Σελίδα 340 από 665 ΠρώτοΠρώτο ... 240290330335336337338339340341342343344345350390440 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 5.086 έως 5.100 από 9961

Θέμα: Ο καφενές vol.2

  1. #5086
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.019
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Δε βλέπεις αρκετές ταινίες/σειρές μάλλον. Σε δολοφονία ενός συζύγου, ο άλλος σύζυγος είναι ο νο1 ύποπτος, και ο δολοφόνος στο 99% των περιπτώσεων. Κάτι το οποίο γνωρίζουν πολύ καλά οι Αρχές. Έτσι κι αλλιώς πράγματα δεν κολλούσαν από την αρχή.
    δεν πιστευα οτι το εκανε αλλα 2 πράγματα ηταν πολύ ακυρα. μηδεν dna δεν αφήνει ουτε ο πιο εκπαιδευμένος δολοφόνος πόσο μάλλον 3 ληστες για μερικες χιλιάδες ευρω. οι δηλώσεις του ήταν λες και του κλέψαν το αμάξι, έπρεπε να ειναι τουλάχιστον σε σοκ και να κλαίει ακαταπαυστα.

  2. #5087
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Είμαι κουτάβι σε τέτοια θέματα, το ομολογώ... αλλά τι λόγο είχε ρε συ;;;
    Ποιο κίνητρο;;
    Τόσο όμορφη (φαινομενικά ) σχέση, όλοι έλεγαν τα καλύτερα και για τους δύο, νέο όμορφο κορίτσι, νεογέννητο παιδάκι , οικονομική άνεση......δεν μπορώ να βρω τίποτα που να τον ωθήσει σε τέτοια πράξη και έπειτα σε όλο αυτό το θέατρο.. καθάρισε και το σκύλο.
    Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.

    Έχουμε δει τόσα πολλά, που τίποτα δεν κάνει πλέον εντύπωση.

  3. #5088
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Είμαι κουτάβι σε τέτοια θέματα, το ομολογώ... αλλά τι λόγο είχε ρε συ;;;
    Ποιο κίνητρο;;
    Τόσο όμορφη (φαινομενικά ) σχέση, όλοι έλεγαν τα καλύτερα και για τους δύο, νέο όμορφο κορίτσι, νεογέννητο παιδάκι , οικονομική άνεση......δεν μπορώ να βρω τίποτα που να τον ωθήσει σε τέτοια πράξη και έπειτα σε όλο αυτό το θέατρο.. καθάρισε και το σκύλο.
    Δεν έχω μελετήσει την υπόθεση, δεν ήξερα καν ότι τον πήγαν για κατάθεση σήμερα εσπευσμένα, τώρα το διάβασα με το ποστ σου. Αλλά ήδη από τη 2η ημέρα της δολοφονίας είχα συζητήσει με την αδερφή μου ότι 99% το έκανε ο σύζυγος, απλά επειδή είναι textbook σε τέτοιες υποθέσεις. Οπότε δεν μπορώ να ξέρω ποιο ήταν το κίνητρο, δεν ξέρω αν έχει ακουστεί κάτι, αν ομολόγησε κάτι. Συνήθως είναι έγκλημα πάθους (δεν τα πήγαιναν καλά, είχε γκόμενα, είχε γκόμενο, ήταν να χωρίσουν, κάτι τέτοιο). Το πώς σκότωσε το σκυλί δείχνει επίσης έγκλημα πάθους. Ληστές δε θα έμπαιναν σε τόσο κόπο. Επίσης ληστές έτοιμοι να σκοτώσουν δε θα σκότωναν τον μικρότερο κίνδυνο, τη γυναίκα, αφήνοντας τον άντρα απλά δεμένο. Αν έπρεπε να σκοτώσουν, θα σκότωναν τον άντρα ή και τους δύο.

    Ναι, βλέπω σχετικές ταινίες/σειρές εγώ.
    Life begins at 45°.

  4. #5089
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Grafton 505
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    1.439
    Το τι πιλότος ήταν μάθαμε ;
    Άπας αήρ αετώ περάσιμος

  5. #5090
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2018
    Μηνύματα
    616
    Η ιστορία ήταν ύποπτη από την αρχή. Αυτό όμως
    δεν σημαίνει ότι ο καθένας μπορεί να λέει ότι του κατέβει στο ΦΒ ή οπουδήποτε αλλού δημοσίως.
    Ούτε καν οι δήθεν δημοσιογράφοι που γεμίζουν τις φυλλάδες με μπουρδολογίες ξεκινώντας πάντα από την λέξη ΣΟΚΚΚΚΚΚΚΚ!!!!!!!!!!!!!1.
    Η αστυνομία χρειάζεται αποδέιξεις και όχι ενδείξεις. Οι υπόλοιποι είμαστε απλώς κουτσομπόλες.

  6. #5091
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.450
    Ρε παιδια τι κίνητρο ψαχνετε, μπορει να ειχε μεγάλη περιουσία η καρολαιν αλλα οπως και αν εχει προκειται για αλλο ενα ψυχακια κιλερ αποκαλύφθηκε.
    Το κρεμασμα του σκύλου δείχνει οτι το ειχε σκεφτει το σενάριο και αυτη η οργάνωση τον κανει ακομη περισσοτερο κιλερ.
    Και δεν εμεινε εκεί, εκανε ενα σωρο καταθέσεις ως παθών συμπονετικος και στοργικος πατερας. Ενω στην τελετή εκανε ενα σωρό καραγκιοζιλικια και θεατρινισμους για το τι συμφορα τους βρήκε...

    Επειδη περιμενω να δω τον σιχαμα τον κουγια στην υπεράσπιση, ελπιζω το δικαστήριο μη περασει οτι ντε και καλα ειναι τρελος για να μην φαει φυλακή

  7. #5092
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Δεν έχω μελετήσει την υπόθεση, δεν ήξερα καν ότι τον πήγαν για κατάθεση σήμερα εσπευσμένα, τώρα το διάβασα με το ποστ σου. Αλλά ήδη από τη 2η ημέρα της δολοφονίας είχα συζητήσει με την αδερφή μου ότι 99% το έκανε ο σύζυγος, απλά επειδή είναι textbook σε τέτοιες υποθέσεις. Οπότε δεν μπορώ να ξέρω ποιο ήταν το κίνητρο, δεν ξέρω αν έχει ακουστεί κάτι, αν ομολόγησε κάτι. Συνήθως είναι έγκλημα πάθους (δεν τα πήγαιναν καλά, είχε γκόμενα, είχε γκόμενο, ήταν να χωρίσουν, κάτι τέτοιο). Το πώς σκότωσε το σκυλί δείχνει επίσης έγκλημα πάθους. Ληστές δε θα έμπαιναν σε τόσο κόπο. Επίσης ληστές έτοιμοι να σκοτώσουν δε θα σκότωναν τον μικρότερο κίνδυνο, τη γυναίκα, αφήνοντας τον άντρα απλά δεμένο. Αν έπρεπε να σκοτώσουν, θα σκότωναν τον άντρα ή και τους δύο.

    Ναι, βλέπω σχετικές ταινίες/σειρές εγώ.
    Εσύ δε βλέπεις απλώς ταινίες, εσύ γράφεις σενάριο και σκηνοθετείς

  8. #5093
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.450
    Τι δίνει ο μπουκ για κουγια στην γραμμη υπεράσπισης?

  9. #5094
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.964
    Η δύσμοιρη αυτή κοπέλα δεν φτάνει που δολοφονήθηκε ήδη μια φορά, θα "δολοφονηθεί" ακόμα πιο άγρια από κάτι Μακελειά, από κάτι Τατιάνες, από κάτι Ευαγγελάτους και από τους μικρές Αγγελικές Νικολούλες και τους πρώιμους Ηρακλήδες Πουαρό του πληκτρολογίου...

  10. #5095
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Η δύσμοιρη αυτή κοπέλα δεν φτάνει που δολοφονήθηκε ήδη μια φορά, θα "δολοφονηθεί" ακόμα πιο άγρια από κάτι Μακελειά, από κάτι Τατιάνες, από κάτι Ευαγγελάτους και από τους μικρές Αγγελικές Νικολούλες και τους πρώιμους Ηρακλήδες Πουαρό του πληκτρολογίου...
    Η Νικολούλη είχε αποχαιρετήσει για καλοκαίρι και μετά από τα σημερινά, ετοιμάζει έκτακτη εκπομπή για αύριο το βράδυ

  11. #5096
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Η Νικολούλη είχε αποχαιρετήσει για καλοκαίρι και μετά από τα σημερινά, ετοιμάζει έκτακτη εκπομπή για αύριο το βράδυ
    H Νικολούλη θα κάνει αυτό που κάνουν και πολλοί εδώ μέσα, θα πει ότι τα είχε καταλάβει όλα από την πρώτο δευτερόλεπτο. Η διαφορά είναι πως αυτή θα πληρωθεί αδρά...

  12. #5097
    Συντονιστής Το avatar του/της Volpad
    Moderator
    Εγγραφή
    28/03/2019
    Μηνύματα
    995
    Είμαι 100% σίγουρος, ότι και η αστυνομία το είχε καταλάβει από τη πρώτη στιγμή.
    Αλλα η αστυνομία, δεν δικαζει στο Facebook...
    Η αστυνομία πρέπει να έχει ισχυρότατα αποδεικτικά στοιχεία, που θα σταθούν στο δικαστήριο.

  13. #5098
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Volpad Προβολή μηνύματος
    Είμαι 100% σίγουρος, ότι και η αστυνομία το είχε καταλάβει από τη πρώτη στιγμή.
    Αλλα η αστυνομία, δεν δικαζει στο Facebook...
    Η αστυνομία πρέπει να έχει ισχυρότατα αποδεικτικά στοιχεία, που θα σταθούν στο δικαστήριο.
    Ακριβώς. Από το πρώτο δευτερόλεπτο ήταν ο βασικός ύποπτος. Τα υπόλοιπα ήταν συλλογή στοιχείων.
    Life begins at 45°.

  14. #5099
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.344
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Είμαι εγώ ο ηλίθιος τελικά . Πίστεψα ότι έχει νόημα να σου απαντήσω σοβαρά .
    Φαντάσου να έκανε και το εμβόλιο τι θα έγραφε
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  15. #5100
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.964
    Τελικά το Μπάμπης δεν είναι και τόσο Γεωργιανό όνομα, ούτε έχει πόλη Λάρισα στην Αλβανία, ενώ και το δέρμα του δεν το λες και σκουρόχρωμο...

    (Τον άλλο που ανακάλυψε και πολιτική διάσταση και ηθικούς αυτουργούς δεν τον σχολιάζω, εάν περιέλθει σε νηφάλια κατάσταση μπορεί να προσέλθει για να βάλει τη φυλλάδα του στον κώλο του...)

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot .jpg 
Προβολές:	121 
Μέγεθος:	100,7 KB 
ID:	428849

Παρόμοια θέματα

  1. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 13:17
  2. Mια ιστορια θα σας πω....[vol.2]
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2007, 11:01
  3. οτε και αυξήσεις vol.2
    από akaposto στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 22:23
  4. Sete ole!!!! Vol 2
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2004, 15:00
  5. Καλημέρες Vol.2
    από real_hope στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 14:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF