Σελίδα 192 από 644 ΠρώτοΠρώτο ... 92142182187188189190191192193194195196197202242292 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.866 έως 2.880 από 9648

Θέμα: Ο καφενές vol.2

  1. #2866
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.309
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MikeG Προβολή μηνύματος
    Έχουμε καλύτερα τέτοιου είδους προϊόντα εδώ...
    εχει τοσο καλο παστουρμα η κρητη??

  2. #2867
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    εχει τοσο καλο παστουρμα η κρητη??
    Πφφφφ.....
    καθε μερα ...νεα μερα.

  3. #2868
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Για πάντα μαζί σ'αυτό τ'ανηφόρι που λένε ζωήηη ♫

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	μουστός.jpg 
Προβολές:	315 
Μέγεθος:	103,6 KB 
ID:	409041


    καλοκαίρι 2019 -


    Αρκαδική Ριβιέρα

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	φάρος.jpg 
Προβολές:	318 
Μέγεθος:	98,6 KB 
ID:	409042
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  4. #2869
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Που είναι το cbx;
    Το φουνταρες στην θάλασσα;

    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  5. #2870
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Είναι αναλώσιμο μηχανάκι.
    Μια είναι η διαχρονική αξία
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  6. #2871
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    Είναι αναλώσιμο μηχανάκι.
    Μια είναι η διαχρονική αξία
    Ετσι.Πηξαμε στα διαστημικα μοτορια

    Επι ευκαιριας.Καλοριζικο το νιατο
    καθε μερα ...νεα μερα.

  7. #2872
    Περασμένα ξεχασμένα... Το avatar του/της Δεινόσαυρος
    Εγγραφή
    24/02/2015
    Μηνύματα
    761
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Εδώ είναι το θέμα!Έχει όντως μειωθεί η αγοραστική δύναμη νέων και μεγαλύτερων αναβατών ή όχι;Είναι πιο εύκολο να αποκτήσει και να συντηρήσει κάποιος μοτοσυκλέτα σήμερα συγκριτικά με το 1995 ...
    Δεν νομίζω οτι οι τιμές είναι το κύριο θέμα που αποτρέπει την νεολαία, αλλά οι περιοριστικοί κανονισμοί.
    Εδω Αγγλία βλέπω οτι οι πιτσιρικάδες τη βγάζουν με σκουτερ ή πενηνταράκια ωσπου να αποκτήσουν αμάξι και μόνο οι πορωμένοι συνεχίζουν με μοτό.
    Έχω γνωστό 24 χρονών, ικανό αναβάτη (τρέχει σε μοτοκρός) αλλα δεν έχει βγάλει δίπλωμα ακόμα. Τώρα στα 24 το σκέφτεται γιατί θα του στοιχίσει 《μόνο》ένα χιλιάρικο, άσε μετα τα βάσανα με ασφαλιστικές κλπ. Δεν έχει σοβαρό πρόβλημα με λεφτά, ρίχνει αβέρτα χιλιάρικα στο ΦΒ Γγολφ του, το οποίο βάζει και σε εκθέσεις, λατρεύει τις μηχανές και μάλλον με Τζιξερ εφταμισάρι τον βλέπω αμα το βγάλει το ρημάδι, αλλά μέχρι τώρα οι τρικλοποδιές του συστήματος ήταν το πρόβλημα και όχι οι τιμες...
    Θάρθουνε στιγμές δάκρυα γεμάτες
    Μόνος σου θα κλαίς,
    κλείσανε θα λες τις ζωής μου οι στράτες...

  8. #2873
    Περασμένα ξεχασμένα... Το avatar του/της Δεινόσαυρος
    Εγγραφή
    24/02/2015
    Μηνύματα
    761
    Χαζομάρα βασικά να πρέπει να φτάσεις τα γμμν 24 για να βγάλεις μια κι έξω δίπλωμα χώρις 100 σπαστικά στάδια, ακόμα κι αν είσαι καλός οδηγός.
    Εμένα αυτό μου λέει πολλά για το τι σόι κονωνία έχουμε γίνει.

  9. #2874
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Όποιος κινείται στη Κρήτη είτε μόνιμα είτε προσωρινά λόγο διακοπών, προσοχή! Έχουμε πόλεμο εδώ κάτω..
    47 άτομα μέχρι στιγμής για το 2019.



    https://flashnews.gr/post/398640/nek...-ix-video-fwto

  10. #2875
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Η πλάκα ξέρεις ποιά είναι ρε Μάηκ; Ότι και στο google maps να βάλεις το βενζινάδικο να δεις το σημείο, κάνει την ίδια παπαριά ακόμα ένας με λευκό αγροτικό.
    Πατήστε με το πληκτρολόγιο το επάνω να πάτε πιο κοντά στο βενζινάδικο και θα καταλάβετε.
    https://www.google.gr/maps/@35.39768...7i13312!8i6656

    Έχει διπλή διαχωριστική και όμως κόβουν το τιμόνι και περνάνε απέναντι τα καργιόλια. Έτσι πέρασε και η μανταμίτσα και χάθηκαν ακόμα 2.

  11. #2876
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.228
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Δεινόσαυρος Προβολή μηνύματος
    Δεν νομίζω οτι οι τιμές είναι το κύριο θέμα που αποτρέπει την νεολαία, αλλά οι περιοριστικοί κανονισμοί.
    Εδω Αγγλία βλέπω οτι οι πιτσιρικάδες τη βγάζουν με σκουτερ ή πενηνταράκια ωσπου να αποκτήσουν αμάξι και μόνο οι πορωμένοι συνεχίζουν με μοτό.
    Έχω γνωστό 24 χρονών, ικανό αναβάτη (τρέχει σε μοτοκρός) αλλα δεν έχει βγάλει δίπλωμα ακόμα. Τώρα στα 24 το σκέφτεται γιατί θα του στοιχίσει 《μόνο》ένα χιλιάρικο, άσε μετα τα βάσανα με ασφαλιστικές κλπ. Δεν έχει σοβαρό πρόβλημα με λεφτά, ρίχνει αβέρτα χιλιάρικα στο ΦΒ Γγολφ του, το οποίο βάζει και σε εκθέσεις, λατρεύει τις μηχανές και μάλλον με Τζιξερ εφταμισάρι τον βλέπω αμα το βγάλει το ρημάδι, αλλά μέχρι τώρα οι τρικλοποδιές του συστήματος ήταν το πρόβλημα και όχι οι τιμες...
    Στην Αγγλία μεγάλος ανασταλτικός παράγοντας είναι τα ασφάλιστρα (και όχι άδικα). Αν πας 24 χρονών με φρέσκο δίπλωμα και τους πεις ότι θέλεις να ασφαλίσεις Τζίξερ, όταν σταματήσουν να γελάνε θα σου πουν ένα τετραψήφιο ετήσιο ασφάλιστρο που θα αρχίσεις να ψάχνεις αγγελίες για CG125 (μα τα ιερά ωστήρια) πριν τελειώσουν την πρόταση

  12. #2877
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2018
    Μηνύματα
    616
    Ανασταλτικός παράγοντας είναι η χρήση της μηχανής και όχι η ακρίβεια της έτσι ξερά.
    Εάν κάτι σε ικανοποιεί θα βρεις τρόπο να εκπληρώσεις την αγορά του. Και δεν είναι σώνει και καλά ένα χιλιάρι .
    Όσοι αγαπάνε αυτό το σπορ ξέρουν πολύ καλά ότι και με ένα ΜΤ03 μπορούν να κάνουν αυτό που τους αρέσει.
    Η αυτοκίνηση για μένα σημαίνει να κάνω την βόλτα μου και όχι να αγοράσω μια τζιπούκλα για να την βλέπει ο γείτονας ούτε ένα χιλιάρι για να πίνω τον καφέ μου στα 300 μέτρα από το σπίτι μου.
    Και δυστυχώς με την αύξηση της κυκλοφορίας για να βρεις ένα ήρεμο σχετικά δρόμο πρέπει να διανύσεις πολλά χιλιόμετρα γεμάτα από αγροτικά και ζαλισμένους από τα μποτιλιαρίσματα οδηγούς.
    Δεν είναι μόνο το βενζινάδικο στην κρήτη που έγινε το ατύχημα. Στο αντίστοιχο στην έξοδο της Χαλκίδας χάνεις το μέτρημα από τα παρακείμενα εκκλησάκια.
    Από ότι φαίνεται όσοι προλάβαμε - προλάβαμε . Το 90 δεν είχαμε λεφτά για τζίξερ , αλλά με το ΧΤ μια χαρά ήμασταν.

    Μια μικρή εμπειρία κάπου στην νότια Αγγλία κοντά στον Λονδίνο πριν μερικά χρόνια ήταν ακόμα χειρότερη
    Εδώ ο άλλος είναι επαγγελματίας youtuber(αν είναι δυνατόν!) , έχει 5-6 μηχανές και το μόνο που δείχνει είναι διηθήσεις μέσα στο πηγμένο Λονδίνο (royal jordanian).
    Μπορεί και εγώ να χρησιμοποιώ το μηχανάκι πηγαίνοντας στην δουλειά μου , αλλά αυτό είναι το βαρετό μέρος της χρήσης του.

  13. #2878
    Περασμένα ξεχασμένα... Το avatar του/της Δεινόσαυρος
    Εγγραφή
    24/02/2015
    Μηνύματα
    761
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kas_Tracer Προβολή μηνύματος
    Εδώ ο άλλος είναι επαγγελματίας youtuber(αν είναι δυνατόν!) , έχει 5-6 μηχανές και το μόνο που δείχνει είναι διηθήσεις μέσα στο πηγμένο Λονδίνο (royal jordanian).
    Μπορεί και εγώ να χρησιμοποιώ το μηχανάκι πηγαίνοντας στην δουλειά μου , αλλά αυτό είναι το βαρετό μέρος της χρήσης του.
    Κι όμως τα μαζεύει τα views του ο RJ, και τον ξέρουν όλοι. 1.2 εκατ. subscribers! Άλλη η κουλτούρα πια.
    ( Οχι οτι τον αντιπαθώ, ένα γούστο το έχει)

    Kι αυτο με τους επαγγελματίες του Γιουτουμπι μη σε ξαφνιάζει. Ξέρεις πόσοι και πόσοι τα κονομάνε έτσι;
    Θαρρώ πως αν ο δικός μας ο Μπιλλυ έκανε κανάλι με το NC700 του θα είχε επιχείρηση, το δε πρόσφατο με την αλλαγή των λαδιών 5000000 βιούζ για πλάκα.
    Τελευταία τροποποίηση από Δεινόσαυρος; 16/08/2019 στις 16:30.

  14. #2879
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Δεν υπαρχει ενα σωστο μεταχειρισμενο μηχανακι στις κατηγοριες που ψαχνω, στη Θεσ/νικη.. Πως γκενεν ατο?
    Βεβαια εχω μαθει να κανω υπομονη σε τετοια θεματα..
    MADE IN JAPAN 日本製

  15. #2880
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    Ερώτηση
    Πες ότι ανεβάζω εγώ πλήρη και αναλυτικό οδηγο σέρβις
    Και πες ότι μαζεύω views
    Τα λεφτά πότε και πώς τα παίρνω;

Παρόμοια θέματα

  1. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 14:17
  2. Mια ιστορια θα σας πω....[vol.2]
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2007, 12:01
  3. οτε και αυξήσεις vol.2
    από akaposto στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 23:23
  4. Sete ole!!!! Vol 2
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2004, 16:00
  5. Καλημέρες Vol.2
    από real_hope στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 15:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF