Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 32

Θέμα: Δεύτερο κλειδί

  1. #1
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678

    Δεύτερο κλειδί

    Καλημέρα! Γνωρίζει κάποιος αν και πως μπορώ να βγάλω 2ο κλειδί για τη μηχανή? Το εργοστασιακό δεύτερο είχε χαθεί από τον προκάτοχο της μοτοσυκλέτας. Επειδή καλό είναι να υπάρχει γιατί ποτέ δε ξέρεις, μια βοήθεια για το που πρέπει να απευθυνθώ θα ήταν ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Νομίζω η αντιπροσωπεία είναι η ασφαλέστερη λύση - ειδικά αν είναι με ιμομπιλάϊζερ, το δε μεγάλο κόστος (κρίνοντας από αμάξι) δεδομένο.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  3. #3
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    Νομίζω η αντιπροσωπεία είναι η ασφαλέστερη λύση - ειδικά αν είναι με ιμομπιλάϊζερ, το δε μεγάλο κόστος (κρίνοντας από αμάξι) δεδομένο.
    Καλημέρα, Αυτό με το μεγάλο κόστος με προβληματίζει και ενώ η αντιπροσωπεία ήταν το πρώτο που μου ήρθε στο μυαλό είπα να ρωτήσω μπας και υπάρχει κάποια οικονομικότερη αλλα εξίσου ασφαλής επιλογή! Ευχαριστώ Πανο. Φυσικά αν κάποιος άλλος εχει κάτι να προτείνει κατά προτίμηση εκ του ασφαλούς (να το έχει κάνει δλδ) εκτιμητέο!
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  4. #4
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    υπαρχει ενας κλειδαρας στην Μαρνη, κοντα στην πλατεια τερμα λιοσιων που κανει κλειδια με ιμομπιλαηζερ.

    googlαρε τον.

  5. #5
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GFawkes Προβολή μηνύματος
    υπαρχει ενας κλειδαρας στην Μαρνη, κοντα στην πλατεια τερμα λιοσιων που κανει κλειδια με ιμομπιλαηζερ.

    googlαρε τον.
    Δυνατός, ευχαριστώ αδερφέ! θα τον ψάξω!
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  6. #6
    Και γαμώ τα μέλη!!!
    Εγγραφή
    04/11/2004
    Μηνύματα
    141
    Καλημέρα.

    Για Fazer 1000 πριν μερικά χρόνια, μου κόστισε από την αντιπροσωπεία 28 ευρώ και παραγγέλθηκε με την άδεια της μηχανής. Ρώτα πρώτα στην αντιπροσωπεία. Τα περισσότερα μεγάλα κλειδαράδικα κάνουν και κλειδιά με imo.
    Νίκος988
    Tα λέμε τις προάλλες!!!

  7. #7
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Καλο ειναι κλειδαράδες να μην τους εμπιστεύεσαι με κωδικους απο imobilizer.....δεν εχω κατι με το συγκεκριμενο ουτε σου λεω θα χεις 100% θεμα απλα καλυτερα 30 ευρω παραπανω στην HONDA και το κεφαλι ησυχο...πολλα ακουγόνται τελευταια αν με καταλαβαίνεις..
    Throttle that mysterious friend of ours

  8. #8
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nikos988 Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα.

    Για Fazer 1000 πριν μερικά χρόνια, μου κόστισε από την αντιπροσωπεία 28 ευρώ και παραγγέλθηκε με την άδεια της μηχανής. Ρώτα πρώτα στην αντιπροσωπεία. Τα περισσότερα μεγάλα κλειδαράδικα κάνουν και κλειδιά με imo.
    Ευχαριστώ Νικόλα, είπα να πάρω καμια γνώμη πριν αρχίσω να γυρναω στα κλειδαράδικαι και σκέφτηκα οτι ολο και κάποιος θα ξέρει κάποιον. κυρίως λογω κόστους σε συνδυασμό με την περιοδο τωρα οπου δεν ειμαι σε θεση για πολλά περιττα έξοδα! Ευχαριστώ πολύ!
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  9. #9
    Πάντως όταν είχα ρωτήσει σε κλειδαρά για κλειδί με ΙΜΟ μου είχε πει τιμή μεγαλύτερη απο την αντιπροσωπεία. Ο ίδιος μάλιστα μου το είπε απο την αρχή πως είναι πιο ακριβός.
    Why do you go away? So that you can come back. So that you can see the place you came from with new eyes and extra colors. And the people there see you differently, too. Coming back to where you started is not the same as never leaving. T. Pratchett

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nikos988 Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα.

    Για Fazer 1000 πριν μερικά χρόνια, μου κόστισε από την αντιπροσωπεία 28 ευρώ και παραγγέλθηκε με την άδεια της μηχανής. Ρώτα πρώτα στην αντιπροσωπεία. Τα περισσότερα μεγάλα κλειδαράδικα κάνουν και κλειδιά με imo.
    Αυτή είναι μία απίστευτη τιμή από αντιπροσωπεία - εαν είναι με ιμο - καθώς πίστευα ότι θα ήταν 3 ψήφιο το νούμερο.

    Οπότε πάρε τηλ. να έχεις εικόνα και μετά κοιτάζεις και αλλού.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    24/11/2013
    Μηνύματα
    754
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nik0s_Dk Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα! Γνωρίζει κάποιος αν και πως μπορώ να βγάλω 2ο κλειδί για τη μηχανή? Το εργοστασιακό δεύτερο είχε χαθεί από τον προκάτοχο της μοτοσυκλέτας. Επειδή καλό είναι να υπάρχει γιατί ποτέ δε ξέρεις, μια βοήθεια για το που πρέπει να απευθυνθώ θα ήταν ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ
    χωρις να το ξερο το παλικαρι για να εχω πληρη εικονα στην τοποθετηση μου. οποτε η γνωμη μου ειναι ακηρη.
    εγω θα ανοισιχουσα εξ ισου το ιδιο οσο και με τους κλειδαραδες.
    Tora telis poy den telo, kiota telo si den teliw. Kai ego tora den telo gia na telis otan telo.

  12. #12
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ Προβολή μηνύματος
    χωρις να το ξερο το παλικαρι για να εχω πληρη εικονα στην τοποθετηση μου. οποτε η γνωμη μου ειναι ακηρη.
    εγω θα ανοισιχουσα εξ ισου το ιδιο οσο και με τους κλειδαραδες.
    Στελάρα, Είναι φίλος το παιδί οπότε όλα οκ, δεν υπάρχει θεμα ανησυχίας

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mariner Προβολή μηνύματος
    Πάντως όταν είχα ρωτήσει σε κλειδαρά για κλειδί με ΙΜΟ μου είχε πει τιμή μεγαλύτερη απο την αντιπροσωπεία. Ο ίδιος μάλιστα μου το είπε απο την αρχή πως είναι πιο ακριβός.
    Αν ο κλειδαράς είναι πιο ακριβός τότε ναιδεν αξίζει καν, θα ρωτήσω και στην αντιπροσωπεία.

    ευχαριστώ όλους παιδιά!
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  13. #13
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Εχουμε ενα παλικαρι εδω, που ειναι κλειδαρας και πολυ καλο παιδι. Alexcbr πατησιων και σκιαθου αν θυμαμαι καλα. 6989662200. Δε χανεις τπτ να τον ρωτησεις.

  14. #14
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nik0s_Dk Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα! Γνωρίζει κάποιος αν και πως μπορώ να βγάλω 2ο κλειδί για τη μηχανή? Το εργοστασιακό δεύτερο είχε χαθεί από τον προκάτοχο της μοτοσυκλέτας. Επειδή καλό είναι να υπάρχει γιατί ποτέ δε ξέρεις, μια βοήθεια για το που πρέπει να απευθυνθώ θα ήταν ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ

    Αν είναι Η το μηχανάκι, κάνει περίπου 20€ να το αγοράσεις το μαμά άκοπο και μη κωδικοποιημένο - αν έχεις HISS. To πας σε καλό κλειδαρά για να στο κόψει άριστα και μετά σε συνεργείο για τον κωδικοποίηση του ΗΙSS.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nik0s_Dk Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα! Γνωρίζει κάποιος αν και πως μπορώ να βγάλω 2ο κλειδί για τη μηχανή? Το εργοστασιακό δεύτερο είχε χαθεί από τον προκάτοχο της μοτοσυκλέτας. Επειδή καλό είναι να υπάρχει γιατί ποτέ δε ξέρεις, μια βοήθεια για το που πρέπει να απευθυνθώ θα ήταν ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ
    www.fastkey.gr

    Κινητό συνεργείο , έρχεται εκεί που είσαι, κατόπην συννενόησης. Είναι ο αποκλειστικός κλειδαράς της Hertz, της Automarin και της Avis στην Αττική, αυτό το γράφω για τις ανοησίες κόντρα κάθε πραγματικότητας που γράφτηκαν περί εμπιστοσύνης κλειδαράδων.

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Δεύτερο Κλειδί και Χειριστήριο Συναγερμού
    από MadMar στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 02/02/2014, 15:24
  2. Το 9 κλειδί
    από byron στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2006, 20:15
  3. ΔΕΥΤΕΡΟ Group Buy ΓΙΑ ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ ΥΨΗΛΗΣ???
    από NICK-Z-DAGREEK στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 175
    Τελευταίο μήνυμα: 17/02/2006, 19:19
  4. Κλειδί στο CBF-250
    από Rezeguet στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2005, 11:45
  5. Σβήσιμο μηχανής: Kill Switch ή κλειδί ??
    από Nik0s στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2005, 11:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF