Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 26

Θέμα: Out of Comfort Zone...

  1. #1
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    18/04/2015
    Μηνύματα
    768

    Out of Comfort Zone...

    Διαβασα εχτες προσεκτικα ολο το κειμενο ειδα τις φωτογραφιες κλπ.

    Δε καταλαβαινω που κολλαει το μπραβο που λετε ολοι.

    Μπραβο που ρισκαραν τη ζωη τους παιζοντας κορωνα γραμματα τη σωματικη τους ακεραιοτητα με ρισκο περαν του λογικου σε τοσο αντιξοες συνθηκες που ακομα κα οι ντοπιοι που ειναι οι καθημερινοτητα τους να ζουν ετσι "σταυροκοπιοντουσαν" που τους εβλεπαν?

    Μπραβο που τελικα δεν τους βρηκε κανα κακο? (χτυπαω ξυλο)

    Μπραβο που πεσανε τοσες φορες με τις μηχανες?

    Μπραβο που οδηγουσε με "διαστρεμα"?

    Μπραβο για την αυτοκτονικη ταση του ολου εγχειρηματος?

    Μπραβο που επιβιωσαν?

    Εγω να με συμπαθατε αλλα δε θα πω μπραβο. Θα πω οτι κακως δημοσιευτικε.

    Χαιρομαι που τουλαχιστον ειναι καλα και γυρισανε σωοι αλλα πρεπει να διαχωρισουμε λιγο το τι ειναι οδηγηση.

    Ανεβηκαν 3 παιδια απο το Νοτο και την ευκρατη ζωνη με λιγοστες γνωσεις για αυτο το κλιμα και πηγανε στον Αρκτικο κυκλο με μηχανες..........
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  2. #2
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από WiSe Προβολή μηνύματος
    Διαβασα εχτες προσεκτικα ολο το κειμενο ειδα τις φωτογραφιες κλπ.

    Δε καταλαβαινω που κολλαει το μπραβο που λετε ολοι.

    Μπραβο που ρισκαραν τη ζωη τους παιζοντας κορωνα γραμματα τη σωματικη τους ακεραιοτητα με ρισκο περαν του λογικου σε τοσο αντιξοες συνθηκες που ακομα κα οι ντοπιοι που ειναι οι καθημερινοτητα τους να ζουν ετσι "σταυροκοπιοντουσαν" που τους εβλεπαν?

    Μπραβο που τελικα δεν τους βρηκε κανα κακο? (χτυπαω ξυλο)

    Μπραβο που πεσανε τοσες φορες με τις μηχανες?

    Μπραβο που οδηγουσε με "διαστρεμα"?

    Μπραβο για την αυτοκτονικη ταση του ολου εγχειρηματος?

    Μπραβο που επιβιωσαν?

    Εγω να με συμπαθατε αλλα δε θα πω μπραβο. Θα πω οτι κακως δημοσιευτικε.

    Χαιρομαι που τουλαχιστον ειναι καλα και γυρισανε σωοι αλλα πρεπει να διαχωρισουμε λιγο το τι ειναι οδηγηση.

    Ανεβηκαν 3 παιδια απο το Νοτο και την ευκρατη ζωνη με λιγοστες γνωσεις για αυτο το κλιμα και πηγανε στον Αρκτικο κυκλο με μηχανες..........




    ALTIUS FORTIUS CITIUS

  3. #3
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    18/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από irinia Προβολή μηνύματος
    ALTIUS FORTIUS CITIUS
    ουδεμια σχεση νομιζω. Δεν πηρανε 3 μηχανες adventure "να συμμετεχουν σε καποιον αγωνα" αλλα 3 στριταδικες να πανε στον αρκτικο κυκλο για το "adventure".
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  4. #4
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από WiSe Προβολή μηνύματος
    ουδεμια σχεση νομιζω. Δεν πηρανε 3 μηχανες adventure "να συμμετεχουν σε καποιον αγωνα" αλλα 3 στριταδικες να πανε στον αρκτικο κυκλο για το "adventure".



    ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΡΥΤΕΡΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ




    Με πολύ λίγα λόγια,είναι τελείως ΑΚΑΙΡΟ να μπαίνεις σε ένα μοτοφόρουμ και να μην αντιλαμβάνεσαι
    ότι δεν θα είχαμε σηκωθεί από τα 4 στα δύο και δεν θα ξεχωρίζαμε σαν όντα από τα υπόλοιπα της φύσης
    αν δεν είχαμε στο πνεύμα μας αυτό για το οποίο κάνεις αυτές τις ΜΙΖΕΡΕΣ για μένα ερωτήσεις..!!
    Η φύση φίλε μου του ανθρώπου είναι ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ...!!
    Έτσι πήγαμε στο φεγγάρι,έτσι κατακτήσαμε τους βυθούς των θαλασσών,και τις κορυφές των βουνών.
    Έτσι κι αυτά τα παιδιά ΓΟΥΣΤΑΡΗΣΑΝ να ζήσουν το ΟΝΕΙΡΟ.
    Τα μπράβο είναι από όλους εμάς που στο μυαλό μας θα μείνει αυτή η περιπέτεια μόνο ΟΝΕΙΡΟ..!!

  5. #5
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    18/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από irinia Προβολή μηνύματος
    ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΡΥΤΕΡΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ




    Με πολύ λίγα λόγια,είναι τελείως ΑΚΑΙΡΟ να μπαίνεις σε ένα μοτοφόρουμ και να μην αντιλαμβάνεσαι
    ότι δεν θα είχαμε σηκωθεί από τα 4 στα δύο και δεν θα ξεχωρίζαμε σαν όντα από τα υπόλοιπα της φύσης
    αν δεν είχαμε στο πνεύμα μας αυτό για το οποίο κάνεις αυτές τις ΜΙΖΕΡΕΣ για μένα ερωτήσεις..!!
    Η φύση φίλε μου του ανθρώπου είναι ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ...!!
    Έτσι πήγαμε στο φεγγάρι,έτσι κατακτήσαμε τους βυθούς των θαλασσών,και τις κορυφές των βουνών.
    Έτσι κι αυτά τα παιδιά ΓΟΥΣΤΑΡΗΣΑΝ να ζήσουν το ΟΝΕΙΡΟ.
    Τα μπράβο είναι από όλους εμάς που στο μυαλό μας θα μείνει αυτή η περιπέτεια μόνο ΟΝΕΙΡΟ..!!
    Ο καθε ενας εχει την αποψη του. Θα εδινα σημασια στην απαντηση σου και θα συνεχιζα την κουβεντα αν σεβοσουν την αποψη μου και δεν την χαρακτηριζες μιζερη.

    Κατα τα αλλα σου απαντω οτι μπορω να λουστω και με βενζινη να μου βαλω φωτια και να δω ποσα μετρα μπορω να τρεξω ορθιος δοκιμαζοντας τα ορια μου. Μετα θελω το μπραβο σου!
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  6. #6
    απλο μελος Το avatar του/της granazi
    Εγγραφή
    31/12/2009
    Μηνύματα
    1.250
    [QUOTE=WiSe;2840018]Διαβασα εχτες προσεκτικα ολο το κειμενο ειδα τις φωτογραφιες κλπ.

    Δε καταλαβαινω που κολλαει το μπραβο που λετε ολοι.



    Αν δεν μπορείς να καταλάβεις δεν θα μπορέσουμε εύκολα να στο εξηγήσουμε...






    Μπράβο ρε παλήκαροι! έχετε κάκκαλα
    επιτρεπεται να πεφτεις επιβαλεται να σηκωνεσαι


  7. #7
    κοκορετσι μελος Το avatar του/της intruder
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    648
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από WiSe Προβολή μηνύματος
    Διαβασα εχτες προσεκτικα ολο το κειμενο ειδα τις φωτογραφιες κλπ.

    Δε καταλαβαινω που κολλαει το μπραβο που λετε ολοι.
    συντροχε δεν το δημοσιευτικε για το ''μπραβο'' ετσι κ αλλιως,γραφει στην αρχη γιατι δημοσιετηκε

    Μπραβο που ρισκαραν τη ζωη τους παιζοντας κορωνα γραμματα τη σωματικη τους ακεραιοτητα με ρισκο περαν του λογικου σε τοσο αντιξοες συνθηκες που ακομα κα οι ντοπιοι που ειναι οι καθημερινοτητα τους να ζουν ετσι "σταυροκοπιοντουσαν" που τους εβλεπαν?
    την ζωη/ατομικη ακεραιοτητα μας την ρισκαρουμε καθημερινα στον δρομο ,οπου κ η δουλεια μας,ή κ η τρελα του καθε μοτοσυκλετιστη να βγει στο δρομο απο τους επικυνδυνους οδηγους πουδεν μας προσεχουν,το ρισκο του λογικου θα το ονομαζα μαγεια της'' adventure'' πλευρας του ταξιδιου προς το αγνωστο

    Μπραβο που τελικα δεν τους βρηκε κανα κακο? (χτυπαω ξυλο)
    το κακο δυστυχως μπορει να συμβει κ στο ιδιο μας το σπιιτι
    Μπραβο που πεσανε τοσες φορες με τις μηχανες?
    η μια μηχανη επεσε στις χιονοθυελες,η αλλη απο τον δυνατο αερα ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΗ κ ενω εμεις ειμασταν παραδιπλα,κ η αλλη ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΗ με τον αναβατη να τον παιρνει το βαρος της,συνολικα 3 φορες (1 η καθε μια)-δεν τα διαβασες τελικα κ τοσο προσεκτικα

    Μπραβο που οδηγουσε με "διαστρεμα"?
    ηταν ικανος να οδηγησει,ο καθενας ξερει τα ορια του

    Μπραβο για την αυτοκτονικη ταση του ολου εγχειρηματος?
    ??????οποιος φοβαται πεφτει κ κοιμαται ,λεγαν οι παλιοι,μαλλον εχεις (κ δικαιωμα σου) αλλη οπτικη γωνια για την μοτοσυκλετιστικη ζωη

    Μπραβο που επιβιωσαν?
    δεν πηγαμε σε πολεμο ρε συ

    Εγω να με συμπαθατε αλλα δε θα πω μπραβο. Θα πω οτι κακως δημοσιευτικε.
    σεβαστη η αποψη σου ,δεν θα σε κακολογισει κανεις εννοητε,εαν οι διαχειρηστες κρινουν οτι κακως δημοσιευτηκε εχουν ολο το δικαιωμα αλλα κ την κριση να το κατεβασουν,απο μενα δεν υπαρχει κανενα θεμα

    Χαιρομαι που τουλαχιστον ειναι καλα και γυρισανε σωοι αλλα πρεπει να διαχωρισουμε λιγο το τι ειναι οδηγηση.
    να σαι καλα,δεν ειμαστε οδηγοι μοτοσυκλετας,αλλα ειμαστε μοτοταξιδευτες κ μηχανοβιοι στην καθημερηνοτητα μας, αλλα ουτε παρανομιες καναμε,ουτε οδηγησαμε υπο την επηρεια οινοπνευματος ,κ ανταποκριθηκαμε αριστα στον χειρισμο της μοτο μας σε δυσκολες (για καποιους αδυνατες) συνθηκες,αρα απο οδηγηση κατι πρεπει να ξερουμε,χωρια το επαγγελμα μας.....μπορεις να σε παρακαλω να τοποθετηθεις σε αυτον το διαχωρισμο της οδηγησης?

    Ανεβηκαν 3 παιδια απο το Νοτο και την ευκρατη ζωνη με λιγοστες γνωσεις για αυτο το κλιμα και πηγανε στον Αρκτικο κυκλο με μηχανες..........

    στην περιοχη οπου ζουμε κ μεγαλωσαμε το χιονι τα μειον οι βαριοι χειμωνες κ η αντιμετωπιση τους,ειναι μες στη ζωη μας.....δεν ειναι ολη η ελλαδα οπως η περιοχη που ζεις εσυ(μαλλον εισαι απο καπου νοτια ή παραθαλλασια εεεε?) ουτε νησια.......,αρα δεν ειδαμε χιονι ,ουτε θερμοκρασια μειον, ουτε οδηγησαμε σε χιονι για πρωτη φορα
    ...
    ....και το στηλιαρι απο το τσεκουρι του ξυλοκοπου, απο το λογγο βγαινει...

  8. #8
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από WiSe Προβολή μηνύματος
    Διαβασα εχτες προσεκτικα ολο το κειμενο ειδα τις φωτογραφιες κλπ.

    Δε καταλαβαινω που κολλαει το μπραβο που λετε ολοι.

    Μπραβο που ρισκαραν τη ζωη τους παιζοντας κορωνα γραμματα τη σωματικη τους ακεραιοτητα με ρισκο περαν του λογικου σε τοσο αντιξοες συνθηκες που ακομα κα οι ντοπιοι που ειναι οι καθημερινοτητα τους να ζουν ετσι "σταυροκοπιοντουσαν" που τους εβλεπαν?

    Μπραβο που τελικα δεν τους βρηκε κανα κακο? (χτυπαω ξυλο)

    Μπραβο που πεσανε τοσες φορες με τις μηχανες?

    Μπραβο που οδηγουσε με "διαστρεμα"?

    Μπραβο για την αυτοκτονικη ταση του ολου εγχειρηματος?

    Μπραβο που επιβιωσαν?

    Εγω να με συμπαθατε αλλα δε θα πω μπραβο. Θα πω οτι κακως δημοσιευτικε.

    Χαιρομαι που τουλαχιστον ειναι καλα και γυρισανε σωοι αλλα πρεπει να διαχωρισουμε λιγο το τι ειναι οδηγηση.

    Ανεβηκαν 3 παιδια απο το Νοτο και την ευκρατη ζωνη με λιγοστες γνωσεις για αυτο το κλιμα και πηγανε στον Αρκτικο κυκλο με μηχανες..........
    Ακριβώς αυτό!Είναι ωραίο να πραγματοποιούμε όνειρα,αλλά να σκεφτόμαστε και λίγο τι αφήνουμε πίσω,αν δεν έχουμε την ωριμότητα να σκεφτούμε τουλάχιστον τον εαυτό μας.
    Ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά,θα χετε να το θυμάστε πολύ καλύτερο απο οτι πραγματικά ήταν.

  9. #9
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    18/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από intruder Προβολή μηνύματος
    ...
    Ενταξει μου απαντησες αμυνομενος κατι το οποιο πραγματικα δειχνει που εστιαζεται το λαθος.

    Προς θεου ποιος ειμαι εγω να κρινω εσενα? Ουτε σε ξερω καν φιλε μου και πιστευω ειλικρινα οτι εισαι πολυ καλος ανθρωπος.

    Ρισκο υπαρχει παντου στη ζωη. ΟΜΩΣ το ποσοστο ρισκου εχει σημασια οπως και κατα ποσον ειναι ελεγξιμο.

    Οπως ελεγε και ο αημνιστος Niki Lauda "I accept every time I get in my car there's 20% chance I could die".

    Ας παρουμε λοιπον υποθετικα το 20% σαν βαση και ας το γενικευσουμε γιατι δε μιλαμε για απλη οδηγηση αλλα adventure φαση και εξω απο ολα τα συνηθισμενα δεδομενα.

    Αν εσυ πιστευεις οτι εισουν μεσα σε αυτο το ρισκο μαγκια σου και μπραβο!



    i rest my case που λεν και στο χωριο μου εκει στα νοτια που μενω και δε ξερουμε τιποταπαυτα.....



    υ.γ.: Δε κανουμε διαμαχη κανουμε συζητηση σχετικα με το αρχικο ποστ. Αν οι διαχειριστες κρινουν ας καθαρισουν και συγγνωμη για τον κοπο.
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  10. #10
    Το θρεντ αυτό ανοίχτηκε για να γινει κουβέντα σχετικά με το ποσό μπορούμε να βγαίνουμε από το «comfort zone» στα ταξίδια μας .
    Το ταξίδι των παιδιών ήταν αφορμή για την κουβέντα , όμως ας γίνει γενικότερη ΧΩΡΙΣ να ΕΣΤΙΑΣΟΥΜΕ ΜΟΝΟ στο ταξίδι των παιδιών.

  11. #11
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    Το θρεντ αυτό ανοίχτηκε για να γινει κουβέντα σχετικά με το ποσό μπορούμε να βγαίνουμε από το «comfort zone» στα ταξίδια μας .
    Το ταξίδι των παιδιών ήταν αφορμή για την κουβέντα , όμως ας γίνει γενικότερη ΧΩΡΙΣ να ΕΣΤΙΑΣΟΥΜΕ ΜΟΝΟ στο ταξίδι των παιδιών.
    Είναι πιστεύω καθαρά υποκειμενικό.
    Για κάποιον ακόμα και το να παει μέχρι το περίπτερο της γειτονιάς με τα πόδια μπορεί να είναι περιπέτεια, για κάποιον άλλο το να ανέβει έστω και μια φορά σε μοτοσυκλέτα σαν συνεπιβάτης μπορεί να είναι 100% εκτός του 'comfort zone' του και δεν θα το έκανε ποτέ.
    Κάποιος άλλος παλι αν δεν κάνει τουλάχιστον 500+χλμ την ημέρα σε αντίξοες συνθήκες επι αρκετές ημέρες δεν αισθάνεται οτι ξέφυγε απο την ρουτίνα της καθημερινότητας.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  12. #12
    Αργούτσικο Μέλος Το avatar του/της chillipf
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    373
    Όλα υποκειμενικά είναι βέβαια, οπότε προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ το ταξίδι των 3 στα υπερβόρεια.
    Οι δυσκολίες σε τέτοια μέρη με τέτοιους καιρούς, ασφαλώς και είναι πολλές, οπότε έκαναν την υπέρβασή τους, το έζησαν, τους άρεσε,
    είδαν τα όριά τους & τελικά πραγματοποίησαν ένα ταξίδι ζωής.
    Το δικό μου μπράβο είναι γι' αυτήν την υπέρβαση
    PFC

  13. #13
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από chillipf Προβολή μηνύματος
    Όλα υποκειμενικά είναι βέβαια, οπότε προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ το ταξίδι των 3 στα υπερβόρεια.
    Οι δυσκολίες σε τέτοια μέρη με τέτοιους καιρούς, ασφαλώς και είναι πολλές, οπότε έκαναν την υπέρβασή τους, το έζησαν, τους άρεσε,
    είδαν τα όριά τους & τελικά πραγματοποίησαν ένα ταξίδι ζωής.
    Το δικό μου μπράβο είναι γι' αυτήν την υπέρβαση
    καταρχην ολα κρινονται απο το αποτελεσμα και αφου αυτο ηταν θετικο τελος καλο ολα καλα...οσο αφορα γενικα την ερωτηση...καποια στιγμη εχουμε ολοι βρεθει σε μια κατασταση που απλα δεν εχει πισωγυρισμα...ιδιος οταν εισαι τοσο μακρια απο το σπιτι σου...με αυτην την λογικη πρεπει να κραζουμε και τον ηλια που γυρισε τον μισο κοσμο μονος του με ενα χτ η τον στεργιο με μια βεσπα η ποσους αλλους που δεν γνωριζουμε..αρα ενα μεγαλο μπραβο και εις ανωτερα με ευχες για καλυτερες συνθηκες...

  14. #14
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    "Ρίσκο πέραν του λογικού"...
    Είναι προφανές ότι το λογικό για τον καθένα είναι διαφορετικό...μα εντελώς διαφορετικό...
    Θα συμφωνήσω με τους περισσότερους προλαλήσαντες και χωρίς να θέλω ή να προσπαθώ να γίνω εριστικός θα πω ότι η πρώτη σκέψη που έκανα είναι "πως είμαι δυνατόν να λέει κάτι τέτοιο ένας μοτοσυκλετιστής;!!!"
    Για τους περισσότερους που δεν καβαλάνε το να οδηγάς μηχανή είναι ρίσκο πέραν λογικής...

  15. #15
    ΚΑΙ ΤΩΡΑ????.... Το avatar του/της matmat
    Εγγραφή
    06/07/2003
    Μηνύματα
    1.273
    Να πώ κι εγω την παπαρια μου μιας και δεν συμμετέχω πολύ πιά ...
    Κανένα μα κανένα ταξίδι δεν ξεκινάει με γνώμονα το θα πάω να τσακιστώ . Ξεκινάει με το , θα πάω να γνωρίσω , αυτό το θα γνωρισω καθορίζεται απο τον καθε εναν διαφορετικά
    σημαντικό κριτήριο ειναι η απόκτηση γνώσης , ειτε με την μορφή των ορίων είτε με την μορφή της καθαίρεσης των παρωπίδων
    Απλά ...
    Ταξιδέψτε τίποτα περισσότερο
    "Αν είναι να φύγω ας φύγω πρωί
    στη σωστή εποχή σε λάθος στροφή"

    Θάνος Ανεστόπουλος / Διάφανα Κρίνα

    http://smutradio.listen2myradio.com/

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Burn...out...
    από DUKASII στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2009, 04:05
  2. Check out the size of this dog !!!
    από LINA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2007, 15:25
  3. The Lord Of The Rings......The end...!
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2004, 23:39
  4. lord of the rings
    από anisoropos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 25/12/2003, 23:59
  5. dangers of masturbation
    από afrotwin στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2003, 16:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF