Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 35

Θέμα: ταξιδι moto gp san marino

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Εγω φιλε εκλεισα prato 1k2.Λεει οτι εχει οθονη.Ειδα κσι στο youtoube απο αλους που πηγανε οτι σε ενα απο τα 2 prato εχεις αρκετη θεα.Σε αυτες τις θεσεις ηταν παντος τα πιο φτηνα που βρηκα.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  2. #17
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Εγω φιλε εκλεισα prato 1k2.Λεει οτι εχει οθονη.Ειδα κσι στο youtoube απο αλους που πηγανε οτι σε ενα απο τα 2 prato εχεις αρκετη θεα.Σε αυτες τις θεσεις ηταν παντος τα πιο φτηνα που βρηκα.
    και γω λίγο που είδα..από τιμή για εκεί με βλέπω!αν βλέπεις και καλουτσικα (έστω) μία χαρά θα είμαστε!
    Καμία ιδέα δεν ευθύνεται για τους μαλάκες που την ενστερνίζονται..-Κωστάκης Ανάν-

    http://www.tokoulouri.com/

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giannis21 Προβολή μηνύματος
    και γω λίγο που είδα..από τιμή για εκεί με βλέπω!αν βλέπεις και καλουτσικα (έστω) μία χαρά θα είμαστε!
    Και πολα να μη βλεπεις αμα ακουμε τον ηχο απο τα τερατα και βλεπουμε απεναντι οθονη νομιζω δε ξερω για σε αλλα εγω
    καθε μερα ...νεα μερα.

  4. #19
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.655
    1.θα παω φετος..
    2.πρατο 1 μπροστα στη ευθεια-βλεπεις και αρκετη απο την πιστα..
    3.εκει ειχα κατσει και το 12...
    4.αν εχει κινηση θα φας ωρα,διοτι δεν αραζεις και διπλα ακριβως..
    5.το μονοκυλιδρο θα δουλεψει υπερωριες..
    6.θα φτασεις ωριακα...
    7.αν δεν προλαβεις κερναω το καφε στο πλοιο την επομενη..
    8.θα μπω απο ηγουμενιτσα στις 11.30 το βραδυ,παροτι η πατρα ειναι πιο κοντα απο μενα,αλλα ευκαιρια για δυτικο τουρ..
    9.το ιδιο και στην επιστροφη που βγαινει ηγουμενιτσα 10.30 το πρωι..
    10.θεωρω το 6ωρο στο πλοιο αναμεσα σε πατρα-ηγουμενιτσα ειναι πρωτης ταξεως ευκαιρια για τουρ απο το να παρεις το πλοιο
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  5. #20
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    687
    οπότε όλοι στο πρατο!
    Καμία ιδέα δεν ευθύνεται για τους μαλάκες που την ενστερνίζονται..-Κωστάκης Ανάν-

    http://www.tokoulouri.com/

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από πυξιδας990 Προβολή μηνύματος
    1.θα παω φετος..
    2.πρατο 1 μπροστα στη ευθεια-βλεπεις και αρκετη απο την πιστα..
    3.εκει ειχα κατσει και το 12...
    4.αν εχει κινηση θα φας ωρα,διοτι δεν αραζεις και διπλα ακριβως..
    5.το μονοκυλιδρο θα δουλεψει υπερωριες..
    6.θα φτασεις ωριακα...
    7.αν δεν προλαβεις κερναω το καφε στο πλοιο την επομενη..
    8.θα μπω απο ηγουμενιτσα στις 11.30 το βραδυ,παροτι η πατρα ειναι πιο κοντα απο μενα,αλλα ευκαιρια για δυτικο τουρ..
    9.το ιδιο και στην επιστροφη που βγαινει ηγουμενιτσα 10.30 το πρωι..
    10.θεωρω το 6ωρο στο πλοιο αναμεσα σε πατρα-ηγουμενιτσα ειναι πρωτης ταξεως ευκαιρια για τουρ απο το να παρεις το πλοιο
    Ευχαριστω για τις συμβουλες μαν
    1.
    Και εγω αν και δεν εχω ξαναπαει ποτε
    2 πρατο 1 ελεγα και εγω και νομιζω βαλανε και στα 2 οθονη.Τ ενα απο τ 2 δεν ειχε
    3Οραιος.Οποτε για να θελεις να ξαναπας ειναι σιγουρα πιο καλα.Καθοτι τη μια γκαφα δε τη κανουμε 2 φορες
    4 Εαν εχει κινηση ενοεις απο τη πιστα στο λιμανη?Δε θα κατσω στην απονομη και εχω διαβασει απο πολους οτι συνηθος εχει καθυστερηση το πλοιο.Οποτε τα αλλα στι τυχη...
    5.Οι μονες υπερωριες για τη γρια μου θα ειναι απο πειραια μετσοβο.Αλλα και παλι δεν ειναι κατι το πολυ ιδιαιτερο αν σκεφτεις οτι αλοι με παπακια γυριζουν την ελλαδα(βλεπε βρασ...).
    6.Η απαντηση βρισκετε στο 4.
    7.Ενοειτε.Οτι γραφετε δε ξεγραφετε.
    8.Το ιδιο και γω.Απο πειραια πατρα 200 χλμ.Ενο απο πειραια ελατη,περτουλη ,μετεωρα,μετσοβο,ηγουμενιτσα 500και...
    9.Εαν εχει καθυστερηση στην επιστροφη το πλοιο και καθυστερηση να με παει πατρα ισως δε προλαβω να παω πειραια να παρω το πλοιο για κρητη και μαλλον εαν και μονο εχει καθυστερηση θα κατεβω και γω ηγουμενιτσα.Τη δευτερα ανιγουν τα σχολεια και γω θα ειμαι πισω τριτη.οποτε καταλαβενεις δεν υπαρχουν περιθωρια.
    10.Και εγω το ιδιο.Εξου και τα παραπανω
    καθε μερα ...νεα μερα.

  7. #22
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.655
    4 Εαν εχει κινηση ενοεις απο τη πιστα στο λιμανη?Δε θα κατσω στην απονομη και εχω διαβασει απο πολους οτι συνηθος εχει καθυστερηση το πλοιο.Οποτε τα αλλα στι τυχη...
    στην πιστα γυρω απo αυτη και στις εξοδους των δρομων,αλλα αν δεν κατσεις απονομη προλαβαινεις διοτι ολοι θα εχουν κανει ντου μεσα....... αυτο ειναι βεβαια ο μισος αγωνας,αλλα anyway
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  8. #23
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Υ.Γ.μετα τον αγωνα προλαβαινω να παρω το καραβι για πατρα απο agona??το εχει κανη κανης σας?
    Μετά τον αγώνα έχει τρελό μποτιλιάρισμα μπορεί να κολλήσεις και κανένα τρίωρο. Ούτε με μπόμπο αλίμενος με βαζελίνη δεν μπορείς να περάσεις.... δεν είναι κάτι που μπορεις να υπολογίσεις.

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Coyote.V Προβολή μηνύματος
    Μετά τον αγώνα έχει τρελό μποτιλιάρισμα μπορεί να κολλήσεις και κανένα τρίωρο. Ούτε με μπόμπο αλίμενος με βαζελίνη δεν μπορείς να περάσεις.... δεν είναι κάτι που μπορεις να υπολογίσεις.
    χαχαχα.Ωραιος ρε μαν.Ακου μπομπος με βαζελινη.Δακρυσα
    καθε μερα ...νεα μερα.

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από πυξιδας990 Προβολή μηνύματος
    4 Εαν εχει κινηση ενοεις απο τη πιστα στο λιμανη?Δε θα κατσω στην απονομη και εχω διαβασει απο πολους οτι συνηθος εχει καθυστερηση το πλοιο.Οποτε τα αλλα στι τυχη...
    στην πιστα γυρω απo αυτη και στις εξοδους των δρομων,αλλα αν δεν κατσεις απονομη προλαβαινεις διοτι ολοι θα εχουν κανει ντου μεσα....... αυτο ειναι βεβαια ο μισος αγωνας,αλλα anyway
    Δε μπορω να κανω αλιος.Ηδη δε θα εχω παει τα παιδια 1η μερα σχολειο για αγιασμο.Μετα θα τα μειρασουν σε ταξεις.Δε γινετε να μην ειμαι εκει.πρωτη χρονια δημοτικο η κορη και πρωτη φορα γυμνασιο ο γιος.Μακαρι να ταν αλιος τα πραγματα.Αλλα μου φτανει που θα ζησω την εμπειρια.Εστω και μισο αγωνα...
    καθε μερα ...νεα μερα.

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παιδια συγνωμη που αργησα να δωσω τη πληροφορια.Αλλα καλιο αργα παρα ποτε.
    Για οσους πανε μισανο στο μοτο τζιπι και θελουν να φυγουν μετα τον αγωνα για ανκονα θελω να τους πω οτι προλαβενεις μια χαρα.Εγω εφυγα στο τελευτεο γυρο.Ειναι γυρω στη μια ωρα απο τη πιστα ανκωνα και εχεις 2μιση ωρες μεχρι να φυγει το καραβι.Χωρις βεβεα τη καθηστερηση που ηταν 1μιση ωρα.Οποτε και στην απονομη να καθομουν προλαβενα.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  12. #27
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/11/2016
    Μηνύματα
    3
    Καλησπέρα. Επειδή σχεδιάζω να πάω και εγώ φέτος μπορείς να μου λύσεις τρεις απορίες?
    Πρώτον στο καράβι την μηχανή στην δένουν αυτοί? Και αν ναι την δένουν καλά? Πρέπει να πάρω τίποτα εγώ μαζί μου? (ιμάντα κλπ)
    Δεύτερον, το θέμα πάρκινγκ στην πίστα. Που την αφήνουμε? Είναι ασφαλές?
    Και Τρίτον που κάθισες τελικά?

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Καλησπερα αδερφε.Τη μηχανη στη δενουν αυτοι.Εγω δεν ασχοληθηκα καθολου.Οχι μονο τη δικια μου αλλα και ολον τον αλλων.Οποτε μη παρης ημαντα.Αν θες προερετικα παρε αλλα δε νομιζω να χρειαστη.

    Εχει πολλα παρκινγκ στη πιστα αλλα εγω προτιμησα και εδωσα 10 ευρω και τη πηγα σε μια αυλη σπιτιου που καθοντουσαν σε ολο τον αγωνα κατι γριες και τη βλεπανε.Οπος πας στη πιστα ειναι παρα πολοι ανθρωποι εξω απο τα σπιτια τους και σου κανουν νοημα να μπης μεσα.Οποτε δε θα δυσκολευτεις.

    Καθισα στο πρατο 1.Κατι που δε ξανακανα γιατι εβρεχε και ειχε πολυ λασπη.Πολυ κοσμο.Επρεπε να ειμαι εκει απο το πρωι για να πιασω καλη θεση και γενικα σαν εμπειρια δε μου αρεσε καθολου.Αν ξαναπαω θα δωσω κατι παραπανο για αριθμημενη θεση.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  14. #29
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/11/2016
    Μηνύματα
    3
    Ευχαριστώ για την απάντηση! Οπότε στις αυλές δεν υπάρχει κάποιος κίνδυνος ε? Και μία άλλη ερώτηση (συγγνώμη για την ταλαιπωρία), επειδή μπήκα να κλείσω τα εισητήρια για τον αγώνα λέει ότι πρέπει να μου τα στείλει μέσω DHL και ότι θα έρθουν γύρω στην μία εβδομάδα πριν τον αγώνα. Το θέμα είναι ότι εγώ θα είμαι ήδη Ιταλία μια εβδομάδα πριν τον αγώνα. Πως το έκανες εσύ?

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alexderbi Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ για την απάντηση! Οπότε στις αυλές δεν υπάρχει κάποιος κίνδυνος ε? Και μία άλλη ερώτηση (συγγνώμη για την ταλαιπωρία), επειδή μπήκα να κλείσω τα εισητήρια για τον αγώνα λέει ότι πρέπει να μου τα στείλει μέσω DHL και ότι θα έρθουν γύρω στην μία εβδομάδα πριν τον αγώνα. Το θέμα είναι ότι εγώ θα είμαι ήδη Ιταλία μια εβδομάδα πριν τον αγώνα. Πως το έκανες εσύ?
    Δεν ειναι ταλεπωρια.Χαρα μου να βοηθησω.Ετσι ακριβως το εκανα και εγω.Μη σε τρομαζει η μια εβδομαδα.Εμενα ηρθανε 4 εβδομαδες πριν τον αγωνα.
    Βασικα εχει και την επιλογη "κολεκτ ατ δε σιρκουιτ" για να τα παρης απο τη πιστα.Δεν υπαρχει λογος ομος γιατι σου ξαναλεω ειναι 4 με 5 βδομαδες πριν τον αγωνα...
    καθε μερα ...νεα μερα.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 13ος αγώνας GP APEROL DI SAN MARINO E RIVIERA DI RIMINI
    από giannis21 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 180
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2015, 15:24
  2. 14/09/2014 13ος Γύρος GP San Marino, misano. circuit Marco simonceli
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 135
    Τελευταίο μήνυμα: 27/09/2014, 13:22
  3. Moto GP, Round 13 San Marino - Misano
    από emiliano στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 182
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2012, 22:27
  4. Πλροφοριες για GP του San marino
    από libali10 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 16/08/2011, 21:37
  5. GP Cinzano di San Marino e Riviera Di Rimini
    από dessert στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 89
    Τελευταίο μήνυμα: 13/09/2007, 10:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF