Σελίδα 345 από 665 ΠρώτοΠρώτο ... 245295335340341342343344345346347348349350355395445 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 5.161 έως 5.175 από 9961

Θέμα: Ο καφενές vol.2

  1. #5161
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Μπα Στεφανος,χλωμο,παντου εχουνε βαλει δικους τους.Ψηφισανε και το νεο εργασιακο νομοσχεδιο..τελεια!Θα γινει επιτελους η Ελλαδα ενας παραδεισος!Για τους ματσωμενους τουριστες και ξενους επενδυτες..για τους υπολοιπους..καθε περσι και καλυτερα.

  2. #5162
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.632
    Billyka, ξέρεις φαντάζομαι τι σημαίνει το "διατάχθηκε Ε.Δ.Ε."...

    Όσο για το παραπάνω, αν έχεις κάνα φίλο οπαδό της αποχής,σφιξτου το χέρι.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  3. #5163
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Ξερω τι σημαινει απλα δεν εχω καμια εμπιστοσυνη στο κρατος,ειτε αστυνομια ειτε δικαστες ειτε πολιτικους.Ουτε και σε μεγαλη μεριδα πολιτων εδω που τα λεμε..Για το δευτερο κομματι που λες,θα σφιξω το δικο μου χερι Η αποχη μου δεν οφειλεται σε βαρεμαρα να παω να ψηφισω,αλλα οπως ειπα και ποιο πριν στο οτι δεν εχω καμια εμπιστοσυνη στο κρατος μας αλλα και στην δημοκρατια γενικοτερα την οποια θεωρω ενα εξυπνο-πονηρο πολιτευμα,το οποιο ακουγεται ωραιο στα χαρτια,αλλα στην πραξη ζεχνει..Βεβαια με αυτα τα τελευταια με τον κουλη εχω αρχισει να σκεφτομαι μηπως και κανω λαθος με την αποχη και το ενδεχομενο να παω να ψηφισω,γιατι ο ΝΔουλος θα παει να ψηφισει ο κοσμος να χαλασει..Απ την αλλη μετα σκεφτομαι οτι ολος αυτος ο πολιτικος συφερτος ειναι μια βιτρινα,για να χαμε να λεμε,αλλοι κανουν κουμαντο αυτοι απλα εκτελουν οτι τους πουν και καποια πραγματα που ειναι να γινουν θα γινουν,ειτε το θελουμε ειτε οχι,οποτε παλι ποιο ειναι το νοημα να παω να ψηφισω?

  4. #5164
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.841
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billyka Προβολή μηνύματος
    Ξερω τι σημαινει απλα δεν εχω καμια εμπιστοσυνη στο κρατος,ειτε αστυνομια ειτε δικαστες ειτε πολιτικους.Ουτε και σε μεγαλη μεριδα πολιτων εδω που τα λεμε..Για το δευτερο κομματι που λες,θα σφιξω το δικο μου χερι Η αποχη μου δεν οφειλεται σε βαρεμαρα να παω να ψηφισω,αλλα οπως ειπα και ποιο πριν στο οτι δεν εχω καμια εμπιστοσυνη στο κρατος μας αλλα και στην δημοκρατια γενικοτερα την οποια θεωρω ενα εξυπνο-πονηρο πολιτευμα,το οποιο ακουγεται ωραιο στα χαρτια,αλλα στην πραξη ζεχνει..Βεβαια με αυτα τα τελευταια με τον κουλη εχω αρχισει να σκεφτομαι μηπως και κανω λαθος με την αποχη και το ενδεχομενο να παω να ψηφισω,γιατι ο ΝΔουλος θα παει να ψηφισει ο κοσμος να χαλασει..Απ την αλλη μετα σκεφτομαι οτι ολος αυτος ο πολιτικος συφερτος ειναι μια βιτρινα,για να χαμε να λεμε,αλλοι κανουν κουμαντο αυτοι απλα εκτελουν οτι τους πουν και καποια πραγματα που ειναι να γινουν θα γινουν,ειτε το θελουμε ειτε οχι,οποτε παλι ποιο ειναι το νοημα να παω να ψηφισω?
    Αυτή η στάση αντικειμενικά είναι η πιο αποδοτική. Δεν κάνεις τίποτα και δεν έχεις κανένα αποτέλεσμα.

  5. #5165
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.062
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Αυτή η στάση αντικειμενικά είναι η πιο αποδοτική. Δεν κάνεις τίποτα και δεν έχεις κανένα αποτέλεσμα.
    εχεις αποτελεσμα,να αποφασιζουν αλλοι για σενα.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  6. #5166
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.841
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    εχεις αποτελεσμα,να αποφασιζουν αλλοι για σενα.
    Σαρκασμός ήταν. Προφανώς δεν βγάζει νόημα η αποχή .

  7. #5167
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Ναι το ξερω παιδια οτι δεν αποδιδει αλλα τι να κανω?Δε βρισκω λυση.Και ναι οποιος δεν ανακατευετε με τα κοινα ειναι καταδικασμενος να τον κυβερνουν αυτοι που δεν θελει.Να πηγαινω λες και να ριχνω ακυρο?

  8. #5168
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.841
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billyka Προβολή μηνύματος
    Ναι το ξερω παιδια οτι δεν αποδιδει αλλα τι να κανω?Δε βρισκω λυση.Και ναι οποιος δεν ανακατευετε με τα κοινα ειναι καταδικασμενος να τον κυβερνουν αυτοι που δεν θελει.Να πηγαινω λες και να ριχνω ακυρο?
    Μέχρι το 1952 οι γυναίκες δεν μπορούσαν να ψηφίζουν.
    Μέχρι το 1983 το οικογενειακό δίκαιο μας ήταν δεκανίκι της εκκλησίας.
    Μέχρι χθες η LGBTQ κοινότητα ήταν συνυφασμένη με τους ναρκομανείς τους ανώμαλους και λοιπά.
    Μην τα βλέπεις όλα βραχυπρόθεσμα. Η ελληνική κοινωνία εξελίσσεται ραγδαία για τα δεδομένα της. Τύποι σαν τον Alexis72 πριν 10 χρόνια ήταν τα δημοφιλή άτομα στα καφενεία ενώ τώρα τρώνε Ban για την αποκλίνουσα συμπεριφορά τους. Δεν είναι τόσο μαύρα τα πράγματα αλλά οφείλουμε να κριτικάρουμε την μαυρίλα γύρω μας. Είτε με την ψήφο μας είτε με την στάση μας . Τα απολιτικ και τα νιχιλιστικά τα ακούω βερεσέ.

  9. #5169
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2018
    Μηνύματα
    616
    https://www.bikeit.gr/reportaz/item/...-tou-triimerou

    Παλικάρια της τροχαίας , βαράτε τους στο κεφάλι.
    3000 κλήσεις την ημέρα να στέλνετε σε κάποιους , μπας και βελτιωθεί λίγο η κατάσταση.
    Νισάφι πια με τον κάθε κλουβιοκέφαλο που κλείνει οποιαδήποτε χαραμάδα-διασταύρωση-ΛΕΑ πιστεύοντας ότο φτάνει πιο γρήγορα

  10. #5170
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.019
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kas_Tracer Προβολή μηνύματος
    https://www.bikeit.gr/reportaz/item/...-tou-triimerou

    Παλικάρια της τροχαίας , βαράτε τους στο κεφάλι.
    3000 κλήσεις την ημέρα να στέλνετε σε κάποιους , μπας και βελτιωθεί λίγο η κατάσταση.
    Νισάφι πια με τον κάθε κλουβιοκέφαλο που κλείνει οποιαδήποτε χαραμάδα-διασταύρωση-ΛΕΑ πιστεύοντας ότο φτάνει πιο γρήγορα
    τροχαία, τροχαία... τι μου θυμίζει τι μου θυμίζει.....
    Κάποια υπηρεσία ειναι αλλα δεν μπορω να θυμηθω.

  11. #5171
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2008
    Μηνύματα
    716
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Μέχρι το 1952 οι γυναίκες δεν μπορούσαν να ψηφίζουν.
    Μέχρι το 1983 το οικογενειακό δίκαιο μας ήταν δεκανίκι της εκκλησίας.
    Μέχρι χθες η LGBTQ κοινότητα ήταν συνυφασμένη με τους ναρκομανείς τους ανώμαλους και λοιπά.
    Μην τα βλέπεις όλα βραχυπρόθεσμα. Η ελληνική κοινωνία εξελίσσεται ραγδαία για τα δεδομένα της. Τύποι σαν τον Alexis72 πριν 10 χρόνια ήταν τα δημοφιλή άτομα στα καφενεία ενώ τώρα τρώνε Ban για την αποκλίνουσα συμπεριφορά τους. Δεν είναι τόσο μαύρα τα πράγματα αλλά οφείλουμε να κριτικάρουμε την μαυρίλα γύρω μας. Είτε με την ψήφο μας είτε με την στάση μας . Τα απολιτικ και τα νιχιλιστικά τα ακούω βερεσέ.
    εχεις δικιο....συμφωνα με τα μυαλά που κουβαλάς φιλτατε

  12. #5172
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/01/2020
    Μηνύματα
    768
    Βασικά δεν τους ενδιαφέρει αν ψηφίζει κανείς ή οχι,"εθελοντές" για τις εφορευτικές επιτροπές ψάχνουμε.

  13. #5173
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.145
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kas_Tracer Προβολή μηνύματος
    https://www.bikeit.gr/reportaz/item/...-tou-triimerou

    Παλικάρια της τροχαίας , βαράτε τους στο κεφάλι.
    3000 κλήσεις την ημέρα να στέλνετε σε κάποιους , μπας και βελτιωθεί λίγο η κατάσταση.
    Νισάφι πια με τον κάθε κλουβιοκέφαλο που κλείνει οποιαδήποτε χαραμάδα-διασταύρωση-ΛΕΑ πιστεύοντας ότο φτάνει πιο γρήγορα
    Ωραίο ακουγεται αλλα γιατί μόνο το τριήμερο? Τις υπόλοιπες μέρες δεν οδηγουν στη λεα?

    Είναι τόσο παροδικά τέτοια φαινόμενα από την πλευρά της τροχαίας που αποτελεί είδηση όταν κάνουν ΜΙΑ φορά σωστά τη δουλειά τους.

  14. #5174
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motojojo Προβολή μηνύματος
    Ωραίο ακουγεται αλλα γιατί μόνο το τριήμερο? Τις υπόλοιπες μέρες δεν οδηγουν στη λεα?

    Είναι τόσο παροδικά τέτοια φαινόμενα από την πλευρά της τροχαίας που αποτελεί είδηση όταν κάνουν ΜΙΑ φορά σωστά τη δουλειά τους.

    Γιατί όλα τα πρόστιμα είναι φοροεισπρακτικού χαρακτήρα.Έτσι ήταν πάντα.Μέχρι και οι σταθερές κάμερες ταχύτητας μόνο τα 3μερα δούλευαν,τώρα δεν ξέρω.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  15. #5175
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.062
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Γιατί όλα τα πρόστιμα είναι φοροεισπρακτικού χαρακτήρα.Έτσι ήταν πάντα.Μέχρι και οι σταθερές κάμερες ταχύτητας μόνο τα 3μερα δούλευαν,τώρα δεν ξέρω.
    κακως ,αλλα μαζι με τον βασιλικο ποτιζεται κι η γλαστρα,ολο και καποιος θα φοβηθει την επομενη φορα.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

Παρόμοια θέματα

  1. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 13:17
  2. Mια ιστορια θα σας πω....[vol.2]
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2007, 11:01
  3. οτε και αυξήσεις vol.2
    από akaposto στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2005, 22:23
  4. Sete ole!!!! Vol 2
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2004, 15:00
  5. Καλημέρες Vol.2
    από real_hope στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 14:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF