Σελίδα 341 από 667 ΠρώτοΠρώτο ... 241291331336337338339340341342343344345346351391441 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 5.101 έως 5.115 από 9996

Θέμα: Ο καφενές vol.2

  1. #5101
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.498
    Δεν καταλαβαίνω γιατί τέτοια ζητήματα που αφορούν την αστυνομία και το δικαστικό σύστημα, θα πρέπει να παίρνουν τέτοια δημοσιότητα και να απασχολούν την κοινή γνώμη.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  2. #5102
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Δεν καταλαβαίνω γιατί τέτοια ζητήματα που αφορούν την αστυνομία και το δικαστικό σύστημα, θα πρέπει να παίρνουν τέτοια δημοσιότητα και να απασχολούν την κοινή γνώμη.
    Γιατί η αστυνομία κάνει επικοινωνιακό show ενίοτε με μεταγωγές με ελικόπτερα, επιλεκτικές "διαρροές" σε ΜΜΕ για πιθανά και απίθανα σενάρια, έκτακτες συνεντεύξεις τύπου και ανακοινωθέντα...

    Οι δράστες έκαναν ένα μοιραίο λάθος, η ίδια συμμορία είχε ληστέψει πριν ένα χρόνο τον εκπαιδευτή του πιλότου, πιάσανε ένα Γεωργιανό που προσπαθούσε να διαφύγει, ο σύζυγος αναγνώρισε τη γλώσσα που συνεννοούνταν οι δράστες και είναι αλβανικές λέξεις, η αστυνομία ξέρει τον κοντό από τους δράστες... εδώ ένα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ ασχολείται με αυτό, δεν θα ασχοληθεί η κυρα Κατίνα και ο κυρ Μήτσος στη γειτονιά και στο καφενείο;...

  3. #5103
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.845
    Αυτή η υπόθεση μου άφησε μια αηδία στο στόμα.
    Αηδία για το τέρας που σκότωσε την μάνα του παιδιού του και την γυναίκα του.
    Αηδία που θεωρούμε ΟΚ το να κάνει σχέση 27 χρονος με 15χρονη . (δεν το σχετίζω με τον φόνο απλά και αυτό ως στοιχείο ενώ είμαι 27 χρονών μου φαίνεται άρρωστο)
    Αηδία που ενώ πήρε μια ζωή είχε το σθένος να σκοτώσει στα καπάκια τον σκύλο του και να κάνει όλο το θέατρο.
    Αηδία για το όλο πανηγύρι με τους μετανάστες που στοχοποιήθηκαν ανευ λόγου.
    Αηδία που πριν λίγες ώρες έπαιρνε αγκαλιά και παρηγορούσε την μάνα του θύματος.
    Αηδία που ευχονται στον δολοφόνο να του κάνουν οι άλλοι στην φυλακή τα χειρότερα λες και αυτό κάτι θα φτιάξει. Ηρωοποιούν άλλα τέρατα να κάνουν αντίστοιχες πράξεις με αυτές που σοκάρονται το οποίο πέρα από ανήθικο είναι εντελώς ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΟ για την κοινωνία μας.
    Μακάρι το παιδάκι να φύγει για υιοθεσία και να του σφραγίσουν τον φάκελο να μην μάθει ποτέ τις φρικαλεότητες του πατέρα του γιατί δεν ξέρω πως μπορεί ένας άνθρωπος να ζήσει με αυτό.

  4. #5104
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Αυτή η υπόθεση μου άφησε μια αηδία στο στόμα.
    Αηδία για το τέρας που σκότωσε την μάνα του παιδιού του και την γυναίκα του.
    Αηδία που θεωρούμε ΟΚ το να κάνει σχέση 27 χρονος με 15χρονη . (δεν το σχετίζω με τον φόνο απλά και αυτό ως στοιχείο ενώ είμαι 27 χρονών μου φαίνεται άρρωστο)
    Αηδία που ενώ πήρε μια ζωή είχε το σθένος να σκοτώσει στα καπάκια τον σκύλο του και να κάνει όλο το θέατρο.
    Αηδία για το όλο πανηγύρι με τους μετανάστες που στοχοποιήθηκαν ανευ λόγου.
    Αηδία που πριν λίγες ώρες έπαιρνε αγκαλιά και παρηγορούσε την μάνα του θύματος.
    Αηδία που ευχονται στον δολοφόνο να του κάνουν οι άλλοι στην φυλακή τα χειρότερα λες και αυτό κάτι θα φτιάξει. Ηρωοποιούν άλλα τέρατα να κάνουν αντίστοιχες πράξεις με αυτές που σοκάρονται το οποίο πέρα από ανήθικο είναι εντελώς ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΟ για την κοινωνία μας.
    Μακάρι το παιδάκι να φύγει για υιοθεσία και να του σφραγίσουν τον φάκελο να μην μάθει ποτέ τις φρικαλεότητες του πατέρα του γιατί δεν ξέρω πως μπορεί ένας άνθρωπος να ζήσει με αυτό.
    Μιλάς σωστά αλλά το χάνεις στο θέμα της ηλικίας.
    Ο πατέρας μου 30 χρόνων πήρε τη μανα μου 18 χρόνων και έκαναν 4 παιδιά και είναι ακόμα μαζί. Και μπορώ να σου πω ότι ακόμα φαίνεται πως αγαπιούνται αφού ότι και να κάνουν είναι συνέχεια μαζί.


    Κατά τα άλλα έχουμε ξαναπεί ότι η κοινωνία είναι πολύ ελαστική όσο αφορά τέτοια εγκλήματα. Ο μάγκας θα περάσει τα υπόλοιπα χρόνια του στη φυλακή τρώγοντας και πίνοντας και κλαιμαιν ενώ κατέστρεψε τόσους ανθρώπους.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  5. #5105
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.071
    αρχαια τραγωδια
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  6. #5106
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.163
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Μιλάς σωστά αλλά το χάνεις στο θέμα της ηλικίας.
    Ο πατέρας μου 30 χρόνων πήρε τη μανα μου 18 χρόνων και έκαναν 4 παιδιά και είναι ακόμα μαζί. Και μπορώ να σου πω ότι ακόμα φαίνεται πως αγαπιούνται αφού ότι και να κάνουν είναι συνέχεια μαζί.


    Κατά τα άλλα έχουμε ξαναπεί ότι η κοινωνία είναι πολύ ελαστική όσο αφορά τέτοια εγκλήματα. Ο μάγκας θα περάσει τα υπόλοιπα χρόνια του στη φυλακή τρώγοντας και πίνοντας και κλαιμαιν ενώ κατέστρεψε τόσους ανθρώπους.
    Ανάθεμα αν εκτίσει πάνω από 7 χρόνια...
    Να χαιρόμαστε το δικαστικό μας σύστημα....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  7. #5107
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Η δύσμοιρη αυτή κοπέλα δεν φτάνει που δολοφονήθηκε ήδη μια φορά, θα "δολοφονηθεί" ακόμα πιο άγρια από κάτι Μακελειά, από κάτι Τατιάνες, από κάτι Ευαγγελάτους και από τους μικρές Αγγελικές Νικολούλες και τους πρώιμους Ηρακλήδες Πουαρό του πληκτρολογίου...
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    H Νικολούλη θα κάνει αυτό που κάνουν και πολλοί εδώ μέσα, θα πει ότι τα είχε καταλάβει όλα από την πρώτο δευτερόλεπτο. Η διαφορά είναι πως αυτή θα πληρωθεί αδρά...
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Οι δράστες έκαναν ένα μοιραίο λάθος, η ίδια συμμορία είχε ληστέψει πριν ένα χρόνο τον εκπαιδευτή του πιλότου, πιάσανε ένα Γεωργιανό που προσπαθούσε να διαφύγει, ο σύζυγος αναγνώρισε τη γλώσσα που συνεννοούνταν οι δράστες και είναι αλβανικές λέξεις, η αστυνομία ξέρει τον κοντό από τους δράστες... εδώ ένα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ ασχολείται με αυτό, δεν θα ασχοληθεί η κυρα Κατίνα και ο κυρ Μήτσος στη γειτονιά και στο καφενείο;...

    Φίλε θέλεις να μας πεις συγκεκριμένα με ποιους τα έχεις, γιατί βλέπω ότι αφήνεις συνεχόμενα υπαινιγμούς
    you rise you fall you're down then you rise again

  8. #5108
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Πρεπει να εισαι τελείως τουφέκι για να πιστευεις ότι το 2021 θα κανεις προμελετημένο εγκλημα και θα ξεγελάσεις κόσμο. Δεν μιλάω για επαγγελματίες. Όταν διαβασα ότι δεν υπαρχει DNA σε μια μάνα που παλευε για το παιδί της.... Νταξει παιδια η αστυνομια πρεπει να ηξερε απο το πρωτο λεπτο

    Εγω πιστευω ότι δεν ηταν προμελετημένο. Πανω στα νευρα του σε κανα καβγά που θα εφευγε η γυναικα του με το παιδι την έπνιξε. Γιαυτο το λόγο είπε την ιστορία ΚΑΡΜΠΟΝ του εκπαιδευτη του. Γιατι ήταν το μονο που ειχε στο μυαλό του τοσο κοντα σε εγκλημα και φυσικά το εχει ακουσει και συζητήσει χιλιάδες φορές.

    Την ψυχραιμία του στις κάμερες αρχικά την απέδωσα στο ότι ειναι πιλότος. Λέω "αυτος θα πετάει κανα Φ16" και πραγματικα αυτοι οι ανθρωποι έχουν καποια ιδιαίτερα traits. Μετα έμαθα ότι πετουσε playmobil. Και η μοναδική και συνεχής μου απορία ήταν πως αυτος ο ανθρωπος δεν ειναι στα πατώματα και βγαινει και κανει δηλώσεις.

    Τεσπα. Κριμα.

  9. #5109
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Επιθεωρητές Κλουζώ, υποθέτω.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  10. #5110
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.845
    Δεν είναι η διαφορά ηλικίας το πρόβλημα αλλά η ηλικία καθαυτή . Άλλο κεφάλι στα 14 άλλο στα 16 και άλλο στα 18 .

  11. #5111
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Επιθεωρητές Κλουζώ, υποθέτω.
    Αν αναφερεσαι σε μένα, ναι ειμαι.

  12. #5112
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.289
    Παίδες στο καφενείο είμαστε, αν δεν εξυπηρετεί για αυτό που είναι (και πρέπει να μετράμε και να κρίνουμε την κάθε κουβέντα) και χαλιόμαστε τότε ας μην υπάρχει.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  13. #5113
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Αν οι μισοι απο εμας (λεμε τωρα) θεωρουσαμε εξ αρχης οτι αυτος το ειχε κανει η αστυνομια πρεπει να ηταν σιγουρη.
    Απλα πιστευω πως για αλλους λογους το τραβηξανε προς τα πισω.
    Σιγουρα χρειαστηκανε λιγο χρονο να δεσουν την υποθεση αλλα 30+ μερες δεν τους πηρε.
    Ride(s) the wind of change...

  14. #5114
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Ανάθεμα αν εκτίσει πάνω από 7 χρόνια...
    Να χαιρόμαστε το δικαστικό μας σύστημα....
    7 που λες είναι λίγα αλλά σίγουρα δεν παίρνει αυτό που του αξίζει
    καθε μερα ...νεα μερα.

  15. #5115
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.261
    Πως διάβαζα προχθές αράζοντας το βράδυ παλιά θέματα του forum.
    Και πετύχα μερικά απο τα θέματα αυτού του τρολλ ονόματι FZR μιλάμε έκλασα στο γέλιο.
    Ολα τα θέματά του ήταν ένα και ένα χαχαχα,οι παλιοί ίσως θυμούνται περισσότερο
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=33141

Παρόμοια θέματα

  1. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 13:17
  2. Mια ιστορια θα σας πω....[vol.2]
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2007, 11:01
  3. οτε και αυξήσεις vol.2
    από akaposto στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 22:23
  4. Sete ole!!!! Vol 2
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2004, 15:00
  5. Καλημέρες Vol.2
    από real_hope στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 14:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF