Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 35

Θέμα: ταξιδι moto gp san marino

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037

    ταξιδι moto gp san marino

    καλημερα παιδια.ειμαι νεοσ στο sait.θα ηθελα να ροτησω εαν ηπαρχει καμια ομαδα που να ετειμαζει ταξιδακη για τον σεπτεμβριο στο moto gp toy misano.ξερω οτι εχουν βγει πακετα απο moto travel και καπιεσ αλλεσ αιτερειεσ αλλα τα θεωρω πολυ ακρηβα και κοροιδιστηκα λεφτα μιας και μονοσ του καποιοσ παει με τα μισα σχεδον λεφτα απο οτι λενε αυτοι.τελοσ θα ηθελα καποιοσ που εχει παει να ελεγε γενικεσ πληροφοριεσ για το τη πρεπει να προσεξει καποιοσ.να πω οτι εχω κλειση ηδη ξενοδοχειο απο το booking και τα περισοτερα ξενοδοχεια (70%)εκεινο το διημερο ηταν πιασμενα.ευχαριστω εκ τον πρωτερον και σηγνωμη για τα ορθογραφικα

  2. #2
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Εδώ κάποια γενικά


    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146593


    Καποιες επισημάνσεις
    -Αν πας μονο για τον αγώνα και δεν υπάρχει όχημα,προτίμησε αεροπλάνο
    Η Ανκόνα είναι το ποιο κοντινό αεροδρόμιο (νομίζω) για το san marino
    Εδώ απο Θεσσαλονίκη
    http://www.whichairline.gr/anazitisi...νκόνα-AOI

    Εδώ απο Αθήνα


    http://www.whichairline.gr/anazitisi...νκόνα-AOI
    Ζυγίζοντας το κόστος και την ταλαιπωρία (το πλοιο απο Ηγουμενίτσα, κάνει 19/20 ώρες) αν ξαναπηγαινα(που θα ξανά πάω) θα προτιμούσα αεροπλάνο.
    -αν πας με μηχανάκι / αυτοκίνητο και γουσταρεις την διαδρομή τοτε παω πάσο

    - Για διαμονή προτίμησε το riccione(προάστειο του rimini,και πολύ κοντά στην πίστα 8-10 χλμ)

    - ξενοδοχεία ειτε μέσω buking η επι τόπου (όταν πήγα,υπήρχε αρκετή διαθεσιμότητα, δυστυχώς εμείς εμπιστευθηκαμε γνωστό γνωστού για καλύτερα(ντεμεκ) και μας κάρφωσαν.

    Προσανατολιζομαστε με την παρέα μου στην λυση αεροπλάνο νοικιασμένο όχημα.

  3. #3
    Αν πας μονο για τον αγώνα, δεν αξίζει η μηχανή. Φαντάσου εμεις είχαμε παει tour περισυ μια μηχανή και ενα αυτοκίνητο, 3000χλμ κεντρική, δυτική Ιταλία και στο San Marino κάναμε βόλτες όλοι μαζί με το αμάξι. Αν εχεις σκοπό να το απλώσεις σε χρόνο και να πας και κανένα Muraglione τότε αξίζει.

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    ευχαρηστω παιδια για της πληροφοριες.δυστηχως παω μονο για τον αγωνα αλλα θα προσπαθησω να το διασκεδασω.δεν θα φυγω απο πατρα αλλα απο ηγουμενιτσα καθοτη απο πατρα ειναι πολεσ ωρες το καραβι και ηδη θα εχω κανει αρκετες απο ηρακλειο-πειραια.θα παω ζαγωρια για φαγητο και καφε και το βραδυ ηγουμενιτσα.χρονοσ δεν υπαρχει διοτη την επομενη του αγωνα ανοιγουν τα σχολεια.θα παω με ενα freewind 650

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Υ.Γ.μετα τον αγωνα προλαβαινω να παρω το καραβι για πατρα απο agona??το εχει κανη κανης σας?

  6. #6
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Απ οτι θυμάμαι, το πλοιο ήρθε απο Πάτρα Ηγουμενίτσα/Ανκόνα
    Και το αντίστροφο κανει στην επιστροφή

  7. #7
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Υ.Γ.μετα τον αγωνα προλαβαινω να παρω το καραβι για πατρα απο agona??το εχει κανη κανης σας?
    den prolavaineis gia tin kyriaki...epistrofi deytera kai logika Iraklio triti vrady an oxi tetarti prwi

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    φιλε αν ο αγωνας τελιωνει 3 ωρα ιταλιας και το καραβι φευγει 5.30 δεν προλαβαινω να παω agona.σε παρακαλω διευκρινησε μου το γιατι κινδινευει η εκδρομη μου στον αερα

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από blackbusa Προβολή μηνύματος
    den prolavaineis gia tin kyriaki...epistrofi deytera kai logika Iraklio triti vrady an oxi tetarti prwi
    φιλε αν ο αγωνας τελιωνει 3 ωρα ιταλιας και το καραβι φευγει 5.30 δεν προλαβαινω να παω agona.σε παρακαλω διευκρινησε μου το γιατι κινδινευει η εκδρομη μου στον αερα

  10. #10
    Πίστα λιμάνι είναι γύρω στη 1 ώρα. Κάποιες φορές έχει μποτιλιάρισμα αλλά οκ δεν κολλάς ιδιαίτερα με μηχανή. Είναι λίγο ρίσκο γιατι απο την πίστα για να φύγεις γίνεται της πόπης οποτε αν εχεις παρκάρει κάπου λιγο μακρυά μπορει να φας ώρα για να βγεις προς autostrada. Τωρα απο την άλλη τα πλοία σχεδόν ποτέ δεν φεύγουν στην ώρα τους...

  11. #11
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    φιλε αν ο αγωνας τελιωνει 3 ωρα ιταλιας και το καραβι φευγει 5.30 δεν προλαβαινω να παω agona.σε παρακαλω διευκρινησε μου το γιατι κινδινευει η εκδρομη μου στον αερα
    den exw paei Misano ara den kserw apostaseis apo tin thesi pou tha katseis mexri tin mixani...pantws oses fores exw paei se motogp ena misawrw to xreiazese...i apostasi apo tin pista mexri ton limani einai 1h10m me eidanikes synthikes...simainei na ksereis akrivws pou pigaineis kai na min exei kinisi...to prwto me ena gps i me apomnymonefsi tis diadromis ginete...to deytero omws den to kathorizeis esy...egw proswpika me toso kontina deadlines den tha to ekana...as milisoun kalytera kai aytoi pou exoun paei kai tha se kathodigisoun kalytera...

  12. #12
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.059
    Αν το πλοίο φύγει στην ώρα του, δύσκολα θα προλάβεις. Βέβαια είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα έχει τουλάχιστον 1-2 ώρες καθυστέρηση, αλλά εγώ δε θα έπαιρνα το ρίσκο.
    Life begins at 45°.

  13. #13
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αν το πλοίο φύγει στην ώρα του, δύσκολα θα προλάβεις. Βέβαια είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα έχει τουλάχιστον 1-2 ώρες καθυστέρηση, αλλά εγώ δε θα έπαιρνα το ρίσκο.
    Το πλοιο που φεύγει Κυριακή μετα τον αγώνα έχει μια κάποια καθυστέρηση.
    Αλλά δεν είναι σίγουρο το πόσο.
    Σε ιδανικές συνθήκες θέλεις μισή ωρα να βγεις απο την πίστα.
    Και μια ώρα και να φτάσεις Ανκόνα

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    ευχαριστω παιδια για τισ πληροφοριεσ.
    θα το ρησκαρω.εξαλου η ζωη θελει καλοπεραση,ρισκο και διτροχο.
    οτιδηποτε αλλες πληροφοριες,ειναι δεκτες.

  15. #15
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    687
    μια ερώτηση σχετικά με την πίστα παιδιά.ποια θεωρείται καλή θέση στη συγκεκριμένη πίστα;που θα μας πρότεινε κάποιος να κλείσουμε ώστε να βλέπουμε αρκετή δράση;
    Καμία ιδέα δεν ευθύνεται για τους μαλάκες που την ενστερνίζονται..-Κωστάκης Ανάν-

    http://www.tokoulouri.com/

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 13ος αγώνας GP APEROL DI SAN MARINO E RIVIERA DI RIMINI
    από giannis21 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 180
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2015, 15:24
  2. 14/09/2014 13ος Γύρος GP San Marino, misano. circuit Marco simonceli
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 135
    Τελευταίο μήνυμα: 27/09/2014, 13:22
  3. Moto GP, Round 13 San Marino - Misano
    από emiliano στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 182
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2012, 22:27
  4. Πλροφοριες για GP του San marino
    από libali10 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 16/08/2011, 21:37
  5. GP Cinzano di San Marino e Riviera Di Rimini
    από dessert στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 89
    Τελευταίο μήνυμα: 13/09/2007, 10:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF