Σελίδα 428 από 665 ΠρώτοΠρώτο ... 328378418423424425426427428429430431432433438478528 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 6.406 έως 6.420 από 9961

Θέμα: Ο καφενές vol.2

  1. #6406
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.436
    Δηλαδή επειδή έχει στρατιωτικό τάγμα νεοναζί η χώρα πρέπει να ισοπεδωθεί ,να γκρεμιστούν σχολεία,νοσοκομεία,να ξεσπιτωθούν γυναικόπαιδα,να πεθάνουν;
    Εμείς δηλαδή που τους είχαμε τόσο χρόνια στην βουλή εκλεγμένους με τα τατουάζ σβάστικες ( συγνώμη,αρχαιοελληνικά σύμβολα ) πρέπει να αφανιστούμε κατά τα λεγόμενα σου.
    when life gets complicated... i ride.

  2. #6407
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.124
    Έχεις πλάκα αλλά δεν κατάφερες να αλλοιώσεις όσα γράφω. Αν θες ξαναδιάβασε τα και σοβαρέψου σε παρακαλώ.

  3. #6408
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.436
    Πλάκα έχω το ξέρω ,σε ευχαριστώ.
    Μπα,δεν το ξαναδιαβάζω μια φορά φτάνει ,άντε και καλή μας μέρα.
    when life gets complicated... i ride.

  4. #6409
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Παιδιά σας διαβάζω και νομίζω ότι κάτι λείπει.
    Ποιό νατο ρε παιδιά; Τι έχει πετύχει αυτή η μηχανή απόσβεσης του δικαίου πέρα από το
    να δίνει δουλειά σε παλέμαχους γραφίστες;

    Βλέπω έναν - έναν στην κυβέρνηση των us και έχουν όλοι άρρηκτες σχέσεις με το τραπεζικό σύστημα..
    Το νατο είναι που ενοχλεί ή το ΔΝΤ;

    Προφανώς και είμαι ενάντια στον πόλεμο και αυτή η πρόταση δεν έχει αλλά.
    Αυτό όμως δεν μου επιβάλει να μην βλέπω την ώρα που φωνάζω σταματήστε.

    Ενα ρηχό ανδρείκελο από το 2014; στρώνει χαλιά συμφερόντων στην πλάτη του λαού που διαχειρίζεται.
    Είναι κάτι που βλέπω μόνο εγώ;
    Με τις ευλογίες του, υπάρχει ταξιαρχία διοικούμενη από τον αρχηγό της ακροδεξιάς, οι οποίοι έχουν κατηγορηθεί
    για τόσα εγκλήματα πολέμου τα τελευταία 10 χρόνια που κοντράρουν χώρες εκατοντάδων ετών.
    Με ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ σουρεαλ σήμα την λυκοπαγίδα!

    Όλοι εμείς που 80 χρόνια τώρα ονομάζουμε κάθε απίστευτο κακό με παραδείγματα του 2ου ΠΠ, που κρατάμε ζωντανή την ανάμνηση
    με κάθε κόστος, έχουμε νόμους να απαγορεύουν τα σύμβολα, φυλακίζουμε ομοϊδεάτες και αρνητές των θηριωδιών και τώρα είμαστε όλοι
    μαζί τους;

    Θα βάλω σκατά, πέτρες και το χέρι της αδερφής μου στο μπλέντερ και η μάνα μου θα με αφήσει να ζήσω με το σχήμα που είχα;

    Παιδιά αυτό που παρακολουθήσαμε τις προάλλες εμένα με άλλαξε. Δεν ξέρω αν είναι αληθινό, ψέμα, προπαγάνδα, "παλιό" ή από άλλη χώρα.
    Με άλλαξε γιατί υπάρχει. Αυτοί οι άνθρωποι αναίρεσαν κάθε τους δικαίωμα ακόμα και της ζωής.
    Η ζημιά που έκαναν σε όλους μας είναι ανυπολόγιστη.
    Η επιρροή που έχουν τους χαρακτηρίζει ξεκάθαρα ως καρκίνωμα του ανθρώπινου είδους.

    Λυπάμαι (για εμένα) που το λέω αλλά θεωρώ ότι ο αφανισμός τους είναι απαραίτητος για την ανθρωπότητα.
    δεν κατάλαβα τπτ αν θες να εξηγήσεις λίγο παραπάνω τις σκέψεις σου, σε ποιους και σε ποια γεγονότα αναφέρεσαι κτλ μπας και καταλάβω αυτό που θες να πεις....
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

  5. #6410

  6. #6411
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.062
    Οι Ρωμαίοι είχαν την ρήση " cui bono " που σημαίνει "ποιος έχει όφελος " για να εξηγήσουν τις πράξεις και τα τεκταινόμενα στην πολιτική.Αμα δούμε λοιπόν ποιος έχει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ όφελος στην συγκεκριμένη περίπτωση,θα καταλάβουμε (βγάζοντας έξω από την εξίσωση το προφανές κακό του πολέμου για τον απλό κοσμο) για το ποιος πραγματικά ΟΦΕΛΕΙΤΑΙ,απ' αυτό που γίνεται.ΟΛΑ μελετημένα από πριν είναι.Ο ΝΟΩΝ,ΝΟΗΤΩ.

  7. #6412
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.451
    Για τα παρακρατικά ταγματα εφόδου (που πλέον νομιμοποιήθηκαν ως μερος του ουκρανικού στρατού), δεν κάνεις εισβολή και πόλεμο με εμπλεκόμενους αμάχους..
    Ομως αναγνωρίζουμε όλοι ότι είναι πολύπλευρο το θέμα, ο ουκρανικός στρατός ανατροφοδοτειται απο την δύση, επισήμως απο το νατο κατ'εντολή στα κράτη μελη.

    Συνεπώς έχουμε : την μια μεριά το νατο που επιζητά μακροχρόνια την δυτικοποίηση της ουκρανίας για να συμπιέσει οικονομικά την ρωσία και διαχρονικά να καταφέρει να μεταβιβάσει την ρωσική ενεργεία σε αμερικανικα funds.....Η αλλη μεριά, οι ρωσοι που υπερασπίζονται για λογαριασμό του δικού τους μονοπώλιου και δεν θα το επιτρέψουν...

    Και είναι τόσο σοβαρό, γιατι φαίνεται οτι η ρωσία θα τα δώσει όλα, γιατί ενώ είναι εισβολέας στην ουκρανία και μεγαλύτερο μέρος του προβλήματος...απο την άλλη είναι αμυνόμενη στον ιμπεριαλιστικό σχεδιασμό του νάτο, με τεράστιο κίνδυνο την παγκόσμια ειρήνη...

    Πάντως αμερικάνοι, νατο και εε με τα φερέφωνα μιντια τους α) δείχνουν την απίστευτη υποκρισία τους με την ευαισθητοποίηση για το ανθρωπιστικό και τις απώλειες του...όταν όμως δεν είναι άμεσα εισβολείς, όπως σε πόσες χώρες ασίας-δύσης αλλά και σερβίας εδώ στην ευρώπη (και όλα αυτά μετά την πτώση της εσσδ)...
    β) την ίδια ώρα τροφοδοτούν συνεχώς τον ουκρανικό στρατό(και τα τάγματα εφόδου τους) να συνεχίσουν να αντιστέκονται και με την κλιμάκωση του πόλεμου να συνεχίζει ρισκάροντας ευρύτερη σύρραξη..

    Και μέσα σε όλα αυτά να προσθέσουμε το σχέδιο ανακοπής "του δρόμου του μεταξιού" για να περιορίσουν τους κινέζους βάζοντας ένα απο τα αναχώματα τους του ταλιμπαν συνεργάτες τους...


    Η θέση του λαού(γιατί οι κυβερνήσεις είναι ξύλινες) θα έπρεπε να είναι μη συμμετοχική ή συνενοχική στα εγκλήματα που γίνονται, με μονη ρεαλιστική βοήθεια την αλληλεγγύη των λαών και υποστήριξη ανθρωπιστικού υλικού
    you rise you fall you're down then you rise again

  8. #6413
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Χωρίς να παίρνω το μέρος καμίας πλευράς, θέλω απλά να θέσω έναν προβληματισμό.

    Διάβασα ότι απαγορεύτηκε η Λίμνη των Κύκνων στα θέατρα της Ελλάδας και διάφορες άλλες απαγορεύσεις. Τι έχει σειρά? Να καίμε ρώσικα βιβλία στο σύνταγμα? Θεωρώ πως βαδίζουμε σε πολύ σκοτεινά μονοπάτια και θέλει προσοχή απο όλους να μην φτάσουμε να δικαιολογούμε ναζιστικές πρακτικές.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  9. #6414
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Billy από τον τραγικό κωμικό πορδηπουργίσκο μας και τους παρατρεχάμενους του περιμένεις τπτ σοβαρό?Ο τύπος είναι γελοίος και ακόμα ποιο γελοίος είναι ο ελληνικός λαός που τους ψηφίζει και τους γλυφει τις ποδιές για να μην πω κάτι άλλο.. Γιατί τα χειρότερα τόσες μέρες τα ακούω από ανθρωπακους του λαού,απο γλοιωδεις ρωσόφιλους λόγω θρησκείας και "προφητειών" παΐσιου ότι θα μας χαρίσουν οι ρώσοι την πόλη και από μετανάστες ρωσους ή ρωσοποντιους καραφασισταραδες χριστιανοταλιμπαν ότι καλά κάνει ο πούτιν..

  10. #6415
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Για τα παρακρατικά ταγματα εφόδου (που πλέον νομιμοποιήθηκαν ως μερος του ουκρανικού στρατού), δεν κάνεις εισβολή και πόλεμο με εμπλεκόμενους αμάχους..
    Ομως αναγνωρίζουμε όλοι ότι είναι πολύπλευρο το θέμα, ο ουκρανικός στρατός ανατροφοδοτειται απο την δύση, επισήμως απο το νατο κατ'εντολή στα κράτη μελη.

    Συνεπώς έχουμε : την μια μεριά το νατο που επιζητά μακροχρόνια την δυτικοποίηση της ουκρανίας για να συμπιέσει οικονομικά την ρωσία και διαχρονικά να καταφέρει να μεταβιβάσει την ρωσική ενεργεία σε αμερικανικα funds.....Η αλλη μεριά, οι ρωσοι που υπερασπίζονται για λογαριασμό του δικού τους μονοπώλιου και δεν θα το επιτρέψουν...

    Και είναι τόσο σοβαρό, γιατι φαίνεται οτι η ρωσία θα τα δώσει όλα, γιατί ενώ είναι εισβολέας στην ουκρανία και μεγαλύτερο μέρος του προβλήματος...απο την άλλη είναι αμυνόμενη στον ιμπεριαλιστικό σχεδιασμό του νάτο, με τεράστιο κίνδυνο την παγκόσμια ειρήνη...

    Πάντως αμερικάνοι, νατο και εε με τα φερέφωνα μιντια τους α) δείχνουν την απίστευτη υποκρισία τους με την ευαισθητοποίηση για το ανθρωπιστικό και τις απώλειες του...όταν όμως δεν είναι άμεσα εισβολείς, όπως σε πόσες χώρες ασίας-δύσης αλλά και σερβίας εδώ στην ευρώπη (και όλα αυτά μετά την πτώση της εσσδ)...
    β) την ίδια ώρα τροφοδοτούν συνεχώς τον ουκρανικό στρατό(και τα τάγματα εφόδου τους) να συνεχίσουν να αντιστέκονται και με την κλιμάκωση του πόλεμου να συνεχίζει ρισκάροντας ευρύτερη σύρραξη..

    Και μέσα σε όλα αυτά να προσθέσουμε το σχέδιο ανακοπής "του δρόμου του μεταξιού" για να περιορίσουν τους κινέζους βάζοντας ένα απο τα αναχώματα τους του ταλιμπαν συνεργάτες τους...


    Η θέση του λαού(γιατί οι κυβερνήσεις είναι ξύλινες) θα έπρεπε να είναι μη συμμετοχική ή συνενοχική στα εγκλήματα που γίνονται, με μονη ρεαλιστική βοήθεια την αλληλεγγύη των λαών και υποστήριξη ανθρωπιστικού υλικού
    Ώπα ... Ιμπεριαλιστικό σχεδιασμό επιδιώκει το ΝΑΤΟ αλλά όχι η Ρωσία; Γράφεις ότι το ΝΑΤΟ επιζητά την ένταξη της Ουκρανίας στη συμμαχία , η Ουκρανία δηλαδή δεν το επιζητά;

    Η Ρωσία δεν είναι αμυνόμενη πουθενά , δεν εισέβαλε κανένας "ιμπεριαλιστης" σε εθνικό της έδαφος ...

  11. #6416
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.717
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Χωρίς να παίρνω το μέρος καμίας πλευράς, θέλω απλά να θέσω έναν προβληματισμό.

    Διάβασα ότι απαγορεύτηκε η Λίμνη των Κύκνων στα θέατρα της Ελλάδας και διάφορες άλλες απαγορεύσεις. Τι έχει σειρά? Να καίμε ρώσικα βιβλία στο σύνταγμα? Θεωρώ πως βαδίζουμε σε πολύ σκοτεινά μονοπάτια και θέλει προσοχή απο όλους να μην φτάσουμε να δικαιολογούμε ναζιστικές πρακτικές.
    Θα προσθέσω και το φίμωμα των Ρωσικών Μέσων Ενημέρωσης. Άσχετα από τη προπαγάνδα που μπορεί να μεταδίδουν είναι δικαίωμα μου και όλων των ανθρώπων να φιλτράρουν όπως νομίζουν ΚΑΘΕ πληροφορία.
    Αναρωτιέμαι αν όλα αυτά μπορούν να γίνονται με τόση ευκολία σε πολιτισμό τέχνες και πληροφορία, τι μου εξασφαλίζει πως όταν θα βρεθούμε εμείς από τη θέση του επιτιθέμενου ή ακόμη χειρότερα -και συνηθέστερα- από τη θέση του αμυνόμενου δε θα μας συμβεί το ίδιο. Απροκάλυπτος φασισμός από καραδιεφθαρμένους πολιτικούς που θέλουν να εξουσιάζουν στο όνομα της δημοκρατίας (ανάθεμα και αν έχουν τη παραμικρή ιδέα της λέξης).

    Δεν είμαι με το μέρος των Ρώσων, είμαι με το μέρος της ανθρωπότητας. Προφανώς και καταδικάζω τη Ρωσική εισβολή γιατί τίποτα δεν δικαιολογεί τη θυσία ανθρώπινων ζωών για το όλο παιχνίδι που γίνεται εκατέρωθεν. Περιμένω απλά τη στιγμή που η γη θα φτύσει το ανθρώπινο είδος από την επιφάνεια της.

  12. #6417
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Θα προσθέσω και το φίμωμα των Ρωσικών Μέσων Ενημέρωσης. Άσχετα από τη προπαγάνδα που μπορεί να μεταδίδουν είναι δικαίωμα μου και όλων των ανθρώπων να φιλτράρουν όπως νομίζουν ΚΑΘΕ πληροφορία.
    Αναρωτιέμαι αν όλα αυτά μπορούν να γίνονται με τόση ευκολία σε πολιτισμό τέχνες και πληροφορία, τι μου εξασφαλίζει πως όταν θα βρεθούμε εμείς από τη θέση του επιτιθέμενου ή ακόμη χειρότερα -και συνηθέστερα- από τη θέση του αμυνόμενου δε θα μας συμβεί το ίδιο. Απροκάλυπτος φασισμός από καραδιεφθαρμένους πολιτικούς που θέλουν να εξουσιάζουν στο όνομα της δημοκρατίας (ανάθεμα και αν έχουν τη παραμικρή ιδέα της λέξης).

    Δεν είμαι με το μέρος των Ρώσων, είμαι με το μέρος της ανθρωπότητας. Προφανώς και καταδικάζω τη Ρωσική εισβολή γιατί τίποτα δεν δικαιολογεί τη θυσία ανθρώπινων ζωών για το όλο παιχνίδι που γίνεται εκατέρωθεν. Περιμένω απλά τη στιγμή που η γη θα φτύσει το ανθρώπινο είδος από την επιφάνεια της.
    Σεβομαι πάντα τη σκέψη σου αλλά θα κάνω μια παρατήρηση , δεν μπορείς να είσαι με το μέρος της ανθρωπότητας και να περιμένεις ταυτόχρονα τη στιγμή που η γη θα την φτύσει από την επιφάνεια της .
    Καλώς κακώς αυτή είναι η ανθρωπότητα , η την αγαπάς με τα ελαττώματα της η την σιχαίνεσαι . Έτσι ήταν πάντα και έτσι θα είναι πάντα μέχρι το τέλος .

  13. #6418
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Χωρίς να παίρνω το μέρος καμίας πλευράς, θέλω απλά να θέσω έναν προβληματισμό.

    Διάβασα ότι απαγορεύτηκε η Λίμνη των Κύκνων στα θέατρα της Ελλάδας και διάφορες άλλες απαγορεύσεις. Τι έχει σειρά? Να καίμε ρώσικα βιβλία στο σύνταγμα? Θεωρώ πως βαδίζουμε σε πολύ σκοτεινά μονοπάτια και θέλει προσοχή απο όλους να μην φτάσουμε να δικαιολογούμε ναζιστικές πρακτικές.
    για να έχουμε context... ΔΕΝ έχει απαγορευτεί το ΕΡΓΟ αυτό καθ' αυτό. ακυρώθηκε η συνεργασία με τους Ρωσικούς φορείς που το ανεβάζουν (Bolshoi Ballet) και συγκεκριμένα η ζωντανή μετάδοση του έργου στα πλαίσια του The Bolshoi Ballet Live from Moscow....
    φαντάζομαι για να μην υπάρχουν έσοδα για το Bolshoi (και έμμεσα για την Ρωσία) από royalties και βέβαια ως έμμεση τιμωρία για την εισβολή ....
    υπερβολικό μέτρο; ναι σίγουρα
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

  14. #6419
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από div400 Προβολή μηνύματος
    για να έχουμε context... ΔΕΝ έχει απαγορευτεί το ΕΡΓΟ αυτό καθ' αυτό. ακυρώθηκε η συνεργασία με τους Ρωσικούς φορείς που το ανεβάζουν (Bolshoi Ballet) και συγκεκριμένα η ζωντανή μετάδοση του έργου στα πλαίσια του The Bolshoi Ballet Live from Moscow....
    φαντάζομαι για να μην υπάρχουν έσοδα για το Bolshoi (και έμμεσα για την Ρωσία) από royalties και βέβαια ως έμμεση τιμωρία για την εισβολή ....
    υπερβολικό μέτρο; ναι σίγουρα


    Ναι εντάξει προφανώς είναι χτύπημα στους Ρωσικούς φορείς αλλά όσο να'ναι μαζί με τους φορείς πλήττεται και το έργο και γενικότερα ο πολιτισμός. Παραπέμπει σε σκοτεινές εποχές αυτή η κίνηση...
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  15. #6420
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Ναι εντάξει προφανώς είναι χτύπημα στους Ρωσικούς φορείς αλλά όσο να'ναι μαζί με τους φορείς πλήττεται και το έργο και γενικότερα ο πολιτισμός. Παραπέμπει σε σκοτεινές εποχές αυτή η κίνηση...
    ναι σίγουρα... αλλά περισσότερη "ζημιά" στον πολιτισμό και ειδικά στον Ρωσικό, έχει κάνει ο ίδιος Πούτιν παρά η ακύρωση της live μετάδοσης του Bοlshoi στο Μέγαρο ....

    και εάν εσένα η ακύρωση αυτή σε παραπέμπει στην 10/11/1938, εμένα από την προηγούμενη Πέμπτη στο μυαλό μου είναι η 1/9/1939....
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

Παρόμοια θέματα

  1. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 13:17
  2. Mια ιστορια θα σας πω....[vol.2]
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2007, 11:01
  3. οτε και αυξήσεις vol.2
    από akaposto στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 22:23
  4. Sete ole!!!! Vol 2
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2004, 15:00
  5. Καλημέρες Vol.2
    από real_hope στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 14:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF