Σελίδα 26 από 666 ΠρώτοΠρώτο ... 1621222324252627282930313676126526 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 376 έως 390 από 9979

Θέμα: Ο καφενές vol.2

  1. #376
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Για να μην κουράζεστε, και για να μην νομίζετε ότι εμείς (γενικά όσοι γράφουν τώρα, ή εγραφαν πριν κάτι μήνες και τώρα χάθηκαν) είμαστε το φόρουμ, να σας πω ότι απο το 2002 που είμαι εδώ μέσα έχουν έρθει, φύγει και επιστρέψει, φύγει και δεν τους ξαναείδαμε 100δες (και πιθανώς 1000δες) άλλοι που τουλάχιστον καβαλάνε ακόμα μηχανάκι.

    Κι εγώ είχα κάποτε να μπω και να γράψω ή να διαβάσω πάνω απο ένα χρόνο. Και;

    Θέλει κάποιος να μπει, οκ. Δεν θέλει, πάλι οκ.
    Μοντ και ξεμόντ και χέστηκε η φοράδα στο αλώνι λες και η εξουσία εδώ μέσα έχει κάποιο αντίκρισμα.

    Χαλαρώστε οι ξυδάτοι και δείτε το αλλιώς γιατί σας χαλάει.
    Μη πας μακρυά.... σας ξέρω από το 2005, το 2009 έκανα εγράφη και απλά διάβαζα τεχνικά θέματα επί το πλείστον. Τώρα τελευταία είναι που γράφω.

  2. #377
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Σε ολα η αληθεια βρισκεται καπου στην μεση.

    Ναι οι mods κανουνε πολλες μαλακιες,ναι οι mods ειναι πολλες φορες ειρωνικοι,ναι οι mods κουρευουνε θεματα και αλλα πολλα.

    Απο εκει και περα,τα μελη που κρινουμε τους mods,εχουμε αναλογιστει τι ευθυνες εχουμε σε εναν τετοιο χωρο?Τα περισσοτερα θεματα ειναι κουλουβαχατα,με την παπαρια που πεταει ο καθενας.Συγκεκριμενα ατομα εχουνε σαν σκοπο να κανουνε το φορουμ κωλο και αυτοι αντι να τους στειλουνε στο διαολο και να ησυχασουνε,καθονται και τους κοιτανε.

    Ειμαι αρκετα χρονια μελος,με αρκετες δημοσιευσεις και ολα αυτα τα χρονια αν θυμαμαι καλα μου σβησανε μονο καναδυο θεματα και καναδυο μηνυματα,τα μισα αν θυμαμαι καλα απο λαθος τους.Ητανε μονο τοσα γιατι σεβαστηκα τον χωρο και τους κανονες του.Καποιοι ομωσ θελουνε να τους σεβαστουνε,οταν απο τη στιγμη που πατησαν το ποδι τους εδω μεσα,δεν σεβαστηκαν ουτε μια στιγμη τα υπολοιπα μελη.

    Θα κανω δυο προτασεις,αν και πιθανοτατα δεν θα εισακουστουνε.

    1.Ολα τα ασχετα με τους δυο τροχους θεματα,να μεταφερονται χωρις δευτερη κουβεντα στον καφενε.Οταν καποιος θελει να ρωτησει κατι για το καλωδιο της τηλεορασης,να μην ανοιγει νεο θεμα,αλλα να εκφραζει την απορεια του ΜΟΝΟ στον Καφενε.

    2,Οσοι τα εχουνε παρει στο κρανιο με τους διαχειριστες,να γινουνε διαχειριστες για 30 ημερες εκ περιτροπης.

    ΥΓ Οι λογοι που δεν γραφω πλεον στο φορουμ (αλλα το παρακολουθω) ειναι καποιοι απο αυτους που αναφερθηκαν παραπανω,οποτε δεν εχει νοημα να τους επαναλαβω.Προτιμησα ομως αντι να ερχομαι σε αντιπαραθεση και να προσβαλω τους αλλους η τον εαυτο μου,να κανω τουμπεκι σεβομενος τον κοπο ολων αυτων που ειχανε βαλει,βαζουνε η θα βαλουνε πλατη.

  3. #378
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Σε ολα η αληθεια βρισκεται καπου στην μεση.

    Ναι οι mods κανουνε πολλες μαλακιες,ναι οι mods ειναι πολλες φορες ειρωνικοι,ναι οι mods κουρευουνε θεματα και αλλα πολλα.

    Απο εκει και περα,τα μελη που κρινουμε τους mods,εχουμε αναλογιστει τι ευθυνες εχουμε σε εναν τετοιο χωρο?Τα περισσοτερα θεματα ειναι κουλουβαχατα,με την παπαρια που πεταει ο καθενας.Συγκεκριμενα ατομα εχουνε σαν σκοπο να κανουνε το φορουμ κωλο και αυτοι αντι να τους στειλουνε στο διαολο και να ησυχασουνε,καθονται και τους κοιτανε.

    Ειμαι αρκετα χρονια μελος,με αρκετες δημοσιευσεις και ολα αυτα τα χρονια αν θυμαμαι καλα μου σβησανε μονο καναδυο θεματα και καναδυο μηνυματα,τα μισα αν θυμαμαι καλα απο λαθος τους.Ητανε μονο τοσα γιατι σεβαστηκα τον χωρο και τους κανονες του.Καποιοι ομωσ θελουνε να τους σεβαστουνε,οταν απο τη στιγμη που πατησαν το ποδι τους εδω μεσα,δεν σεβαστηκαν ουτε μια στιγμη τα υπολοιπα μελη.

    Θα κανω δυο προτασεις,αν και πιθανοτατα δεν θα εισακουστουνε.

    1.Ολα τα ασχετα με τους δυο τροχους θεματα,να μεταφερονται χωρις δευτερη κουβεντα στον καφενε.Οταν καποιος θελει να ρωτησει κατι για το καλωδιο της τηλεορασης,να μην ανοιγει νεο θεμα,αλλα να εκφραζει την απορεια του ΜΟΝΟ στον Καφενε.

    2,Οσοι τα εχουνε παρει στο κρανιο με τους διαχειριστες,να γινουνε διαχειριστες για 30 ημερες εκ περιτροπης.

    ΥΓ Οι λογοι που δεν γραφω πλεον στο φορουμ (αλλα το παρακολουθω) ειναι καποιοι απο αυτους που αναφερθηκαν παραπανω,οποτε δεν εχει νοημα να τους επαναλαβω.Προτιμησα ομως αντι να ερχομαι σε αντιπαραθεση και να προσβαλω τους αλλους η τον εαυτο μου,να κανω τουμπεκι σεβομενος τον κοπο ολων αυτων που ειχανε βαλει,βαζουνε η θα βαλουνε πλατη.

    εμ αυτό είναι το θέμα, ότι αντί να καθόμαστε να συζητάμε -καλοπροαίρετα πάντα, δεν υπάρχουν εχθρότητες προς θεού- τα προβλήματα
    σαν μια ενεργή κοινότητα διαλέγουμε την λύση του αυτοεξορισμού και κάπως έτσι νεκρώνει το φόρουμ

    και ναι κάποιοι φεύγουν και κάποιοι εγγράφονται αλλά γεγονός είναι ότι το φόρουμ έχει πάρει τη κατιούσια γτ δυσανασχετούν πολλοί,
    τώρα αν κάποιοι δεν θέλουν να δουν την πραγματικότητα τι να τους κάνω. νοιάζομαι για το φόρουμ αλλιώς δεν θα έμπαινα στη
    διαδικασία να γράψω ότι γράφω.

    από κει και πέρα όσο αφορά το (2) ΟΚ δεν θα θεοποιησουμε τους μοντς κιόλας, ναι κάνουν δουλειά αλλά εθελοντικά πάντα.
    όποιος δεν αντέχει "δύο φωτογραφίες και είκοσι ευρώ και παραιτήσου" που λέγαμε και στο στρατό. δεν είναι μονιμότητα στο δημόσιο.
    το φόρουμ είναι τα μέλη, άσχετα εάν κάποιος σηκώνει το βάρος των εξόδων και κάποιοι το διαχειρίζονται. το φόρουμ ζει 16 χρόνια,
    οι mods χθες πήραν τα γαλόνια και αύριο θα τα αφήσουν που λέει ο λόγος. ΟΚ όλοι εκτός από τον παλιάνθρωπα χαχαχ

    ένα θρεντ να ανοίξει ο άντμιν "ζητούνται moderators" ξέρεις πόσοι υποψήφιοι θα μαζευτούν; ίσως θα πρέπει να το κάνει κιόλας

    επίσης ΘΕΜΕΛΙΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ για όσους είναι στην διαχείριση: δεν πρέπει να συμμετέχουν στις συζητήσεις. τέλος.
    είσαι διαχειριστής, όχι μέλος. κάποιοι mod δεν ξέρω καν αν το καταλαβαίνουν αλλά έχουν την αλαζονεία και την ασυλία της εξουσίας.

    τώρα άμα κάποιος mod θέλει να ρωτήσει "πατάω μίζα αλλά δεν παίρνει μπρος τι να κάνω;" εννοείται να ρωτήσει τη κοινότητα,
    αλλά όχι να σπαμμάρει ασύστολα και να σχολιάζει απο δω και από κει. μόνο διαχείριση.-

    και για να το ξεκαθαρίσω, δεν μισώ κανέναν εδώ μέσα mod ή μέλος, μια χαρά μπορώ να κάτσω να πιώ μια μπύρα σε μια συνάντηση
    με όλους αλλά είναι κάποια πράγματα που επειδή νοιάζομαι πρέπει να τα πω. από κει και πέρα ας κάνουν οι υπεύθυνοι ότι καταλαβαίνουν

    και ναι μιλάω απαξιωτικά για τους mods ίσως για πρώτη φορά 13 χρόνια τώρα που είμαι μέλος αλλά το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι.
    μόνοι τους προκάλεσαν αυτές τις αντιδράσεις. και το κρίμα είναι ότι δυστυχώς τα περισσότερα παιδιά της διαχείρισης είναι από χρυσάφι
    αλλά δυστυχώς τους παίρνει κι αυτούς η μπάλα. sorry guys...


  4. #379
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Ρε παιδια, ασχετο ή σχετικο, δεν γνωριζω..
    Ο MG-Ktinos που και γιατι εχει χαθει...;;;;
    MADE IN JAPAN 日本製

  5. #380
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    παλικαρια τα πραγματα είναι απλα..
    οσοι εχετε παραπονα από τη διαχειρηση και εχετε αποψη για το πως πρεπει να γινεται, παρτε το φορουμ ανω σας,
    ΠΛΗΡΩΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΤΣΕΠΗ ΣΑΣ τα λειτουργικα εξοδα καθως και τα εξοδα συντηρησης και τεχνικης υποστιρηξης, και
    φυσικα ΑΝΑΛΑΒΕΤΕ ΚΑΘΕ ΝΟΜΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ για ότι παπαρια γραφετε εδώ μεσα μιας και ως δημοκρατικοι θεωρείτε ότι
    δεν πρεπει να σβηνεται τιποτα.. και μετα το συζητάμε..

    επισης ορισμένοι που απο τη φυση της δουλεια τους και μονο επρεπε να ξερουν ότι παντου υπαρχουν κανονες που πρεπει να ακολουθησουν,
    σταματήστε ρε να κανετε σα θιγμενα κοριτσακια, εκτος απο κουραστικοι γινεστε και ρεζιλι.. ελεος πια..

  6. #381
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.635
    Όταν το τηλέφωνο χτυπήσει,
    κανείς δε θα σου απαντήσει.
    Θα είναι όλα πια χαμένα
    και τα δικά μας περασμένα ξεχασμένα.

    Στο πρώτο χτύπημα σβήνω τα φώτα,
    δεύτερο χτύπημα είμαι στην πόρτα,
    στο τρίτο χτύπημα η πόρτα ανοίγει,
    μην επιμένεις, έχω φύγει.

    Όταν το τηλέφωνο χτυπήσει,
    ακόμα μια αγάπη θα ’χει σβήσει.
    Κι εγώ που σ’ είχα για Θεό μου
    δε θα σηκώσω το ακουστικό μου.

    Στο πρώτο χτύπημα σβήνω τα φώτα,
    δεύτερο χτύπημα είμαι στην πόρτα,
    στο τρίτο χτύπημα η πόρτα ανοίγει,
    μην επιμένεις, έχω φύγει.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  7. #382
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Για να απαντήσω σε αυτούς που ρώτησαν γιατί δεν λέμε ονόματα κτλ,συγνώμη κιόλας αλλά
    δεν βλέπω σε τι θα ωφελούσε να πω π.χ εγώ ότι τσακώθηκα με τον τάδε μοντ,η δεν γουστάρω τον τάδε
    και πάει λέγοντας;
    Έτσι λύνονται τα προβλήματα τέτοιας φύσης,φόρα παρτίδα και λαικό δικαστήριο;;
    Ανέφερα ότι έχω συζητήσει κατά καιρούς με χρήστες που δεν γράφουν πλέον,και βγήκαν κάποια
    συμπεράσματα κοινά,εγώ λοιπόν πρέπει να αρχίσω να ονοματίζω ανθρώπους που δεν γράφουν πλέον εδώ
    το τι είπαν κτλ;
    Θα ήταν τεράστιο λάθος να αναφέρω κόσμο που δεν μπαίνει πια να απαντήσει ή να καταθέσει γνώμη,
    νομίζω είναι αυτονόητο,η θα έπρεπε τουλάχιστον.
    Θεωρώ σαν προσωπική και όχι μόνο άποψη ότι η ζημιά προέρχεται από 2-3 ανθρώπους της ''διοίκησης''
    και αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει,γιατί έτσι και σε όποιον αρέσει και οκ,no prob.
    Το φόρουμ θα συνεχίσει να υπάρχει ακόμη κι αν φύγουμε όλοι θα έρθουν άλλοι και
    ουδείς αναντικατάστατος.
    Η πραγματική ζωή είναι εκεί έξω,εδώ θα έπρεπε απλά να περνάς ευχάριστα τον ελεύθερο χρόνο σου,και
    να ανταλλαζεις απόψεις.
    Υπάρχουν όμως περιπτώσεις που απλά η εμπάθεια,η βλακεία το θράσος και η κατάχρηση ''εξουσίας''
    είναι κάτι περισσότερο από προκλητική,και δεν αντιδρούν όλοι με τον ίδιο τρόπο.

    Απλά,σταματάς να παίρνεις στα σοβαρά ό,τι σε ενοχλεί και η ζωή συνεχίζεται.

  8. #383

  9. #384
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    παλικαρια τα πραγματα είναι απλα..
    οσοι εχετε παραπονα από τη διαχειρηση και εχετε αποψη για το πως πρεπει να γινεται, παρτε το φορουμ ανω σας,
    ΠΛΗΡΩΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΤΣΕΠΗ ΣΑΣ τα λειτουργικα εξοδα καθως και τα εξοδα συντηρησης και τεχνικης υποστιρηξης, και
    φυσικα ΑΝΑΛΑΒΕΤΕ ΚΑΘΕ ΝΟΜΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ για ότι παπαρια γραφετε εδώ μεσα μιας και ως δημοκρατικοι θεωρείτε ότι
    δεν πρεπει να σβηνεται τιποτα.. και μετα το συζητάμε..

    επισης ορισμένοι που απο τη φυση της δουλεια τους και μονο επρεπε να ξερουν ότι παντου υπαρχουν κανονες που πρεπει να ακολουθησουν,
    σταματήστε ρε να κανετε σα θιγμενα κοριτσακια, εκτος απο κουραστικοι γινεστε και ρεζιλι.. ελεος πια..
    Μικέ σε θεωρώ άνθρωπο που σκέφτεται,αυτό το ισοπεδωτικό ποστ δεν κολλάει πουθενά.
    Κι εξηγούμαι:
    Το να εκφράζεις έναν προβληματισμό ή να λες την άποψη σου είναι το πιο λογικό,από εκεί και πέρα
    είναι δουλειά της ομάδας συντονισμού να λάβει υπ όψην όσα θεωρεί ότι έχουν κάποια βάση.
    Δηλαδή με την λογική σου,αντί να βρεθεί μια λύση,να ανοίξουμε όλοι ένα φόρουμ και να λέμε
    εκεί ότι θέλουμε,με αυτούς που θέλουμε..
    Υπάρχει,και το λένε facebook,εκεί ο κάθε παραπονεμένος φτιάχνει μια σελίδα motokleinmeinriders
    και οι πονεμένοι και αδικημένοι βρίσκουν βήμα να πουν τον πόνο τους.
    Και ο δημιουργός της σελίδας παίζει και τον αρχηγό μη χέσω
    Τις έχω δει κάτι τέτοιες σελίδες,και τις θεωρώ θλιβερές ως και γελοίες,προσωπική άποψη πάντα.
    Η περίπτωση να γουστάρουμε κάποιοι το φόρουμ και απλά να θέλουμε να το δούμε
    καλύτερο παίζει η μπα;;
    Αν λοιπόν δεν συζητηθούν τα όποια θέματα,πως θα βρεθεί λύση σε οτιδήποτε;
    Και πληροφοριακά,εγώ ευχαρίστως θα πλήρωνα για να γράφω εδώ μέσα.
    Η τελευταία πρόταση που έγραψες είναι προσβλητική,κοριτσάκια και ρεζίλι;;;τι φάση;;
    Γράφεις έλεος πια,αν αγανακτείς για ποιό λόγο διαβάζεις και απαντάς;;
    Γιατί δεν αγνοείς το θρεντ αφού σε κουράζει;;
    Ειλικρινά φίλε δεν σε καταλαβαίνω...
    Τελευταία τροποποίηση από taisteal; 06/07/2017 στις 04:00.

  10. #385
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Ρε παιδια.Σταματηστε.Διαβαζω 10 σελιδες τωρα.Μη λετε τετοια.Γιατι δεν ανοιγει καποιος ενα λογαριασμο στη τραπεζα και καποιος αλλος που τυπωνει μπλουζακια και αυτοκολητα(σιγουρα εχουμε καποιον.τοσοι ειμαστε)να φτιαξει μπλουζακια με ενα λογοτυπο του φορουμ και ενα αυτοκολητο για τη μηχανη μας και καποιος αλλος να τα στελνει στους ανθρωπους που βαζουνε τα λεφτα στη τραπεζα.Αυτοι οι ανθρωποι που θα ασχοληθουν και θα τρεξουνε θα ειναι πληρωμενοι αν ανεβασουν λιγο το κοστος απ τα μπλουζακια.Εσεις γνωριζεστε ολοι μεταξη σας(και δε πρεπει να κανετε ετσι.Οι mods κανουν τη δουλεια τους και μεις τη δικια μας.Εξαλου το forum εχει κανονες λειτουργειας και μπορη να τους διαβασει ο καθενας που εγραφετε και αμα δε του αρεσει φευγει.Δεν ειναι υποχρεωτηκο.)Εμεις ειμαστε απο επαρχεια.Γιατι να μη μπορουμε να γνωριστουμε ολοι καπως ετσι.Με τα αυτοκολητα.Πριν ενα μηνα ανεβηκα Αθηνα.Εβλεπα μηχανακια και ελεγα αραγε αυτοι ειναι του φορουμ.Συγνωμη για τη διακοπη και τη παρεμβαση.Αυτα ειχα να πω.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  11. #386
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Μικέ σε θεωρώ άνθρωπο που σκέφτεται,αυτό το ισοπεδωτικό ποστ δεν κολλάει πουθενά.
    Κι εξηγούμαι:
    Το να εκφράζεις έναν προβληματισμό ή να λες την άποψη σου είναι το πιο λογικό,από εκεί και πέρα
    είναι δουλειά της ομάδας συντονισμού να λάβει υπ όψην όσα θεωρεί ότι έχουν κάποια βάση.
    Δηλαδή με την λογική σου,αντί να βρεθεί μια λύση,να ανοίξουμε όλοι ένα φόρουμ και να λέμε
    εκεί ότι θέλουμε,με αυτούς που θέλουμε..
    Υπάρχει,και το λένε facebook,εκεί ο κάθε παραπονεμένος φτιάχνει μια σελίδα motokleinmeinriders
    και οι πονεμένοι και αδικημένοι βρίσκουν βήμα να πουν τον πόνο τους.
    Και ο δημιουργός της σελίδας παίζει και τον αρχηγό μη χέσω
    Τις έχω δει κάτι τέτοιες σελίδες,και τις θεωρώ θλιβερές ως και γελοίες,προσωπική άποψη πάντα.
    Η περίπτωση να γουστάρουμε κάποιοι το φόρουμ και απλά να θέλουμε να το δούμε
    καλύτερο παίζει η μπα;;
    Αν λοιπόν δεν συζητηθούν τα όποια θέματα,πως θα βρεθεί λύση σε οτιδήποτε;
    Και πληροφοριακά,εγώ ευχαρίστως θα πλήρωνα για να γράφω εδώ μέσα.
    Η τελευταία πρόταση που έγραψες είναι προσβλητική,κοριτσάκια και ρεζίλι;;;τι φάση;;
    Γράφεις έλεος πια,αν αγανακτείς για ποιό λόγο διαβάζεις και απαντάς;;
    Γιατί δεν αγνοείς το θρεντ αφού σε κουράζει;;
    Ειλικρινά φίλε δεν σε καταλαβαίνω...
    δε με καταλαβαίνεις γιατι μαλλον δεν εκφραστηκε σωστα αυτό που ηθελα να πω....
    αυτό λοιπον που ηθελα να πω είναι ότι για να υπαρχει αυτό το φορουμ καποιος η καποιοι πληρωνουν από τη τσεπη τους τα εξοδα του, μιας και δεν υπαρχει διαφημηση
    και είναι νομικα υπεύθυνοι για ότι κι αν γραφεται εδώ μεσα, ετσι ώστε να μπορω εγω, εσυ και κάθε άλλος να μπαινουμε και να γραφουμε ότι παπαρια μας κατεβασει η γκλαβα μας.
    σκεψου πχ να της τη βαρεσει της BMW και να πατησει μια αγωγη στο φορουν για δυσφημηση των μοντελων της και των υπηρεσιων της... ποιος θα εχει τρεχάματα?

    αυτό σημαινει ότι ο τυπος που πληρωνει και εχει την ευθυνη εξ'ορισμου θα ορισει και τους δικους του κανονες.. οποτε ο κάθε ενας εδώ μεσα εχει δυο επιλογες: η τους δεχεται και μενει, η δεν τους δεχεται και την κανει.. το να μπαινει εδώ και να κανει υποδείξεις για το πως πρεπει να διαχειρίζεται ο χωρος είναι κουραστικο και ανωφελο... φιλοξενούμενοι ειμαστε ολοι εδω..

    το κοριτσακια, ρεζιλια κτλ φυσικα και δεν αναφέρεται σε χρηστες σαν εσενα, αναφέρεται σε συγκεκριμενο που κάθε φορα που του σβηστει σχολιο η του στειλουν προειδοποιηση αρχιζει τη κλαψα λεγοντας παντα το ιδιο τροπαριο.. "αυτόν γιατι τον αφησατε, αυτό το σχολιο γιατι δε το διαγράψατε, τον αλλον γιατι δε τον μπαναρετε" κτλ κτλ.. ο οποιος εχει καταντησει κουραστικος και αηδια πια..

  12. #387
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    δε με καταλαβαίνεις γιατι μαλλον δεν εκφραστηκε σωστα αυτό που ηθελα να πω....
    αυτό λοιπον που ηθελα να πω είναι ότι για να υπαρχει αυτό το φορουμ καποιος η καποιοι πληρωνουν από τη τσεπη τους τα εξοδα του, μιας και δεν υπαρχει διαφημηση
    και είναι νομικα υπεύθυνοι για ότι κι αν γραφεται εδώ μεσα, ετσι ώστε να μπορω εγω, εσυ και κάθε άλλος να μπαινουμε και να γραφουμε ότι παπαρια μας κατεβασει η γκλαβα μας.
    σκεψου πχ να της τη βαρεσει της BMW και να πατησει μια αγωγη στο φορουν για δυσφημηση των μοντελων της και των υπηρεσιων της... ποιος θα εχει τρεχάματα?

    αυτό σημαινει ότι ο τυπος που πληρωνει και εχει την ευθυνη εξ'ορισμου θα ορισει και τους δικους του κανονες.. οποτε ο κάθε ενας εδώ μεσα εχει δυο επιλογες: η τους δεχεται και μενει, η δεν τους δεχεται και την κανει.. το να μπαινει εδώ και να κανει υποδείξεις για το πως πρεπει να διαχειρίζεται ο χωρος είναι κουραστικο και ανωφελο... φιλοξενούμενοι ειμαστε ολοι εδω..

    το κοριτσακια, ρεζιλια κτλ φυσικα και δεν αναφέρεται σε χρηστες σαν εσενα, αναφέρεται σε συγκεκριμενο που κάθε φορα που του σβηστει σχολιο η του στειλουν προειδοποιηση αρχιζει τη κλαψα λεγοντας παντα το ιδιο τροπαριο.. "αυτόν γιατι τον αφησατε, αυτό το σχολιο γιατι δε το διαγράψατε, τον αλλον γιατι δε τον μπαναρετε" κτλ κτλ.. ο οποιος εχει καταντησει κουραστικος και αηδια πια..
    Αυτό ακριβώς
    Εχει καταντήσει αηδία οι κανόνες να εφαρμόζονται εκεί που θέλουν και όχι σε όλους για τα ίδια συμβάντα.
    Αλλά στην μεν για δικά μου σχόλια, και στην αλλη για σχόλια προς εμενα η αυτά που με θίγουν.
    Τώρα για το κοριτσάκια που λες κσι ρεζιλια,δεν θα επεκταθω.
    Ούτε χρειάζεται να αποδείξω σε εσενα ουτε σε κανέναν άλλο εδώ μέσα τον ανδρισμό μου.
    Η διαμαρτυρίας δεν είναι κλαψα όσο και αν θέλεις να το παρουσιάσεις έτσι.
    Τα παιδιά που συμφωνούν μαζί μου κάθε άλλο απο κουραστικό με παρουσιάζουν.
    Οποτε βρες αλλη καραμέλα και μπάλα να παίξεις

  13. #388
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Μόνο σε αυτό το νήμα απο χτες 17 διαφορετικά ατομα συμφώνησαν με αυτά που έλεγα.

  14. #389
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.099
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Για να απαντήσω σε αυτούς που ρώτησαν γιατί δεν λέμε ονόματα κτλ,συγνώμη κιόλας αλλά
    δεν βλέπω σε τι θα ωφελούσε να πω π.χ εγώ ότι τσακώθηκα με τον τάδε μοντ,η δεν γουστάρω τον τάδε
    και πάει λέγοντας;
    Θεωρώ σαν προσωπική και όχι μόνο άποψη ότι η ζημιά προέρχεται από 2-3 ανθρώπους της ''διοίκησης''
    και αυτό δεν πρόκειται να αλλάξει,γιατί έτσι και σε όποιον αρέσει και οκ,no prob.
    Δεν έχεις δίκιο. Ο Σούτερ πχ είπε ξεκάθαρα ότι εγώ φταίω για τα θέματα του φόρουμ. Επίσης εγώ φταίω που η ετήσια είχε 30 άτομα, επειδή μας μποϊκόταραν ο Σούτερ και η παρέα του, που γεμίζουν στάδια κάθε άλλη χρονιά. Οπότε να, θα μας πεις και τους άλλους 2 που έχουν ευθύνη, θα παραιτηθούμε και θα ζήσουμε όλοι καλά!
    Life begins at 45°.

  15. #390
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.099
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    αυτό σημαινει ότι ο τυπος που πληρωνει και εχει την ευθυνη εξ'ορισμου θα ορισει και τους δικους του κανονες.. οποτε ο κάθε ενας εδώ μεσα εχει δυο επιλογες: η τους δεχεται και μενει, η δεν τους δεχεται και την κανει.. το να μπαινει εδώ και να κανει υποδείξεις για το πως πρεπει να διαχειρίζεται ο χωρος είναι κουραστικο και ανωφελο... φιλοξενούμενοι ειμαστε ολοι εδω..
    Ναι μεν, είναι ακριβώς έτσι, γι'αυτό και είναι λίγο αστείο και αφελές να μιλάμε για "δικαστές των δικαστών", αλλά, από την άλλη, όσο κι αν δε θέλουν να το πιστέψουν ορισμένοι, κι εμείς παλεύουμε για να είστε οι περισσότεροι τουλάχιστον ικανοποιημένοι. Γιατί όλοι, δε γίνεται. Θέλουμε να έχουμε ένα φόρουμ που τα μέλη συζητάνε, βολτάρουν και γενικά λαμβάνουν πράγματα. Ένα φόρουμ μοτοσικλέτας, που προσφέρει, ζητώντας μόνο σεβασμό, τίποτα άλλο. Ούτε συνδρομή έχουμε, ούτε διαφημίσεις, ούτε σας μαστιγώνουμε. Εντάξει, λίγο το τελευταίο. Γι'αυτό κουραζόμαστε, γι'αυτό σπαταλάμε χρόνο και κόπο. Όχι για εμάς. Αυτό μπορούσαμε να το κάνουμε πολύ ευκολότερα και χωρίς καμία επίπτωση, με άλλον τρόπο.
    Life begins at 45°.

Παρόμοια θέματα

  1. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 13:17
  2. Mια ιστορια θα σας πω....[vol.2]
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2007, 11:01
  3. οτε και αυξήσεις vol.2
    από akaposto στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 22:23
  4. Sete ole!!!! Vol 2
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2004, 15:00
  5. Καλημέρες Vol.2
    από real_hope στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 14:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF