Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 102

Θέμα: Αγορά Moto 650 (μεταχειρισμένη η καινούρια? V-Storm 2017?

  1. #31
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Ναι, ήταν η πιο φρικτή εμπειρία έβερ. Το παπί είναι το πιο σιχαμερό όχημα που υπάρχει. Αδιαφορώ αν είναι φτηνό, αν είναι 100 κιλά και το βάΝεις στην τσέπη και πας όπου θες. Είναι ΑΘΛΙΟ πράγμα χωρίς αναρτήσεις, φρένα, φώτα, επιτάχυνση.

    Όχι. Το Duke που είχες ή το άλλο με τις δύο μπούκες τις κατακόρυφες πολύ με αρέΖουν αλλά δεν έτυχε.


    Επειδή είμαι γοριλάκι, το βεστρόμ δεν το βρήκα ζόρικο, τι να πω. Έχω συνηθίσει σε "βαριά" μηχανάκια και αυτό με την όρθια θέση οδήγησης μου φάνηκε εξαιρετικά βολικό. Το αυτό με τον δικό μου πήγασο που νομίζω ότι είναι παιδικό παιχνίδι.
    Νταξ, όπως τη βρίσκει ο καθένας, αλλά επειδή είμαι φαν των πραγματικά ελαφριών μοτοσικλετών, παθαίνω εγκεφαλικό κάθε φορά που ακούω για μηχανάκια των 220-250 κιλών ότι είναι ελαφριά και πολύ ευκίνητα στην πόλη (ίσως αν κάθεσαι μονίμως σε μια λωρίδα ). Αν οδηγήσετε ένα πολιτικό motard εντός Αθήνας, θα καταλάβετε τι σημαίνει "παπί" (μεταφορικά, φυσικά, αφού κανένα παπί δεν πλησιάζει καν) και "πανάλαφρο" και γιατί κανένα on/off των 220+ κιλών δε θα φτάσει ποτέ κοντά, ούτε κυριολεκτικά, ούτε στην "αίσθηση". Ελαφρύτερο απ'ό,τι έχετε συνηθίσει, ναι, το δέχομαι. Αλλά ελαφρύ σίγουρα δεν είναι ούτε το vstrom, ούτε το ΤΑ. To Tracer 700, ναι, είναι ελαφρύ για την κατηγορία.

    Οδηγώ ΤΑ 650 σχετικά συχνά (γέλασα λίγο που θα ζορίζεται ένας άνθρωπος ύψους 1.78m) και είναι όντως αυτό που λέμε "τίμιο" μηχανάκι. Κάνει τα πάντα οκ. Απλά δε βρίσκω τον λόγο να δώσει κάποιος ένα μονοκύλινδρο 650 και να πάει σε ένα δικύλινδρο 650 παρόμοιων επιδόσεων, για commuting και ένα "ταξίδι" 300 χλμ. τον χρόνο. Θα άλλαζα ένα τέτοιο μηχανάκι, μόνο αν έκανα συχνά μεγάλες διαδρομές ή αν ήθελα να πάω σε κάτι σύγχρονο, με όλα τα πλεονεκτήματα των τελευταίων μοτέρ και - ίσως - ηλεκτρονικών. Αλλά ο άνθρωπος δεν έχει καν γκαράζ...
    Life begins at 45°.

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της @topos
    Εγγραφή
    27/06/2008
    Μηνύματα
    146
    Και γω δικυλινδρο ειχα πριν (kle 400) κ μπορω να πω πως το προτιμουσα σε σταθερη ταχυτητα απο τον μονοκυλινδρο, αλλα δεν ειχε καθολου ροπη, ηθελε διπλα κατεβασματα και δουλεμα πανω απο 9000σαλ.
    Με το που καβαλησα τον πηγασο λιγο η ξερυθμιστη μανετα του συμπλεκτη, λιγο η βρωμα του μπροστινου γραναζιου και ενα ψεκασμα που εκανα σε ολες τις φυσες με καθαριστικο επαφων κ συμμαζεμα των καλωδιων(αρκετα ηταν μπροστα ακριβως απο το snorkel του φιλτρου) κ τελος καθαρισμα της ταπας βενζινης(πρεπει να ηταν κολλημενη η βαλβιδα) παει αρκετα καλυτερα ~θα υποθεσω πως πλεων σκορτσαρει 500-600 σαλ πιο χαμηλα πλεων.

    Απο εκει κ περα σημερα καναμε την πρωτη μας βολτα δικαβαλο ~130χλμ και δεν ειχα καποιο ιδιαιτερο παραπονο απο ανεση (νταξ η ζελατινα δεν κανει τιποτα αλλα το χω παρει αποφαση μιας κ ειμαι κοντα 2 μετρα).

    Απο την αλλη λογικο ειναι που ψαχνεσαι για αλλαγη, το χες μια 5ετια και θελεις μια ανανεωση.

    Στην θεση σου ισως να σκεφτομουν να αναβαλω την πωληση 1-2 μηνες μιας και τα μεταχειρισμενα παντα τσιμπανε λιγο τιμη οσο καλοκαιριαζει ενω τα καινουργια εχουν σταθερη τιμη..

    Οποιο και να επιλεξεις καλοταξιδο+απροβληματιστο συντροχε!

  3. #33
    είμαι πάνω από το όριο του χοντρού επιστημονικά, αλλά οκ. το προσπαθώ.

    ναι. αν εννοείς ότι ένας ντόπιος που κάνει τον δρόμο από 10 χρονών με παπί θα με πετύχει στο χωριό του και θα με περάσει, well, στα @@ μας που λέει και ο αρκούδος.





    Πάντως για να μείνουμε έστω και χαλαρά στο θέμα, επίσης θεωρώ "άχρηστη" την κίνηση για την προτεινόμενη χρήση αλλά ΟΚ, γούστα

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    @ nikosjc, πας για versys ή vstrom μεταχειρο...

    δεν υπαρχει κανενας μα κανενας λογος να πας να σκασεις ζεστο χρημα σε αντιπροσωπεια για μηχανακια (πανω κατω) ιδια με τα απερχομενα...
    για την χρηση που θες να του κανεις ενα δικυλινδρο στα "μεσαια" κυβικα ειναι οτι πρεπει και θα κανει τα παντα αξιοπρεπως...

    εγω θα προτιμουσα versys (την δευτερη γενια με το facelift), μιας και το v-strom εχει γινει πολυ σουπα και ειναι και σαφως με μεγαλυτερο ογκο απο το versys, ο οποιος ογκος παει με την καλυτερη καλυψη σε ταξιδι, αλλα αφου αυτος ο τομεας ειναι σε δευτερη μοιρα ως προς την χρηση, επιλεγεις κατι φιλικοτερο στην πολη...

  5. #35
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2017
    Μηνύματα
    22
    Ρε παιδιά, ψάχνοντας στις αγγελίες -μέχρι να βρω χρόνο να πάω σε αντιπροσωπία να τα δω από κοντα- διαπιστώνω ότι εκτός του ότι είναι ελάχιστα τα μεταχειρισμένα (τουλάχιστον στο car) είναι και οι τιμές τους αρκετά ψηλα. Δηλαδή πχ για το versys ψάχνοντας μοντέλα από το 12 και μετά βγάζει όλες κι όλες 6 αγγελίες με τιμές 6.000€-7.000€! Και από το '10 να βάλω βγάζει 15 αγγελίες με τιμές 4, 5 και 6.000€. Δηλαδή μοντέλα 6ετίας και βάλε στα 5000€; Και είναι και από τα οικονομικότερα! Αν δω Transalp ή V-strop πάμε 1000 πάνω. Και δεν λέω ίσως είναι λογικότατες οι τιμές, αλλά ξαναρωτάω, αξίζει για 3-3,500 να μην πάω σε καινούριο με όλα τα συν που θα έχει;

    Δηλαδή όπως το βλέπω για να πάω σε μεταχειρισμένο θα πρέπει να δώσω το πολύ 4.500€ να υπάρχει μια αξιόλογη διαφορά από το καινούριο και να είναι και μέσα στα όρια της 6ετίας. Νομίζω ότι για κάτι τέτοιο ψάχνεις απλά για ευκαιρία...

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikosjc Προβολή μηνύματος
    Ρε παιδιά, ψάχνοντας στις αγγελίες -μέχρι να βρω χρόνο να πάω σε αντιπροσωπία να τα δω από κοντα- διαπιστώνω ότι εκτός του ότι είναι ελάχιστα τα μεταχειρισμένα (τουλάχιστον στο car) είναι και οι τιμές τους αρκετά ψηλα. Δηλαδή πχ για το versys ψάχνοντας μοντέλα από το 12 και μετά βγάζει όλες κι όλες 6 αγγελίες με τιμές 6.000€-7.000€! Και από το '10 να βάλω βγάζει 15 αγγελίες με τιμές 4, 5 και 6.000€. Δηλαδή μοντέλα 6ετίας και βάλε στα 5000€; Και είναι και από τα οικονομικότερα! Αν δω Transalp ή V-strop πάμε 1000 πάνω. Και δεν λέω ίσως είναι λογικότατες οι τιμές, αλλά ξαναρωτάω, αξίζει για 3-3,500 να μην πάω σε καινούριο με όλα τα συν που θα έχει;

    Δηλαδή όπως το βλέπω για να πάω σε μεταχειρισμένο θα πρέπει να δώσω το πολύ 4.500€ να υπάρχει μια αξιόλογη διαφορά από το καινούριο και να είναι και μέσα στα όρια της 6ετίας. Νομίζω ότι για κάτι τέτοιο ψάχνεις απλά για ευκαιρία...


    κοιταξε να δεις...
    οι τιμες του car.gr ειναι οι "ανακοινωσιμες"...αν πας με μαρουλι ζεστο στο χερι οι τιμες πεφτουν...οχι τραγικα..αλλα πεφτουν...
    επισης αν το μηχανακι ειναι ψιλοαμελημενο λογω πωλησης, δλδ παλια αλυσιδογραναζα, φαγωμενα ή παλια/ξερα λαστιχα, τελειωμενα τακακια, κλπ, κλπ, μπορεις να κατεβασεις το ποσο στο πιτς φυτιλι με προσχημα αυτα...

    και τελος ναι, 3-3,5 χιλιαρικα αξιζουν να τα εχεις τσεπη την σημερον ημερα και να μην τα δωσεις σε καινουργιο 1ον γιατι με το που βαλεις κλειδι και τσουλησει 10 μετρα εχει χασει ενα χιλιαρικο... και 2ον γιατι υπαρχουν διαμαντακιαπου δεν εχουν τσουλησει πολυ τις ροδες τους στην ασφαλτο και αξιζουν...

  7. #37
    μόλις ενα μηχανάκι κάνει δυο τετράγωνα ειναι μεταχειρισμένο ...
    σίγουρα πολλά μεταχειρισμένα έχουν και αρκετά έξτρα ,βαλε και αυτά στην εξίσωση π.χ ένας νορμάλ συναγερμός παίζει 150/200 ..
    δεν θεωρείς σοβαρή μια διάφορα 3/3,5 χιλιάρικα ? + τα έξτρα....
    ειναι άλλο ενα σχεδόν μηχανακι...
    και μη μου πεις δεν με νοιάζουν τα έξτρα γιατί κάποια ειναι απαραίτητα!!!
    και κάποια τα γουστάρουμε όλοι !!!
    αα
    υ.γ βαλε στην εξίσωση και πόσα θα χάσεις εσύ σε περίπτωση που το πάρεις κούτα και για τον α η β λογο αλλάξεις γνώμη και αποφασίσεις να το πουλήσεις σε ενα καινούριο μηχανακι , ο πρώτος αγοραστής ειναι αυτος που χανει τα περισσότερα!!

  8. #38
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2017
    Μηνύματα
    22
    Το θέμα δεν είναι ποσά χάνεις όταν βάλεις το κλειδί όπως λέτε, υποτίθεται ότι το ψάχνεις τόσο πολύ για να το κρατήσεις μια 6ετια τουλάχιστον, και φυσικά τα 3-3,5 είναι πολλά και μια σοβαρή διαφορά, αλλά αναρωτιέμαι αν στη ζυγαριά είναι περισσότερα από το να χάσεις 6-7 χρόνια από το μηχανάκι και όλα όσα χάνεις μαζί με τα χρόνια (τεχνολογία, ασφάλεια, αξία μεταπώλησης, διάρκεια στον χρόνο, φθορά/ζημιές, ρίσκο μεταχειρισμένου).

    Όσο για τα έξτρα η αλήθεια είναι ότι ήταν το πρώτο που σκέφτηκα και πήγαινα για μεταχειρισμένο, αλλά όταν είδα αγγελίες καινούριων που σου δίνουν σχεδόν τα πάντα εκεί ψήθηκα για καινούριο...! Επίσης οτι μεταχειρισμένο και να πάρεις θα θέλεις σίγουρα κάποια πράγματα, είτε λαστιχα (το πιο σύνηθες) σερβις, κλπ όποτε μειώνεται κι άλλο η διαφορά...

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της @topos
    Εγγραφή
    27/06/2008
    Μηνύματα
    146
    34 βλεπω εγω απο 3300(aka πιθανοτατα με 3000 στο χερι το παιρνεις) με abs->https://www.car.gr/classifieds/bikes...ersys+650&fs=1

    Δινεις το δικο σου, συμπληρωνεις αλλα ~1000(υπολογιζοντας αλλο ενα 500αρη για μεταβιβασεις/ασφαλειες/κανα service/κανα λαστιχακι/αλυσιδογραναζα κοκ)

  10. #40
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2017
    Μηνύματα
    22
    Χμ... για ξαναδες την αναζήτηση σου! Απο τα 34 τα 20 είναι του '17, ολοκαίνουρια! Μόλις 15 είναι μεταχειρισμένα. Και να πάω σε μηχανάκι του '07-'08? Το δικό μου στην ουσία είναι πιο καινούριο! Οκ σίγουρα έχουν abs, είναι δικύλινδρα αλλά μέχρι εκεί. Μεταχειρισμένο 10ετίας δεν θα ήθελα, έχω...! Αν ήταν για πρώτη μηχανή σίγουρα θα ήταν μια πολύ καλή λύση, αλλά υποτίθεται ότι ψάχνω για κάτι καλύτερο πλέον... Ευχαριστώ πάντως για την αναζήτηση!

  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της @topos
    Εγγραφή
    27/06/2008
    Μηνύματα
    146
    Ωπς, δικιο εχεις(τα εβαλα κατα τιμη και δεν ειδα την 2-3σελιδα που ειχε μονο καινουργια).


    Μαλλων αυτο φαινετε να εχει το περισσοτερο ενδιαφερων απο τα μεταχειρισμενα και ειναι σχετικα ~κοντα σου->
    https://www.car.gr/9180951-kawasaki-versys-650

    Εαν μπορεσεις προτιμησε καποιο απο επαρχια μιας και δεν θα χουν ταλαιπωρηθει απο τα ατελειωτα σταματα-ξεκινα της Αθηνας.

  12. #42
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2017
    Μηνύματα
    22
    Πήγα και είδα από κοντά το tracer 700. Δυστυχώς στη Χαλκίδα δεν έχει κανένας test ride, θα πρέπει να κατέβω Αθήνα.Το Versys δεν το βρήκα καν . Το tracer μου άρεσε πολύ εμφανισιακά, έχει πολύ ωραίο κάθισμα, ότι πρέπει για το ύψος μου, πατάω καλύτερα απ'ότι στο aprilia! Έχει και ένα τρομερό πακέτο δώρων από τη yamaha, βαλίτσα με κλειδαριά, σχαρα, γκάγκελα προστασίας μηχανής και ψυγείου, μεγαλύτερο ανεμοθώρακα και τσαντάκι τιμονιού, ενώ έχει ούτως ή άλλως και μεταλικές πολύ όμορφες χούφτες. Όμως δεν μου πολυάρεσε που φέρνει πιο κοντά σε street μηχανή, δηλαδή από τα λάστιχα και μόνο σε χώμα δεν μπορείς να πατήσεις καν (εντάξει υπερβολή, αλλά ξεφεύγει θεωρώ από την κατηγορία που σκεφτόμουν)! Επίσης έχει πολύ φουσκωτά πλαστικά μπροστά, μεγάλη μάσκα δλδ που δίνει πολύ όγκο χωρίς κάποιον ιδιαίτερο λόγο νομίζω. Ίσως βοηθάει στον δρόμο αυτό, αλλά για την πολή πιστεύω την περιορίζει λίγο. Όλα αυτά σε σύγκριση πάντα με την απρίλια, αλλά και με την v-strom του 17 που νομίζω είναι πιο μαζεμένη μπροστά. Πρέπει να δω και το versys που τουλάχιστον από τις φωτογραφίες μου αρέσει περισσότερο από όλα, αν και από όσους έχω ρωτήσει μου την δίνουν 3η επιλογή πίσω από tracer/v-strom που είναι μοιρασμένα.

  13. #43
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Φίλε,ότι και να σου πουν να βγάλεις συμπεράσματα μόνο οδηγοντας τα εσύ ο ίδιος.
    Πριν περίπου ένα χρόνο,πήγα σε τεστ ραιντ της Καβασάκι, κυρίως για να οδηγήσω το βερσυς το 1000.επι τι ευκαιρία βολταρα μεταξύ των άλλων και το 650.
    Το 1000 δεν Μαρεσετο περίμενα πολύ ανώτερο,ενώ το 650 με εξέπληξε ευχάριστα!
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της @topos
    Εγγραφή
    27/06/2008
    Μηνύματα
    146
    Εαν παντως θελεις να πατας κ χωμα και θελεις να το αγορασεις καινουργιο, περιμενε το δικυλινδρο 700αρι tenere.

  15. #45
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikosjc Προβολή μηνύματος
    Πήγα και είδα από κοντά το tracer 700. Δυστυχώς στη Χαλκίδα δεν έχει κανένας test ride, θα πρέπει να κατέβω Αθήνα.Το Versys δεν το βρήκα καν . Το tracer μου άρεσε πολύ εμφανισιακά, έχει πολύ ωραίο κάθισμα, ότι πρέπει για το ύψος μου, πατάω καλύτερα απ'ότι στο aprilia! Έχει και ένα τρομερό πακέτο δώρων από τη yamaha, βαλίτσα με κλειδαριά, σχαρα, γκάγκελα προστασίας μηχανής και ψυγείου, μεγαλύτερο ανεμοθώρακα και τσαντάκι τιμονιού, ενώ έχει ούτως ή άλλως και μεταλικές πολύ όμορφες χούφτες. Όμως δεν μου πολυάρεσε που φέρνει πιο κοντά σε street μηχανή, δηλαδή από τα λάστιχα και μόνο σε χώμα δεν μπορείς να πατήσεις καν (εντάξει υπερβολή, αλλά ξεφεύγει θεωρώ από την κατηγορία που σκεφτόμουν)! Επίσης έχει πολύ φουσκωτά πλαστικά μπροστά, μεγάλη μάσκα δλδ που δίνει πολύ όγκο χωρίς κάποιον ιδιαίτερο λόγο νομίζω. Ίσως βοηθάει στον δρόμο αυτό, αλλά για την πολή πιστεύω την περιορίζει λίγο. Όλα αυτά σε σύγκριση πάντα με την απρίλια, αλλά και με την v-strom του 17 που νομίζω είναι πιο μαζεμένη μπροστά. Πρέπει να δω και το versys που τουλάχιστον από τις φωτογραφίες μου αρέσει περισσότερο από όλα, αν και από όσους έχω ρωτήσει μου την δίνουν 3η επιλογή πίσω από tracer/v-strom που είναι μοιρασμένα.



    ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ.............




    Να θυμάσαι ότι το tracer όσο εντυπωσιακό και να φαίνεται είναι ΨΕΥΤΙΚΟ δυστυχώς και θα το διαπιστώσεις
    αν το παρατηρήσεις πολύ προσεκτικά σε σχέση με τα άλλα δύο που λες.
    Πιο ποιοτικό είναι το βεστρόμ σαν κατασκευή παρότι πιο παλιό,από εκεί και πέρα σου έγραψα τα υπέρ και τα κατά των
    βεστρομ - βέρσυς, του ενός σε σχέση με το άλλο.
    Αν η πλειονότητα των χλμ. που θα κάνεις είναι στην πόλη.....ΒΕΡΣΥΣ και συμβιβάζεσαι στα ταξίδια,ειδικά
    ο δεύτερος πίσω,αν θέλεις την άνεση και το φόρτωμα στα ταξιδάκια σου,τότε ΒΕΣΤΡΟΜ.
    Η διαφορά είναι ότι ενώ με το Βεστρόμ συμβιβάζεσαι και είσαι λίγο πιο ζόρικα στην πόλη,
    ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΙ δεν μπορεί το Βέρσυς να σου παρέχει αυτά που θα απολαύσεις με το Βεστρομάκι.
    Στο ένα δηλαδή κάνεις κάποια υποχώρηση,προσέχεις πιο πολύ στην πόλη,ζορίζεσαι παραπάνω,
    ΟΜΩΣ δεν μπορεί από την άλλη το Βέρσυς να σου δώσει κάτι που ΔΕΝ ΕΧΕΙ όταν θα βγεις στο
    δρόμο να ταξιδέψεις...!!
    Το οποίο Βεστρόμ παραπιμπτόντως στο ταξίδι δεν έχει να ζηλέψει πολλά από άλλα πολύ πιο ακριβά μηχανάκια.
    Αυτά σου τα γράφω σαν πρώην κάτοχος βαραντέρο, βεστρόμ,
    και τώρα του σούπερ τενερέ της Γιαμάχα.
    Η επιλογή σου νομίζω ότι πρέπει να περιοριστεί ανάμεσα στα 2,μη σε παρασύρει το λουκ του tracer
    και τα δωράκια, το οποίο επί της ουσίας για μένα προσπαθεί να είναι ανάμεσα σε βεστρόμ και βέρσυς,
    χωρίς να τα καταφέρνει,το απορρίπτω όμως λόγω ποιότητας κατασκευής...!!!
    Αν πήγαινες στο μεγαλύτερο 900 μάλιστα,ΤΟ ΕΓΚΡΙΝΩ ΜΕ 1000,αλλά εκεί μιλάμε για άλλο μπάτζετ, 10000+..!!


    υγ. Εννοείται ότι η σύγκριση είναι ανάμεσα στα τρία και το ψεύτικο αφορά τη σύγκριση του tracer
    σε σχέση με τα άλλα 2 σε συνδυασμό πάντα με την ΤΙΜΗ..!!Το tracer μπορεί για κάποιον άλλον
    να είναι ένα σούπερ μηχανάκι...!!!Ελαφρύ,καγκούρικο κ.λ.π...
    Τελευταία τροποποίηση από irinia; 08/04/2017 στις 07:18.

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. On-line Αγορά Moto
    από minotauros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 18:00
  2. Αγορά moto...
    από namoumaidas στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2006, 22:33
  3. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2006, 15:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF