Σελίδα 11 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 6789101112131415 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 215

Θέμα: MotoGP 2017 Round 2 Gran Premio de la República Argentina

  1. #151
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Ναι, αλλιώς του πετούσαν καρδούλες και τριαντάφυλλα.
    Life begins at 45°.

  2. #152
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Γιατι δεν ακους την αγγλικη περιγραφη? Εγω κανονικα το αλλαζω...Αφου δεν παλευεται.

    Υ.Γ Καλα αυτο το κριτικο...ηταν τρελο μαργαριταρι!!
    Στο hybrid δεν δουλευει το κιτρινο κουμπάκι πλέον, πας απο το μενού και τζίφος....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #153
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Στο hybrid δεν δουλευει το κιτρινο κουμπάκι πλέον, πας απο το μενού και τζίφος....
    Αν το εκανες hybrid μεσω συνδεσης LAN (οπως εγω τουλαχιστον) πατας το πρασινο κουμπακι (επιλογες) κ αλλαζεις.
    Το κιτρινο πλεον δεν κανει κατι.
    Ride(s) the wind of change...

  4. #154
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mario27 Προβολή μηνύματος
    Αλλο ενα οπαδικο σχολιο . Με το σχολιο του Γιωτη δεν εχω κατι, απλα ειναι ασχετο ως απαντηση στην παραθεση που μου εκανε .

    Οι περισσοτεροι απο σας ξεχνατε οτι το motogp υπαρχει μεσα στην ζωη και οχι το αντίθετο. Δινεται τοσο πολυ σημασια στο motogp που ξεχνατε τι πραγματικα εχει σημασία. Για εσας, μπορει μολις μπαινει η εβδομαδα που εχει τριημερο gp , αυτη η εβδομαδα να ειναι σαν μεγαλοβδομαδα και να παθιαζεστε τοσο πολυ , να κανετε τα αδυνατα δυνατα για να δειτε τα σεσσιον αλλα για αυτους ειναι κατι τελειως διαφορετικο.
    Φευγουν την Δευτερα ή τριτη απο το σπιτι , τις γκομενες , τους φιλους, τα σκυλια , τα γατια , την οικογενεια και τη Δευτερα ξαναγυρνανε εκει ,γιατι αυτο εχει σημασία.
    Δεν ξερω αν τα λεφτα ηταν η κυρια αιτια για να παει στην Ντουκατι. Προσωπικα, δεν το νομιζω. Για αυτο που ειμαι σιγουρος ειναι οτι για παρομοιες αποφασεις εχουν πολυσυζητηθει με το κοντινο τους περιβαλλον τους . Φυσικα τετοιες αποφασεις επηρεαζουν την καριερα τους αλλα επισης επηρεαζουν και αμεσα την ζωη τους. Πρωτα σκεφτονται για αυτους , το κοντινο τους περιβαλλον , τη ζωη τους και μετα για την motogp καριερα τους. Γιατι το ενα υπαρχει μεσα στο αλλο και καποτε αυτο το ενα θα τελειωσει.
    Πληζ , μη ξεχνατε οτι ειναι και αυτοι άνθρωποι. Οπως και εσεις ,ετσι και αυτοι εχουν ζωη εξω απο το motogp.


    Edit αυτός ο οπαδισμος είναι καρκίνος για το άθλημα.
    Νομίζω ότι μάλλον εσύ δεν κατάλαβες το σχόλιό μου.
    Λες ουσιαστικά ότι για αυτούς το motogp είναι δουλειά.
    Εγώ σου έγγραψα για "επαγγέλματα/αθλήματα" και θεωρώ, εντελώς υποκειμενικά και στο βαθμό που μπορώ να έχω μια άποψη ότι επαγγελματικά παρά τα πολλά λεφτά τώρα να μην ήταν καλή κίνηση γι αυτόν η μετακίνηση ίσως μακροχρόνια ακόμα κι οικονομικά.
    Από εκεί κι ύστερα το αν παθιάζομαι εγώ ή κάποιος άλλος την βδομάδα των αγώνων δεν έχει απαραίτητα σχέση με τη γνώμη μας για όλα τα θέματα

  5. #155
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Αν το εκανες hybrid μεσω συνδεσης LAN (οπως εγω τουλαχιστον) πατας το πρασινο κουμπακι (επιλογες) κ αλλαζεις.
    Το κιτρινο πλεον δεν κανει κατι.
    Ναι το ίδιο έχουμε.
    Νoted, δεν το ήξερα, πήγα από το νέο μενού κι άλλαζα τη γλώσσα στα Αγγλικά και δεν έκανε κάτι...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #156
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Τον ακούμπησε ο γιανονε και τον έβγαλε εκτός.
    Αρα κομματάκι υπερβολική η αντίδραση του.
    ο λορε ακούμπησε τον γιανόνε κι έπεσε μόνος του, αν τα νεύρα τα χε με τον εαυτό του δικαιολογείται με κανέναν άλλο δεν πρέπει να τα χει

  7. #157
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cityfly Προβολή μηνύματος
    ο λορε ακούμπησε τον γιανόνε κι έπεσε μόνος του, αν τα νεύρα τα χε με τον εαυτό του δικαιολογείται με κανέναν άλλο δεν πρέπει να τα χει
    Δες και το επόμενο σχόλιο μου που εκανα edit.
    Και για να απαντήσω και στον kosta.
    Δεν νομίζω να χαίρεται κανένας όταν αυτοι πάνε μαλιά Κουβάρια και τσακίζονται.
    Ο mm αν δεν έπεφτε με 1,5sec που είχε ηδη πάρει φόρα, θα έκανε περίπατο (μάλλον)
    Εκει.θα φαινόταν και η αξία του vinales,στα ίσα.
    Για τον VALE αν και βαμμένος, δεν το είχε για πρωτιά και σίγουρα με εναν mm μέσα θα ηταν αλλιώς.
    Για τον Γιώργο δεν χάρηκα που είπε για ραδίκια.
    Κατεκρινα την μετά αντίδραση τού και την λύσσα που βγάζει στο να δειξει οτι μπορεί να παει το ducati.
    Εν κατακλείδι δεν θα είχε κανένα νόημα (ακόμα και για μένα)να πέφτουν η να εγκαταλείπουν όλοι οι ανταγωνιστές για να βγαίνει πρώτος ο αγαπημένος δικός μου η του καθενός οδηγός

  8. #158
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Δεν νομίζω να χαίρεται κανένας όταν αυτοι πάνε μαλιά Κουβάρια και τσακίζονται.
    Ορίστε;;; Moto GP κάθεσαι να δεις ή διαγωνισμό μπαρίστα;

    Κατεκρινα την μετά αντίδραση τού και την λύσσα που βγάζει στο να δειξει οτι μπορεί να παει το ducati.
    Ότι δηλαδή στεναχωρήθηκες ΚΑΙ για το μηχανάκι που έσπασε!

    Απάλευτοι πραγματικά, δεν αξίζει τον κόπο να ασχολείται κανείς. Τελευταίο μου post.

  9. #159
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Καλά τώρα, δεν είναι ότι χρειαζόμαστε δικαιολογία για να κράζουμε τον Χόρχε. Ο άνθρωπος προσφέρει απλόχερα.
    Life begins at 45°.

  10. #160
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Δεν τό είχε δείξει η ζωντανή μεταδοση το πλάνο που πετάει το Ducati ο Lorenzo..


    μπζοφαω να μαθω απο που διερρευσε το βιντεο. Απο τη ντορνα η απο την ιδια την ομαδα?
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  11. #161
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas777 Προβολή μηνύματος
    Ορίστε;;; Moto GP κάθεσαι να δεις ή διαγωνισμό μπαρίστα;

    Moto gp βλέπω.
    Σαπουνόπερες όχι.
    Τι δεν καταλάβες?
    Να χαίρομαι να σπάζουν κόκκαλα?

    Ότι δηλαδή στεναχωρήθηκες ΚΑΙ για το μηχανάκι που έσπασε!

    Απάλευτοι πραγματικά, δεν αξίζει τον κόπο να ασχολείται κανείς. Τελευταίο μου post.
    Στεναχωρηθηκα τόσο που έκλαιγαν γοερα για το μηχανάκι μου που έσπασε...







    Καραχεστηκα τι το έκανε

  12. #162
    χλεμπονιαρης
    Εγγραφή
    12/05/2013
    Μηνύματα
    1.345
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Τι διαβάζω;Βαλεντινολάστιχο έφερε η μισελέν στην Αργεντινή με πιο σκληρό σκελετό. Χαμός με το μπλοκ της Ανδόρας , παραπονέθηκαν λέει ότι είναι πολλές οι επιλογές για πίσω (4) και δε θα προλάβουν να τεστάρουν , οπότε εγείρεται θέμα ασφάλειας. Μπούρδες. Απλά η Μισελέν δίνει αυτό που ζήτησε ο Βάλες αλλά και άλλοι που φρενάρουν δυνατά αλλά δεν πήραν θέση και παρέμειναν σιωπηλοί (ΜΜ93 πχ)
    Αγαπάω την κλίκα της Ανδορας
    Sport rider? Αχ αυτός ο pecino ανάβει φωτιές.

    Μη τρέλανεσαι. Υπήρχαν ήδη τρεις επιλογές ,δεν κόπηκε τίποτα. Ότι ήταν να έρθει, ήρθε, και ότι είχαν πει ότι θα έχουν για το τριήμερο στις ομάδες και τους αναβατες, το είχαν.
    Αυτό το 2016 λαστιχο είχε κοπεί, είχε πάρει κόκκινη κάρτα αλλά μάλλον ήταν κίτρινη γιατί οι αναβατες του έδωσαν δεύτερη ευκαιρία μετά το Καταρ και έτσι η michelin το έφερε για τεστ. Πρόσεχε, για τεστ,να το δοκιμάσουν. Ήταν 2016 λάστιχο αλλά δεν ήταν ραμμενο για αυτήν πίστα. .
    Δυστυχως καθυστερήσε , θα το ειχαν διαθεσιμο μονο για δυο σεσσιον και το έκοψαν στο safety commission. Φυσικα , θα μπορούσαν να το πέρασαν αλλά κάποιοι θα το δοκίμαζαν και κάποιοι οχι, πρωτον γιατί δεν είχαν πολλά διαθέσιμα fp και δευτερον επειδη ηταν μαλακοτερο και καποιοι δεν προτιμάν τα μαλακοτερα ( aka honda). Να δημιουργήσουμε αναμπουμπουλα , ετσι,απο το πουθενα ενώ όλα κυλάνε μια χαρά .

    Εδώ ερχόμαστε σε άλλο μιζων θεμα, έχει ήδη αναφερθεί με τον θάνατο του salom πέρυσι στη καταλωνυα και θα τσουξει λίγο τους βαλεντινικους, για το τι άνθρωπος ειναι και τι προσωπικότητα κουβαλάει αυτός ο άνθρωπος, πέρα από το εγώ του και τον ναρκισισμο του.
    Δεν μπορεί αυτό γαμμμενο Γκριντ να είναι 24 άτομα και να πάνε 10 άτομα ή 12 στο safety, που παρευρισκονται συνέχεια αυτά τα 12 άτομα εκεί. Αυτούς που βρίζεις για την Ανδόρα , ήταν εκεί και παρευρισκονται συνέχεια. Αδερφια εσπαργκαρο, σμιθ , μπαρμπερα , μαρκεθ , κρατσλοου, μπάζ κτλ ειναι συνεχεια εκει. Τωρα επειδη οι περισσοτεροι ειναι απο την ανδορα , το επιασε , το τραβηξε, το ετσουξε φωτια και μαζι μετα ξερα καηκαν και τα χλωρα. Θυμάμαι τον pol espargaro,Smith και Crutchlow , τότε στον θάνατο του σαλομ να τα λένε αυτά. (Μη με βάλεις να τα ψάξω, το θυμάμαι πολύ καλά).
    Αμα ήταν στο safety commission ο ροσσι και έβλεπε ότι είχε έρθει αυτό το λαστιχο, δεν θα γίνονταν ντόρος για να περάσει? Δεν θα γινόταν φασαρία στα τουιτερ και φβ? Δεν θα έβγαιναν τζουρναλιστ να λένε ?
    Αλλά βέβαια βγάζουμε αυτούς που νοιάζονται συνέχεια , παρευρισκονται εκει που πρεπει να παρευρισκονται σαν αναβατες και νοιαζονται για την ασφάλεια μαλκες και τον μαλκα , αδικημενο.


    Όπως είπα, μη τρέλανεσαι. Θα υπάρξει στο Τέξας για τεστ, ραμμενο στα μέτρα της πίστας.

  13. #163
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mario27 Προβολή μηνύματος
    Αγαπάω την κλίκα της Ανδορας
    Sport rider? Αχ αυτός ο pecino ανάβει φωτιές.

    Μη τρέλανεσαι. Υπήρχαν ήδη τρεις επιλογές ,δεν κόπηκε τίποτα. Ότι ήταν να έρθει, ήρθε, και ότι είχαν πει ότι θα έχουν για το τριήμερο στις ομάδες και τους αναβατες, το είχαν.
    Αυτό το 2016 λαστιχο είχε κοπεί, είχε πάρει κόκκινη κάρτα αλλά μάλλον ήταν κίτρινη γιατί οι αναβατες του έδωσαν δεύτερη ευκαιρία μετά το Καταρ και έτσι η michelin το έφερε για τεστ. Πρόσεχε, για τεστ,να το δοκιμάσουν. Ήταν 2016 λάστιχο αλλά δεν ήταν ραμμενο για αυτήν πίστα. .
    Δυστυχως καθυστερήσε , θα το ειχαν διαθεσιμο μονο για δυο σεσσιον και το έκοψαν στο safety commission. Φυσικα , θα μπορούσαν να το πέρασαν αλλά κάποιοι θα το δοκίμαζαν και κάποιοι οχι, πρωτον γιατί δεν είχαν πολλά διαθέσιμα fp και δευτερον επειδη ηταν μαλακοτερο και καποιοι δεν προτιμάν τα μαλακοτερα ( aka honda). Να δημιουργήσουμε αναμπουμπουλα , ετσι,απο το πουθενα ενώ όλα κυλάνε μια χαρά .

    Εδώ ερχόμαστε σε άλλο μιζων θεμα, έχει ήδη αναφερθεί με τον θάνατο του salom πέρυσι στη καταλωνυα και θα τσουξει λίγο τους βαλεντινικους, για το τι άνθρωπος ειναι και τι προσωπικότητα κουβαλάει αυτός ο άνθρωπος, πέρα από το εγώ του και τον ναρκισισμο του.
    Δεν μπορεί αυτό γαμμμενο Γκριντ να είναι 24 άτομα και να πάνε 10 άτομα ή 12 στο safety, που παρευρισκονται συνέχεια αυτά τα 12 άτομα εκεί. Αυτούς που βρίζεις για την Ανδόρα , ήταν εκεί και παρευρισκονται συνέχεια. Αδερφια εσπαργκαρο, σμιθ , μπαρμπερα , μαρκεθ , κρατσλοου, μπάζ κτλ ειναι συνεχεια εκει. Τωρα επειδη οι περισσοτεροι ειναι απο την ανδορα , το επιασε , το τραβηξε, το ετσουξε φωτια και μαζι μετα ξερα καηκαν και τα χλωρα. Θυμάμαι τον pol espargaro,Smith και Crutchlow , τότε στον θάνατο του σαλομ να τα λένε αυτά. (Μη με βάλεις να τα ψάξω, το θυμάμαι πολύ καλά).
    Αμα ήταν στο safety commission ο ροσσι και έβλεπε ότι είχε έρθει αυτό το λαστιχο, δεν θα γίνονταν ντόρος για να περάσει? Δεν θα γινόταν φασαρία στα τουιτερ και φβ? Δεν θα έβγαιναν τζουρναλιστ να λένε ?
    Αλλά βέβαια βγάζουμε αυτούς που νοιάζονται συνέχεια , παρευρισκονται εκει που πρεπει να παρευρισκονται σαν αναβατες και νοιαζονται για την ασφάλεια μαλκες και τον μαλκα , αδικημενο.


    Όπως είπα, μη τρέλανεσαι. Θα υπάρξει στο Τέξας για τεστ, ραμμενο στα μέτρα της πίστας.
    Τόσο κουτσομπολιό !!!
    Ξεπερνάει και αυτά του Ορέστη του Τσαγκ κατα της Ελισάβετ στο survivor

  14. #164
    χλεμπονιαρης
    Εγγραφή
    12/05/2013
    Μηνύματα
    1.345
    Χα ξαναμπηκα στο Sport rider και είδα ότι λέει ότι ο ροσσι δεν ήταν στο safety.Κλασικα!
    Κοίτα να δεις που όλοι συνεργάζονται και λειτουργούν εναντίον του ροσσι για να τον κατατρωποσουν.

  15. #165
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mario27 Προβολή μηνύματος
    Χα ξαναμπηκα στο Sport rider και είδα ότι λέει ότι ο ροσσι δεν ήταν στο safety.Κλασικα!
    Κοίτα να δεις που όλοι συνεργάζονται και λειτουργούν εναντίον του ροσσι για να τον κατατρωποσουν.

Σελίδα 11 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 6789101112131415 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. MOTO GP #18 - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 241
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2016, 09:15
  2. MotoGP #14 Gran Premio Movistar de Aragón
    από FotisFz1 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 125
    Τελευταίο μήνυμα: 30/09/2016, 17:53
  3. Motogp Round 2 Gran Premio Motul de la República Argentina 01 Apr - 03 Apr
    από Billymuse στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 468
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2016, 13:53
  4. MotoGP round 18 06-08/11 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana
    από devil's animal στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 1097
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2015, 09:06
  5. MotoGP Round 4 Jerez de la frontera 2014
    από KostasV2 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 187
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2014, 18:13

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF