Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 52 από 52

Θέμα: Είμαι έτοιμος για 600ss ;

  1. #46
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/01/2017
    Μηνύματα
    8
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas777 Προβολή μηνύματος
    Άσε το σχολείο. Πήγαινε μόνο ευθεία στην καφετέρια και μετά ευθεία σπίτι. Βάλε και τις αναρτήσεις στις εργοστασιακές ρυθμίσεις και μην τις πειράξεις ποτέ. Μαλακά το φρένο και το γκάζι και κομπλέ supersport παπάκι.
    διακρινω ενα ειρωνικος υφος! ειναι επιλογη του καθε αναβατη για τη χρηση το θελει το μοτορι του ! ο φιλος απο πανω προς τιμην του με κατατοπισε και μου ειπε για το σχολειο και εσυ φιλε μου μου λες οτι το χω για παπακι! δυστυχως εχεις δικιο το θελω για την μετακινηση μου και για χαλαρη βολτα .ουτε χερασ ειμαι να το στιβω ουτε οδηγω στα ορια ! απλα θελω αυτο που οδηγω να με φτιαχνει και να το χω καθε φορα σαν να ναι η πρωτη φορα!

  2. #47
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από brahami08 Προβολή μηνύματος
    διακρινω ενα ειρωνικος υφος! ειναι επιλογη του καθε αναβατη για τη χρηση το θελει το μοτορι του ! ο φιλος απο πανω προς τιμην του με κατατοπισε και μου ειπε για το σχολειο και εσυ φιλε μου μου λες οτι το χω για παπακι! δυστυχως εχεις δικιο το θελω για την μετακινηση μου και για χαλαρη βολτα .ουτε χερασ ειμαι να το στιβω ουτε οδηγω στα ορια ! απλα θελω αυτο που οδηγω να με φτιαχνει και να το χω καθε φορα σαν να ναι η πρωτη φορα!
    Εγώ στο λέω για να μην πετάξεις άλλα 1000 ευρώ, αφού το μηχανάκι το θες για μόστρα. Συ είπας, οπότε σου γλυτώνω και λεφτά, δώστα για καλό κράνος.

  3. #48
    Οπότε καταληγουμε οτι στην ερώτηση "είμαι έτοιμος για 600SS" η απάντηση είναι ΟΧΙ αλλά το πήρες πάραυτα;

    Πωτς γκένεν ατό;
    The R is for Respect.

  4. #49
    Περασμένα ξεχασμένα... Το avatar του/της Δεινόσαυρος
    Εγγραφή
    24/02/2015
    Μηνύματα
    761
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από brahami08 Προβολή μηνύματος
    απλα θελω αυτο που οδηγω να με φτιαχνει και να το χω καθε φορα σαν να ναι η πρωτη φορα!
    Δεν θα σε φτιάχνει.
    Αλλά αν εννοείς "σαν πρώτη φορα" ότι θα το πηγαίνεις σας χεσμένος όσο και να το έχεις, και δεν θα μάθεις ποτέ να το καβαλάς σωστά, ΟΚ, πάσο.
    Αλλά ΓΙΑΤΙ να το θες αυτό;

    Αν λοιπόν η ερώτηση σου είναι γνήσια, και δεν τρολλάρεις, πάρε χριστιανέ μου ένα φτηνό διαχειρίσιμο σπορ μηχανάκι, αν σε μάρανε τόσο πια η αισθητική, ρίξε κι ένα 500αρικο να το βάψεις σε χρώματα σσ, μάθε να το οδηγείς, κι αν ακόμα θες σσ το αλλάζεις σε λίγα χρόνια χωρίς να χάσεις λεφτά.

    Δεν είναι όλοι τρελοί εδώ μέσα που σου λένε ξέχνα το για τώρα. Θα είναι Μεγάλη Βλακεία και το λέω ευγενικά.

  5. #50
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από brahami08 Προβολή μηνύματος
    ουτε χερασ ειμαι να το στιβω ουτε οδηγω στα ορια !
    να γίνεις. νεος εισαι, καλο μηχανακι θα παρεις.

  6. #51
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/01/2017
    Μηνύματα
    8
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    Οπότε καταληγουμε οτι στην ερώτηση "είμαι έτοιμος για 600SS" η απάντηση είναι ΟΧΙ αλλά το πήρες πάραυτα;

    Πωτς γκένεν ατό;
    η ερωτηση εγινε πριν μια εβδομαδα γιαυτο το λεω εγω το εκλισα την παρασκευη τελος παντων παιδια μαλλον εκανα λαθος και προσπαθω να πεισω το ν ευαυτο μου οτι εκανα σωστα γτ το συμβολαιο εγινε! σας ευχαριστω πολυ και παλι ..φιλε κωστα συγγνωμη για το αποτομω υφος απλα εχεις δικιο αλλα προσπαθω να σκεφτω θετικα !

  7. #52
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    Δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίζουμε, λοιπόν.

    Μεγειές και προσοχή.
    Life begins at 45°.

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2010, 18:43
  2. ειμαι μικρος για Vstrom?
    από ziou_gr στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 29/05/2008, 13:54
  3. ειμαι ετοιμος
    από orizontas στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 56
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2007, 09:44
  4. Ειμαι προετοιμασμενος για το μπινελικι.ΔΩΣΕΕΕΕ!
    από gcrook στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2007, 18:50
  5. Ετοιμος για διακοπες
    από alex14 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2004, 19:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF