Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 21 από 21

Θέμα: Σχεδον Off topic...

  1. #16
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Δεν εκανα και τίποτα.
    Απλά πρέπει να βγαλεις τα παλιά σινεμπλόκ, η να εχεις τις ακριβείς διαστάσεις.
    Μετα θα αγορασεις ενα κομματι τεφλόν (νομιζω παει με το βάρος, απ οτι θυμάμαι)
    Μετα σε τορναδορο με όρεξη, γιατί είναι ψιλοαγγαρεια.
    Και θα είσαι οκ

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της I-want-a-moto
    Εγγραφή
    24/09/2015
    Μηνύματα
    192
    Το έστειλε το συνεργείο στο πειραιά γιατί εδώ σαλαμίνα τέτοια κόλπα δεν κάνουν... βέβαια αν είχαν ασχοληθει νωρίτερα να μου πουν και μενα ότι δεν τα βρίσκουν εγώ θα τα έβρισκα τα μαμά αλλά δεν δώσανε σημασία... Η άλλη λυση ήταν νέο δυναμό με ότι αυτό συνεπάγεται και δε λέει γιατί το δικό του λειτουργεί μια χαρά. Η μ@λ@κι@ ειναι οτι είναι εκεί τρείς μέρες τώρα και ενώ τους έχουν γυρίσει το δυναμό από χθες το βράδυ αυτοι δεν το έχουν βάλει ακόμα πάνω!!!
    Kαταφαντασίαν επιδέξιος...

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της I-want-a-moto
    Εγγραφή
    24/09/2015
    Μηνύματα
    192
    Λοιπον το κουτι το πηρα χθες, η δουλεια που έγινε είναι πολύ καλή,αν κατάλαβα καλά επείδή τα παλιά είχαν σκορπίσει τελείως δεν υπήρχε δείγμα καλό οπότε έχυσαν τεφλόν μέσα στις τρύπες και το έφεραν εκεί που έπρεπε, τώρα είναι πολύ σταθερό χωρίς κραδασμούς και στη σωστή θέση. Άλλαξαν και τον ιμάντα (ενας είναι που γυρνάει δυναμό και ανεμιστήρα). Όλο μαζί πήγε 100 ευρώ και εδώ είναι που έχω το πρόβλημα... 10 για ιμαντα οκ και αντε 25 τα εργατικα πάλι οκ αλλά 65 για τα τφλόν? Μου φαίνονται πολλα...
    Kαταφαντασίαν επιδέξιος...

  4. #19
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Ομολογώ οτι αυτή την τεχνική του λυωμενου τεφλόν δεν την ξέρω.
    Ίσως αυτό να δικαιολογεί το κόστος

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της I-want-a-moto
    Εγγραφή
    24/09/2015
    Μηνύματα
    192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Ομολογώ οτι αυτή την τεχνική του λυωμενου τεφλόν δεν την ξέρω.
    Ίσως αυτό να δικαιολογεί το κόστος
    Ετσι μου ειπαν και πρεπει να ισχυει καθως στείλανε ολόκληρο το δυναμό και όχι τα παλιά συνεμπλοκ...
    Kαταφαντασίαν επιδέξιος...

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της I-want-a-moto
    Εγγραφή
    24/09/2015
    Μηνύματα
    192
    Επαναφέρω το θέμα καθώς η γριουλα μου εξακολουθεί να με παιδεύει!!! Συγκεκριμένα δεν έχει σταθερό ρελαντί και οταν σταθεροποιείται είναι πολυ χαμηλα (500-600 ενώ θα έπρεπε να ναι 750-800) με αποτελεσμα να σβήνει όταν ειναι κρυα και να δονείται πολύ όταν είναι στο ρελαντι. Τα μπουζι ειναι καινουργια,τα φιλτρα ολα επισης και το καρμπ έχει καθαριστει πριν απο κατι μήνες.Πιστεύω ότι έχει διαροή κενού καθώς πολλά σωληνάκια είναι φθαρμένα με κάποια μικρά να έχουν κοπεί κιολας και να μη μπορώ να καταλάβω που πάνε... Η άλλη πιθανή αιτία είναι κακή ανάφλεξη. Στο θέμα μας τώρα επειδή είμαι Σαλαμίνα και εδώ κανείς δε σκαμπάζει απο καρμπ (οι ιδιοι το λενε XD) γνωρίζετε κανένα καλό συνεργείο που να ασχολείται με τετοια? Ψάχνω για κάτι σε περιοχές όπως πέραμα-πειραιας και τριγύρω. Το καρμπ είναι δυστροπο από ότι διάβασα καθώς ελέγχεται ηλεκτρονικά από εγγέφαλο και έχει ξεχωριστό slide για το τσοκ και κατι άλλα που δε τα ξέρω οπότε θέλω κάποιον που να ξέρει. Σας ευχαριστώ πολύ!!!
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20160523_173406.jpg 
Προβολές:	54 
Μέγεθος:	109,6 KB 
ID:	382842
    Μιλαω για το τουτου ε...XD
    Kαταφαντασίαν επιδέξιος...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. off topic spam keep out
    από periklisk στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2014, 15:49
  2. Off Topic και Δεοντολογία...
    από OldMan στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2010, 15:04
  3. Off-topic: Κάποιος λογιστής;
    από slacker στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 05/04/2007, 12:01
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 12:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF