Σελίδα 66 από 665 ΠρώτοΠρώτο ... 1656616263646566676869707176116166566 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 976 έως 990 από 9961

Θέμα: Ο καφενές vol.2

  1. #976
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Είναι το άτιμο...όχι μόνο δεν μπορείς να βασιστείς σε άλλες απόψεις αλλά ακόμα και αν ξαπλώσεις και κοιμηθείς ο ίδιος 1-2 βράδια, δεν μπορείς να είσαι απόλυτα σίγουρος ότι σου ταιριάζει ένα στρώμα!
    Δεν ισχύει ότι δεν ξάπλωσα στο advance care special edition,τώρα το θυμήθηκα...ήταν μέσα στα 3 που μου πρότεινε και μου είπε ότι ειδικά για τα 50 χρόνια της εταιρείας έχει έκπτωση 50% και βγαίνει σε τελική τιμή 595€.Μου άρεσε αλλά του είπα να μην το συμπεριλάβει στο χαρτί της προσφοράς επειδή ξέφευγε από το budget...σκέφτομαι όμως να πάω να το ξαναδοκιμάσω.
    Αυτό που με προβλημάτισε είναι τα σχόλια του επιπλοποιού μου ο οποίος θεωρεί ότι σε τέτοιες μεγάλες φίρμες πληρώνεις και το brand name/διαφήμιση και επιπλέον ότι η Media συγκεκριμένα δεν είναι ό,τι καλύτερο αν υπάρξει πρόβλημα ή αν χρειαστεί κάτι μετά την πώληση συγκριτικά με την Imperial η οποία είναι πιο αξιόπιστη σε τέτοια θέματα.

  2. #977
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.012
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Είναι το άτιμο...όχι μόνο δεν μπορείς να βασιστείς σε άλλες απόψεις αλλά ακόμα και αν ξαπλώσεις και κοιμηθείς ο ίδιος 1-2 βράδια, δεν μπορείς να είσαι απόλυτα σίγουρος ότι σου ταιριάζει ένα στρώμα!
    Δεν ισχύει ότι δεν ξάπλωσα στο advance care special edition,τώρα το θυμήθηκα...ήταν μέσα στα 3 που μου πρότεινε και μου είπε ότι ειδικά για τα 50 χρόνια της εταιρείας έχει έκπτωση 50% και βγαίνει σε τελική τιμή 595€.Μου άρεσε αλλά του είπα να μην το συμπεριλάβει στο χαρτί της προσφοράς επειδή ξέφευγε από το budget...σκέφτομαι όμως να πάω να το ξαναδοκιμάσω.
    Αυτό που με προβλημάτισε είναι τα σχόλια του επιπλοποιού μου ο οποίος θεωρεί ότι σε τέτοιες μεγάλες φίρμες πληρώνεις και το brand name/διαφήμιση και επιπλέον ότι η Media συγκεκριμένα δεν είναι ό,τι καλύτερο αν υπάρξει πρόβλημα ή αν χρειαστεί κάτι μετά την πώληση συγκριτικά με την Imperial η οποία είναι πιο αξιόπιστη σε τέτοια θέματα.
    πολύ πιθανό. Πάντως αν και εγω ειμουν στα 500ε μπατζετ, δεν βρηκα κάτι που να αξίζει τα λεφτα του. Δοκίμασα και ακριβότερα στρώματα για να σχηματίσω μια άποψη. Imperial δεν δοκίμασα. πήγα candy, linea, μια άλλη που δεν θυμάμαι και σε έναν που εμπορεύεται μάρκες αλλα και δικά του.

  3. #978
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gior-gos
    Εγγραφή
    22/02/2014
    Μηνύματα
    1.233
    Κι εγω πριν 4 μηνες που εψαχνα για στρωμα, στο advance prime discover premium (190x90) της media strom κατεληξα. Στρωμα 542,5€ + προστατευτικο 44€ + μαξιλαρι 15,96€. Το στρωμα ειναι ανω του μετριου σε σκληροτητα.
    Tο πρωτο βραδυ δεν μπορεσα να κοιμηθω βεβαια γιατι η αλλαγη μου κατσε καπως, αλλά τωρα που το χω συνηθισει ειναι μια χαρα. Θα σου ελεγα παντως να αποφυγεις στρωμα με ελατηρια.

  4. #979
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Καμία βιοτεχνία στρωμάτων δεν παίζει να ρίξεις μια ματιά;
    Πριν από 3 χρόνια που έψαχνα σε media strom κλπ μαγαζιά με κρεβάτια στρώματα κλπ για να βρω στρώμα στα γούστα μου ήθελα 500€+.
    Πήγα στην φινοστρωμ που είναι πατρινή βιοτεχνία και βρήκα ίδιο( ίσως και καλύτερο) με 300€.το προηγούμενο από την ίδια εταιρεία είχε βγάλει 15-17 χρόνια.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  5. #980
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Σας ευχαριστώ όλους για τις προτάσεις κ τα σχόλια!
    Άκη, αυτο είναι το ιδανικό...να βρεθεί κάτι οικονομικό κ εξίσου ποιοτικό,γι'αυτό και ζήτησα γνώμες
    Η Greco strom και η Delta strom είναι δύο αθηναϊκές βιοτεχνίες που σκέφτομαι να δω.
    Και αλλάζοντας θέμα, σύμφωνα με τα γερμανικά exit poll τρίτο κόμμα στη Γερμανία είναι το ακροδεξιό AFD με ποσοστό 13,5%...το πρώτο ακροδεξιό κόμμα που μπαίνει στη γερμανική βουλή μετά το 1945!
    Οι χριστιανοδημοκρατες(32,5%) πιθανότατα θα συνεργαστούν με Φιλελεύθερους κ Πράσινους(ο λεγόμενος συνασπισμός"Τζαμάικα") για να σχηματίσουν κυβέρνηση και όχι με τους σοσιαλδημοκράτες.

  6. #981
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Megali epityxia i ionia odos.
    10 diodia apo athina-giannena, 20,40€ na anebeis kai alla tosa na katebeis.
    apokoryfoma ta diodia PRIN ti gefyra riou, sth gefyra, kai akribos META ti gefyra!!!!
    3 stathmoi se 10 xlm.
    38€ benzines stin anodo, alla tosa stin kathodo=20,4+20,4+38+38=116€ gia na pas-ertheis sta giannena ME TO MIXANAKI!!!!!!

    Highlight- den yparxoun benzinadika meta to kiato (den proseksa kiato-akrata an exei kanena alla den nomizo)epi tis ethnikis.
    prepei na bgeis apo tin ethniki, na breis benzinadiko, kai na ksanapliroseis diodia gia na ksanampeis E.O.

  7. #982
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Eversman Προβολή μηνύματος
    Ρε παιδιά, έχεις κανείς νέα από τον Γιώργο (Gorgo)? Tον παίρνω στο τηλέφωνο, δεν το σηκώνει. Κοιτάω το προφίλ του, έχει να μπεί από τον Ιούλιο, λίγο μετά από την βόλτα στην Εύβοια.

    Ξέρει κανείς, άν είναι καλά ο άνθρωπος?
    Τελικά τον βρήκες;
    Όλα οκ;
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  8. #983
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tzimidis Προβολή μηνύματος
    Highlight- den yparxoun benzinadika meta to kiato (den proseksa kiato-akrata an exei kanena alla den nomizo)epi tis ethnikis.
    prepei na bgeis apo tin ethniki, na breis benzinadiko, kai na ksanapliroseis diodia gia na ksanampeis E.O.
    Μετά τα παλιά mcdonalds (BP νομιζω ειναι; ), υπαρχουν τα ΣΕΑ Ακρατας και τα βενζιναδικα στο Αιγιο. Δεν ξερω εαν λειτουργουν ολο το 24ωρο ομως
    Aυτο που λες ισχυει ομως για την Ιονια οδο.
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  9. #984
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503

    Πρωταθλητής μηχανοκίνητου αθλητισμού σε σπείρα σεσημασμένων ληστών..

    Ας μπει στην σωστή κατηγορία ειδάλλως ας γίνει διαγραφή απλά το διάβασα και είπα να το ποσταρω...
    Τελευταία τροποποίηση από ggs; 25/09/2017 στις 19:25.

  10. #985
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Ονόματα ρπμ δεν έχουν?? Όχι τίποτε άλλο αλλά για να ξεχωρίσει η ήρα από το στάρι
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  11. #986
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nik69
    Εγγραφή
    26/12/2014
    Μηνύματα
    589
    Αφού δεν δίνουν ονόματα δεν θα έπρεπε να υπάρχει και η φωτογραφία γιατί θα βγουν λάθος συμπέρασμα τα

  12. #987
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Δε θα πρεπε καν να το δημοσιευουνε.Αφου δεν δινουν ονοματα ποιο το νοημα
    καθε μερα ...νεα μερα.

  13. #988
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085

    Αναβάτης Αγώνων - Μέλος σπείρας που διέπραττε ληστείες

    Το σημερινό δελτίο τύπου της Γεν. Αστυν. Διευθ. Αττικής έφερε μία είδηση με άκρως μοτοσυκλετιστικό ενδιαφέρον. Ευτυχώς εξαρθρώθηκε ένα οργανωμένο εγκληματικό δίκτυο, δυστυχώς μέλη του δικτύου είναι γνωστός αναβάτης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Ταχύτητας και έταιρος έμπορος μοτοσυκλετών ανάμεσα στους συνολικά (5) πέντε που συνελήφθησαν. Μέχρι την απαγγελία των κατηγοριών ωστόσο, και την τελική δικογραφία, οποιαδήποτε δημοσιοποίηση στοιχείων διώκεται από το νόμο, κι έτσι η σύσταση από την Γεν. Αστυν. Διευθ. Αττικής είναι να αποφύγουμε οποιαδήποτε αναφορά ονόματος.

    Η συνέχεια εδω
    http://www.motomag.gr/news/epikairot...ratte-listeies

    Ονόματα μη λέμε!!!
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  14. #989
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Και λέω μουτοφαγε ο σαπιλας αλλά τώρα είδα το φερε εδώ..λέει ηλικία πόσοι έχουν ίδια???

  15. #990
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της antsoar
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    1.672
    Το διάβασα και αλλού και μου έκανε εντύπωση η πολύ μεγάλη κάψα για την προστασία των ονομάτων. Δεν μας έχουν συνηθίσει σε τέτοιες ευαισθησίες (κακώς)
    Travel, Grow, Share

Παρόμοια θέματα

  1. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 13:17
  2. Mια ιστορια θα σας πω....[vol.2]
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2007, 11:01
  3. οτε και αυξήσεις vol.2
    από akaposto στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 22:23
  4. Sete ole!!!! Vol 2
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2004, 15:00
  5. Καλημέρες Vol.2
    από real_hope στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 14:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF