Σελίδα 139 από 665 ΠρώτοΠρώτο ... 3989129134135136137138139140141142143144149189239639 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.071 έως 2.085 από 9961

Θέμα: Ο καφενές vol.2

  1. #2071
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.000
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Κάποιοι δεν ψηνόμαστε και τόσο να βλέπουμε αστυνομοκρατία.
    ουτε εγω ψηνομαι αλλα ειμαστε στο άλλο ακρο. κάνω 30κ χλμ το χρονο και δεν με εχουν σταματησει για έλεγχο τα τελευταια 6-7. βλεπω γυρω μου σε μια τυπικη βολτα 5 χλμ τουλάχιστον 10-20 καθαρές παραβάσεις. Όλοι μιλάνε και γραφουν στο κινητο, ΟΛΟΙ παρκάρουν οπου ναναι, τουλάχιστον 1-2 αυτοκίνητα περνάνε κόκκινο σε ΚΑΘΕ φανάρι, ζώνη και κράνος ειναι άγνωστη λεξη... Ειδικα αυτα τα σήματα "απαγορευεται η σταθμευση" απορω γιατι δεν τα βγαζουν να μην ενοχλουν και τους πεζους στα πεζοδρομια.

  2. #2072
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Για να λειτουργησει η παιδεια αγαπητε πρεπει να σου δειξει η πολιτεια οτι αν δεν λειτουργεις συννομα θα σου κοψει τον λωκο

    Ολες οι αλλες χωρες της ΕΕ αυτο εκαναν και γιναν ανθρωπινες. Δεν γινεται να λες στον αλλον οτι παει αναποδα σε μονοδρομο και να σε βριζει απο πανω.

    Ουτε στην συγκεκριμενη διασταυρωση να καθετε η αλλη μεσ την μεση περιμενοντας να της επιτρεψουν να στριψει αριστερα που ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ και να δημιουργει χαος.
    Θέλουμε υπόγεια παρκιν του δήμου αντί για μετρό , συχνή ασφαλτόστρωση τον δρόμων, σωστή φωτο σήμανση και κυκλοφοριακές ρύθμίσεις.Τ΄ακούτε κύριε Δήμαρχε καιΚε Υπουργέ?!!

  3. #2073
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Για να λειτουργησει η παιδεια αγαπητε πρεπει να σου δειξει η πολιτεια οτι αν δεν λειτουργεις συννομα θα σου κοψει τον λωκο

    Ολες οι αλλες χωρες της ΕΕ αυτο εκαναν και γιναν ανθρωπινες. Δεν γινεται να λες στον αλλον οτι παει αναποδα σε μονοδρομο και να σε βριζει απο πανω.

    Ουτε στην συγκεκριμενη διασταυρωση να καθετε η αλλη μεσ την μεση περιμενοντας να της επιτρεψουν να στριψει αριστερα που ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ και να δημιουργει χαος.
    Το χειρότερο είναι η απάθεια με την οποία το έκανε ,ούτε καν με ανοιχτό τζάμι παρακαλώντας κι ας ήταν και ψέματα να την αφήσεις να στρίψει παράνομα "εκτάκτως" λόγω ανάγκης...
    Κάθομαι σε κλείνω για να στρίψω παράνομα με κλειστό τζάμι να μιλάω για να μη με ενοχλεί κι ο θόρυβος."Τι, παρανομώ ? πιο πολύ με απασχολεί η σερβιέτα μου παρά εσύ ". " Τι, μπορεί μ αυτά και μ αυτά να ξαπλώσω κανά μηχανάκι κάτω ? δεν πειράζει να ζήσουν κι οι ασφαλιστές ". " Τι είπατε ??? μια χαρά τα κάνω εγώ μάγκες ,έτσι θα μεγαλώσω και το παιδί μου.Σας αρέσει δε σας αρέσει ...

  4. #2074
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.000
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Το χειρότερο είναι η απάθεια με την οποία το έκανε ,ούτε καν με ανοιχτό τζάμι παρακαλώντας κι ας ήταν και ψέματα να την αφήσεις να στρίψει παράνομα "εκτάκτως" λόγω ανάγκης...
    Κάθομαι σε κλείνω για να στρίψω παράνομα με κλειστό τζάμι να μιλάω για να μη με ενοχλεί κι ο θόρυβος."Τι, παρανομώ ? πιο πολύ με απασχολεί η σερβιέτα μου παρά εσύ ". " Τι, μπορεί μ αυτά και μ αυτά να ξαπλώσω κανά μηχανάκι κάτω ? δεν πειράζει να ζήσουν κι οι ασφαλιστές ". " Τι είπατε ??? μια χαρά τα κάνω εγώ μάγκες ,έτσι θα μεγαλώσω και το παιδί μου.Σας αρέσει δε σας αρέσει ...
    if you can't beat them, join them

  5. #2075
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    877
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Το χειρότερο είναι η απάθεια με την οποία το έκανε ,ούτε καν με ανοιχτό τζάμι παρακαλώντας κι ας ήταν και ψέματα να την αφήσεις να στρίψει παράνομα "εκτάκτως" λόγω ανάγκης...
    Κάθομαι σε κλείνω για να στρίψω παράνομα με κλειστό τζάμι να μιλάω για να μη με ενοχλεί κι ο θόρυβος."Τι, παρανομώ ? πιο πολύ με απασχολεί η σερβιέτα μου παρά εσύ ". " Τι, μπορεί μ αυτά και μ αυτά να ξαπλώσω κανά μηχανάκι κάτω ? δεν πειράζει να ζήσουν κι οι ασφαλιστές ". " Τι είπατε ??? μια χαρά τα κάνω εγώ μάγκες ,έτσι θα μεγαλώσω και το παιδί μου.Σας αρέσει δε σας αρέσει ...
    Γιατί νομίζεις ότι εξέχουν οι καθρέπτες; Τυχαίο; Δε νομίζω...

    Και εγώ όταν μπαίνω Αθήνα με το τουτού παθαίνω κολούμπρα αλλά δεν κάνω έτσι. Δέξου το ότι με το αμάξι είσαι καταδικασμένος να σέρνεσαι πίσω από τον κάθε... του κάθε...; βάλε ότι θες, μέσα θα είσαι.
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  6. #2076
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.254
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Το χειρότερο είναι η απάθεια με την οποία το έκανε ,ούτε καν με ανοιχτό τζάμι παρακαλώντας κι ας ήταν και ψέματα να την αφήσεις να στρίψει παράνομα "εκτάκτως" λόγω ανάγκης...
    Κάθομαι σε κλείνω για να στρίψω παράνομα με κλειστό τζάμι να μιλάω για να μη με ενοχλεί κι ο θόρυβος."Τι, παρανομώ ? πιο πολύ με απασχολεί η σερβιέτα μου παρά εσύ ". " Τι, μπορεί μ αυτά και μ αυτά να ξαπλώσω κανά μηχανάκι κάτω ? δεν πειράζει να ζήσουν κι οι ασφαλιστές ". " Τι είπατε ??? μια χαρά τα κάνω εγώ μάγκες ,έτσι θα μεγαλώσω και το παιδί μου.Σας αρέσει δε σας αρέσει ...
    Εμ βγες και εσύ με το κατανα σκληρός καβαλάρης να τα κάνουν όλοι πάνω τους.
    https://www.youtube.com/watch?v=XbebjUYItKw

  7. #2077
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    877
    Με νυφίτσες έχει κανείς εμπειρία;
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  8. #2078
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από congate7 Προβολή μηνύματος
    Με νυφίτσες έχει κανείς εμπειρία;
    Έχω πάει βόλτες με μερικές...

  9. #2079
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.631
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από congate7 Προβολή μηνύματος
    Με νυφίτσες έχει κανείς εμπειρία;
    ξέρω μία που καβαλάει αφρικα τουίν...
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  10. #2080
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.149
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από congate7 Προβολή μηνύματος
    Με νυφίτσες έχει κανείς εμπειρία;
    Εγώ ζω με μια.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  11. #2081
    .... καλωσορίζουμε το νέο μέλος μας BOWLENA..


  12. #2082
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Πάει αλλού έτσι όμως το πράμα (και η συζήτηση κατ'επέκταση. δε θα το συνεχίσω περαιτέρω,ακριβως για αυτο το λόγο).
    Κάποιοι δεν ψηνόμαστε και τόσο να βλέπουμε αστυνομοκρατία.
    Αυτο ακριβως.Δλδ τη συζηταμε ρε λεβεντες?Θελουμε και αλους τροχαιους στον δρομο?Εμεις που ειμαστε ολοι μερα στο δρομο συγουρα παρανομουμε καπου και που και ας μη το ξερουμε.Αν θελει ο τσεος να σε γραψει θα σε γραψει.Εχουμε και στοματα να ταισουμε.Μη τα δινουμε και ολλα στο κρατος ε???
    καθε μερα ...νεα μερα.

  13. #2083
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.149
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    .... καλωσορίζουμε το νέο μέλος μας BOWLENA..



    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  14. #2084
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Αυτο ακριβως.Δλδ τη συζηταμε ρε λεβεντες?Θελουμε και αλους τροχαιους στον δρομο?Εμεις που ειμαστε ολοι μερα στο δρομο συγουρα παρανομουμε καπου και που και ας μη το ξερουμε.Αν θελει ο τσεος να σε γραψει θα σε γραψει.Εχουμε και στοματα να ταισουμε.Μη τα δινουμε και ολλα στο κρατος ε???
    1000 φορές αστυνομία από τους δολοφόνους που κυκλοφορούν στους δρόμους
    και οι ηλίθιοι ας πληρώνουν πρόστιμα

  15. #2085
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    1000 φορές αστυνομία από τους δολοφόνους που κυκλοφορούν στους δρόμους
    και οι ηλίθιοι ας πληρώνουν πρόστιμα
    Μα αυτο ακριβως λεω.Οτι μπορει και εμεις να παρανομουμε χωρις να το ξερουμε....Και να ειμαστε και εμεις οι ηλιθιοι...

    Βασικα δεν ξερω...
    καθε μερα ...νεα μερα.

Παρόμοια θέματα

  1. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 13:17
  2. Mια ιστορια θα σας πω....[vol.2]
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2007, 11:01
  3. οτε και αυξήσεις vol.2
    από akaposto στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 22:23
  4. Sete ole!!!! Vol 2
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2004, 15:00
  5. Καλημέρες Vol.2
    από real_hope στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 14:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF