
    I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

  15. #105
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.261
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από HelenKoR Προβολή μηνύματος
    Δεν ξέρω σε ποια λάθος εργαλεία αναφέρεσαι αλλά κάνουμε δουλειά με ο,τι διαθέτει ο καθένας. Άλλωστε το αποτέλεσμα μετράει


    -----------------------------------------------------------------

    Παιδιά, σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! Ελπίζω να τα πούμε και από κοντά σε κάποια βόλτα!
    Καλές οι ανακατασκευές αλλά να μάθουμε και λίγο τώρα γραμμική άλγεβρα και αναλυτική γεωμετρία

Σελίδα 7 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Yamaha XT 250 2008
    από notakos600 στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 29/07/2008, 15:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF