Προβολή αποτελεσμάτων ψηφοφορίας: Ποια ημερομηνία προτιμάτε;

Ψηφοφόροι
21. Δεν μπορείτε να ψηφίσετε
  • 26/02

    2 9,52%
  • 05/03

    16 76,19%
  • 12/03

    9 42,86%
Ψηφοφορία πολλαπλών επιλογών
Σελίδα 30 από 30 ΠρώτοΠρώτο ... 20252627282930
Προβολή αποτελεσμάτων 436 έως 450 από 450

Θέμα: Κοπή πίτας βόρειοι

  1. #436
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  2. #437
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Τι γκαρσονα βρε!
    Σοβατζης έπρεπε να γίνει!
    Ήρθε με το μυστρι και έριχνε πεταχτό!
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  3. #438
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  4. #439
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Τι γκαρσονα βρε!
    Σοβατζης έπρεπε να γίνει!
    Ήρθε με το μυστρι και έριχνε πεταχτό!


    Σωστόοοοοοοοοος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  5. #440
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Εγω παιδια να ζητησω συγνωμη για την απουσια μου. ημουν κυριολεκτικα χαλια και ξερναγα μεχρι το μεσημερι. την προηγουμενη εια ξεχασει οτι ειχαμε μαζωξη και ηπια λιγο παραπανω (βυτιο) με επαιρνε τηλ κι ο Μητσος Σουτερ και ο Μανος μανκαμ αλλα δεν μπορουσα ουτε να περπατησω, ποσο μαλλον να οδηγησω.. και το κακο ειαναι της ευκαρια να γνωριστω με το καπη του φορουμ που ηρθε κι απο μακρια..

  6. #441
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    Εγω παιδια να ζητησω συγνωμη για την απουσια μου. ημουν κυριολεκτικα χαλια και ξερναγα μεχρι το μεσημερι. την προηγουμενη εια ξεχασει οτι ειχαμε μαζωξη και ηπια λιγο παραπανω (βυτιο) με επαιρνε τηλ κι ο Μητσος Σουτερ και ο Μανος μανκαμ αλλα δεν μπορουσα ουτε να περπατησω, ποσο μαλλον να οδηγησω.. και το κακο ειαναι της ευκαρια να γνωριστω με το καπη του φορουμ που ηρθε κι απο μακρια..


    Χάσαμε κι' εμείς την ευκαιρία να σε παίξουμε στα γόνατά μας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  7. #442
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Χάσαμε κι' εμείς την ευκαιρία να σε παίξουμε στα γόνατά μας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    α παλι σε γκευ θρεντ το πατε.

  8. #443
    Νέο μέλος Το avatar του/της kotr78
    Εγγραφή
    06/04/2017
    Μηνύματα
    14
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Πιθανοτατα κακως επεμβαινω,αλλα....

    Ολοι ξερουμε οτι μπορει να θελετε να κοψετε μια Βορεια πιτα,αλλα το πιο μακρινο ενδιαφερομενο μελος βρισκετε στην Καβαλα.Επισης το φορουμ ειναι ενα,οποτε ειμαι σιγουρος οτι θελετε να υπαρχει η δυνατοτητα να βρεθουνε και μελη απο τις Νοτιες πολιτειες.Πρεπει λοιπον,οχι φυσικα σαν πρωτη προτεραιοτητα,να το λαβετε και αυτο υπ οψιν σας.

    Ο Τερενς αναρωτιεται αν ειναι δυνατον στην Καλαμπακα να γινει συγκεντρωση Βορειων.Περισυ εγινε και πηγε μια χαρα.Θα μπορουσαμε φυσικα να την κανουμε στα Ελληνοβουλγαρικα συνορα,αλλα δεν το καναμε για καθαρα πρακτικους λογους,κυριως γιατι θελαμε να ειναι μαζι μας οσο περισσοτερα φιλαρακια γινοτανε.Και οταν θελεις αυτα τα φιλαρακια κοντα σου κανεις και καποιες υποχωρησεις.

    Μεσα σε μεγαλη πολη δεν ειναι ευκολο να γινει μια τετοια συγκεντρωση και ας μην γελιομαστε δεν τα παμε καλα με την πολυκοσμια.Θεωρω οτι η παραλια κατω απο το καστρο του Πλαταμωνα ειναι μια δικαιη και πρακτικη λυση.




    Υ.Γ.Για καθαρα τυπικους λογους,θα ελεγα οτι καλυτερα να κοπει πρωτα η πιτα στην Αθηνα και αμεσως μετα να αρχισετε την οργανωση της Βορειας πιτας.
    Αφου οι διαχειριστες αποφασισαν να σβησουν το δικο μου μνμ και μου εστειλαν προειδοποιηση χωρις να μου επιτρεπεται να απαντησω σχετικα ,απαιτω να σβηστει και το μνμ που με ενοχλησε μιας και κρυβει ρατσιστικες αναφορες για την Βορεια Ελλαδα.
    Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

  9. #444
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kotr78 Προβολή μηνύματος
    Αφου οι διαχειριστες αποφασισαν να σβησουν το δικο μου μνμ και μου εστειλαν προειδοποιηση χωρις να μου επιτρεπεται να απαντησω σχετικα ,απαιτω να σβηστει και το μνμ που με ενοχλησε μιας και κρυβει ρατσιστικες αναφορες για την Βορεια Ελλαδα.
    Μιας και δε γνωρίζεις το ύφος που γράφει ο καθένας, το που μένει και το τι εννοεί με τα γραφόμενα του μην έχεις παράλογες απαιτήσεις

  10. #445
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    24/11/2013
    Μηνύματα
    754
    Δηλαδή άλλα γράφει, άλλα σκέπτεται, άλλα θέλει να πει άλλα έχει στο μυαλό του?

    Και γιατί ο καθένας πρέπει να μπει στην διαδικασία να μυρίση τα νύχια του για να καταλάβει. Τόσο δύσκολη είναι είναι η διαφάνεια. Στα εντος θέματος θέματα ε.
    Tora telis poy den telo, kiota telo si den teliw. Kai ego tora den telo gia na telis otan telo.

  11. #446
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή άλλα γράφει, άλλα σκέπτεται, άλλα θέλει να πει άλλα έχει στο μυαλό του?

    Και γιατί ο καθένας πρέπει να μπει στην διαδικασία να μυρίση τα νύχια του για να καταλάβει. Τόσο δύσκολη είναι είναι η διαφάνεια. Στα εντος θέματος θέματα ε.
    Το πως γράφω και τι εννοώ με αυτά που γράφω εγω/εσυ/αυτός σε ένα φόρουμ, κάποιοι το γνωρίζουμε.

    Αν έρθει ένα καινούριο μέλος, και τα διαβάσει μπορεί και να τα παρεξηγήσει, σωστά? Ειναι λογικό να μη μπορεί να καταλαβει ένα νέο μέλος με μερικές μέρες που παρακολουθεί το φόρουμ, πόσο γαμάτος ειναι ο blitzer και πόσο διαλακτικός ο oldman και πιθανότατα να τον παρεξηγήσει απο τα γραφόμενα του.

    Αυτό λέω

  12. #447
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.095
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kotr78 Προβολή μηνύματος
    Αφου οι διαχειριστες αποφασισαν να σβησουν το δικο μου μνμ και μου εστειλαν προειδοποιηση χωρις να μου επιτρεπεται να απαντησω σχετικα ,απαιτω να σβηστει και το μνμ που με ενοχλησε μιας και κρυβει ρατσιστικες αναφορες για την Βορεια Ελλαδα.
    Μμμ...

    Το μήνυμά σου διαγράφηκε επειδή απαγορεύονται ρητώς οι προσβολές, ΕΙΔΙΚΑ οι προσωπικές και δεν ήσουν πολύ διακριτικός στις εκφράσεις σου. Τέτοια μηνύματα διαγράφονται για να μην υπάρξει συνέχεια, καθώς το τελευταίο που θέλουμε είναι οι προσωπικές διαμάχες.

    Απαιτήσεις, λυπούμαστε, αλλά δε δεχόμαστε. Ωστόσο να σου πω ότι ο Pan (dvs) είναι από τη Βορειοδυτική Ελλάδα, οπότε είμαι σίγουρος ότι παρεξήγησες αυτό που θεώρησες "ρατσιστική αναφορά". Δε θα επιτρέπαμε κάτι τέτοιο, μην ανησυχείς. Αυτό που έγραψε ήταν κυριολεκτικό και εννοούσε "στην άκρη της Ελλάδας", τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Δεν είναι ανάγκη να βλέπουμε παντού τον εχθρό.

    Επειδή είσαι νέος, να σου πω ότι αντίθετα με ό,τι ίσως πιστεύουν κάποιοι, εδώ δεν κάνουμε διακρίσεις βάσει γεωγραφικής περιοχής. Ναι, οι περισσότερες εκδηλώσεις γίνονται στην Αθήνα ή κοντά, αλλά όταν ο μισός πληθυσμός της χώρας βρίσκεται εδώ, είναι απολύτως λογικό. Ακόμα κι όταν έχουν γίνει εκδρομές στην Πελοπόννησο ή στη Φθιώτιδα ή στη Λαμία, πάλι οι περισσότεροι συμμετέχοντες ήταν Αθηναίοι. Στην Αθήνα βρίσκεται ο πυρήνας των μελών μας, όπως και ο πυρήνας της ομάδας διαχείρισης, οπότε, καλώς ή κακώς, η Αθήνα είναι συνήθως ευνοημένη. Αλλά για πρακτικούς και όχι "ρατσιστικούς" λόγους.

    Παρ'όλα αυτά, τους θέλουμε όλους στις εκδηλώσεις μας κι όχι να βλέπουμε πάντα τις ίδιες φάτσες, γι'αυτό προσπαθούμε τουλάχιστον οι ετήσιες να γίνονται σε μέρη μακρυά από την Αθήνα, για να έχουμε περισσότερες συμμετοχές από τους "επαρχιώτες". Παραδοσιακά, τη μια χρονιά πηγαίνουμε Πελοπόννησο, ώστε να βολεύονται οι "Νότιοι" και την άλλη κάπου κεντρική Ελλάδα, ώστε να βολεύονται και οι "Βόρειοι". Προσωπικά, εμένα αυτό το θέμα Βόρειοι/Νότιοι έχει αρχίσει να με εκνευρίζει. Όλοι καβαλάμε μοτοσικλέτες και όλοι θέλουμε να κάνουμε βόλτες και να περνάμε καλά.
    Life begins at 45°.

  13. #448
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kotr78 Προβολή μηνύματος
    Αφου οι διαχειριστες αποφασισαν να σβησουν το δικο μου μνμ και μου εστειλαν προειδοποιηση χωρις να μου επιτρεπεται να απαντησω σχετικα ,απαιτω να σβηστει και το μνμ που με ενοχλησε μιας και κρυβει ρατσιστικες αναφορες για την Βορεια Ελλαδα.
    Να απαντήσω ώντας εκ των ανθρώπων που τρεξαμε για αυτήν την εκδήλωση.
    Η αναφορά του Πάνου,δεν είχε σκοπό να φανερώσει γηπεδικες η εδαφικές η φυλετικές η άλλες πτυχές.
    Όντας και ο ίδιος βορειολλαδιτης.
    Η αναφορά για ελληνοβουλγαρικά σύνορα,σκοπό είχε να εστιάσει σε πόλεις και περιοχές (καβάλα, Σέρρες κλπ)που βρίσκονται πέριξ.
    Ουδεμία προθεση σε πληροφορω υπήρξε για αναγωγή σε κάτι άλλο, πέρα απο αυτό που απλα ειπώθηκε.
    Και εγώ είμαι μια ανάσα απο τα Σκόπια, και ο Πάνος μια ανάσα απο την Αλβανία.
    Τι παει να πει αυτό?
    Θα παρακαλουσα λοιπόν να μην γίνονται άστοχες παρατηρήσεις σε μια εκδήλωση που πήγε περίφημα.
    Επίσης αν είναι εύκολο να κλειδωθεί

  14. #449
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    24/11/2013
    Μηνύματα
    754
    Προς 446, μπράβο σου που το συζήτησες. Θα το συζητήσουμε κάπου αλλού καποια άλλη στιγμή.
    Νασε καλά.
    Tora telis poy den telo, kiota telo si den teliw. Kai ego tora den telo gia na telis otan telo.

  15. #450
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kotr78 Προβολή μηνύματος
    Αφου οι διαχειριστες αποφασισαν να σβησουν το δικο μου μνμ και μου εστειλαν προειδοποιηση χωρις να μου επιτρεπεται να απαντησω σχετικα ,απαιτω να σβηστει και το μνμ που με ενοχλησε μιας και κρυβει ρατσιστικες αναφορες για την Βορεια Ελλαδα.
    Φιλε μου γινεσαι προσβλητικος χωρις λογο.Τα Ελληνοβουλγαρικα συνορα τα γραφω ως σημειο και τιποτε παραπανω.Ειμαι Βορειος απο την κορυφη ως τα νυχια και στην καταγωγη και στην ψυχη.Δεν ανεχομαι προσβολες η συμβουλες ,απο ατομο που πρωτα γραφει και μετα σκεφτεται,αντι πρωτα να ρωτησει και μετα να γραψει.

    Την καλησπερα μου


    ΥΓ Ο λογος που ζητησα να ξεκλειδωθει το θεμα για να απαντησω ο ιδιος,ενω με ειχανε καλυψει,BLiTzER και SHOOTER045,ητανε οτι παραλληλα ελαβα και ενα π.μ.,περα για περα απαραδεκτο.

    BLiTzER ευχαριστω για το προσωρινο ξεκλειδωμα.

Σελίδα 30 από 30 ΠρώτοΠρώτο ... 20252627282930

Παρόμοια θέματα

  1. Κοπή πίτας στη Χαλκίδα 28/1
    από vakou στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 24/01/2007, 19:59
  2. Κοπή πίτας το Africa Twin Club
    από africa_info στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 15/01/2006, 22:52
  3. Καλημερα και κοπη πιτας moto.gr....
    από hornet στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2004, 08:01
  4. Απαντήσεις: 93
    Τελευταίο μήνυμα: 14/02/2004, 09:20
  5. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2004, 22:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF