Σελίδα 358 από 644 ΠρώτοΠρώτο ... 258308348353354355356357358359360361362363368408458 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 5.356 έως 5.370 από 9647

Θέμα: Ο καφενές vol.2

  1. #5356
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Ενα άρθρο που θα λύσει πολλές απορίες οσο αφορά τα αεροπλάνα (και μόνο...)

    https://www.cnn.gr/focus/explainers/...tika-aeroskafi
    Ναι σίγουρα ρίχνει λίγο φως αλλά δεν μπορώ να πιστέψω ότι έστω και μόνοι μας ως χώρα, δεν μπορούμε να δωσουμε καπάρο για τα τουλάχιστον 25 που ζητάει αυτη η νέα εταιρεία.
    Όσο κοστίζει ένα ραφάλ ή μια φρεγάτα, φτάνουν και περισσεύουν ίσως για να πάρεις εργαλεία που κυριολεκτικά κάθε ωρα που δουλεύουν σώζουν ζωές και τη χώρα την ίδια!
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  2. #5357
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    το πρόβλημα μου ξέρεις ποιο είναι;
    οχι η κάθε γλίτσα αυτη καθαυτή (που σαφως και τον φτυνω).
    Αυτούς τους ανήθικους αληταράδες με την προβιά των "αρίστων" κάποιοι τους ψήφισαν και αυτοί δεν ήταν μόνο οι κάτοικοι Εκάλης και λοιπών ευαγών προαστίων.
    Ήταν τύποι με ίδιες ή και μεγαλύτερες ανάγκες απο μένα και σένα που έτσι χαλαρά δώσανε άδεια στη συμμορία να λεηλατήσει.
    Τεσπα, είναι πολύ φορτισμένες οι μέρες, μπορούμε να κατηγορούμε για δυο ζώες και πάλι να μην κάνουμε τίποτα.
    Θέλω/προσπαθω να βλέπω πως σκατά θα βγούμε απο αυτο το φαύλο κύκλο της κακοδιαχείρισης, αλλά δεν βρίσκω κάπου να πιαστώ.
    Υποθέτω ότι δεν είμαι ο μόνος.
    Ρε φίλε, γράφω, σβήνω, ξαναγράφω, ξανασβήνω... τι να σου πω; Το ξέρουμε πολύ καλά και οι 2 μας ότι έξοδος από αυτό το μαύρο χάλι ΔΕΝ θα υπάρξει, στον αιώνα τον άπαντα, όσο αυτή η χώρα κατοικείται από Έλληνες... Κι εννοείται ότι δεν είσαι ο μόνος, μόνο που υπάρχουν μόνοι και "μόνοι"... χτες είχα πάει για μπάνιο στη λίμνη Βουλιαγμένης, πάνω από το Λουτράκι. Δεν θα σου αναφέρω το τι σκουπίδι είχε ο βυθός και το τι κουτάκια αναψυκτικού. Πες μου πως να αντιδράσεις όταν ο άλλος συζητάει για τις φωτιές και ανησυχεί για το περιβάλλον, και την ΙΔΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ, έχει πετάξει το βρωμερό του αποτσίγαρο με τα ελεεινά σάλια του στην παραλία, κι επειδή ο κάδος ήταν φουλ γεμάτος, τα μπουκαλάκια με το νερό στα αρμυρίκια... Ήμουν στο τσακ να τους αρχίσω στα γαμίδια και μετά να αρχίσω να λαλάω κικιρίκου σαν τον Κωνσταντίνου στην ταινία...

  3. #5358
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.440
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Ρε φίλε, γράφω, σβήνω, ξαναγράφω, ξανασβήνω... τι να σου πω; Το ξέρουμε πολύ καλά και οι 2 μας ότι έξοδος από αυτό το μαύρο χάλι ΔΕΝ θα υπάρξει, στον αιώνα τον άπαντα, όσο αυτή η χώρα κατοικείται από Έλληνες... Κι εννοείται ότι δεν είσαι ο μόνος, μόνο που υπάρχουν μόνοι και "μόνοι"... χτες είχα πάει για μπάνιο στη λίμνη Βουλιαγμένης, πάνω από το Λουτράκι. Δεν θα σου αναφέρω το τι σκουπίδι είχε ο βυθός και το τι κουτάκια αναψυκτικού. Πες μου πως να αντιδράσεις όταν ο άλλος συζητάει για τις φωτιές και ανησυχεί για το περιβάλλον, και την ΙΔΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ, έχει πετάξει το βρωμερό του αποτσίγαρο με τα ελεεινά σάλια του στην παραλία, κι επειδή ο κάδος ήταν φουλ γεμάτος, τα μπουκαλάκια με το νερό στα αρμυρίκια... Ήμουν στο τσακ να τους αρχίσω στα γαμίδια και μετά να αρχίσω να λαλάω κικιρίκου σαν τον Κωνσταντίνου στην ταινία...
    Ειμουν νιος και γερασα...................................

  4. #5359
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Ρε παιδιά, το θέμα είναι η πρόληψη, ΠΡΟ-ΛΗ-ΨΗ!!! 250 πυροσβεστικά να έχουμε, αν ο τάδε επιχειρηματικός όμιλος έχει βάλει στο μάτι το φιλέτο, ή θέλει να φτιάξει ανεμογεννήτριες, και πάλι δεν θα φτάνουν...

    Έχω κάνει σεμινάριο πυρόσβεσης και έχω πάρει και πιστοποιητικό, ξέρετε πόσο χρόνο έχεις στο ίδιο σου το σπίτι για να περιορίσεις μια φωτιά από χριστουγεννιάτικα λαμπάκια πχ;...δεν μιλάμε για δάσος και απέραντες εκτάσεις, μιλάμε για ένα σαλόνι 50 τετραγωνικά... Στο 1,5 λεπτό έχει ήδη χαθεί το παιχνίδι, έχουν λαμπαδιάσει όλα... για ποια πυροσβεστικά μιλάμε, όταν ο άλλος ανερυθρίαστα αναφέρει ότι αρχές Αυγούστου ΘΑ κάνουν αντιπυρικές ζώνες, για ποια Canadair μιλάμε όταν μαλώνουν Δήμος-Περιφέρεια-Υπουργείο Εσωτερικών-Πυροσβεστική-Δασαρχείο, ποιανού ευθύνη είναι να καθαριστούν τα ξερόχορτα και οι κλάρες των πεύκων... τι να σου κάνουν όλα τα πυροσβεστικά του κόσμου, όταν η φωτιά καίει ήδη 1-2 ώρες κι εσύ ενημερώνεις ότι όλα είναι υπό έλεγχο και δεν υπάρχει ανησυχία...

  5. #5360
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Ρε φίλε, γράφω, σβήνω, ξαναγράφω, ξανασβήνω... τι να σου πω; Το ξέρουμε πολύ καλά και οι 2 μας ότι έξοδος από αυτό το μαύρο χάλι ΔΕΝ θα υπάρξει, στον αιώνα τον άπαντα, όσο αυτή η χώρα κατοικείται από Έλληνες... Κι εννοείται ότι δεν είσαι ο μόνος, μόνο που υπάρχουν μόνοι και "μόνοι"... χτες είχα πάει για μπάνιο στη λίμνη Βουλιαγμένης, πάνω από το Λουτράκι. Δεν θα σου αναφέρω το τι σκουπίδι είχε ο βυθός και το τι κουτάκια αναψυκτικού. Πες μου πως να αντιδράσεις όταν ο άλλος συζητάει για τις φωτιές και ανησυχεί για το περιβάλλον, και την ΙΔΙΑ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ, έχει πετάξει το βρωμερό του αποτσίγαρο με τα ελεεινά σάλια του στην παραλία, κι επειδή ο κάδος ήταν φουλ γεμάτος, τα μπουκαλάκια με το νερό στα αρμυρίκια... Ήμουν στο τσακ να τους αρχίσω στα γαμίδια και μετά να αρχίσω να λαλάω κικιρίκου σαν τον Κωνσταντίνου στην ταινία...
    Για το καλό της ψυχικής σου υγείας, μείνε στην ανάμνηση της μιλφαρας από την παραλία

  6. #5361
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    Σε αυτα τα καθημερινά, μπορείς (σε κάποιο εστω βαθμό) να αντιδρασεις και με το παράδειγμα που θα δώσεις αλλά και με τη στάση σου.
    Στο χωριό μου στη Σαλαμίνα, η παραλία είναι πολύ μικρή σχετικά αλλά επειδή ειναι όμορφα, τα ΣΚ πήζει.
    Στις αρχές του Ιούνη που ξεκινάω τα μπάνια και ακόμα δεν έχει πλακώσει πολύς κόσμος, ξεκινάω με τη μάσκα και κάνω γόπιν αλλά αντί για γόπες τσιγάρων, μαζεύω αχινούς. Τους μαζεύω και τους μεταφέρω πιο βαθιά, μπας και σωθούνε. Γιατι οι Ούνοι και τα τέκνα τους θα τους πετάξουν στη στεριά να ψοφήσουν.
    Περσι έκανα με ωραίο τρόπο παρατήρηση, σε κάτι πιτσιρίκια που τα είδα να τους βγάζουν έξω. Οι γονείς παραδίπλα κοιτάζαν σα το γύλο. Τα παιδάκια εκτίμησαν αυτά που τους είπα και δεν τα είδα να ξαναβγάζουν αχινούς εξω να πεθάνουν.
    Αλλο παράδειγμα.
    Πάλι με τη μάσκα μου, βουτάω που βουτάω, αν δω κανα μπουκαλι ή σκοιυπίδι στο βυθό το μαζεύω. Φαίνομαι σε όλη αυτη τη διαδικασία. Με βλέπουν όσοι είναι γύρω.
    Ελπίζω να τους παρακινεί τουλάχιστον να μην πετάξουν νέα σκουπίδια.
    Δεν τρέφω αυταπάτες, ξέρω τι αρκουδέηδες είμαστε σα λαός, αλλά για σκέψου να δίναμε πολλοί το παράδειγμα;

    Στα μεγαλύτερης κλίμακας όμως όπως είναι οι φωτιές, εκεί δεν φτουράει το τι κανω εγω,εσύ,ο σύλλογος εθελοντών.
    Εκεί ή δουλεύει ο κρατικός μηχανισμός ή καίγεσαι.
    Το τι απο τα δύο συμβαίνει, το βλέπουμε δεκαετίες τωρα.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  7. #5362
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Ναι σίγουρα ρίχνει λίγο φως αλλά δεν μπορώ να πιστέψω ότι έστω και μόνοι μας ως χώρα, δεν μπορούμε να δωσουμε καπάρο για τα τουλάχιστον 25 που ζητάει αυτη η νέα εταιρεία.
    Όσο κοστίζει ένα ραφάλ ή μια φρεγάτα, φτάνουν και περισσεύουν ίσως για να πάρεις εργαλεία που κυριολεκτικά κάθε ωρα που δουλεύουν σώζουν ζωές και τη χώρα την ίδια!
    δυστυχώς δεν είναι έτσι απλά τα πράγματα , το θετικό είναι πως αρχίζουν να βγαίνουν λύσεις αναβάθμισης (πανακριβες βεβαια) που μπορεί να είναι πιθανές επιλογές στο μέλλον , όσο αφορά τα rafale και τις φρεγάτες, μη έχουμε λάθος εικόνα ... και εκεί τα ίδια και χειρότερα είναι .

    Βάζω και αυτό εδω: https://neologosattikis.gr/eidiseis/...on-aeroskafon/

  8. #5363
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    Ρε παιδί μου προφανως εδω το λέμε μπακαλίστικα. Σαφως και δεν είναι τοσο απλά τα πράγματα.
    Αλλά επειδή είμαστε στο ίδιο εργο θεατές εδω και δεκαετίες, με τη διαφορά ότι τωρα πλέον αρχίζουμε και ζούμε και τις συνέπειες των καταστροφικών επιλογών μας, δεν πρέπει καπως κάποτε να τα σταθμίσουμε διαφορετικά και να αλλάξουμε προσέγγιση;
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  9. #5364
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Ρε παιδί μου προφανως εδω το λέμε μπακαλίστικα. Σαφως και δεν είναι τοσο απλά τα πράγματα.
    Αλλά επειδή είμαστε στο ίδιο εργο θεατές εδω και δεκαετίες, με τη διαφορά ότι τωρα πλέον αρχίζουμε και ζούμε και τις συνέπειες των καταστροφικών επιλογών μας, δεν πρέπει καπως κάποτε να τα σταθμίσουμε διαφορετικά και να αλλάξουμε προσέγγιση;
    Ποιες είναι οι συνέπειες των καταστροφικών επιλογών μας; ΟΚ, έχουν λυώσει κάτι αιώνιοι παγετώνες στην Ανταρκτική, έγιναν κάτι πρωτόγνωρες πλημμύρες στη Γερμανία και στο Βέλγιο, έγιναν κάτι καύσωνες 46 βαθμών Κελσίου σε Σιβηρία και Αλάσκα, έχουμε 3 βδομάδες αφρικανικό καύσωνα στην Ελλάδα -με προοπτική να γίνει πλέον η ετήσια σταθερά κάθε θέρους, ανεβαίνει και το επίπεδο της θάλασσας κάτι χιλιοστά μωρέ... αλλά αυτή τη στιγμή πρέπει να αντιμετωπίσουμε την πανδημία φίλε, την πανδημία, αυτή απειλεί τον κόσμο μας, τα δάση γίνονται μωρέ, και τα σπίτια ξαναφτάχνονται μωρέ, και 80-100-200-300 νεκροί από πυρκαγιές είναι αμελητέα ποσότητα σε σχέση με τους χιλιάάάάδες διασωληνωμένους...

  10. #5365
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Ρε παιδί μου προφανως εδω το λέμε μπακαλίστικα. Σαφως και δεν είναι τοσο απλά τα πράγματα.
    Αλλά επειδή είμαστε στο ίδιο εργο θεατές εδω και δεκαετίες, με τη διαφορά ότι τωρα πλέον αρχίζουμε και ζούμε και τις συνέπειες των καταστροφικών επιλογών μας, δεν πρέπει καπως κάποτε να τα σταθμίσουμε διαφορετικά και να αλλάξουμε προσέγγιση;
    Έτσι είναι , άλλα είναι όλα θέμα παιδείας και νοοτροπίας (οχι εκπαίδευσης , το τονίζω) και θα χρειαστεί να περάσουν πολλές γενεές για να αλλάξουν πράγματα , το έχω δεχθεί γιατί αλλιώς θα είμουν στο Δαφνί και απο πλευράς μου κάνω οτι είναι δυνατό ώστε να βάλω το λιθαράκι μου στο κομμάτι που μπορώ να αλλάξω . Με τη γκρίνια δεν καταφέρνει κανείς τίποτα , μόνο απόγνωση έρχεται στο τέλος. Το θέμα πάντα είναι η δράση (όχι η αντίδραση).

  11. #5366
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Ποιες είναι οι συνέπειες των καταστροφικών επιλογών μας; ΟΚ, έχουν λυώσει κάτι αιώνιοι παγετώνες στην Ανταρκτική, έγιναν κάτι πρωτόγνωρες πλημμύρες στη Γερμανία και στο Βέλγιο, έγιναν κάτι καύσωνες 46 βαθμών Κελσίου σε Σιβηρία και Αλάσκα, έχουμε 3 βδομάδες αφρικανικό καύσωνα στην Ελλάδα -με προοπτική να γίνει πλέον η ετήσια σταθερά κάθε θέρους, ανεβαίνει και το επίπεδο της θάλασσας κάτι χιλιοστά μωρέ... αλλά αυτή τη στιγμή πρέπει να αντιμετωπίσουμε την πανδημία φίλε, την πανδημία, αυτή απειλεί τον κόσμο μας, τα δάση γίνονται μωρέ, και τα σπίτια ξαναφτάχνονται μωρέ, και 80-100-200-300 νεκροί από πυρκαγιές είναι αμελητέα ποσότητα σε σχέση με τους χιλιάάάάδες διασωληνωμένους...
    Εσύ είσαι κίτρινη κάρτα !
    Με αναγκάζεις να βάζω συνέντευξη του Καραϊωσηφίδη ενώ εσύ είσαι η "Πτήση" του forum ! Η απουσία σου στο άλλο νήμα χρεώνεται να ξέρεις...

  12. #5367
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.480
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    ... απο πλευράς μου κάνω οτι είναι δυνατό ώστε να βάλω το λιθαράκι μου στο κομμάτι που μπορώ να αλλάξω . Με τη γκρίνια δεν καταφέρνει κανείς τίποτα , μόνο απόγνωση έρχεται στο τέλος. Το θέμα πάντα είναι η δράση (όχι η αντίδραση).
    Εδώ είναι το ζουμί.

    Προβλήματα θα υπάρχουν. Επίσης, σχεδόν πάντα, δε θα υπάρχουν ιδανικές λύσεις. Σκοπός είναι να μπορεί να βρεις συμβιβαστικές λύσεις μέσα στα προβλήματα, να μειώσεις τις αρνητικές συνέπειες και να βελτιώσεις αυτό που παρέλαβες ή έστω να φροντίσεις να το παραδώσεις με τις λιγότερες δυνατές απώλειες.

    Ο καθένας μας, σχεδόν καθημερινά έχει την επιλογή να κάνει σχετικά μεγάλη ζημιά ή πολύ μικρή βελτίωση. Είτε να γκρεμίσει ένα τοίχο, είτε να βάλει μισό τούβλο. Τονίζω το "μισό" διότι σε πρώτη άποψη, αυτό που μπορούμε να βελτιώσουμε φαίνεται μικρό. Έχει όμως την αξία του.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  13. #5368
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Έτσι είναι , άλλα είναι όλα θέμα παιδείας και νοοτροπίας (οχι εκπαίδευσης , το τονίζω) και θα χρειαστεί να περάσουν πολλές γενεές για να αλλάξουν πράγματα , το έχω δεχθεί γιατί αλλιώς θα είμουν στο Δαφνί και απο πλευράς μου κάνω οτι είναι δυνατό ώστε να βάλω το λιθαράκι μου στο κομμάτι που μπορώ να αλλάξω . Με τη γκρίνια δεν καταφέρνει κανείς τίποτα , μόνο απόγνωση έρχεται στο τέλος. Το θέμα πάντα είναι η δράση (όχι η αντίδραση).
    Μόνο που στο Ελλαδιστάν παιδεία και νοοτροπία ΔΕΝ διαθέτουμε, άρα πως να αλλάξουν τα πράγματα... ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη ως γνωστόν, και για να γυρίσει ο Ήλιος θέλει δουλειά πολλή...

  14. #5369
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Εσύ είσαι κίτρινη κάρτα !
    Με αναγκάζεις να βάζω συνέντευξη του Καραϊωσηφίδη ενώ εσύ είσαι η "Πτήση" του forum ! Η απουσία σου στο άλλο νήμα χρεώνεται να ξέρεις...
    Ο Καραϊωσηφίδης είναι αεροναυπηγός και εκδότης περιοδικού, εγώ απλά ένας ερασιτέχνης θιασώτης των αεροπλάνων... άρα η γνώμη του έχει μεγαλύτερο ειδικό βάρος και ορθώς την παράθεσες, έστω κι αν τώρα τελευταία η ΠΤΗΣΗ έχει διολισθήσει σε ακροδεξιές ατραπούς προς άγραν ακροατηρίου...

    'Ηθελα καιρό να μπω στο άλλο νήμα, αλλά κι εκεί θα γκρίνιαζα για κάτι συγκεκριμένο.... οπότε....

  15. #5370
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    727
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ποπαϋ Προβολή μηνύματος
    Αυτό που λες το βλέπω στο Βόλο με την δημαρχάρα. Κοντά στο 60% αλλά κανείς δεν παραδέχεται ότι τον ψήφισε.


    Καμία σωτηρία.
    Το ιδιο και εδω στα βορεια.Ολοι κραζουν,εχει γινει την τελευταια δεκατια της μοδας να κραζουν ολοι τους πολιτικους,ακομα και αυτοι που πανε και τους γλυφουνε τις κατουρημενες ποδιες για να βλεφτει ο γιοκας τους.Τι περιμενετε ρε παιδια οταν η πλειοψηφια ειναι σκατα?Ενω καιγεται η ελλαδα,οι αλλοι μπαινουν σε ειδησεις για την φωτια στην τουρκια και ευχονται ψοφο!Την ιδια στιγμη που και εδω γινεται το ιδιο!Πραγματικα τι σκατιλα ειναι αυτη?

Παρόμοια θέματα

  1. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 14:17
  2. Mια ιστορια θα σας πω....[vol.2]
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2007, 12:01
  3. οτε και αυξήσεις vol.2
    από akaposto στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 23:23
  4. Sete ole!!!! Vol 2
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2004, 16:00
  5. Καλημέρες Vol.2
    από real_hope στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 15:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF