Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΤΟ ΒΑΟΤΙΑΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑΧΗΤΗΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 65 ΧΙΛ

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2005
    Μηνύματα
    3

    ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΤΟ ΒΑΟΤΙΑΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑΧΗΤΗΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 65 ΧΙΛ

    ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΙΝΕΖΟ ΒΑΟΤΙΑΝ 125 ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΣΕ ΕΥΘΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 65 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΟΤΑΝ ΠΕΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΡΙΠΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΤΟΤΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΙΝΕΤΕ ΠΙΡΑΥΛΟΣ ΑΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΟΘΟΡΙΒΟΣ ΤΗΣ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΚΑΖΙ (100 ΧΙΛ) ΕΑΝ ΑΦΙΣΩ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΕΠΑΝΕΡΓΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΑ 65 ΧΙΛ ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΜΟΤΟ ΜΟΥ :::;;;;;;;;

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2003
    Μηνύματα
    605
    Η βελόνα του καρμπ. είναι στόν αέρα!

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231

    Re: ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΤΟ ΒΑΟΤΙΑΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑΧΗΤΗΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 65 ΧΙΛ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από panosa
    ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΙΝΕΖΟ ΒΑΟΤΙΑΝ 125 ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΣΕ ΕΥΘΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 65 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΟΤΑΝ ΠΕΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΡΙΠΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΤΟΤΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΙΝΕΤΕ ΠΙΡΑΥΛΟΣ ΑΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΟΘΟΡΙΒΟΣ ΤΗΣ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΚΑΖΙ (100 ΧΙΛ) ΕΑΝ ΑΦΙΣΩ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΕΠΑΝΕΡΓΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΒΛΙΜΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΑ 65 ΧΙΛ ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΜΟΤΟ ΜΟΥ :::;;;;;;;;
    Πες μου και μενα ποια λακουβα ειναι να πεσω μεσα τωρα, γιατι εχω χασει 10 χλμ τελικης στο παπι ,και οι μηχανικοι δεν ξερουν
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  4. #4
    v. ψυχικό μεριά Το avatar του/της speedyandreas
    Εγγραφή
    22/08/2005
    Μηνύματα
    77
    h eksatmhsh den einai me tipota des thn belona tou karb an oxi tsekarise ta reumata sou apo spinthira pws pas?

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2005
    Μηνύματα
    3

    Re: Re: ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΤΟ ΒΑΟΤΙΑΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑΧΗΤΗΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 65 ΧΙΛ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Πες μου και μενα ποια λακουβα ειναι να πεσω μεσα τωρα, γιατι εχω χασει 10 χλμ τελικης στο παπι ,και οι μηχανικοι δεν ξερουν
    ;Κάθε βήμα και μια λακουβα σωστός?????
    Ξέρεις κάτι για το πρόβλημά μου????

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2005
    Μηνύματα
    3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από speedyandreas
    h eksatmhsh den einai me tipota des thn belona tou karb an oxi tsekarise ta reumata sou apo spinthira pws pas?
    Το μηχανάκι είναι καινούργιο και μάλλων ο μηχανικός παει να φάει καμιά εξατμιση απο την εταιρία ..
    Εμένα όμως με ενδιαφέρει να διωρθωθεί το πρόβλημα αυτό γιατι ταλαιπορούμαι εδω και τρείς μήνες αφού το συνεργείο που το παω αναγκαστηκά λόγω εγγίησης έχει πολύ δουλειά και με τρενάρει συνεχώς ........

Παρόμοια θέματα

  1. Δεν παιρνει μπρος το μηχανακι μου :-(
    από Πανοπτικός στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 02/03/2012, 16:15
  2. Σπαω το κεφαλι μου και.....Τζιφος.
    από Lioulios στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2009, 15:54
  3. ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΣΤΡΟΦΕΣ
    από csofos στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2008, 00:50
  4. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 12/08/2007, 23:36
  5. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2005, 23:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF