Σελίδα 565 από 666 ΠρώτοΠρώτο ... 65465515555560561562563564565566567568569570575615665 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 8.461 έως 8.475 από 9987

Θέμα: Ο καφενές vol.2

  1. #8461
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.846
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterTHErider Προβολή μηνύματος
    Κάναμε όμορφη βολτίτσα με τον Δημήτρη και τον Μπάμπη!

    https://www.zougla.gr/automoto/moto/...ine-aparadekti
    Ωραίοι!
    where was Gondor when the Westfold fell?

  2. #8462
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.206
    Μπράβο παιδιά!

    Σύντομο αστείο περιστατικό:
    Ο Στόκας είναι Καλαματιανός και ένα καλοκαίρι τον πετύχαινε συνέχεια,ερχόταν σε ένα παραθαλάσσιο μαγαζί για μπάνιο.

    Μόλις τον έβλεπε λοιπόν ο dj άλλαζε τη μουσική και έβαζε συνέχεια Πυξ Λαξ,για ώρες! Αυτό γινότανε καθημερινά.

    Κάποια στιγμή πετάγεται ένας πελάτης και φωνάζει 'ρε Στάθη βάλε και κανά άλλο τραγούδι μας έχεις ζαλίσει τα π@π@ρια με τους Πυξ Λαξ! Μουδιασμένος εγώ γυρνάω το κεφάλι μου προς το Μπάμπη και τον βλέπω να σκάει στα γέλια και να σηκώνεται όρθιος, "Έχει δίκιο ο άνθρωπος ρε, μας ζάλισες!

  3. #8463
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.846
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Μπράβο παιδιά!

    Σύντομο αστείο περιστατικό:
    Ο Στόκας είναι Καλαματιανός και ένα καλοκαίρι τον πετύχαινε συνέχεια,ερχόταν σε ένα παραθαλάσσιο μαγαζί για μπάνιο.

    Μόλις τον έβλεπε λοιπόν ο dj άλλαζε τη μουσική και έβαζε συνέχεια Πυξ Λαξ,για ώρες! Αυτό γινότανε καθημερινά.

    Κάποια στιγμή πετάγεται ένας πελάτης και φωνάζει 'ρε Στάθη βάλε και κανά άλλο τραγούδι μας έχεις ζαλίσει τα π@π@ρια με τους Πυξ Λαξ! Μουδιασμένος εγώ γυρνάω το κεφάλι μου προς το Μπάμπη και τον βλέπω να σκάει στα γέλια και να σηκώνεται όρθιος, "Έχει δίκιο ο άνθρωπος ρε, μας ζάλισες!
    Το ηθικό δίδαγμα είναι ότι ούτε οι πυξ λαξ αντέχουν να ακούνε πυξ λαξ πλέον !
    where was Gondor when the Westfold fell?

  4. #8464
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.174
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από antoncbf Προβολή μηνύματος
    συγνωμη αλλα εισαι καπου λαθος...και γραφεις αδικαιολογητες δικαιολογιες για να δικαιολογηθείς...
    δηλαδη εβαζε ο φιλος extra στη moto του κ τις ανεβαζε στο f/k και καλα εκανε για μενα ,δεν εγραφε ουτε διευθυνση σπιτιου ουτε που την παρκαρει νυχτα η ημερα κλπ κλπ ,την ανεβασα μπας κ την δει καπου καποιος φιλος παρατημενη κ ειδοποιήσει το 100 η τον ιδιο κλπ -ενταξει ομως 1.000 ευρω τον χρονο περιπου για ασφαλεια κλοπης ειναι σίγουρα ΣΕΒΑΣΤΟ ΠΟΣΟ ,παιδια προσοχη κ παλι για οσους μενουν νεο κοσμο - αγιο δημητριο - νεα σμυρνη- ηλιουπολη κλπ παρα πολλες κλοπες τελευταια ,υπαρχει σπειρα που κλεβει μεγαλες κ ακριβες μοτο...
    Αδικαιολόγητες δικαιολογίες για να δικαιολογήθώ; Τσίμπα μια αφού το συνεχίζεις...
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  5. #8465
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.449
    ???
    when life gets complicated... i ride.

  6. #8466
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    628
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Μπράβο παιδιά!

    Σύντομο αστείο περιστατικό:
    Ο Στόκας είναι Καλαματιανός και ένα καλοκαίρι τον πετύχαινε συνέχεια,ερχόταν σε ένα παραθαλάσσιο μαγαζί για μπάνιο.

    Μόλις τον έβλεπε λοιπόν ο dj άλλαζε τη μουσική και έβαζε συνέχεια Πυξ Λαξ,για ώρες! Αυτό γινότανε καθημερινά.

    Κάποια στιγμή πετάγεται ένας πελάτης και φωνάζει 'ρε Στάθη βάλε και κανά άλλο τραγούδι μας έχεις ζαλίσει τα π@π@ρια με τους Πυξ Λαξ! Μουδιασμένος εγώ γυρνάω το κεφάλι μου προς το Μπάμπη και τον βλέπω να σκάει στα γέλια και να σηκώνεται όρθιος, "Έχει δίκιο ο άνθρωπος ρε, μας ζάλισες!
    Στην Αλωα στην Μικρη Μαντινεια. Τον πετυχαινα κι εγω χρονια εκει

  7. #8467
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.206
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PaNick67 Προβολή μηνύματος
    Στην Αλωα στην Μικρη Μαντινεια. Τον πετυχαινα κι εγω χρονια εκει
    Ναι και στο Λιθάρι πιο πέρα.

  8. #8468
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    726
    Υπάρχει και v2 pikes peak;; Δεν το ήξερα.

  9. #8469
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.587
    Και 1200 και 1260 pikes peak υπάρχουν.όταν λέει ν2 δεν εννοεί την νέα ν2 που είναι 950 αλλά τις παλιές τις μεγάλες.
    Και τότε είχε και νόημα γιατί το αντίστοιχο μηχανάκι έτρεχε και νικαγε στην ανάβαση.
    Το ν4 δεν έχει τρέξει ποτέ στον αγώνα καθώς έχουν απαγορευτεί οι μοτοσυκλέτες από τότε που σκοτώθηκε ο Carlin dunne 20 μέτρα πριν το τερματισμό με το πρωτότυπο τότε streetfighter v4 όταν πήγαινε να διαλύσει το έως τότε ρεκόρ!
    Τελευταία τροποποίηση από peterTHErider; 28/07/2023 στις 16:01.
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  10. #8470
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    726
    Α οκ για το παλιό το ήξερα. Νόμιζα μιλούσε για το καινούργιο το άρθρο.

  11. #8471
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της strokt up
    Εγγραφή
    06/10/2013
    Μηνύματα
    682
    Δεν είναι για εδω αλλα δεν ξέρω που να το γράψω. Θέλω να δέσω ενα μοτέρ παπιου αύριο οπωσδήποτε και μου λείπουν οι σιαγώνες του φυγοκεντρικου. Το μοτέρ είναι τύπου honda supra. Δηλαδή διπλοκαμπανο χοντα. Ξέρει κανείς κανενα συνοικιακο μαγαζί να ανοίγει ή έχει κανένας στην αποθήκη του που αγόρασε να αλλάξει, ή τα παλιά αυτά που άλλαξε να βάλω πάνω; Αθήνα κέντρο, νότια, δυτικά.
    Imagine life without motorcycling
    now slap yourself and never do it again

  12. #8472
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.174
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από strokt up Προβολή μηνύματος
    Δεν είναι για εδω αλλα δεν ξέρω που να το γράψω. Θέλω να δέσω ενα μοτέρ παπιου αύριο οπωσδήποτε και μου λείπουν οι σιαγώνες του φυγοκεντρικου. Το μοτέρ είναι τύπου honda supra. Δηλαδή διπλοκαμπανο χοντα. Ξέρει κανείς κανενα συνοικιακο μαγαζί να ανοίγει ή έχει κανένας στην αποθήκη του που αγόρασε να αλλάξει, ή τα παλιά αυτά που άλλαξε να βάλω πάνω; Αθήνα κέντρο, νότια, δυτικά.
    Ρε συ....Κυριακάτικα και τέλος Ιουλίου κιόλας; πιο εύκολα θα πιάσεις το τζόκερ.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  13. #8473
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από strokt up Προβολή μηνύματος
    Δεν είναι για εδω αλλα δεν ξέρω που να το γράψω. Θέλω να δέσω ενα μοτέρ παπιου αύριο οπωσδήποτε και μου λείπουν οι σιαγώνες του φυγοκεντρικου. Το μοτέρ είναι τύπου honda supra. Δηλαδή διπλοκαμπανο χοντα. Ξέρει κανείς κανενα συνοικιακο μαγαζί να ανοίγει ή έχει κανένας στην αποθήκη του που αγόρασε να αλλάξει, ή τα παλιά αυτά που άλλαξε να βάλω πάνω; Αθήνα κέντρο, νότια, δυτικά.
    καποτε στο μοναστηρακι υπηρχαν κατι μοτομαγαζα, που ανοιγαν κι αυτα τη κυριακη με το παζαρι..
    κι εκει εβρισκες κυριολεκτικα τα παντα για παπια και μικρα μοτοσυκλετακια.. ριξε μια ματια..

  14. #8474
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.174
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    καποτε στο μοναστηρακι υπηρχαν κατι μοτομαγαζα, που ανοιγαν κι αυτα τη κυριακη με το παζαρι..
    κι εκει εβρισκες κυριολεκτικα τα παντα για παπια και μικρα μοτοσυκλετακια.. ριξε μια ματια..
    Αυτό που είπες. Κάποτε.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  15. #8475
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της strokt up
    Εγγραφή
    06/10/2013
    Μηνύματα
    682
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από strokt up Προβολή μηνύματος
    Δεν είναι για εδω αλλα δεν ξέρω που να το γράψω. Θέλω να δέσω ενα μοτέρ παπιου αύριο οπωσδήποτε και μου λείπουν οι σιαγώνες του φυγοκεντρικου. Το μοτέρ είναι τύπου honda supra. Δηλαδή διπλοκαμπανο χοντα. Ξέρει κανείς κανενα συνοικιακο μαγαζί να ανοίγει ή έχει κανένας στην αποθήκη του που αγόρασε να αλλάξει, ή τα παλιά αυτά που άλλαξε να βάλω πάνω; Αθήνα κέντρο, νότια, δυτικά.
    Στο δια ταύτα. Προσοχή κινέζικα ανταλλακτικά. Έγινε σήμερα η δουλειά μιας και βρήκα σετ τις δυο καμπάνες γνήσιες στα 30€. Εβαλα την γνήσια καμπανα των δίσκων που δεν είχε καθόλου μποσικα σε σχέση με την κινέζικη που είχε αρκετά μποσικα. Παρεα εβαλα ωραιότατα ελατήρια και δισκάκια που αγόρασα πριν ασχοληθώ με δαύτο, εβαλα και την κινέζικη καμπανα του φυγοκεντρικου η οποία είχε μηδαμινή φθορά και στο σετ με τα σιαγωνακια του φυγοκεντρικου εβαλα την βάση απο τα γνήσια της honda και εβαλα πάνω τα κινέζικα φυγοκεντρικα. Ολόκληρο το κινέζικο ανταλλακτικο δεν εκανε γιατί ήταν 1-2 χιλιοστά πιο κοντό το καρέ απο ότι έπρεπε και έβρισκε στην καμπανα του φυγοκεντρικου και ήταν μονιμα κομπλαρισμενο. Αν είσαι καγκουρας το λες και συμπλέκτη στο πόδι. Αρα να ξέρετε σε μοτέρ τύπου honda οι σιαγώνες everestt είναι σκουπίδια, μην τις βάλετε.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_2023-07-31-01-20-28-214_com.android.chrome.jpg 
Προβολές:	134 
Μέγεθος:	71,7 KB 
ID:	445194
    Τελευταία τροποποίηση από strokt up; 31/07/2023 στις 10:32.
    Imagine life without motorcycling
    now slap yourself and never do it again

Παρόμοια θέματα

  1. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 13:17
  2. Mια ιστορια θα σας πω....[vol.2]
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2007, 11:01
  3. οτε και αυξήσεις vol.2
    από akaposto στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 22:23
  4. Sete ole!!!! Vol 2
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2004, 15:00
  5. Καλημέρες Vol.2
    από real_hope στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 14:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF