Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 93

Θέμα: Misano 2017

  1. #61
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παιδια οπος ειπα και πιο πανω,μου εκατσε να φυγω απο ηγουμενιτσα μια ημερα πιο πριν.Δηλαδη ηταν να φυγω παρασκευη βραδυ και να ειμαι σαβατο ανκονα.Και τωρα θα φυγω πεμπτη βραδυ και θα ειμαι παρασκευη ανκονα.Το προβλημα ειναι ομος οτι τη πεμπτη δεν ειπαρχη καμπινα καμια για την ανκονα.Εγω εχω πληρωσει για παρασκευη μια δυκληνη.Χρειαζομαι οποσδηποτε καμπινα καθος θα εχω τη γυνεκα μαζι και θα ειμαστε ηδη ταλεπορημενοι επειδη θα κοιμηθουμε καταστρωμα ηρακλειο πειραια και την αλλη μερα που θα φτασουμε θα κανουμε ενα ταξιδακη(λειβαδια,ελατη,περτουλη,μετεωρα,μετσοβο,ηγου μενιτσα).Το ερωτημα μου ειναι το εξης.
    Υπαρχει καποιος που ηταν να ταξιδεψει πεμπτη (η απο πατρα η απο ηγουμενιτσα)και εχει κληση καμπινα και τελικα θα ταξιδεψει παρασκευη και θελει καμπινα?Θα μπορουσαμε να ανταλαξουμε καμπινες.Η αν υπαρχει καποιος που ηταν να ταξιδεψει με καμπινα και τελικα δε ταξιδευει?Μια στης χιλιες να βρω καποιον αλλα ποτε δε ξερεις
    καθε μερα ...νεα μερα.

  2. #62
    Το μία στις χίλιες είναι τρομερά αισιόδοξο φίλε.

  3. #63
    Κουλό μέλος
    Εγγραφή
    31/12/2006
    Μηνύματα
    345
    Κλείσε αεροπορικού τύπου, first class και κάνε μια ερώτηση στην ρεσεψιόν, μόλις επιβιβαστείς, μήπως υπάρχει καμπίνα.
    ​The journey is the reward!

  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sek Προβολή μηνύματος
    Κλείσε αεροπορικού τύπου, first class και κάνε μια ερώτηση στην ρεσεψιόν, μόλις επιβιβαστείς, μήπως υπάρχει καμπίνα.
    Πολυ καλη αυτη η ιδεα.Αεροπορικου τυπου πρωτη θεση ε?Εχεις ταξειδεψει εκει?Ειναι σαν του ηρακλειου πειραια?Γιατι αν ειναι σαν και αυτες τις αεροπορικες δεν κοιμασε καθολου.Ειναι βεβεα πρωτη θεση ε?Ισος να μην εχει τοσο φασαρια και να ξαπλωνουν πιο πολυ η θεσης.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  5. #65
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Αεροπορικού τύπου είχα παει εγώ τότε.
    Ξαπλώνουν αρκετά ,αλλά δεν τις λες και άνετες.
    Ουτως η άλλως οι διάδρομοι θα γεμίσουν στρώματα, κουβέρτες,σκηνακια....


    Ψάξε για κανένα νταλικεεη θα έλεγα εγώ

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Αεροπορικού τύπου είχα παει εγώ τότε.
    Ξαπλώνουν αρκετά ,αλλά δεν τις λες και άνετες.
    Ουτως η άλλως οι διάδρομοι θα γεμίσουν στρώματα, κουβέρτες,σκηνακια....


    Ψάξε για κανένα νταλικεεη θα έλεγα εγώ
    Ν; τον κανω τι ρε τρελε τν νταλικερη
    καθε μερα ...νεα μερα.

  7. #67
    Κουλό μέλος
    Εγγραφή
    31/12/2006
    Μηνύματα
    345
    Έχω κλείσει στο Ηγουμενίτσα - Ανκόνα, 1η θέση, είναι άπλα, δροσερά κ ήσυχα. Τώρα για την ανάκλιση.. δεν είναι και κρεβάτι.
    ​The journey is the reward!

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sek Προβολή μηνύματος
    Έχω κλείσει στο Ηγουμενίτσα - Ανκόνα, 1η θέση, είναι άπλα, δροσερά κ ήσυχα. Τώρα για την ανάκλιση.. δεν είναι και κρεβάτι.
    Πριν ποσο καιρο?Κοιταξα στ ιντερνετ και η πρωτη θεση λεει ειναι μονο για τη γραμη της κρητης.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  9. #69
    Κουλό μέλος
    Εγγραφή
    31/12/2006
    Μηνύματα
    345
    Πριν 2 μήνες, αρχές Ιουνίου.

    Δες εδώ: http://www.directferries.gr/ Έχει το δρομολόγιο της Minoan, 07/09 στις 23.00, της ΑΝΕΚ δεν έχει.
    Τελευταία τροποποίηση από sek; 28/07/2017 στις 07:15.
    ​The journey is the reward!

  10. #70
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sek Προβολή μηνύματος
    Πριν 2 μήνες, αρχές Ιουνίου.

    Δες εδώ: http://www.directferries.gr/ Έχει το δρομολόγιο της Minoan, 07/09 στις 23.00, της ΑΝΕΚ δεν έχει.
    Eχω πληρωσει τα εισητηρια κ τη καμπινα.Ευχαρηστω φιλε.Αν δε βρω καποιον να κανει τη τραμπα που ειπα απο πανω τοτε μαλον θ παω αεροπορικα.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  11. #71
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Ν; τον κανω τι ρε τρελε τν νταλικερη
    Οι νταλικερηδες έχουν όλοι καμπίνα, και πολλές φορές είναι μόνοι τούς.
    Στα μισά του ταξιδιού προπερσι βρήκαμε πανω στο πλοιο δυο γνωστούς, οι οποίοι ξεβολευτηκαν και μας έδωσαν την μια καμπίνα.
    Στην επιστροφή που ειχαμε καμπίνα για 4 αλλά τελευταία στιγμή ήρθε και 5 ος στην παρέα, ειχαμε βρει μονο κατάστρωμα για εκείνον.,αλλά επειδή το είχαμε μαθει το <κόλπο> βρήκαμε παλι νταλικερη και ο ένας απο μας πήγε στην καμπίνα τού.
    Υπ όψιν οτι εκτός των άλλων οι νταλικερηδες έχουν και κάρτα που ψωνίζουν μέσα στο πλοίο με σημαντική έκπτωση, αλλιως οι τιμές πανω στο πλοιο τσουζουν αρκετά.

  12. #72
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Οι νταλικερηδες έχουν όλοι καμπίνα, και πολλές φορές είναι μόνοι τούς.
    Στα μισά του ταξιδιού προπερσι βρήκαμε πανω στο πλοιο δυο γνωστούς, οι οποίοι ξεβολευτηκαν και μας έδωσαν την μια καμπίνα.
    Στην επιστροφή που ειχαμε καμπίνα για 4 αλλά τελευταία στιγμή ήρθε και 5 ος στην παρέα, ειχαμε βρει μονο κατάστρωμα για εκείνον.,αλλά επειδή το είχαμε μαθει το <κόλπο> βρήκαμε παλι νταλικερη και ο ένας απο μας πήγε στην καμπίνα τού.
    Υπ όψιν οτι εκτός των άλλων οι νταλικερηδες έχουν και κάρτα που ψωνίζουν μέσα στο πλοίο με σημαντική έκπτωση, αλλιως οι τιμές πανω στο πλοιο τσουζουν αρκετά.
    Ευχαρηστω ρε φυλε για της πληροφοριες.Θα πρωτιμησω οτι ειπα απο πανω.Πρεπει να βρω 2κλινη.Θα βρω.Θα κανω ανανεοση στο μηνημα σε 2-3 μερες και βασικα θα συνεχησω να το κανω αυτο μεχρι τελους.Ιπαμε μια στις χιλιες αλλα γιατι να μη προσπαθησω.Δε θελω να γινομαι και κουραστηκος.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  13. #73
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Παιδια οπος ειπα και πιο πανω,μου εκατσε να φυγω απο ηγουμενιτσα μια ημερα πιο πριν.Δηλαδη ηταν να φυγω παρασκευη βραδυ και να ειμαι σαβατο ανκονα.Και τωρα θα φυγω πεμπτη βραδυ και θα ειμαι παρασκευη ανκονα.Το προβλημα ειναι ομος οτι τη πεμπτη δεν ειπαρχη καμπινα καμια για την ανκονα.Εγω εχω πληρωσει για παρασκευη μια δυκληνη.Χρειαζομαι οποσδηποτε καμπινα καθος θα εχω τη γυνεκα μαζι και θα ειμαστε ηδη ταλεπορημενοι επειδη θα κοιμηθουμε καταστρωμα ηρακλειο πειραια και την αλλη μερα που θα φτασουμε θα κανουμε ενα ταξιδακη(λειβαδια,ελατη,περτουλη,μετεωρα,μετσοβο,ηγου μενιτσα).Το ερωτημα μου ειναι το εξης.
    Υπαρχει καποιος που ηταν να ταξιδεψει πεμπτη (η απο πατρα η απο ηγουμενιτσα)και εχει κληση καμπινα και τελικα θα ταξιδεψει παρασκευη και θελει καμπινα?Θα μπορουσαμε να ανταλαξουμε καμπινες.Η αν υπαρχει καποιος που ηταν να ταξιδεψει με καμπινα και τελικα δε ταξιδευει?Μια στης χιλιες να βρω καποιον αλλα ποτε δε ξερεις
    Απλα το ξαναβγαζω στο προσκηνιο μηπος και το δη καποιος
    καθε μερα ...νεα μερα.

  14. #74
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παιδια βρηκα εισητηριο με καμπινα.Οποτε εγω ταξιδευω τεταρτη βραδυ απο ηρακλειο και πεμπτη βραδυ απο ηγουμενιτσα.Αντε με το καλο
    καθε μερα ...νεα μερα.

  15. #75
    Κουλό μέλος
    Εγγραφή
    31/12/2006
    Μηνύματα
    345
    ​The journey is the reward!

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. MOTO GP RIVIERA DI RIMINI (Misano)
    από NIKANTHI στο forum Προορισμοί
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 30/07/2008, 12:19
  2. GP Misano 1982
    από sapila racing στο forum Ιστορία & κλασικές μοτοσικλέτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 09/05/2008, 13:52
  3. Misano (πρόσβαση)
    από intruder21 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 02/03/2008, 13:29
  4. Moto Gp Misano Santamonica
    από panayiotis στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2007, 08:57
  5. World Superbike race results (1 και 2) at Misano...
    από Runner Ducati στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2005, 03:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF