Σελίδα 35 από 40 ΠρώτοΠρώτο ... 253031323334353637383940 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 511 έως 525 από 594

Θέμα: Ετήσια 2017 - Σχόλια & κουβεντούλα

  1. #511
    spam on:
    καποτε σε περιοδους ανομβριας εκαναν λιτανειες,τωρα απλα θα λεμε κανονιζουμε ετησια...
    spam off, χωρις καμια προθεση τρολαρισματος,καθαρα για να ελαφρωσουμε το κλιμα...
    ''Εμείς τις βόλτες τις κάνουμε ταξίδια..!!

  2. #512
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από azar41 Προβολή μηνύματος
    Kάτι γίνεται με τις τράφ,παρατηρήτε μια περιοδικότητα επτά ημερών,μου το εξήγησε ενας φίλος μετεορολόγος αλλά δεν κατάλαβα τίποτα,υπάρχει περίπτωση να έχουμε ψυχρή λίμνη που λένε και στα κανάλια,όλα τα ΣΚ του καλοκαιριού αν δεν γίνει κάποια δραστική αλλαγή στην κυκλοφορία !
    Όπως και νάχει εγώ θα κάνω μια βόλτα προς τα ορεινά την Κυριακή.
    ναι κάποτε το λέγαμε μικρόκλιμα των βιομηχανικών περιοχών. ολη την βδομάδα φόρτωναν τον καιρό και ξέσπαγε την 6-7 μερα. τωρα ειναι πιο wide το φαινόμενο

  3. #513
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/05/2017
    Μηνύματα
    126
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από azar41 Προβολή μηνύματος
    Kάτι γίνεται με τις τράφ,παρατηρήτε μια περιοδικότητα επτά ημερών,μου το εξήγησε ενας φίλος μετεορολόγος αλλά δεν κατάλαβα τίποτα,υπάρχει περίπτωση να έχουμε ψυχρή λίμνη που λένε και στα κανάλια,όλα τα ΣΚ του καλοκαιριού αν δεν γίνει κάποια δραστική αλλαγή στην κυκλοφορία !
    Όπως και νάχει εγώ θα κάνω μια βόλτα προς τα ορεινά την Κυριακή.
    Εκτονωση των φενομενων περιμενουμε την κυριακη λενε ενα θα σου πω ναυπλιο νεμεα εχει πεσει οσο νερο επεσε τον χειμωνα σε μια ημερα και ακομα βρεχει...
    δεν θυμαμαι ημερα του χειμωνα με τοσο νερο οσο σημερα...
    Αν ηταν τοπικα τα νερα καλοκαιρινα περνεις ρισκο αλλα εδω λεμε για χειμωνα κανονικο

  4. #514
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Δυστυχώς, δεν με βολεύει καθόλου για το επόμενο ΣΚ, οπότε ακυρωνω. Ωστόσο, ΑΝ επιβεβαιωθούν οι προβλέψεις για την Κυριακή, οτι θα ρίξει δηλαδή βροχή στην περιοχή της Αττικής, μετά τις 1300, θα κανω ενα πέρασμα απο το Περίπτερο νωρίς το πρωί και αν υπάρχει και κανένας άλλος, πάμε για καφέ πουθενά εδώ γύρω.

    Αν σηκωθώ και δω μαυρίλα, δεν το κουνάω.
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  5. #515
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.325
    την ημερομηνια στο τιτλο διορθωστε παιδες..

    "ετησια moto.gr 2017 - 15/8/2019"

    το ξαναεγραψα με τη πρωτη αναβολή... δε βαζετε μυαλο ετσι? αφου από το 14 και δωθε ο ιουνιος δε μας θελει.. γιατι δε τη βαζετε κατ'ευθειαβ για τελη σεπτεμβρη, αρχες οκτωβρη? μια χαρα επιτυχια δεν ειχε η προηγουμενη?

    κι εγω δυστυχως δεν θα μπορεσω την άλλη κυριακη.. καλα να περασετε οι 5 που θα πατε...

  6. #516
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.334
    Επειδή δεν μπορούσα την Κυριακή που μας έρχεται να παρευρεθώ στην ετήσια και αφού δεν άντεχα άλλο χωρίς βόλτα μου έκατσε καλή. Προέκυψε δουλειά στο γυναικοχώρι σήμερα και επί της ευκαιρίας έκανα την παρακάτω διαδρομή και αφού με την εθνική είμαι τσακωμένος επέλεξα μία διαδρομή τίγκα στο στροφιλίκι. Ηθελα να δοκιμάσω και κάτι αλλαγές που έκανα στην μπουμπού και το καταευχαριστήθηκα.

    Και απ' οτι βλέπω η ημερομηνία της ετήσιας αλλαξε πάλι και τώρα μπορώ και γουστάρω γιατί άφησα κάτι εκκρεμότητες στον Πάρνωνα.

    Αν δεν εχετε κάνει το κομμάτι Μονή Ελωνας - Πλατανάκι να το κάνετε και ας γυρίσετε πίσω ξανά προς Λεωνίδιο, είναι μοναδικά άγρια διαδρομή μέσα σε ένα φαρράγι.
    Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι ενω πέρασα τόσα βουνά και στροφιλίκια η βροχή-καταιγίδα με έπιασε λίγο μετά το Αργος, γι αυτό και γύρισα από την κανονική εθνική. Στην Τριπόλεως έριχνε πολύ πράμα αλλά έπαιξε αδιαβροχάκι πάνω κάτω και όλα καλά. Τουλάχιστον γλύτωσα την μπόρα που έριξε πιο μετά στην Αθήνα.

    https://www.google.gr/maps/dir/%CE%9...37.8650426!3e0


    Και μια φωτο για τον φίλο μου τον Παναγιώτη (τον αμπάρια ντε)
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_3797 μ.jpg 
Προβολές:	247 
Μέγεθος:	59,9 KB 
ID:	383824

  7. #517
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kordix Προβολή μηνύματος



    Και μια φωτο για τον φίλο μου τον Παναγιώτη (τον αμπάρια ντε)
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_3797 μ.jpg 
Προβολές:	247 
Μέγεθος:	59,9 KB 
ID:	383824


    Κατι μου θυμίζει τούτο! Καρυές!! Τι όμορφο χωριό!!
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  8. #518
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της est
    Εγγραφή
    10/10/2012
    Μηνύματα
    988
    Τρίτο σερί ΣουΚου να βρέχει, δεν παίζει.
    Με τα μέχρι τώρα δεδομένα η συμμετοχή μας ισχύει.
    Θέλω πολύ να πάω να βολτάρω σε αυτά τα μέρη κι όσο βλέπω τέτοιες εικόνες ψήνομαι περισσότερο!

  9. #519
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kordix Προβολή μηνύματος
    ...
    χμ, αυτό το απόσπασμα της δικής σου θα "ταίριαζε" για την διαδρομή μας αλλά... https://goo.gl/maps/GWk7My4Tmo32
    ας μην την κάνουμε τόσο true ΦΕΤΟΣ. υπάρχουν όνειρα για το μέλλον...

  10. #520
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.629
    Γιάν' ότι ο χάρτης σου ξεκινάει απο Γλυφάδα έχει διφορούμενο μήνυμα;
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  11. #521
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.334
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    χμ, αυτό το απόσπασμα της δικής σου θα "ταίριαζε" για την διαδρομή μας αλλά... https://goo.gl/maps/GWk7My4Tmo32
    ας μην την κάνουμε τόσο true ΦΕΤΟΣ. υπάρχουν όνειρα για το μέλλον...

    Προτείνω κατέβασμα από Καστάνιτσα, το είχα κάνει πριν 2 χρόνια χωρις να το ξέρω, απλά χρειάστηκε να επιστρέψω Αθήνα και ήταν όλα τα λεφτά.


    https://www.google.gr/maps/dir/%CE%8...37.3449254!3e0

  12. #522
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Γιάν' ότι ο χάρτης σου ξεκινάει απο Γλυφάδα έχει διφορούμενο μήνυμα;
    όχι γαυράκι, ότι ανέβασε ο Κώστας πήρα και άλλαξα την νήσο του πέλοπος λίγο, δεν πρόσεξα καν τα της Αθήνας.

    αλλά ΟΚ, μιά που είμαστε τρου καφετεριάκηδες και φλώροι να ουμ, μιά χλιδάουα στο φρέντο μας όσο σχεδιάζουμε την εΚΣόρμηση την θέμε. Χορηγούς δεν ξέρω ποιούς θα επιλέξουμε τελικά γιατί μας παρακαλάνε πολλοί όπως και με τίνος το ελικόπτερο θα στείλουμε τον σεφ στο χωριό να μας ετοιμάσει την αστακομακαρονάδα, τα ορεκτικά με το χαβιάρι και τα επιδόρπια με σουπερφουντς να έχουμε δυνάμεις στο γύρνα. Α και ζητείται τοπική κάβα με πέλφε για ένα κέρασμα "για τον δρόμο" γιατί κάτι ρακΙές και cheapουρα είναι για την πλέμπα. Υπήρχε και μιά σκέψη για μπάνιο στο Άστρος αλλά τώρα παραλίες με πλαστική ξαπλώστρα ξέρεις, δεν. Κανονίσαμε μεθετήσια με το yacht στην ψαρού να κάνουμε break-in τις νέες ξαπλώστρες αχιβάδες και να δούμε αν το sea breeze αλλάζει την γεύση της πέλφε. Τα μηχανάκια θα μας τα φέρουν με το πλοίο της γραμμής να τα παρατάξουμε στο πάρκινγκ να φαίνονται τρου, bro.


    @kordix το είχα κάνει αυτό πέρυσι; πότε είχαμε πάει με antsoar, mariner κλπ συμμορίτες. edit όχι δεν είχαμε κάνει αυτό τελικά. Από Καστάνιτσα και κάτω είχα φύγει έτσι.
    Τελευταία τροποποίηση από amyroukai; 18/06/2017 στις 10:55.

  13. #523
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    όχι γαυράκι, ότι ανέβασε ο Κώστας πήρα και άλλαξα την νήσο του πέλοπος λίγο, δεν πρόσεξα καν τα της Αθήνας.

    αλλά ΟΚ, μιά που είμαστε τρου καφετεριάκηδες και φλώροι να ουμ, μιά χλιδάουα στο φρέντο μας όσο σχεδιάζουμε την εΚΣόρμηση την θέμε. Χορηγούς δεν ξέρω ποιούς θα επιλέξουμε τελικά γιατί μας παρακαλάνε πολλοί όπως και με τίνος το ελικόπτερο θα στείλουμε τον σεφ στο χωριό να μας ετοιμάσει την αστακομακαρονάδα, τα ορεκτικά με το χαβιάρι και τα επιδόρπια με σουπερφουντς να έχουμε δυνάμεις στο γύρνα. Α και ζητείται τοπική κάβα με πέλφε για ένα κέρασμα "για τον δρόμο" γιατί κάτι ρακΙές και cheapουρα είναι για την πλέμπα. Υπήρχε και μιά σκέψη για μπάνιο στο Άστρος αλλά τώρα παραλίες με πλαστική ξαπλώστρα ξέρεις, δεν. Κανονίσαμε μεθετήσια με το yacht στην ψαρού να κάνουμε break-in τις νέες ξαπλώστρες αχιβάδες και να δούμε αν το sea breeze αλλάζει την γεύση της πέλφε. Τα μηχανάκια θα μας τα φέρουν με το πλοίο της γραμμής να τα παρατάξουμε στο πάρκινγκ να φαίνονται τρου, bro.


    @kordix το είχα κάνει αυτό πέρυσι; πότε είχαμε πάει με antsoar, mariner κλπ συμμορίτες.
    Αγάπη μόνο...

  14. #524
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Αγάπη μόνο...
    αγάπη, κάρχιες, πέλφε και τρου αντβέ.

  15. #525
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.278
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    αγάπη, κάρχιες, πέλφε και τρου αντβέ.
    Και γκοτζι μπερυ ρεεεε και μυρτιλοοο
    Throttle that mysterious friend of ours

Παρόμοια θέματα

  1. Ετήσια 2017 - Άγ. Πέτρος - 25 Ιουνίου 2017
    από BLiTzER στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 76
    Τελευταίο μήνυμα: 24/06/2017, 21:26
  2. BIG IN JAPAN - Σχόλια, κουβεντούλα..
    από o teos στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 61
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2017, 22:02
  3. Ετήσια 2016 - Σχόλια, κουβεντούλα
    από Jo.Da. στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 949
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2016, 21:37
  4. Ετήσια 2015 - Σχόλια, κουβεντούλα
    από harris_x στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 776
    Τελευταίο μήνυμα: 24/06/2015, 06:02

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF