Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 19 από 19

Θέμα: Νέο ή μεταχειρισμένο;

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bros 650
    Εγγραφή
    11/07/2014
    Μηνύματα
    225
    Αν δεν παρω εγω καινουργιο πως θα παρει μετα ο αλλος μετ/νο;νομιζω οτι ολοι μας θα παιρναμε καινουργιο αν δεν ειχαμε οικονομικο προβλημα στα ποσα θα διαθεσουμε για την αγορα της αγαπημενης μας.μοναδικη περιπτωση που καποιος χωρις οικονομικο οριο παιρνει μετ/νη ειναι καποιο παλιο μοντελο που το γουσταρε παλια και δεν ειχε λεφτα τοτε.

  2. #17
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros 650 Προβολή μηνύματος
    Αν δεν παρω εγω καινουργιο πως θα παρει μετα ο αλλος μετ/νο;νομιζω οτι ολοι μας θα παιρναμε καινουργιο αν δεν ειχαμε οικονομικο προβλημα στα ποσα θα διαθεσουμε για την αγορα της αγαπημενης μας.μοναδικη περιπτωση που καποιος χωρις οικονομικο οριο παιρνει μετ/νη ειναι καποιο παλιο μοντελο που το γουσταρε παλια και δεν ειχε λεφτα τοτε.
    νομιμιζω ότι το δευκρινιζω αυτό που λες ,ενοειται ότι όλοι θα παίρναμε καινούριο αν δεν είχαμε οικονομκο θέμα , διαβασε το πόστ μου .
    εννοείται ότι κάποιοι που ειναι πιο καλά οικονομικά παίρνουνε το καινούριο και γίνεται ο κύκλος της αγοράς.

  3. #18
    Γνωμη μου είναι ότι δεν υπάρχει σωστό ή λάθος στην αγορά καινούργιου ή μεταχειρισμένου.και οι δύο περιπτώσεις έχουν τα υπέρ και τα κατά τους.

    Το λάθος είναι να πάρεις ένα μηχανάκι που δεν σ'αρεσει ή δεν κάνει για την χρήση που το θες.

    Το βεστρομ συγκεκριμένα,όπως είπε και κάποιος παραπάνω,είναι ένα μηχανάκι που σου δίνει πάρα πολλές επιλογές σε μτχ και είναι γενικά αξιόπιστο και γνωστό.
    Το καινούργιο δείχνει να είναι vfm στην κατηγορία του.
    (Και πιο όμορφο κατά την γνώμη μου)

  4. #19
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.040
    απο την εμπειρια μου και οσες φορες πηρα μεταχειρισμενο θα σου πω τα εξης
    1)οσες φορες πηρα κατι φορτισμενος συναισθηματικα επειδη το ηθελα πολυ και βιαστικα ,εκανα λαθος επιλογη.Αρα προσοχη ψυχραιμια και καλος ελεγχος.
    2)Οσες φορες πηρα κατι με πολλα χιλιομετρα , το μετανοιωσα, γι αυτο παρε κατι με οσο το δυνατον λιγοτερα ,ευκαιριες λογω κρισης υπαρχουν.
    3)σκληρο παζαρι και παντα μετρητα γιατι cash is the king που λενε και οι φιλοι μας οι αμερικανοι
    4)αμα το χρημα δεν ειναι θεμα εννοειται new
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2003, 08:39
  2. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 15:34
  3. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2003, 10:53
  4. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 09:03
  5. Νέο forum
    από takiskan στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2003, 00:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF